Перейти до вмісту

Особливі прикмети гарного сервісу.

Повідомлень в темі: 62

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 21.07.2010 – 15:32

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 16:28) писав:

Народ, який в цій дурнуватій державі Україна сервіс?
От наприклад в будь-якій нормальній розвинутій країні не кожна людина буде міняти сама в себе вдома перегорілу лЯмпочку у світильнику. Для чого? Подзвонить куди треба, приїдуть і поміняють лЯмпочку. В Україні є магазини, де продають лЯмпочки, а у них - сервісна служба, яка лЯмпочку і поміняє; хто занє, а може це світильник зіпсувся, і чому мені не фахівцю туди лізти?
то в чому проблема? чи в тебе і телефон зіпсувався? :(

А навкраїні підібрати нормальний якісний потрібний товар є великою проблемою, а про якусь гарантію щодо нього маовчу.
мовчи, мовчи, вчи матчастину
  • 0

#22 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 16:05

Перегляд дописуSergiy_K (21.07.2010 16:32) писав:

то в чому проблема? чи в тебе і телефон зіпсувався? :(
Ну ти попав в десятку. Зламався телефон за іронією долі в останній день гарантії, коли я жив в Україні. КЛАСНО! Якраз у цей день я мав справи поблизу сервісного центру фірми єдиного на область, от і не було ніяких проблем, але чекав на ремонт два тижні, отже фірма визнала - її брак. Заміни ніхто не пропонував.

Перегляд дописуSergiy_K (21.07.2010 16:32) писав:

мовчи, мовчи, вчи матчастину
Та українці вже домовчались до того, що живуть як жебраки.
Так, так, так. Як жебраки. Погані дороги, вода по графіку, невчасно включене тепло, низька купівельна спроможність громадян і цей список проблем може бути безкінечний.
Ну добре, якщо мова йде про сервіс, то як українці можуть захистити свої права як споживача, невже є широкі для цього можливості, а не проста формальність, яку важко виконати?
  • 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.07.2010 – 16:28

Перегляд дописуNana (21.07.2010 14:26) писав:

Так, дивлячись що купувати. Для мене саме неприємне - це коли тобі намагаються щось всунути, зовсім негодне або яке зламається через два тижні. Я це відразу відчуваю :(
Та це ж добре. Продавці-консультанти роблять це не по власній волі. Отаке намагання щось всунути означає, що їх муштрують в плані роботи з клієнтами.
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 16:29

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 17:05) писав:

Ну ти попав в десятку. Зламався телефон за іронією долі в останній день гарантії, коли я жив в Україні. КЛАСНО! Якраз у цей день я мав справи поблизу сервісного центру фірми єдиного на область, от і не було ніяких проблем, але чекав на ремонт два тижні, отже фірма визнала - її брак. Заміни ніхто не пропонував.
вони й не зобов"язані пропонувати, треба писати заяву щоб видали телефон на заміну на час ремонту
  • 0

#25 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 16:52

Перегляд дописуSergiy_K (21.07.2010 17:29) писав:

вони й не зобов"язані пропонувати, треба писати заяву щоб видали телефон на заміну на час ремонту
Та мова навіть і не про те.Чому просто не може бути точки у кодному місті де здати товар на гарантійний ремонт? Чому продавець товару посилає у сервіс-центр покупця, чому у нікого не цікавлять час і гроші протих людей?
Звичайно, що у розвинутих країнах ціна на такий товар більша, але це плата за якість і за сервіс.

Проблема на Україні в тому, що ніхто не думає про людей, а лише про власні інтереси та власну вигоду і все.
  • 0

#26 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.07.2010 – 19:36

Народ, який в цій дурнуватій державі Україна сервіс?
це ти мені про патріотизм кричав, нє ?

От наприклад в будь-якій нормальній розвинутій країні не кожна людина буде міняти сама в себе вдома перегорілу лЯмпочку у світильнику. Для чого? Подзвонить куди треба, приїдуть і поміняють лЯмпочку. В Україні є магазини, де продають лЯмпочки, а у них - сервісна служба, яка лЯмпочку і поміняє; хто занє, а може це світильник зіпсувся, і чому мені не фахівцю туди лізти?
вау,яка я крута, я САМА можу поміняти лампочку і навіть шарю куди і яку саме треба купити! спасіба, папа ))) хоч в мене для такого і чоловік є, але непогано і самій трішки вміти ))
а в тебе не було батька? :unsure:

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 17:05) писав:

як українці можуть захистити свої права як споживача, невже є широкі для цього можливості, а не проста формальність, яку важко виконати?
згадала мій улюблений супемаркет! :ggggg:

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 17:52) писав:

Проблема на Україні в тому, що ніхто не думає про людей, а лише про власні інтереси та власну вигоду і все.
ці ніхто- вони хто? звірі?
  • 0

#27 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 19:56

Перегляд дописуSensssorika (21.07.2010 20:36) писав:

це ти мені про патріотизм кричав, нє ?
Напишу коротко і тільки відповівши на цей допис, все інше, як завжди, іронія, яка не вартує зламаної копійчини.
Не слід плутати патріотизм і реалії держави. Тепер зрозуміла. Спеціально для особливо обдарованих написав. Ти навіть не уявляєш собі наскільки ти нещасна, але нащо мені це згадувати, всеодно не зрозумієш. Я є і завжди є патріотом свого народу, а не державної корупції, бандитизму при владі, обдирання і пригноблення простого народу. Все це є тому (скажу символічно) що наш народ хворий. Але хворий - то не мертвий, і може виздоровіти і тільки вцьому випадку зможе щось нормальне в себе в країні побудувати.
А взагалі можеш іти зі своїми примітивними дописами, куди сама знаєш. Ти мені зовсім не цікава.
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 19:58

Та мова навіть і не про те.Чому просто не може бути точки у кодному місті де здати товар на гарантійний ремонт? Чому продавець товару посилає у сервіс-центр покупця, чому у нікого не цікавлять час і гроші протих людей?
а продавці - непрості?))) Хоча, так, по букві закону - це є геморой продавця - бігати в сервіс-центр (

Звичайно, що у розвинутих країнах ціна на такий товар більша, але це плата за якість і за сервіс.
в розвинених країнах ціни на електроніку нижчі
  • 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.07.2010 – 20:01

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 20:56) писав:

Не слід плутати патріотизм і реалії держави
взагалі-то я тобі перша це сказала :ggggg:

не уявляєш собі наскільки ти нещасна
наскільки?

А взагалі можеш іти зі своїми примітивними дописами, куди сама знаєш. Ти мені зовсім не цікава.
та шо ти, як після таких слів можна не бути щасливою ! :unsure:
  • 0

#30 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 20:13

Цитата

почни з себе
Радий, що тобі сподобався мій допис, що аж його оцінила, тільки я не зрозумів суть.
От я уже громадянин іншої країни, так уже це склалося, що був у мене шанс і я ним скористався. і до речі непогано себе реалізував. Ну, перепрошую, права споживача тут куди більше захищені і можна себе захистити. В Україні тільки повний безпредєл, корупція, зайва документація і т д. Легше плюнути і затерти, ніж відстояти свої права. Така реальність.
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.07.2010 – 20:22

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 21:13) писав:

Радий, що тобі сподобався мій допис, що аж його оцінила, тільки я не зрозумів суть.
От я уже громадянин іншої країни, так уже це склалося, що був у мене шанс і я ним скористався. і до речі непогано себе реалізував. Ну, перепрошую, права споживача тут куди більше захищені і можна себе захистити. В Україні тільки повний безпредєл, корупція, зайва документація і т д. Легше плюнути і затерти, ніж відстояти свої права. Така реальність.
напиши про це мовою тієї крани, до якої ти нібито виїхав. пропоную безкоштовно повиправляти тобі всі помилки :unsure:
  • 0

#32 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.07.2010 – 20:54

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 20:13) писав:

не сподобався, така реальність. І я рада, що ти не громадянин української держави.
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 21:48

Перегляд дописуБогатир (21.07.2010 21:13) писав:

От я уже громадянин іншої країни, так уже це склалося, що був у мене шанс і я ним скористався. і до речі непогано себе реалізував. Ну, перепрошую, права споживача тут куди більше захищені і можна себе захистити.
то чого ти тут ниєш? живи на повну :unsure:
  • 0

#34 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.07.2010 – 10:42

*щось мені здається, що десь таке уже було, але спишемо на мою погану пам’ять*

Не люблю, коли консультанти (продавці) в магазинах сходу на мене наскакують і починають питати, чого мені. Ніде не прописано, що в магазин можна зайти виключно, щоб щось купити. Може, мені спершу самій по сторонах оглянутися треба? А, може, я ще сама точно не знаю, яку саме спідницю хочу, то, може, консультанти дали б спокійну годину і можливість зорієнтуватися? З іншого боку, дратує, коли таки треба щось запитати, а їх немає. Вони мають бути на своїх робочих місцях, щоб завжди була можливість до них звернутися. От, наприклад, в "Монарху" іноді ну просто нестерпно. У них, схоже, політика така, що вони зразу присідають на голову потенційному покупцеві і дістають його питаннями доти, доки він, бідолашний, не вилетить кулею з магазину.
  • 0

#35 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 29.07.2010 – 09:26

Надокучливі продавці-консультанти... гм... Ви їх не любите? - Вони вас тим паче. Вони ж гроші свої відробляють, мусять кожному в одне місце без вазеліну лізти, кожному догоджати, цілий день на ногах - це ж ппц.
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 18:30

Перегляд дописуСамотня (29.07.2010 10:26) писав:

Надокучливі продавці-консультанти... гм... Ви їх не любите? - Вони вас тим паче.
а відсоток від продажу люблять?
  • 0

#37 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 18:34

Перегляд дописуСамотня (29.07.2010 10:26) писав:

Надокучливі продавці-консультанти... гм... Ви їх не любите? - Вони вас тим паче. Вони ж гроші свої відробляють, мусять кожному в одне місце без вазеліну лізти, кожному догоджати, цілий день на ногах - це ж ппц.
Вам не подобається нав'язливий сервіс деяких магазинів? Це легко компенсується походом в ЖЕК, або хоча б дзвінком в яку не будь аварійну службу. :ggggg:
  • 0

#38 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 17:35

Перегляд дописуПантерка Патріотка (13.10.2009 16:38) писав:

Ахха! Хто про що думає та мріє....
...коли у всіх відношеннях і у всіх сферах ви почуваєте що поважають вашу людську гідність.Коли при величезних
витратах на дорогі інтерєри в елементарному "забувають" про те що ви жива людина а не лише мобільний гаманець,
чи кредитна картка.
  • 0

#39 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.08.2010 – 18:03

Перегляд дописуПастух (13.08.2010 18:35) писав:

...коли у всіх відношеннях і у всіх сферах ви почуваєте що поважають вашу людську гідність.Коли при величезних
витратах на дорогі інтерєри в елементарному "забувають" про те що ви жива людина а не лише мобільний гаманець,
чи кредитна картка.
Можете навести приклад?
  • 0

#40 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 18:18

Перегляд дописуВакуОлька (13.08.2010 19:03) писав:

Можете навести приклад?
...боюсь що це буде відкритою рекламою...даруйте вже. Мені особисто досить комфортно у Львівських супермаркетах
"Арсен", та дуже не приємно в гіпермаркеті "Епіцентр". обговорювати в деталях на форумі не буду, звертався до
адміністрації, крім того що мене чемно вислухали, реакції жодної, хоч моє зауваження стосувалось комфорту всіх
відвідувачів закладу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних