Перейти до вмісту

Ваші, самі кумедні та неймовірні збіги обставин

Повідомлень в темі: 23

#21 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 26.12.2009 – 16:11

А чому без філософії? Он в нас з філософією був кумедний, просто неймовірний збіг: половині групи поставили по 100 балів (максимум), а іншій половині - під 100 балів. Правда, кумедно і неймовірно?? Тільки от в деканаті це кумедним не повважали. Як і збігом. І викладачеві влетіло за наші успіхи. Капці, геть люди без почуття гумору! :blush:
  • 0

#22 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донбас

Відправлено 26.12.2009 – 16:49

Зараз пригадую два незвичайні збіги, котрі навіть однотипні. Було діло так. Здавав у школі іспит з біології. Але ж як не хотілося вчити 20 білетів. Тому я наугад тикнув пальцем у збірник і вивчив 7-й білет. Уявіть моє здивування, коли я, передчуваючи знаменний крах кар'єри відмінника, витяг... 7-й білет!

Аналогічна історія з олімпіадою з англійської: вивчив, як зараз пам'ятаю, тему № 9 і... знову витяг ту, що мені була потрібна, тобто 9-ту.

От скажіть, хіба я не везунчик? Тьху-тьху-тьху *постукав об дерево*

Повідомлення відредагував Кобзар112: 26.12.2009 – 16:51

• 0

#23 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 16.02.2010 – 21:50

Якось їхали з друзями на море... На вокзалі нам повернули гроші, мовляв непередбачена ситуація, потяг буде невідомо коли - знову повторювалися вибухи у Новобогданівці, а саме через ту місцевість повинні були проїжджати. Але ми вперті, випросили провідника іншого потягу, щоби пустив без квитків (і не зупинило ж нас, що він запізнивсь на 8 годин!). Через оті вибухи всі потяги до Криму пустили через увесь південь нашої Неньки і ми їхали до місця призначення замість 9 годин 32 ! А чотири людини в комірчині провідника, у липні ... То було зовсім не кумедно :happytwo:.
Після того випадку кожен з нас тепер відмовляється від ідеї кудись їхати, якщо подорожі передує якийсь "знак долі".
  • 0

#24 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.02.2010 – 02:26

коли придавило,і закінчився папір гиги!
Жарт
Одного разу літом ми з хлопцями вирішили поїхати на ставочок на машині ВАЗ-2101,на вулиці сонячно. Приїхавши на ставочок ми з радісними пиками полізли киснути у воду, поки купалися не згледілися як затягнуло небо, і поча крапати дощ. Повільно вінпереріс у зливу, а дорога грунтова була,ну от і ми швидко в машину і по газах, а там їхати 10 хв, думали проскочимо поки шлях повністю не розкис, ага, зараз, проскочили так, що сіли пузом на насип землі, яка відгороджувала шлях від кувету, ох і морочилися ми... додому потрапили в 10 ночі, за умови що виїхали зі ставочка в 11 дня...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних