Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#81 GoreGrind

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:from HELL, вул. Бандери, буд. 13, кв.666

Відправлено 03.01.2007 – 09:49

Перегляд дописуAlaricus (14.10.2006 01:27) писав:

Дивні, проте, ви люди! Постійні крики про визнання бандерівців обгрунтовуються, в кращому разі, тим, що час пройшов. І тепер, мовляв, вони не б'ються один з одним. Це про ветеранів Червоної армії і бандитів УПА.
Це не ставить між їх діяннями знак рівності. Карний злочинець, що натворив зла і що відсидів за це 20 років, рано чи пізно буде амністований і уравнян в правах з пенсіонером МВС (міліції). Але держава НЕ ВИННА йому платити пенсію за "термін відсидки" та зараховувати це йому в "вислугу". Так зрозуміло?

Ви пропонуєте платити ВСІМ старим карним злочинцям міліційну пенсію?????????
5 колона((
з тобою навіть дискутувати не варто...
  • 0

#82 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.01.2007 – 00:33

Визнааню УПА в україні шкодять:
1. Відсутність реальної інформації про дії УПА.
2. Дуже часто деякі "борці" за УПА прихвачують в компанію СС "Галичину", що є абсолютно неправильним.
3. До влади в Україні приходять переважно популістські сили, які або йдучи за більшістю виступають проти УПА (ПР, КПУ), або намагаючись бути добрими всім, оминають цю тему(БЮТ, СПУ). Зусиль одного Президента і 80 депутатів недостатньо.
  • 0

#83 roland-s

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 06.01.2007 – 01:46

Бодя сказав:

2. Дуже часто деякі "борці" за УПА прихвачують в компанію СС "Галичину", що є абсолютно неправильним.
про "Галичину" теж слід було б правдиву інформацію розповсюдживати. Бо вона не була "СС" як такова, це була УНА.
  • 0

#84 Zmi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.02.2007 – 04:28

На відміну від партизанів, які лише шкодили, вояки УПА справді захищали Батьківщину. Оце і є Герої України, а не омельченки, які хизують медалькою від Кучми. А дехто досі ведеться на совкову брезню про УПА, вигадану нквс-никами... Та як же вони можуть бути визнані учасниками бойових дій, коли країною керують не-українці?!
  • 0

#85 Zmi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 00:09

Цитата

Мені казалось , що бандера підримувах німців... і стріляли в своїх братів , ну так тебе виховували ?
Я люблю Україну , тільки поняття другі - більш правельні
Щоб я так сильно любила Україну, такі помилки допускаючи у мові та справжніх героїв визнаючи терористами/фашистами/і-ще-бозна-чим-недолугим.
Я пам'ятаю, в школі мою дослідницьку (МАН) на тему діяльності ОУН УПА в роки Другої світової не хотіли пропускати на місто, через те, що моя історичка поклопоталася про це. В той же час вона розповідала на уроках про "фашистав" і все, що я винесла зі шкільного курсу історії - Велика вітчизняна війна (з переможною Червоною армією). То може, досить уподібнюватися українофобським ідеологам?!
  • 0

#86 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.04.2007 – 13:19

"ОУН-УПА: взвешивайте, но уберите с весов фальшивые гири!"
  • 0

#87 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 21.04.2007 – 13:18

Воїни УПА правильно робили що вбивали москалів і чистили неньку Україну від москальської нечисті...
  • 0

#88 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 21.04.2007 – 13:33

Перегляд дописуFreelancer (25.06.2006 11:43) писав:

і що то за УПА зразка 30их? УПА була створена в жовтні 1942 року ; )
Перші збройні загони виникли в літку 41, їх очолював Тарас Бульба-Боровець. Вони ставили собі за мету очищати українські села від залишків ЧА. Німецьке командування не звертало на це ніякої уваги, але коли на зміну військовій прийшла цивільна влада, то почали вимагати розформувати ці збройні формування. Але вони пішли в ліс і почали називатися УПА. Перші загони УПА виникли на Волині. Днем створення УПА є 14 жовтня 1942 р.
Шарль де Голь казав про УПА: "Якби в мене були такі партизани - німці ніколи не взяли б Париж"

Перегляд дописуtwinl (9.09.2006 18:58) писав:

Дуже корисна,любі друзі, - штука історія!
Не лінуйтесь,шукайте матеріали..
В мережі їх - достатьньо!
Про УПА:з приходом гітлерівців ОУН розкололась на 2 частини(як завжди в нашій історії!) -на мельниківців та бандерівців.

не з приходом гітлерівців, а після вбивства Є. Коновальця.

P.S. Прочитайте "Експрес" від 19.04.07, ст. 16. :D (до речі це прапор ОУН-Б)

Повідомлення відредагував banderivec: 21.04.2007 – 13:36

• 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 22:44

ФАХОВИЙ ВИСНОВОК РОБОЧОЇ ГРУПИ ІСТОРИКІВ ПРИ УРЯДОВІЙ КОМІСІЇ З ВИВЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОУН І УПА
  • 0

#90 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 23:45

Товариство, мій дід був вояком Красної армії, він воював за свою батьківщину, яка полонила безліч народів, і була в'язницею для цих народів. УПА боролася за те щоб Україна не стала ніколи малоросією, вони герої цієї країни - а як кажуть країна повинна знати своїх героїв.
У Литві, Латвії, Естонії визнали вже давно своїх героїв, які боролися за власну державність та свободу, до там при владі патріоти своєї країни - а не динозаври з СССР.
Визанати давно вже пора! :ura:
  • 0

#91 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 11:45

Скандальна історія зі спорудженням у Варшаві пам’ятника жертвам ОУН-УПА отримала сенсаційне продовження
Зображення
Після резонансу довкола наміру спорудити пам’ятник і стосовно його проекту (“Газета” вже писала про це в лютому) з’ясувалося, що міф, який живив міжнаціональну ворожнечу, – фікція. Це довели польські науковці Ада Рутковська та Даріуш Стола на сторінках газети Rzeczpospolita.
Rzeczpospolita з’ясувала справжню історію фотографії, яка є ледь не найпопулярнішим підтвердженням звірств українців проти поляків. Виявляється, українці не мають нічого спільного із цим злочином. Фото походить не із сорокових, а з двадцятих років минулого століття, його зробили слідчі, і на ньому зображені не польські діти, а циганські. Що більше, фотографій із місця події є декілька, і всіх їх свого часу опублікували разом із справжньою історією злочину, який стався 1923 року. Косі лінії на широковідомій фотографії “звірств УПА”, які вважають колючим дротом, насправді є просто дефектом негатива або ж згинами оригінальної фотографії – на інших світлинах, які знайшов польський часопис, жодних ліній чи колючого дроту немає.
“Це сталося вночі проти 12 грудня 1923 року, – стверджують автори газети Rzeczpospolita. – Чотири жертви – це циганські діти, а вбивцею була їхня божевільна мати, 32-річна М.Д. Цю подію докладно описано в публікаціях із судової медицини 1928 року (очевидно, і в тогочасній пресі)”.
Уперше фото опублікували у статті “Маніакально-депресивний психоз у судово-психіатричній казуїстиці” авторства Вітольда Люнєвського, директора відповідного закладу у Творках. Стаття з’явилася в психіатричному щорічнику Rocznik Psyhiatryczny. Подію з ілюстрацією описано і в “Підручнику із судової медицини для студентів і лікарів”, який видав професор Віктор Гриво-Домбровський 1948 року.
“Це, власне, доконаний факт, що вбивцею дітей була їхня матір, – наголошує Rzeczpospolita. – Нещасна жінка вбила чотирьох дітей у розпачі після арешту чоловіка та розпаду циганського табору, в якому вона жила, з переконання, що їм загрожує неминуча голодна смерть. Наступного дня вона зголосилася до поліції”.
Джерело: http://www.rzeczposp...rol?newsId=1680
  • 0

#92 AndriyKozak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 14.07.2007 – 06:46

"Запануєм і ми браття, у своїй сторонці!" Ще непануєм браття... але ще чу-чуть лишилось!!!!!!!!!!!!!!

Доречі УПА - і на Кубані, і на Східних теренах було. Я читав, що в Харкові загін був.. але Гестапо знищили, дякуючи наводці НКВД.

Я Є БАНДЕРІВЕЦЬ!!!!!!!!!!!! І Я ЦИМ ПИШАЮСЬ!
  • 0

#93 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 15.07.2007 – 15:37

Мій дід воював в УПА тому по цій сторінці в істрії України мені відомо достатньо. Для мене воїни УПА завжди будуть героями, їх приклад боротьби, та відстоювання інтересів свого народу гідний наслідування. Слава Україні! Героям слава! :)
  • 0

#94 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 15.07.2007 – 19:21

Слава Україні! Героям слава!
  • 0

#95 AndriyKozak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 02:04

www.myspace.com/banderivetc
  • 0

#96 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 26.10.2007 – 08:49

оце
і оце
і це
і мені набридло що мене дістають! де правда, щоб її....!!! одни книги з історії - одне, інші - інше, близкі держави теж різне кажуть - та скільки можна вже, в мене бошка розривається від кількості інформації і кожен завіряє що його правда правдивіша! я хочу знати справжню правду усю якою б вона не була, бо інакше я так і не знатиму справжньої історії своєї держави!
...ну те що козаки вбивали дітей ми всі знаємо, тоді всі вбивали... а от щодо останньої теми - кому вірити? в кого є живі очевидці подій - з обох сторін? я так починаю розуміти що неправі і ті і інші...чи і ті і інші праві... звертаюся до вас - брати, допоможіть мені знайти правду, бо я втомилася!
  • 0

#97 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 08:56

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (26.10.2007 09:49) писав:

я хочу знати справжню правду усю якою б вона не була

Ти ніколи її не дізнаєшся. Вона або знищена, або замкнена в архівах ФСБ, звідки вже ніколи не вийде.
Стосовно фото на обкладинці в третьому посиланні - його вже давно розвінчано, УПА там ні до чого.
А друге посилання - така очевидна підробка, що й дивитись бридко, мабуть сама Конотопська відьма Наташа написала... Не треба лазити по смітниках, спокійніше життя буде ;)))

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 26.10.2007 – 09:09

• 0

#98 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 09:03

а ти що думала, ОУН-УПА кришталево чиста організація ? Ти помиляєшся.....поляків вони безжально вбивали на українській території, так само як поляки українців. Я вже писав неоднаразово що під час другої світової червоноармійців поранених ходили по хатам добивали, так що не так все красиво як воно здається на перший погляд.

тему переміщено
  • 0

#99 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.10.2007 – 09:22

Втомився я про УПА спорити. На франківському форумі три витка по 20 сторінок.
Хто бажає, сам дізнається правду ;)
  • 0

#100 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 26.10.2007 – 09:24

так, ви праві... Маркос, в тебе є незаангажоване джерело в якому світла і темна сторони організації? тобто не збочене на одну сторону а нейтральне... ? дайте пліз хтось почитати... Бамік, ти втомився, я теж...але мені тепер принципово - я хочу знати все, мені потрібні живі очевидці які це бачили або брали в цьому участь...

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 26.10.2007 – 09:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних