Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 490

#481 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.05.2014 – 10:11

Цитата

Мені тяжко забирати слово до питання українсько-жидівських відносин, бо на підставі мого республікансько-демократичного креда та політичної і особливо воєнної діяльности в часі ІІ-ї світової війни, німецькі нацисти, на основі інформації українських антисемітів, уважали мене юдофілом і польонофілом. Я ж ніколи не вважав себе жодним «філом», а коли на початку німецькосовєцької війни, в районах, де до 15-го листопада 1941 року, в обійдених німцями багнистих теренах Полісся, була наша воєнна адміністрація, не був не тільки розстріляний, але навіть ограбований якоюсь бандою жоден поляк та жид, то це випливало з нашого воєнного обов’язку забезпечити життя і майно всього населення даної території. Натомість пізніше, коли контрольовану нами територію посіла німецька адміністрація, а ми пішли в протинімецьке підпілля — і звідти протестували проти винищування німцями жидів і поляків на українській території як національних меншин України, то це також не було ніяке «філство», а державні методи дії.

Коли ми хочемо нарешті цю проблему так або інакше розв’язати, мусимо холоднокровно і серйозно поставити всі питання руба:
1. Яка причина, що світове жидівство вже кілька сот літ веде явно ворожу акцію проти українського народу та його політично-державних аспірацій? Усі докази української вини — ставити на стола.
2. Чи існує серед українського народу антисемітизм? Українці такий факт заперечують, а жиди стверджують. Приймаємо твердження супротивної сторони, але тоді мусимо вияснити ХТО, КОЛИ і ЯК той антисемітизм там породив? Усі докази жидівської вини — ставити на стола.
3. Чи не змінилися радикально всі відносини обох народів, від Богдана Хмельницького до Бен Ґуріона, в котрих пора підходити до всіх проблем по-новому, як це диктує сучасна ситуація України та Ізраїля і всього жидівського народу?
4. Чого хоче світове жидівство: нормалізації українсько-жидівських відносин та дружнього співжиття обох народів чи дальшої ворожнечі та війни?
http://unknownwar.info/-_547/

Повідомлення відредагував Armando: 10.05.2014 – 10:15

• 0

#482 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 10.05.2014 – 10:45

Зображення

Цитата

Населення Олевської республіки – люди, які пережили не лише гіркий досвід колективізації, розкуркулення, а й пройшли ідеологічну вакцинацію червоними комісарами проти національного патріотизму й релігійності. Українці, євреї, поляки. Тому надзвичайно важливим було інформування людей і заохочення до місцевого самоврядування, позитивний приклад нових урядовців. З Олевська найперше зникла вся комуністично-партійна символіка. Відразу. Це те, що через 23 роки української незалежності продовжує існувати на сході й півдні України, щоб, боронь Боже, не образити почуттів колишніх комуністів та комсомольців. Наслідки цього ми бачимо зараз у сепаратизмі і спробах реанімувати Радянський Союз.
Друге – повноцінне культурне та освітнє життя. Відновлено навчання у школах, подекуди на радянських підручниках, але з курсом на виховання українського патріотизму. Важливим було створення власної типографії і редакції газети «Гайдамака». Планувалось відкриття театру. Люди потрохи повертались до церкви, до молитви, хоч у цьому ніхто не чинив на них тиску, ясна річ.
Створити економічну стабільність й соціальний захист також вдалося. Помірні податки, які йшли частково на утримання війська і на забезпечення «бюджетної сфери», відновлення приватної власності й оновлення кооперативної, заборона підвищувати ціни і боротьба зі спекуляцією, 8-годинний робочий день. Запрацювали зупинені підприємства – меблевий і порцеляновий заводи, гончарне виробництво. Призначено регулярні ярмарки, де відбувався натуральний обмін. Телефонний зв'язок був налагоджений на сотні кілометрів по лініях Сарни – Олевськ – Рокитно, Олевськ – Лельчиці, Олевськ – Коростень. Ось як описує ситуацію Тарас Бульба-Боровець: « Від половини серпня до половини листопада Олевськ був справжньою столицею, щось на зразок окремої, абсолютно суверенної української національної республіки. Ця “республіка” мала свою окрему територію, що її сама виборола від ворога, свою адміністрацію, своє військо, своє законодавство воєнного часу, свій суд, свою виконавчу владу».
Вони це зробили. Те, що не вдалося зробити в Україні за 23 роки – повне перезавантаження системи. Особисті риси лідера республіки також мали велике значення.
http://zaxid.net/hom...bjectId=1308085
  • 0

#483 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.05.2014 – 13:26

Моя мала батьківщина
  • 0

#484 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 10.05.2014 – 14:15

Перегляд дописуExtasy (18.06.2006 – 14:32) писав:

Мені казалось
Здавалось.
  • 0

#485 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2170 повідомлень

Відправлено 13.05.2014 – 23:04

Чистив.

• 0

#486 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5916 повідомлень

Відправлено 02.05.2015 – 20:18

Зображення
  • 3

#487 vetalbon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 04.05.2015 – 11:16

що за протиросійського пропаганда?
мені кажеться русофобство початок вилазити після держперевороту дебільного.
Я до нього не разу не чути москаляку на гиляку

Повідомлення відредагував Nameless One: 04.05.2015 – 17:58

• -5

#488 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 04.05.2015 – 18:42

Та все шляхом, власне. Владі дуже до речі перенаправити невдоволення народу на Путіна і Росію виникло в результаті власного байдикування по відношенню до країни. Роздача конфеточек з фантиками забарвлення УПА проблему кипіння в масах не вирішить.

Повідомлення відредагував Nameless One: 04.05.2015 – 19:10

• 0

#489 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1326 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 04.05.2015 – 22:13

Перегляд дописуvetalbon (04.05.2015 – 11:16) писав:

що за протиросійського пропаганда?
мені кажеться русофобство початок вилазити після держперевороту дебільного.
Я до нього не разу не чути москаляку на гиляку
це оце цей кацап про якого тут балакають? судячи з якости перекладу гуглтранслейта, його рідна мова монгольська.

а може це подружка нашого афромонголоїдного рожевоокого тульського труЬ українця саші? шифер, правила форуму забороняють це. насправді всі забороняють робити це :lol: але це вже інша історія.
  • 0

#490 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5916 повідомлень

Відправлено 22.07.2016 – 23:03

Геноцид поляків на українській землі? Десь в історії є подібні прецеденти геноцидів по суті окупантів місцевим населенням? Можливо німцям варто було б взяти до уваги досвід Польщі і оголосити геноцидом вбивства поляками Армії Крайової німецького народу в часи другої світової?

Повідомлення відредагував Wеbеr: 22.07.2016 – 23:04

• 0

#491 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 879 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 23.07.2016 – 22:53

Ще не пізно зробити те, в чому звинувачують поляки, адже коли вже засудили за чого не було є нагода помститись за всі кривди і не бути засудженим, вже засудили.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних