Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#441 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.12.2011 – 20:27

i 

Флейм видалила. Ану не порушуйте правил (п.2.2.1. та 2.4.)

• 0

#442 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 18.12.2011 – 17:22

Спитав знайомого німця, яке в них ставлення до "Ваффен СС" загалом та до "СС Галичини" зокрема. Він виявився передбачуваним, дав посилання на вікі та чітке резюме:

http://de.wikipedia.org/wiki/Waffen-SS
http://de.wikipedia.org/wiki/14._Waffen-Gr...lizische_Nr._1)
http://de.wikipedia....niacka-Massaker

Стислий переклад резюме:
1. Ваффен СС - військові частини загальних СС. Брали участь: бойові дії, дії проти партизан, знищення мирного населення, охорона концтаборів, Холокост, злочини проти людства... Пропаганда та символіка Ваффен СС в Німеччині заборонена.
2. Ваффен СС дивізія Галичина: знищення разом з мирним населенням селищ Гута-Пенянська, Подкамінь, Пелькрови. Після розгрому під Бродами 3000 вояків дісталися до німецької лінії оборони. 1000 вояків перейшла до УПА.
3. Гута-Пенянська: в 1944 році знищена повністю разом з жителями частинами "Ваффен СС Галичина" та УПА.

Від себе чувак додав, що в них всіх есесівців по дефолту вважають злочинцями. Окрім тих хто довів, що їх до СС мобілізували і що вони не брали участі в злочинах.
Пи си: думки наших псевдоісториків на кшталт В"ятровича німців не цікавлять.

Повідомлення відредагував Зварич: 18.12.2011 – 17:24

• 1

#443 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.01.2012 – 13:13

А нас не цікавить думка твого, можливо й вигаданого, знайомого німця :angry12:

Цитата

На 18 червня 1943 р. записалося 84 тис. добровольців, 52 тис. з яких пройшли медкомісію, але у дивізію було зараховано тільки 13 тисяч. Після комісування тих, що захворіли, та тих, що отримали «бронь», чисельність майбутньої дивізії становила 11,5 тис. осіб, і у листопаді 1943 р. додатково було призвано ще 6 тис., так що в учбові табори відправили 17 200 осіб. Після наближення фронту бажаючих записатися до дивізії стало набагато більше, тому що молоді залишалося або бути мобілізованим до Червоної Армії, або «йти до лісу». Тому із добровольців сформували ще п'ять поліційних батальйонів.

84 тис. добровольців... наврядчи вони були тупоголові нацики - скіни які йшли мочити жидів в честь Гітлера. :D
Здебільшого йшли в дивізію щоб набратися військового опиту і водночас воювати з комуністами. Потім багато хто з них перейшов в УПА. Дивізія Галичина стала основою для майбутнього українського війська. Її вояки не зробили жодного пострілу, який би був засуджений Нюрнберзьким чи будь-яким іншим некомуністичним судом.

Цитата

Необхідно вказати на різницю між причинами створення української та інших національних дивізій. Якщо численні західноєвропейські частини зброї СС створювалися саме з ідейних прихильників націонал-соціалізму, то дивізія "Галичина" створювалася її українськими прихильниками як зародок майбутнього війська незалежної України – і від Німеччини, і від Росії. Аналогом дивізії в історії бачили Січові Стрільці, які стали ядром Української армії під час національно-визвольної революції.
Українська дивізія УНА: історія та сучасне значення
http://www.svoboda.o.../dopysy/012160/

Повідомлення відредагував Andyk: 07.01.2012 – 13:15

• 0

#444 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 07.01.2012 – 16:51

Перегляд дописуAndyk (7.01.2012 13:13) писав:

А нас не цікавить думка твого, можливо й вигаданого, знайомого німця :angry12:
Німці краще знають, чим займалися їхні військові частини.

Солдати повинні воювати з солдатами. Якщо вони починають вбивати дітей, то це вже не солдати. Це карателі або бандюки. І мені пофіг, якої вони національності.
  • 1

#445 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 07.01.2012 – 17:28

Перегляд дописуЗварич (7.01.2012 16:51) писав:

по тій же логіці

українці краще знають чим займалися їхні військові частини

то чого ти тут сереш на УПА - тобі ж українці говорять, воювали чесно і били різну потолоч
німецьку в тому числі
  • 0

#446 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 07.01.2012 – 21:57

Перегляд дописуshіver2005 (7.01.2012 13:27) писав:

За себе кажи.

Я не знаю хто той німець і чи взагалі він існує, так що його слова мене не цікавлять. А тобі співчуваю якщо ти віриш всьому що пишеться на форумах.

Зварич сказав:

Солдати повинні воювати з солдатами. Якщо вони починають вбивати дітей, то це вже не солдати. Це карателі або бандюки. І мені пофіг, якої вони національності.

А самі учасники дивізії Галичина знають ще краще чим вони займалися :angry12:

Ти хоч прочитав що тут http://www.svoboda.o.../dopysy/012160/ написано?

Цитата

Варто розрізняти підрозділи власне СС та Ваффен СС. Це треба знати для того, щоб не ототожнювати дивізію "Галичина" і підрозділи СС.

СС – спочатку були охоронними загонами, потім воєнізованою поліцією, а з часом – особливим військовим формуванням Гітлера. Ваффен СС – бойові підрозділи СС. Вони призначалися для ведення війни на фронтах. До проведення каральних операцій вони не мали стосунку. До їх складу окрім суто німецьких входили і національні дивізії, як дивізія "Галичина", які були добровольчими. Як вже згадувалося, до загалом 14 тисячної дивізії "Галичина" добровільно зголосилося у червні 1943 р. понад 80 тисяч українців.

Вермахт – збройні сили Німеччини. В них за тодішніми німецькими законами могли служити лише німці. Статус підрозділів Ваффен СС дозволяв у його рамках формувати національні воєнні підрозділи, зокрема і національні дивізії, як "Галичина". Закон про Вермахт на СС не поширювався. СС як організація була засуджена Нюрнберзьким судом, в той час як дивізії "Галичина" не висувалося жодних обвинувачень. СРСР намагався це зробити не тільки стосовно дивізії, а й ОУН-УПА. Проте жоден судовий процес не дав комуністам бажаного рішення.

Цитата

Судових процесів було декілька, на яких лунали звинувачення щодо дивізії "Галичина". Серед них: Нюрнберзький процес, Комісія Дешена.

Нюрнберзький процес з кінця 1945 по жовтень 1946 року докладно розглядав злочини нацистів. Як відомо, у його резолюціях дивізію "Галичина", на той час вже 1 УД УНА, не засуджено. Стосовно того, що на неї автоматично поширювалося засудження всієї СС, то варто сказати, що після уважної перевірки владою Великої Британії колишнім її воякам був наданий притулок. Пояснення такої поведінки Британії та інших західних країн початком Холодної війни не можна, головним чином тому, що була відсутня діяльність, віднесена судом до злочинної.

З часом Канада самостійно провела три (!) – у 1950 р., 1984 р., 1986 р. – розслідування по справі "злочинів" дивізійників закінчувалося одним і тим самим висновком: до злочинів нацизму не причетні.

Цитата

12 вересня 1987 року Комісія Дешена завершила роботу. У поданому звіті йшлося про те, що більшість обвинувачень проти українців були необґрунтовані, а часом доходили до абсурду. Лише 20 справ потребували додаткового розслідування. Обвинувачення проти всіх ветеранів дивізії "Галичина" були спростовані, а обвинувачення не підтвердилися. Справі дивізії як військовій одиниці у звіті присвячено 11 сторінок загального характеру та 6 рекомендацій, ще на 200 сторінках подано висновки щодо окремих дивізійників. Історик Сергій Кот з цього приводу писав у ЗМІ: "У своїх висновках стосовно учасників дивізії Комісія Дешена офіційно ствердила, що жодних конкретних доказів у обвинуваченнях на їхню адресу надано не було, в тому числі Центром Шимона Візенталя."

Комісія у своїх рекомендаціях визначила:

"56. Дивізію "Галичина" (14. Waffengrenadier Division der SS (Gal. Nr.1)) не слід засуджувати як групу.

57. Члени дивізії "Галичина" були в індивідуальному порядку перевірені перед допуском до Канади.

58. Обвинувачення у воєнних злочинах членів дивізії "Галичина" ніколи не були доведені, ні в 1950 р., коли їх першу групу при іміграції в Канаду було затримано (на вимогу ряду організацій), ні в 1984 р., коли ці звинувачення були поновлені перед Комісією.

59. За браком доказів стосовно участі у злочинах або знання стосовно воєнних злочинців, саме членство в дивізії "Галичина" не може бути підставою для передачі справ до суду.

60. Немає жодних підстав, щоб позбавити членів дивізії "Галичина" громадянства Канади або депортувати їх".

Ніяких дітей вони не вбивали, не треба тут брехати і вести комуністичну пропагаду.

Повідомлення відредагував Andyk: 07.01.2012 – 22:10

• 0

#447 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 07.01.2012 – 22:15

Класне джерело :angry12:

Більша частина України, вся Європа, Польща, Росія вважають інакше. Що далі?
А знаєш, чому союзники не видавали дивізійників СРСР? Бо генерал Андерс сказав англійцям, що то поляки, а не українці. А вони витрачали останні кошти, щоб аж бігом зводити татушки з особистим номером СС

Ну? І яка різниця між націонал-соціалізмом та соціал-націоналізмом, якщо другий захищає першого і навіть Тягнибок пояснити ту різницю не може?

Повідомлення відредагував Зварич: 07.01.2012 – 22:22

• 1

#448 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 07.01.2012 – 23:41

Перегляд дописуЗварич (7.01.2012 22:15) писав:

Бо генерал Андерс сказав англійцям, що то поляки, а не українці. А вони витрачали останні кошти, щоб аж бігом зводити татушки з особистим номером СС

хоспадє, яка маячня

до речі, про Ніла Хасевича
  • 0

#449 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 00:35

Перегляд дописуПластун (7.01.2012 23:41) писав:

хоспадє, яка маячня
Це тобі перше посилання для історичного троллінгу:

Цитата

После встречи со своим бывшим сослуживцем П. Шандруком, возглавлявшим на последнем этапе войны дивизию СС «Галичина», добился от британских властей признания бойцов этой дивизии польскими гражданами, не подлежащими выдаче СССР.

В. Андерс — автор книги мемуаров «Без последней главы».
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%...%BB%D0%B0%D0%B2

З тебе пиво:angry12:
  • 1

#450 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 01:32

Класне джерело :D

Більша частина України, вся Європа, Польща, Росія вважають інакше. Що далі?

Чим погане джерело? Там просто наводяться факти.
Дивізія Галичина визнанна міжнародними судами НЕ причетною до злочинів нацизму.

Про яку всю Європу ти говориш? Що вважає Росія мене не цікавить.

А знаєш, чому союзники не видавали дивізійників СРСР? Бо генерал Андерс сказав англійцям, що то поляки, а не українці. А вони витрачали останні кошти, щоб аж бігом зводити татушки з особистим номером СС

До чого тут це?

Ну? І яка різниця між націонал-соціалізмом та соціал-націоналізмом, якщо другий захищає першого і навіть Тягнибок пояснити ту різницю не може?

Хто захищає кого? :angry12:
Ти що мариш? Як що не знаєш яка різниця між націонал-соціалізмом та соціал-націоналізмом то чого ти взагалі тут пишеш? Погугли, я тобі тут пояснювати не збираюся...
  • 0

#451 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 13:18

Перегляд дописуshіver2005 (8.01.2012 07:46) писав:

Жодної.

Це зовсім різні ідеології. Не позорся...
  • 0

#452 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 16:01

Бідні діти, як жеж їм голови задурили...

Перегляд дописуAndyk (8.01.2012 01:32) писав:

Про яку всю Європу ти говориш?
Про всю

Цитата

До чого тут це?
До того, що дивізійники косили під поляків, аби тільки знову не потрапити в Україну. Бо українці коли бачили тату СС, то іноді одразу тих шакалів розстрілювали, без суда і слідства. Отака фігня, малята.

Цитата

Ти що мариш? Як що не знаєш яка різниця між націонал-соціалізмом та соціал-націоналізмом то чого ти взагалі тут пишеш? Погугли, я тобі тут пояснювати не збираюся...
Я не знаю, яка різниця. Гугл теж не знає. І ти не знаєш. Тобі лише якийсь дорослий дядько сказав, що вона там десь є. Мої вітання, з тебе зробили чергового лоха.
  • 1

#453 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 19:12

Перегляд дописуЗварич (8.01.2012 16:01) писав:

Про всю

За себе кажи ©

Міжнародні суди не визнали їх причетними до злочинів нацизму :angry1:

До того, що дивізійники косили під поляків, аби тільки знову не потрапити в Україну. Бо українці коли бачили тату СС, то іноді одразу тих шакалів розстрілювали, без суда і слідства. Отака фігня, малята.

Про яких українців ти говориш? Зрадників які воювали за Сталіна чи перевдягнених НКВДистів?
Багато дивізійників перейшли пізніше в УПА. Між ними ворожнечі не було і в них був спільний ворог і ціль - визволення України від окупантів.

Я не знаю, яка різниця. Гугл теж не знає. І ти не знаєш. Тобі лише якийсь дорослий дядько сказав, що вона там десь є. Мої вітання, з тебе зробили чергового лоха.

Те що ти незнаєш яка різниця це вже всім зрозуміло, не треба це повторяти і позоритися.
Пан Гугл і я прекрасно знаємо яка різниця і ніякий дядько нам це не сказав.

Повідомлення відредагував Andyk: 08.01.2012 – 19:16

• 0

#454 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 20:23

а тату СС вони всі робили як під наркотою були, так?
  • 0

#455 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 20:36

Перегляд дописуAndyk (8.01.2012 19:12) писав:

Про яких українців ти говориш?
Про тих, хто валив есесівську погань. Так само, як її валили американці з англійцями. Шмаляли без суда і слідства, як скажених тварюк... Пластун, не хвилюйся, в мене є посилання;)

Цитата

Багато дивізійників перейшли пізніше в УПА. Між ними ворожнечі не було і в них був спільний ворог і ціль - визволення України від окупантів.
Це правда. Між СС та УПА ворожнечі не було;)

Цитата

Пан Гугл і я прекрасно знаємо яка різниця і ніякий дядько нам це не сказав.
Ну то відкрий вже нам ту страшенну таємницю :angry1: А я при нагоді Тягнибоку перекажу, хай теж порегоче.

Перегляд дописуПластун (8.01.2012 20:23) писав:

а тату СС вони всі робили як під наркотою були, так?
Скоріше під шнапсом. Під наркотою вони Гітлеру присягалися, нє?
  • 1

#456 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 22:00

Перегляд дописуЗварич (8.01.2012 20:36) писав:

а Україні під чим?
  • 0

#457 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2012 – 22:11

Мля, як ця брєдятіна харить. Ні Дивізія ні батальйон Шухевича не давали клятву Гітлеру чи Німеччині. крапка

Чи хоч потролити зеперечивши?

Повідомлення відредагував bamik: 08.01.2012 – 22:11

• 0

#458 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 08.01.2012 – 23:13

Перегляд дописуПластун (8.01.2012 22:00) писав:

а Україні під чим?
Ти вже знайшов текст присяги Нахтігалю? Таффай сюди:angry1:

Цитата

Мля, як ця брєдятіна харить. Ні Дивізія ні батальйон Шухевича не давали клятву Гітлеру чи Німеччині. крапка

Чи хоч потролити зеперечивши?
Німці за мене потролять... Славік, яка муха тебе сьогодні вкусила? Дивізії Ваффен-СС вже не присягалися Гітлеру? А можна посилання на цю бредятину?
  • 0

#459 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2012 – 23:26

Перегляд дописуЗварич (8.01.2012 23:13) писав:

Ти вже знайшов текст присяги Нахтігалю? Таффай сюди:angry1:

Німці за мене потролять... Славік, яка муха тебе сьогодні вкусила? Дивізії Ваффен-СС вже не присягалися Гітлеру? А можна посилання на цю бредятину?

Цитата

"Я присягаю перед Богом цією святою клятвою, що в боротьбі проти большевизму буду беззастережно слухатись найвищого воєначальника німецького вермахту Адольфа Гітлера і хочу як відважний солдат
День присяги, осінь 1943 р.
посвятити своє життя постійному виконанню цієї клятви."

Ось офіційна трактовка. Але панове забуваєте що то осінь 43-го

І Шандрук зробив неймовірне, дивізія зовсім не присягалась Німеччині

Цитата

ПРИСЯГА.

"Присягаю Всемогучому Богові і перед Святою Його Євангелією та Животворним Хрестом, не шкодуючи ні життя, ні здоров'я, скрізь та повсякчасно під Українським Національним Прапором боротися зі зброєю в руках за свій народ і за свою Батьківщину-Україну. Свідомий велика відповідальности присягаю, як вояк Українського Національного Війська, виконувати всі накази свах начальників слухняно і беззастережно, а службові доручення тримати в таємниці.

Так нехай мені допоможе Бог і Пречиста Мати".

• 0

#460 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 09.01.2012 – 00:31

Ну то відкрий вже нам ту страшенну таємницю :angry1: А я при нагоді Тягнибоку перекажу, хай теж порегоче.

Та навіть у назві різниця величезна. Ти дурень чи притворяєшся?

Щоб ти відстав від мене і не писав більше тут ахінею, читай:

http://en.wikipedia.org/wiki/Nazism
http://uk.wikipedia....іонал-соціалізм

http://en.wikipedia....iki/Nationalism
http://uk.wikipedia....іал-націоналізм
http://uk.wikipedia.org/wiki/Всеукраїнське...нання_«Свобода»
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних