Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#421 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1746 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.12.2011 – 01:44

Перегляд дописуЗварич (10.12.2011 23:24) писав:

Слухай, а може ти не закосив? Може і справді хворий? Повезло дитині, в армії би його пацани зачмарили
Та у нас же в армії справжні українці служать, такі як ти, у яких там перед матерями відповідальність і всі діла. Чи саме це "ваша" армія, яка всєх сільнєй, має на увазі під відповідальністю?
І ще раз спеціально тебе: те, хворий я чи ні, закосив я чи ні, служив ти чи ні, і так само як віросповідання, колір волосся, довжина статевого органа, в цій темі не мають значення. Якщо для тебе переконливими будуть тільки опоненти які з парашутом стрибали і нє понаслишкє знають шо таке упал атжался, то це твої дуже вузьколобіспецифічні уявлення. А точніше - дуже пагано розіграна спекуляція. Пронастоящих пацанів і мужиків. На яку тіке й клюнула шо сенсоріка і та, просто з почуття солідарности і непереборного бажання попердіти в діжку. :)
  • 0

#422 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.12.2011 – 07:07

Перегляд дописуЗварич (10.12.2011 20:57) писав:

Я українець. Історію вчив, військову теж. Живу в реалі і мене там 95%. В разі війни мене призовуть, і я відповідатиму за кожного свого солдата перед їх матерями. Бо ті солдати і є справжні українці незалежно з Франківська вони, з Донецька чи Симферополя. Наприклад такі, як Мігель.
Вони є солдати, та й то не варіант, що справжні - армія наша підупала слєгка. Справжній українець - а хто це? той, хто працює на того, хто більше платить? Ось і відповідь на запитання щодо Косово, Ірак. Гроші - ось причина.
  • 0

#423 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 11.12.2011 – 11:58

шось від теми всі відійшли

так от

коли кожен народ вибачиться за свої злочини перед українцями (а найбільш - жиди і кацапи які і визжать про "бендеравцав"), тоді і я вважатиму що настав час визнати окремі перегини в діяльності ОУН і її структур

а оскільки цей час не настав, то пропону всім бажаючим обісрати наших героїв-патріотів записуватися в чергу на поцілунок моєї сраки
  • 0

#424 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.12.2011 – 17:03

Перегляд дописуkalamar (9.12.2011 18:33) писав:

кидати на німців непідготовлених солдат, і здобувати славні перемоги, зі співвідношенням втрат 1:6 на користь німців.

Перегляд дописуkalamar (10.12.2011 02:27) писав:

А щодо втрат радянських військ, то я їх хіба що применшив. По деяким родам військ вони навіть більші були.

Перегляд дописуkalamar (10.12.2011 23:25) писав:

За всю війну буде десь 1:2.5-3 на користь німців, але то приблизне число,
Брешіть далі, але не забувайте, що я здавав екзамени з військової історії:)
Від себе додам - в 41 році кількість чоловіків віку призову в Німеччині - 23 мільйона. В Союзі - 48 мільйонів. Достатньо співвідношення 1:2 і вже не було б кому воювати. А в 45 -му Гітлер кинув на фронт не тільки дідів, але й дітей.

Перегляд допису_Ex (11.12.2011 01:44) писав:

те, хворий я чи ні, закосив я чи ні, служив ти чи ні, і так само як віросповідання, колір волосся, довжина статевого органа, в цій темі не мають значення.
Ну звичайно, тіко не нервуй :) Накинь Пластуну ще пару цитат, він тобі лікарняний випише, аби тебе раптом Кондратій не злапав...

Перегляд допису_Ex (11.12.2011 01:44) писав:

Якщо для тебе переконливими будуть тільки опоненти які з парашутом стрибали і нє понаслишкє знають шо таке упал атжался, то
Так, будуть, уявляєш? Але їхню думку я добре знаю і вона тобі не сподобається... За десяту частину того, що ти тут набулькотів, вони б в реалі тобі яйця відірвали :ggggg:

Перегляд дописуОлеська (11.12.2011 07:07) писав:

Вони є солдати, та й то не варіант, що справжні - армія наша підупала слєгка.
Дарма Ви обсираєте людей в погонах, собі дорожче вийде. Тягалися ми з америкосами на базі Бондстіл, вони відрізняються від наших хлопців лише цацками. До речі, за півроку 2011 в сухопутних військах США покінчив життя самогубством 151 військовослужбовець. "Синдром війни". А вам лише гроші, гроші...

Цитата

Справжній українець - а хто це? той, хто працює на того, хто більше платить? Ось і відповідь на запитання щодо Косово, Ірак. Гроші - ось причина.
600 долярів в середньому. Я зараз заробляю в десятки разів більше. Так що мимо каси:yes:
  • 0

#425 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.12.2011 – 17:29

Перегляд дописуЗварич (11.12.2011 17:03) писав:

Дарма Ви обсираєте людей в погонах, собі дорожче вийде. Тягалися ми з америкосами на базі Бондстіл, вони відрізняються від наших хлопців лише цацками. До речі, за півроку 2011 в сухопутних військах США покінчив життя самогубством 151 військовослужбовець. "Синдром війни". А вам лише гроші, гроші...
І не збиралась, не вигадуйте. Читайте буквально, а не те, що хочеться прочитати.
Людей в погонах - поняття розтяжиме. Та попри все завжди поважала тих, хто не боїться армії, тим більше війни.
Я говорила про нашу армію насьогодні. Хоч лусніть від сперечання, але наша армія насьогодні далеко не на найвищому рівні. У всьому.
Та й що Ви рівняєтесь постійно на американців (бачу, ненависть до Америки унаслідувалась Вам разом з есесерівською історичною локшиною).
Тільки коли говорите про ті війни, які Ви згадували, то зумійте визнати, що їхали туди воювати виключно за гроші. Знаю кількох немирівчан, які служили в Косово, бо роботи тут не могли знайти.

600 долярів в середньому. Я зараз заробляю в десятки разів більше. Так що мимо каси:)
я не цілилась в касу, бо повірте: попала б.)
якщо чесно, то мені глибоко десь, скільки Ви заробляєте - не люблю рахувати чужі гроші. (хоча помітила тенденцію: союз хвалять саме ті, що і тоді жити багато, і тепер - тим більше). Але ті ж самі 600 доларів простий (пересічний - не люблю це слово) українець і не заробляє. Тому немає чого дивуватись, що за гроші воюють.
  • 0

#426 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 11.12.2011 – 18:46

Перегляд дописуОлеська (11.12.2011 17:29) писав:

Я говорила про нашу армію насьогодні. Хоч лусніть від сперечання, але наша армія насьогодні далеко не на найвищому рівні.
А що в нас сьогодні на найвищому рівні? Менти? Дороги? Влада?

Цитата

Та й що Ви рівняєтесь постійно на американців (бачу, ненависть до Америки унаслідувалась Вам разом з есесерівською історичною локшиною).
"Рівняння" і "ненависть" - то вже якась Ваша жіноча логіка. Я її не розумію:)

Цитата

Тільки коли говорите про ті війни, які Ви згадували, то зумійте визнати, що їхали туди воювати виключно за гроші.
Офіцерів не дуже питали. Знання англійської і вперед. Контракт так, були. Але за більші гроші можна в Європі працювати без всілякого ризику.

Цитата

(хоча помітила тенденцію: союз хвалять саме ті, що і тоді жити багато, і тепер - тим більше).
Союз пам"ятаю, хоча тоді школотою був. Щоб хтось жирував - не пам"ятаю. "РубЕль тоді не біг поперед людини"(с) А от спортом займалися майже всі.
  • 0

#427 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.12.2011 – 21:49

зварич, хто тут нервує видно й так. сходи краще зі своїми реальними мужиками в баньку, відпочіньте там, як ви там реальні мужики відпочиваєте. а то сидиш невилазно в цій темі і спориш з бабами і закосившими. гляди яєчка зменшаться. :)
  • 0

#428 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 11.12.2011 – 23:25

Сауна з басейном були вчора в той час, коли ти в своєму селі триган-д рейвом запивав. Чи що ви там зара смокчете від файного життя та замість спорту? Мрій про те, щоб в тебе хоч якісь яйця виросли:)
  • 0

#429 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 12.12.2011 – 00:23

Від себе додам - в 41 році кількість чоловіків віку призову в Німеччині - 23 мільйона. В Союзі - 48 мільйонів. Достатньо співвідношення 1:2 і вже не було б кому воювати. А в 45 -му Гітлер кинув на фронт не тільки дідів, але й дітей.
Вам військову історію читав військвий історик, а у військовий час значення косинуса може досягати 3. Дані які ви дали, то дані Кривошеєва, їх навряд чи можна як нижню границю розглядати. Зрештою тепер то уже нікого не цікавить. Є з 20 оцінок. Й навіть були офіційні оцінки в 12 мільйонів.
Перечитайте, що ви вище написали, й поясніть, як то стосується тих чисел. Адже ніхто й не твердить про 23 і 48 мільйонів. Втрати й близько до тих чисел не підходили.
Для Німеччини 5,5. мільйона на всіх фронтах, й 6 мільйона поранених. Отже втрати німців на сході можна оцінити як 4.1-4.5 мільйонів.
Для СССР 10.7 мільйонів, і 15 мільйонів поранених.
Під військовими втратами не тільки втрати фронтових частин розуміються, адже в числі для Німеччини пораховані, як німецькі втрати, і 250 тисяч радянських громадян на німецькій службі, і 250 тисяч фолькштурму.
  • 0

#430 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.12.2011 – 01:36

Ось знайшов по втратам дещо, розбирайтесь і аргумантуйте.
Й ось, тільки не читайте, якщо ви надто нервові.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.12.2011 – 01:50

• 0

#431 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 12.12.2011 – 17:07

Перегляд дописуkalamar (12.12.2011 00:23) писав:

Для Німеччини 5,5. мільйона на всіх фронтах, й 6 мільйона поранених.
Ога, з 21 мільйона військових та змобілізованих... Де решта? Чому Берлін захищали діди та діти?

Цитата

Отже втрати німців на сході можна оцінити як 4.1-4.5 мільйонів.
Не можна. 6,5 тільки загиблих. А далі ви на сході дещо "забули": 3 мільйони полонених німців, мільйон загиблих союзників - румунів, угорців, італійців, які тут бігали, мільйон полонених союзників, мільйонну Квантунську армію, яку розфігачили у 45 році, розстріляних та загиблих в концтаборах наших дідів, і т. д. Не забувайте, і все стане на свої місця... Або брешіть далі.
І на фоні того всього тут ще десь бігало 40 тисяч УПА, а за ними 20 тисяч ментів.

Цитата

Ось знайшов по втратам дещо, розбирайтесь і аргумантуйте.
Й ось, тільки не читайте, якщо ви надто нервові.
Я каку до рота не беру. Краще одразу почитайте про автора тієї каки:

http://lurkmore.to/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B...%BB%D0%BE%D0%B2

Особливо доставило ось це:
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «

Резуноид, главный форсёр БДСМ-теории победы над Гитлером...
Основные высеры: Поциент принял участие в создании фильма «Советская история». Получилась такая дичь про Катынь, Голодомор и ГУЛАГ, что поциент охуел от результата сам.
И еще более 9000 более мелких высеров. Во всех он демонстрирует нихренанезнание матчасти даже на уровне школьника...
Особняком в творчестве Соколова стоит высер Тайны финской войны, одно упоминание которого вызывает десятибальный танкосрач. Помимо сбора традиционных штампов о хуёвых винтовках, мясе и немецкой форме на советских солдатах, Борюсик умудрился нажить лютых врагов в лице адептов церкви стальной десницы Императора (проще говоря — танкоёбов), коих в Рашке больше чем медведей и балалаек вместе взятых.

Зрозуміло? Він ваш вірний падаван :)
  • 0

#432 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.12.2011 – 18:09

Перегляд дописуЗварич (12.12.2011 17:07) писав:

Ога, з 21 мільйона військових та змобілізованих... Де решта? Чому Берлін захищали діди та діти?
Ви не читали написаного. Чому в СССР ще в 44 році "закінчились" чоловіки призовного віку? А щодо Берліну, то поцікавтесь спочатку ходом берлінської операції, і які з регулярних німецьких частин в Берлін змогли потрапити. На щастя, елітним німецьким частинам тоді потрапити в Берлін не вдалось, тут заслуга Жукова, й Берлін захищав в основному фолькштурм. Якби тоді рештки елітних частин змогли потрапити в Берлін, то взяття Берліну, в умовах бою із елітними частинами в місті, було би значно кривавішим.

Не можна. 6,5 тільки загиблих. А далі ви на сході дещо "забули": 3 мільйони полонених німців, мільйон загиблих союзників - румунів, угорців, італійців, які тут бігали, мільйон полонених союзників, мільйонну Квантунську армію, яку розфігачили у 45 році, розстріляних та загиблих в концтаборах наших дідів, і т. д. Не забувайте, і все стане на свої місця... Або брешіть далі.
По наведеній ланці дається достовірніша цифра, ніж та цифра, яку я із вікіпедії взяв.

Цитата

Наиболее достоверными в западной историографии считаются сейчас данные о потерях вооруженных сил Германии во Второй мировой войне, подготовленные к 40-летию окончания войны в Европе Германским федеральным управлением по исчислению военных потерь. Это учреждение, продолжая деятельность Центрального бюро учета потерь личного состава вооруженных сил Германии военной эпохи, составило поименные списки погибших в 1939-1945 годах и умерших в плену после войны (аналогичные тем, что позднее войдут в состав Центрального автоматизированного банка данных по безвозвратным военным потерям у нас - см. 1-ую часть статьи). Результатом многолетней работы Германского федерального управления стали следующие итоговые цифры военных потерь на всех фронтах, на море и в воздухе: погибло и умерло от ран 3.100.000 солдат и офицеров (самая высокая цифра среди всех немецких источников), пропало без вести и умерло в плену (большинство умерло уже после войны) - 1.200.000 (16).
І це по всіх фронтах.
Німці дуже пунктуальні люди, вони насправді вели вражаючу статистику своїх втрат. Навіть американці, через точність німецької статистики, не можуть звести кінці з кінцями зі своїми втратами. Проблема тільки із 45 роком, коли не було кому вести статистику.
Я не вірю в те, що сучасна Німеччина намагається применшити свої військові втрати, бо як вище написав, вона швидко позбулась тоталітарного минулого, для неї гітлеризм то чорна сторінка історії, а не база для національної ідеї. Я радше повірю, що вона применшує свої втрати серед мирного населення, бо то пов’язано із діткливою темою бомбардувань німецьких міст союзниками. Скажімо кількість загиблих у Дрездені вони за останні кілька років дуже скоротили.
Я вевнений, що Росія применшує свої втрати, бо реальні цифри ніяк не пасують до історичних мітів про СССР та сталінську епоху, на яких Росія будує свою національну ідею. Бо одразу постане питання про повністю бездарне керівництво СССР, яке не зважаючи на індустріалізацію, проведену ціною знищення селянства, так сіло в калюжу в роки війни, й змушено було кидати непідготовлених солдат та ополченців на тогочасну навмілішу армію світу.
А до 45.

Цитата

военные действия против СССР (с 22 июня 1941 года до 30 ноября 1944 года) - 1.419.728 убитыми и умершими от ран и 997.056 пропавшими без вести или взятыми в плен, итого безвозвратные потери Вермахта на Восточном фронте составили 2.416.784 человека(3) (для сравнения, по официальным советским данным, с 22 июня 1941 года до 31 декабря 1944 года Красная Армия (без ВМФ) потеряла убитыми, умершими от ран, пропавшими без вести или взятыми в плен 10.472.300 человек(4), то есть соотношение безвозвратных потерь составило 1:4,3(5);
Завважте, що там беруться значно занижені офіційні радянські дані. Щодо союзників, то по першому посиланні, яке я давав, вони враховані. Спробуйте почитати. Самі союзники оцінюють свої втрати в 650 тисяч, й знову ж, на всіх фронтах. Й коли беремо союзників німців, то слід також брати і союзників СССР, Болгар, Румунів, Поляків, Угорців, Чехів. Зокрема, напр. тільки Румуни втратили 170 тисяч уже у війні проти німців. Військовополенені там також враховані.
Зате із радянського боку не враховані втрати серед 4 мільйонного ополчення, яке не проходило через військомати, і не враховані маршові поповнення на звільнених територіях, які теж не проходили через військомати.

Я каку до рота не беру. Краще одразу почитайте про автора тієї каки:
Ні, то не автор тих заміток. Там же не говориться, про 38 мільйонів. Але навіть Соколова критикувати треба по суті, а не посиланням на придурків із lurkmore. lurkmore пишеться йолопами для йолопів.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.12.2011 – 18:12

• 0

#433 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.12.2011 – 19:34

3 мільйони полонених німців
Щодо полонених, було також 5.6 мільйона полонених радянських солдад. А із тих 3 мільйонів німців, більшість потрапила в полон уже наприкінці війни. Й не зовсім алекватно їх урівнювати. Німці охочіше здавались в полон англоамериканцям, і якщо за вашою логікою піти, то американці значно збільшать свій внесок у перемогу над фашизмом, коли ми порахуємо всіх німців, які їм здались в полон в кінці війни.
Щодо смертності серед радянських полонених і поганого їх утримання, то тут теж є один ньюанс. Смертність серед німецьких полонених армії Паулюса була ще вищою.
  • 0

#434 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 13.12.2011 – 00:17

Перегляд дописуkalamar (12.12.2011 18:09) писав:

Ви не читали написаного.
Ні. Я не читаю фантастику, та ще й без автора. Брехуна Соколова після його 10:1 теж. Навіть якщо він сьогодні напише 10:1 на користь ЧА, віри йому вже немає.

Цитата

Чому в СССР ще в 44 році "закінчились" чоловіки призовного віку?
Брехня. За війну мобілізували 29 мільйонів, могли 48.

Цитата

А щодо Берліну, то поцікавтесь спочатку ходом берлінської операції, і які з регулярних німецьких частин в Берлін змогли потрапити. На щастя, елітним німецьким частинам тоді потрапити в Берлін не вдалось, тут заслуга Жукова, й Берлін захищав в основному фолькштурм. Якби тоді рештки елітних частин змогли потрапити в Берлін, то взяття Берліну, в умовах бою із елітними частинами в місті, було би значно кривавішим.
І шо?

Цитата

По наведеній ланці дається достовірніша цифра, ніж та цифра, яку я із вікіпедії взяв.
Та ланка написана для даунів, або ідіотів. Ще раз: де решта німців?

Цитата

Німці дуже пунктуальні люди, вони насправді вели вражаючу статистику своїх втрат.
Ви плутаєте їхню пунктуальність і пропаганду:
"Кожен німець думає, що якби офіційні цифри втрат були правдою, то війна проти СРСР вже давно би закінчилася перемогою" 1943 рік(с)

Цитата

Навіть американці, через точність німецької статистики, не можуть звести кінці з кінцями зі своїми втратами. Проблема тільки із 45 роком, коли не було кому вести статистику.
Я не вірю в те, що сучасна Німеччина намагається применшити свої військові втрати, бо як вище написав, вона швидко позбулась тоталітарного минулого, для неї гітлеризм то чорна сторінка історії, а не база для національної ідеї. Я радше повірю, що вона применшує свої втрати серед мирного населення, бо то пов’язано із діткливою темою бомбардувань німецьких міст союзниками. Скажімо кількість загиблих у Дрездені вони за останні кілька років дуже скоротили.
Я вевнений, що Росія применшує свої втрати, бо реальні цифри ніяк не пасують до історичних мітів про СССР та сталінську епоху, на яких Росія будує свою національну ідею. Бо одразу постане питання про повністю бездарне керівництво СССР, яке не зважаючи на індустріалізацію, проведену ціною знищення селянства, так сіло в калюжу в роки війни, й змушено було кидати непідготовлених солдат та ополченців на тогочасну навмілішу армію світу.

Йа-йа, натюрліх. То де решта найвміліших солдат світу, яким так дали про*ратися наші діди, що їхніх нащадків і сьогодні тіпає?

Цитата

Зате із радянського боку не враховані втрати серед 4 мільйонного ополчення, яке не проходило через військомати
Все, я більше не можу :)

Цитата

lurkmore пишеться йолопами для йолопів.
А соколови пишуть для дибілів
  • 0

#435 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 13.12.2011 – 02:35

Перегляд дописуЗварич (13.12.2011 00:17) писав:

Ні. Я не читаю фантастику, та ще й без автора. Брехуна Соколова після його 10:1 теж. Навіть якщо він сьогодні напише 10:1 на користь ЧА, віри йому вже немає.
Я вам ніде не пропонував Соколова читати! Я ж вам написав, що обидві ланки, то не Соколов. Щиро кажучи більшого від вас сподівався. У Кривошеєва, якого ви читаєте, проблеми навіть з арифметикою.

Брехня. За війну мобілізували 29 мільйонів, могли 48.
Брехня.

Та ланка написана для даунів, або ідіотів. Ще раз: де решта німців?
Не смішіть.

Цитата

As staggering as our casualties have been, the enemy forces opposing us suffered many times more heavily; 1,592,000 Germans, Italians, and Japanese troops were killed for the 201,367 American soldiers who died. It is estimated that permanently disabled enemy total 303,700. We captured and disarmed 8,150,447 enemy troops.
(8,150,447+1,592,000)/201,367=48:1
Отак треба воювати. :)
Порахуйте німців методом Кривошеєва, ви приблизно теж число отримаєте.
P.S. Щодо пропаганди, то там дані з сучасної Німеччини, на відміну від Росії, сучасній Німеччині чхати на пропагаду армії Гітлера, за винятком невеликого відсотка німецьких неадекватів. Власне тому насправді не суттєво, скільки там Росія власних втрат напише, бо яка різниця. Але суттєво, що тими приписками відбілюють радянську систему, яка, мовляв перемогла нацизм, коли при иншій ситемі, на країну із більшим втричі населенням Німеччина можливо взагалі не наважилась би напасти.
І, до речі, у нас мало лісів, тому населення, за винятком євреїв, мало постраждало від німців. Втрати серед мирного населення прекрасно корелюють із осередками організованого СССР партизанського руху. Очевидно СССР було чхати, що на дії партизан, які пиносили німцям мінімальну шкоду, німці відповідали відплатними акціями проти населення.
Vale.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.12.2011 – 03:02

• 0

#436 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 13.12.2011 – 03:55

А соколови пишуть для дибілів
Я не знаю, я взагалі Соколова не читав.
Ось книжка Михалева.
Подивіться на 228 сторінці його оцінку безповоротних втрат.
СССР - 13.7 млн, Німеччина - 5.66 млн, Італія - 0.78. І то без розбивки по фронтам.

Ось статистика но німцям із Оверманса.
Ось статистика по театрам і родам військ.

Але я розумію, для вас Кривошеєв то єдина істина.
  • 0

#437 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 18:10

Перегляд дописуkalamar (13.12.2011 02:35) писав:

Я вам ніде не пропонував Соколова читати! Я ж вам написав, що обидві ланки, то не Соколов. Щиро кажучи більшого від вас сподівався.
Та досить вже... Та шняга соколова висть на Ехо Москви. Для дибілів :P

Цитата

І, до речі, у нас мало лісів, тому населення, за винятком євреїв, мало постраждало від німців.
Ога... Кожен шостий українець загинув, "Повністю або частково "визволителі" знищили 700 міст, 28 тисяч селищ... 40% промисловості... Яка фігня, правда?"
Брешіть далі.

Цитата

Я не знаю, я взагалі Соколова не читав.
Ось книжка Михалева.
Подивіться на 228 сторінці його оцінку безповоротних втрат.
СССР - 13.7 млн, Німеччина - 5.66 млн, Італія - 0.78. І то без розбивки по фронтам.

Ось статистика но німцям із Оверманса.
Ось статистика по театрам і родам військ.
В Овермана лише документально доведені втрати. Треба хоч приблизно уявляти, що тоді було. Німеччину розгромили повністю, поділили на дві країни а потім ще паркан посеред гупнули... Купа архівів знищена, купу поцупили. 2 мільйони вояків у 45 розбіглися або капітулювали. 7-8 мільйонів полонених теж треба вважати втратами. Здавалися аж гай шумів, бо союзники полонених не розстрілювали, на відміну від. І пайка в них була краще, ніж кошик, який сьогодні пропонують українцям:
http://www.segodnya....s/14256084.html

А 5-7 мільйонів зниклих вояків німці і сьогодні шукають. В одній країні могили знайдуть, в іншій... Брехуни ті мільйони не хтять помічати, тому і тусують цифри як шулер карти. А ткнеш їм в писок - починають дупами на стільцях гуркотіти.
Міністр пропаганди Гебельс до 43 року волав про мінімальні втрати німців та максимальні ворога. В 44 волав, що треба захищатися до останнього, бо прийдуть совєти і всіх згвалтують. А в березні 45, коли вже наближався пістуц, в щоденнику написав: "Дійшов до гіркого висновку, що військове керівництво Радянського Союзу складається з людей класом вище, ніж наше власне".
Тому, шукайте і далі різне лайно, до 9 травня часу ще багато. А я почитаю, посміюся і піду привітати ветеранів.

І на останок: в ЧА іноді перед атакою солдатам наливали 100 грамів. А "найвмілішим" воякам світу німцям давали наркоту. Вони йшли в бій обдовбаними. А в тих, хто лишився живий, після війни була ломка:

Цитата

В Германии обнародованы детали засекреченной программы Третьего рейха - как выяснилось, во время Второй мировой войны многие солдаты вермахта шли в бой под воздействием наркотиков. Могли не спать сутки напролет, не чувствовали ни страха, ни боли. Употребляло препарат и высшее командование, а испытывали его на узниках концлагерей.

• 1

#438 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 18:55

Перегляд дописуЗварич (14.12.2011 18:10) писав:

Ога... Кожен шостий українець загинув, "Повністю або частково "визволителі" знищили 700 міст, 28 тисяч селищ... 40% промисловості... Яка фігня, правда?"
Брешіть далі.
Я трохи не вдало висловився. Я не мав на увазі низькі втрати вцілому по Україні, я мав на увазі низькі втрати у нас на сході поділля, просто особливо сильного партизанського руху у нас не було. У нас особливо не розпартизанишся. А найбільші втрати звичайно ж були в Білорусії.

Перегляд дописуЗварич (14.12.2011 18:10) писав:

В Овермана лише документально доведені втрати. Треба хоч приблизно уявляти, що тоді було. Німеччину розгромили повністю, поділили на дві країни а потім ще паркан посеред гупнули... Купа архівів знищена, купу поцупили. 2 мільйони вояків у 45 розбіглися або капітулювали. 7-8 мільйонів полонених теж треба вважати втратами. Здавалися аж гай шумів, бо союзники полонених не розстрілювали, на відміну від. І пайка в них була краще, ніж кошик, який сьогодні пропонують українцям:
Німців теж не можна звинувачувати в тому, що вони зловживали розстрілом полонених. Більшість полонених померла від поганого утримування. Й радянські війська також розстрілювали полонених. Десь коло мільйона полонених німці просто відпустили, й багато з них згодом були повторно призвані в радянську армію. Я ж вище писав, що у нас в селі були такі відпущені німціями з полону. І, до речі, не слід у всьому ідеалізувати союзників, у них із утриманням полонених після війни теж не все було гладенько.
Щоб знати звідки цифри Овермана, треба спочатку ознайомитись із методологію, яку він використовував. Ні, у нього не лише документально доведенні втрати. Крім того, є ще Мюллер-Гіллебранд, зі своєю методологією, є й сучасні підрахунки. Й, в цілому, вони сходяться.
Й у безповоротних втратах (див Михалев) враховуються полонені, адже безповоротні втрати армії, то не те саме, що загиблі. СССР не взяв наприкінці війни 7-8 мільйонів полонених, взяв значно менше, до 45 року СССР і одного мільйона не взяв. Звичайно, якщо порахувати всіх, кого взяли в полон уже навіть і після 9, картина буде иншою, адже наприкінці війни здача в полон була масовою, продовжували воювати тільки фанатики. Але з такою арифметикою доведеться визнати, що основний внесок в розгром німців зробили американці, із їхнім захмарними 48:1. :P
Й, наскільки я розумію, методологія, якою Михалев користувався, в принципі подібна до методології Кривошеєва, він просто застосовував ту методологію менш упереджено. В Кривошеєва просто намагання отримати якнайменше число, при збереженні науковоподібності. А на цьому полі, тільки на похибці заокруглення, ого можна накрутити.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.12.2011 – 19:11

• 0

#439 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 00:05

Профтикав...

Перегляд дописуkalamar (10.12.2011 02:27) писав:

Так, ССсівцями були тільки "арійці". Причому треба було свою "арійськість" здається на п’ять поколінь потвердити. У військах зброї СС були не тільки ССсівці. Власне у Вермахті заборонялось створювати інтернаціональні військові частини, тому, коли німці почали формувати інтернаціональні військові частини, вони формувались саме на основі Вафен-СС.
Ваффен СС - то військові частини СС. Іноземці, які там служили ( в тому числі і в СС Галичині) мали форму СС, пайку СС, звання СС, посвідчення СС, тату на лівому боці з особистим номером СС та виконували накази Рейхсфюрера СС... Але особисто ви їх есесівцями не вважаєте. Ну що ж, арійці їх теж справжніми СС не вважали, а так, гарматним бидлом. Але юридично це підрозділи СС.
Лише одне питання: ви часом себе справжнім арійцем не вважаєте?:rolleyes:
  • 1

#440 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 00:48

Перегляд дописуЗварич (16.12.2011 00:05) писав:

Профтикав...

Ваффен СС - то військові частини СС. Іноземці, які там служили ( в тому числі і в СС Галичині) мали форму СС, пайку СС, звання СС, посвідчення СС, тату на лівому боці з особистим номером СС та виконували накази Рейхсфюрера СС... Але особисто ви їх есесівцями не вважаєте.
Ні, я написав, що вони не були ССсівцями. Напр. у вояків Галичини згодом на формі були левики, а не зиґзаґи. Військові частини СС, то не СС.
Але ті нюанси насправді не суттєві. Бо нюренберзький трибунал не засуджував організації СС в цілому, те, що СС засуджено як організація, то міт. Власне Нюренберзький трибунал не засуджував жодної організації, як огранізації. Навіть гестапо не засуджував як організації, не досить бути членом гестапо, щоб вважатись злочинцем.
Щодо застосування наркотичних препаратів, то дивно, що ви то як відкриття подали. Але застосовувались вони все ж обмежено, коли напр. треба було марш кидок зробити для виходу з оточення. Німці, як і наші, також і алкоголь використовували. Коли подібні препарати використовують як допінґ нелегально спортсмени, дивно було би, щоб їм не знайшли застосування в тогочасній армії. :rolleyes:

Повідомлення відредагував kalamar: 16.12.2011 – 01:09

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних