Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#401 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.12.2011 – 07:54

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (8.12.2011 07:50) писав:

Коли вчитель у школи втовкмачує твоєму дитяті, який герой Павлік Морозов, і що батько - ворог, і треба за ним шпигувати і доповідати, що там батьки говорять, де ховають багатства і зброю і т.д... - то може ті вчителі не такі й безневинні? Бо і не вчителі то зовсім а агенти внутрішньої розвідки.
оце ж майже на кожному уроці тепер проповіді про те що в роки "застою" все було так добре, що прям рай це був, що тоді легше жилося. А коли УПА вчили, то вона їх мало не нацистами називала. Ну вона казала, що вони співпрацювали, причому каже що не лише на початку війни.
  • 0

#402 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 08.12.2011 – 21:31

Перегляд дописуОлеська (6.12.2011 22:09) писав:

А татко тоді ще пацаням був, та все ж створив свій загін ЮнРУ (юних революціонерів України), за що і був переслідуваний все життя "потрібною" службою.
"був переслідуваний все життя" це як? Сидів все життя? А сьогодні йому пенсія подобається? А те, що "львівське пиво" вже давно не львівське? Про таку Незалежність він мріяв?

Цитата

Так от, щодо Вашого родоводу. Невже ніхто ні дідо, ні батько, не розказували те, що справді творилось на війні?
Багато розповідали. Іноді і я з тих розповідей щось тусую сюди, на форум. Але тутешні зомбі мені чомусь не вірять. Знаєте, вони такі зомбі:D

Цитата

Коли вчитель у школи втовкмачує твоєму дитяті, який герой Павлік Морозов, і що батько - ворог, і треба за ним шпигувати і доповідати, що там батьки говорять, де ховають багатства і зброю і т.д... - то може ті вчителі не такі й безневинні? Бо і не вчителі то зовсім а агенти внутрішньої розвідки.
Ось він, наш сучасний Павлік Морозов, агент внутрішньої розвідки:

Зображення

Раніше волав "служу савєцкаму саюзу" та "слава лєнінскаму камсамолу". А сьогодні волає "героям слава" і вимагає люстрації свого батька - комуніста.

Цитата

А коли УПА вчили, то вона їх мало не нацистами називала. Ну вона казала, що вони співпрацювали, причому каже що не лише на початку війни.
Прибрехала... Нацисти - то члени націонал-соціалістичної партії Німеччини. А УПА - то 40-тисячна армія і там не тільки націоналісти були. Інша справа, що командували тією армією ОУНівці. От вони і співпрацювали навіть в 45-му і ідеологію юзали, схожу на нацистську.
  • 0

#403 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.12.2011 – 21:48

Перегляд дописуЗварич (8.12.2011 21:31) писав:

"був переслідуваний все життя" це як? Сидів все життя? А сьогодні йому пенсія подобається? А те, що "львівське пиво" вже давно не львівське? Про таку Незалежність він мріяв?
починаючи з армії - жодного підвищення через те, що прийшла довідка з далекої України щодо причетності до національновизвольного руху.
далі універ - дали вивчитись, та не дали захистити кандидатську.
далі заставили піти з універу - забрали всі години, забрали кабінета, залишили якусь каптьорку, в якій був лише стіл, стільчик і всі томи Леніна. Через певний час декан таки попросив по-доброму піти, бо його тиснуть зверху.
далі робота - направлення дали два: або Бердянськ, або Вінниччина.
і тут не давали спокою. викручувався хіба тим, що часто плутали з обкоміським работніком, в якого прізвище дуже схоже.
при тому всьому тата за есесер мало не щомісяця викликали якогось фіга в КГБ, морально тиснули. останній раз викликали вже 94-го здається - за незалежності, так тато вже тоді не витерпів і послав усіх подалі, аби не зачіпали більше.
при чому, скільки би не робив для людей, для міста, залишався "бендерою", як казали.
на фоні таких постійних нервів і схопив інфаркт, за ним і другий. а там і інсульт. так от. Татка більше немає.
нам теж перепадало. кілька років тому мої друзі розповіли, що їх теж допитували, у яких вони зв"язках з нашою сім"єю і теде.
так що для нас незалежність обмежилась хіба "Ще не вмерла Україна" о шостій ранку опісля кількаденного "лебединого озера" по ЗМІ. І все.
  • 0

#404 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 09.12.2011 – 17:46

Ланка до теми
http://www.istpravda...011/12/9/64630/
  • 0

#405 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 09.12.2011 – 18:33

Перегляд дописуЗварич (6.12.2011 21:59) писав:

33... Прадід був, загинув під Будапештом. Його "червона зірка" в мене. Другого прадіда вбили хлопці з ОУН(б), бо він був поляком. Третій був гастарбайтером, втік, повернувся додому. Його рушниця, яка в 47-му врятувала від голоду ціле село, теж в мене. Дід служив. Батько теж - випускник РВВДКУ, офіцер - афганець, червона зірка, поранення. Я відслужив у ЗСУ 8 років, медалька миротворця, капітан запасу...
А як на рахунок Вашої родини? Невже ніхто?
У мене прадід був репресований ще до війни, зник в Сибіру, з перебудовою був реабілітований. :) Він ні до яких ОУН, на Вінничині :D , ні до взагалі політики, ніякого стосунку не мав. Просто посварився із місцевим членом партії, й мабуть на нього написали донос.
Й про славне життя в безпаспортному радянському селі я теж від прабаби знаю. Не для протоколу, несвідомі вперто кажуть що за німецької окупації жилось в селі краще, більше було їсти. Односельцям вкрай бракувало радянського патріотизму, ті хто служив в армії до війни, замість того, щоб героїчно кинутись на доти, B) здалися в полон німцям, й згодом були німцями відпущені. Всі сільські ветерани уже з мобілізації 43 року. Мабуть не просто так німці за 41 рік розбили регулярну радянську армію, яка переважала їх більше як у півдесятка разів чисельно, й згодом СССР змушений був проводити перманентну мобілізацію, кидати на німців непідготовлених солдат, і здобувати славні перемоги, зі співвідношенням втрат 1:6 на користь німців.

Повідомлення відредагував kalamar: 09.12.2011 – 18:33

• 0

#406 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 18:55

Перегляд дописуЗварич (8.12.2011 21:31) писав:

до речі, про пенсію. Мій тато отримував мінімальну пенсію - це при великій вислузі років та вищій освіті. Тоді, як уявні ветерани, діти війни, обкомівські сексоти - офігенні пенсії та щороку почьот і уваженіє від влади. Це незалежна Україна? Ні. Покищо ні.
  • 0

#407 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 20:47

Перегляд дописуОлеська (8.12.2011 21:48) писав:

на фоні таких постійних нервів і схопив інфаркт, за ним і другий. а там і інсульт. так от. Татка більше немає.
Вибачте, мої співчуття.

В нас різний погляд на "переслідування". Приклад - мій батько після афгану начистив пику одному замполіту. Добре начистив. Академію зарубали, звання теж. Отримав безліч "особистів" і чергове відрядження на війну. Але він ніколи не вважав, що то переслідування і служив для того, щоб його діти спокійно вчилися, а Ваш батько і далі будував міста. І кабінета свого в нього ніколи не було.
Я теж вважав, що хтось повинен служити, аби такі індивідууми, як Валєра, могли спокійно вийожуватися на форумах. І яка та армія не є, але вона потрібна нашій державі.

Цитата

при чому, скільки би не робив для людей, для міста, залишався "бендерою", як казали.
Що поробиш, "бендери" багатьох українців дістали, і не тільки українців.

Цитата

Це називається "гнати дезу". Брехню дозовано мішають з правдою і подають у потрібному напрямку... В нас тут цим постійно займається Каламар. Ляпне щось про те, що у військах СС були виключно арійці, або про втрати німців 1:6, перемішає з правдою і радіє, як дитина, ггг

Цитата

до речі, про пенсію. Мій тато отримував мінімальну пенсію - це при великій вислузі років та вищій освіті. Тоді, як уявні ветерани, діти війни, обкомівські сексоти - офігенні пенсії та щороку почьот і уваженіє від влади. Це незалежна Україна? Ні. Покищо ні.
Є в моїй родині "дитина війни". Пенсія на сьогодні - 910 грн. Доплату 46 грн за війну Ющенко відмінив.
  • 0

#408 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 21:32

Перегляд дописуЗварич (9.12.2011 20:47) писав:

Вибачте, мої співчуття.
приймається.

В нас різний погляд на "переслідування". Приклад - мій батько після афгану начистив пику одному замполіту. Добре начистив. Академію зарубали, звання теж. Отримав безліч "особистів" і чергове відрядження на війну. Але він ніколи не вважав, що то переслідування і служив для того, щоб його діти спокійно вчилися, а Ваш батько і далі будував міста. І кабінета свого в нього ніколи не було.
Я теж вважав, що хтось повинен служити, аби такі індивідууми, як Валєра, могли спокійно вийожуватися на форумах. І яка та армія не є, але вона потрібна нашій державі.
Армія-то потрібна, звичайно. Але ту армію ніяк не можна посилати на чужі війни. Вмирати на чужій війні - заради чого? Ні, не заради того, аби твої діти спокійно вчились. Діти вчитимуться незалежно від того, чи загинете, чи ні. Такою непотрібною була війна в Афгані. А Ви знаєте, що більшість вояків, яких посилали в Афган, були українцями? Ніколи не задавались запитанням, чому?
Радянська влада не жаліла ні тих, хто був проти, ні тих, хто був за. Ви ж напевно знаєте, що таке НКВД? І напевно знаєте, скільки невинних людей пропало як зі сторони національного опору, так і з боку "своїх" же, червоних? Один-два доноси - і людини немає.

Що поробиш, "бендери" багатьох українців дістали, і не тільки українців.
гарна влучна радянська агітація. не дивно, бо за стільки років довбання в мозок "бандери - вороги народу", можна і закарбувати собі на чолі те. (Ну типу, якщо людині постійно казати, що вона ідіот, - вона повірить в це.)

До речі, перевдягання червоних під нац-"бандитів" було поширене ще у 20-х роках минулого століття. Коли не могли дати раду "лісовикам" (воякам з народних мас, що ховались в Чорному лісі та давали відсіч червоним загарбникам), то робили масові перевдягання з метою втертись в довіру простому люду, аби ті вивели їх на народних месників. Єдина різниця в тому, що в 20-х червоні перевертні орудувати по цей бік Збруча, а через 20-тки років - по той бік Збруча.
  • 0

#409 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 00:10

Перегляд дописуОлеська (9.12.2011 21:32) писав:

приймається.
Армія-то потрібна, звичайно. Але ту армію ніяк не можна посилати на чужі війни.

Це з точки зору державності, чи з "моя хата з краю"?

Цитата

Вмирати на чужій війні - заради чого? Ні, не заради того, аби твої діти спокійно вчились. Діти вчитимуться незалежно від того, чи загинете, чи ні. Такою непотрібною була війна в Афгані.
Зрозумів. Разом з москалями - "западло". Як на рахунок "сьогодні і разом з американцями"? Що робили наші хлопці в Косово? Афган, ірак, сьєрра-леоне? Що робив разом з німцями в Білорусі Шухевич?

Цитата

А Ви знаєте, що більшість вояків, яких посилали в Афган, були українцями? Ніколи не задавались запитанням, чому?
Мене іноді тягне зробити тему "Міфи сучасної України"... Де ви їх викопуєте? В Контингенті українців було приблизно 25%. А от у вищих навчальних військових закладах набагато більше, навіть квоту хтіли ввести:)

Цитата

Радянська влада не жаліла ні тих, хто був проти, ні тих, хто був за. Ви ж напевно знаєте, що таке НКВД? І напевно знаєте, скільки невинних людей пропало як зі сторони національного опору, так і з боку "своїх" же, червоних? Один-два доноси - і людини немає.
Знаю. Не виправдовую. А Ви знаєте? То скільки? Чи буде ще один міф?

Цитата

гарна влучна радянська агітація. не дивно, бо за стільки років довбання в мозок "бандери - вороги народу", можна і закарбувати собі на чолі те. (Ну типу, якщо людині постійно казати, що вона ідіот, - вона повірить в це.)
Не набридло? В поляків теж радянська агітація? в білорусів? в німців? Про євреїв не питаю, вони в нас тупо зникли.

Цитата

До речі, перевдягання червоних під нац-"бандитів" було поширене ще у 20-х роках минулого століття. Коли не могли дати раду "лісовикам" (воякам з народних мас, що ховались в Чорному лісі та давали відсіч червоним загарбникам), то робили масові перевдягання з метою втертись в довіру простому люду, аби ті вивели їх на народних месників. Єдина різниця в тому, що в 20-х червоні перевертні орудувати по цей бік Збруча, а через 20-тки років - по той бік Збруча.
Червоні то були марсіани? виключно москалі? чи теж українці? Чи той, хто думає інакше, одразу перетворюється на НЕ українця?:D
  • 0

#410 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 02:27

Це називається "гнати дезу". Брехню дозовано мішають з правдою і подають у потрібному напрямку... В нас тут цим постійно займається Каламар. Ляпне щось про те, що у військах СС були виключно арійці, або про втрати німців 1:6, перемішає з правдою і радіє, як дитина, ггг
Так, ССсівцями були тільки "арійці". Причому треба було свою "арійськість" здається на п’ять поколінь потвердити. У військах зброї СС були не тільки ССсівці. Власне у Вермахті заборонялось створювати інтернаціональні військові частини, тому, коли німці почали формувати інтернаціональні військові частини, вони формувались саме на основі Вафен-СС. Й навіть присяги вояки різних національностей різні приймали.
А щодо втрат радянських військ, то я їх хіба що применшив. По деяким родам військ вони навіть більші були. Конкретну цифру, ви отримаєте різну при різних способах підрахунку, справжньої цифри досі не порахували. Очевидно, вона комусь буде дуже не вигідна. Та навіть кількість танків під Прохоровкою ну ніяк ані радянська, ані російська наука порахувати не може, а тут якісь солдати.
Як, до речі, мітами є й "правди" на кшталт того, що "хребет люфтваффе" переломили радянські льотчики на Кубані (а не англо-американські льотчики над Німеччиною).. таких заяв традиційної радянської історії безліч. Як і безліч брехливої статистики, яка применшує внесок в розгром німців союзників. Навіть Німецький флот не англійці з американцями знищили, а їх усіх капітан Марінеску перемочив. :)
  • 0

#411 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.12.2011 – 04:53

шо ви сперечаєтеся зі Зваричем, він же тут єдиний мужик в темі!
  • 0

#412 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 10.12.2011 – 05:38

Вони вийожуються, а він працює. :)

Перегляд дописуSensssorika (10.12.2011 04:53) писав:

шо ви сперечаєтеся зі Зваричем, він же тут єдиний мужик в темі!
Вони рішили мужику скласти компанію, бо ще трохи і в нього б почалась істерика на почві пафосних спічів за атєчєтсво. Ніхто не реагує - це найколючіша заноза в сраці таких мужиків. Твій зварич - пронафталінений совєтчик. Я вже давно закликав не спорити з ним. Може б і його попустило. Та приходлив би на форму не Бандеру (Слава Слава Слава) клеймити, а от напр. з тобою за японську пуезію побалакать.
  • 0

#413 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 07:53

Перегляд дописуЗварич (10.12.2011 00:10) писав:

Це з точки зору державності, чи з "моя хата з краю"?
Зрозумів. Разом з москалями - "западло". Як на рахунок "сьогодні і разом з американцями"? Що робили наші хлопці в Косово? Афган, ірак, сьєрра-леоне? Що робив разом з німцями в Білорусі Шухевич?
Яка нафіг державність?? Це чисто кацапська загарбницька форма мислення. Та й при чому тут западло воювати? Вмирати не було за що. В чужині далеко від України... За що - за волю і гарне життя в Україні? А росіяни теж були в УПА і воювали пліч-о-пліч з українцями та всіма націями, які пристали до УПА.

Мене іноді тягне зробити тему "Міфи сучасної України"... Де ви їх викопуєте? В Контингенті українців було приблизно 25%. А от у вищих навчальних військових закладах набагато більше, навіть квоту хтіли ввести:)

Знаю. Не виправдовую. А Ви знаєте? То скільки? Чи буде ще один міф?

Не набридло? В поляків теж радянська агітація? в білорусів? в німців? Про євреїв не питаю, вони в нас тупо зникли.

Червоні то були марсіани? виключно москалі? чи теж українці? Чи той, хто думає інакше, одразу перетворюється на НЕ українця?:D
Хотіла відповідати, та бачу реально, що немає з ким таки сперечетись, тільки нерви собі попсуєш.
Скажу одне: роззуйте очі, почніть вивчати історію свого народу у всеможливому викладі (ой, пардон, я таки думаю, що Ви українець. бо якщо ні, то вивчайте хоча б для загального розвитку) і навчіться визнавати реальність.
  • 0

#414 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 13:35

Червоні то були марсіани? виключно москалі? чи теж українці? Чи той, хто думає інакше, одразу перетворюється на НЕ українця?:)
Червоні? Ви часом цієї статті не читали.. Намагання Яковенко присвоїти історію СССР звичайно похвальні, але навряд чи то вигорить. В Україну радянська влада була імпортована, тож найменших підстав вважати, що ми нарівні з росіянами до того причетні, нема. Будівництво комуністичного суспільства не постало в Україні, а було нав’язано Україні ззовні, ні про яку рівноправність та вибір тут теж не йдеться. Так само нема підстав вважати, що українці рівноправно з росіянами розбудовували СССР. Знаєте, для заходу СССР справедливо залишиться Росією, так само як участь українців в 17 ст. в розбудові Російської імперії, зовсім не зробила ту імперію українською.
Просто треба прийняти факт життя, що не всі славні починання, в яких беруть участь українці, є обов’язково українськими.
Ірландці звичайно можуть хвалитись своєю участю в розбудові США, але США від того ніколи не стане Ірландією.
Чи візьміть битву за Москву із другої світової. Москву захищала і там загинула значна кількість казахів та узбеків, багато з яких навіть російської не знали, але тепер то російська перемога.
Та й Путін здається був якось завважив, що росіяни німців і без України розбили б.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.12.2011 – 13:48

• 0

#415 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 20:57

Які "страсті"... Зомбі! Джамп!!! :D

Перегляд дописуkalamar (10.12.2011 02:27) писав:

Так, ССсівцями були тільки "арійці". Причому треба було свою "арійськість" здається на п’ять поколінь потвердити. У військах зброї СС були не тільки ССсівці. Власне у Вермахті заборонялось створювати інтернаціональні військові частини, тому, коли німці почали формувати інтернаціональні військові частини, вони формувались саме на основі Вафен-СС. Й навіть присяги вояки різних національностей різні приймали.
А щодо втрат радянських військ, то я їх хіба що применшив. По деяким родам військ вони навіть більші були. Конкретну цифру, ви отримаєте різну при різних способах підрахунку, справжньої цифри досі не порахували. Очевидно, вона комусь буде дуже не вигідна. Та навіть кількість танків під Прохоровкою ну ніяк ані радянська, ані російська наука порахувати не може, а тут якісь солдати.
Як, до речі, мітами є й "правди" на кшталт того, що "хребет люфтваффе" переломили радянські льотчики на Кубані (а не англо-американські льотчики над Німеччиною).. таких заяв традиційної радянської історії безліч. Як і безліч брехливої статистики, яка применшує внесок в розгром німців союзників. Навіть Німецький флот не англійці з американцями знищили, а їх усіх капітан Марінеску перемочив. :)
Вам потрібен новий нік - "Dr. Goebbels". І тоді одразу "14. SS-Freiwilligen-Division Galizien" перетвориться на "Січових Стрільців Галичини", втрати німців 1:1,3 на 1:100, а до мільйонів згвалтованих німкень можна буде додати мільярди згвалтованих німецьких танків та фауспатронів.
І взагалі, тонкіше треба брехати. Я знаю, ви вмієте. Що це за ляпи: армію розбили, а Москву так і не взяли? Ганьба!

Ще раз: спостерігати за вами цікаво, дискутувати - ні. Шоніясна?

Цитата

Вони рішили мужику скласти компанію, бо ще трохи і в нього б почалась істерика на почві пафосних спічів за атєчєтсво
Забацай спіч про твій геморой, чи під що ти там закосив, гг

Цитата

Скажу одне: роззуйте очі, почніть вивчати історію свого народу у всеможливому викладі (ой, пардон, я таки думаю, що Ви українець. бо якщо ні, то вивчайте хоча б для загального розвитку) і навчіться визнавати реальність.
Я українець. Історію вчив, військову теж. Живу в реалі і мене там 95%. В разі війни мене призовуть, і я відповідатиму за кожного свого солдата перед їх матерями. Бо ті солдати і є справжні українці незалежно з Франківська вони, з Донецька чи Симферополя. Наприклад такі, як Мігель.
А валєри сидітимуть вдома зі своїми вигаданими хворобами і скавучатимуть про утиски. Бо їм що сьогодні Україна, що завтра Польща чи Росія - аби дупа в теплі була.
  • 0

#416 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 10.12.2011 – 22:12

Будь ти хоч героєм совєцкава саюза, тобі це не дає права лайнити цю країну і її героїв.
Точніше, ти можеш робити шо хочеш, але всеодно будеш гімняним рабом з прокопченими кацапською пропагандою мізками.
Твої вимахи службою в армії, і пердіння про "відповідальність за кожного солдата лалала" тут в цій темі, в цьому контектсі, - це дешовка, позерство, нікчемна спекуляція якою ти намагаєшся облагороднити обсирання УПА і взагалі український визвольний рух. Але воно тут ліпиться як собаці пята нога. І не розписуйся за мене де я буду в разі війни.
І до речі, таких як ти, я б і близько не підпускав до солдатів. Маршал жюков бля. :) Але в нас - усср, і патріотичне виховання діятм часто на 9 мая викладють виродки нквдісти. Так шо іц йо тайм, але поміняється влада, прийде черговий ющенко, і бкдеш як мілінький служить вітчизні за яку боровся Бандера! Або вип*єш отруту. :D
  • 0

#417 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 10.12.2011 – 22:41

Перегляд допису_Ex (10.12.2011 22:12) писав:

Будь ти хоч героєм совєцкава саюза, тобі це не дає права лайнити цю країну і її героїв.
Точніше, ти можеш робити шо хочеш, але всеодно будеш гімняним рабом з прокопченими кацапською пропагандою мізками.
Твої вимахи службою в армії, і пердіння про "відповідальність за кожного солдата лалала" тут в цій темі, в цьому контектсі, - це дешовка, позерство, нікчемна спекуляція якою ти намагаєшся облагороднити обсирання УПА і взагалі український визвольний рух. Але воно тут ліпиться як собаці пята нога. І не розписуйся за мене де я буду в разі війни.
І до речі, таких як ти, я б і близько не підпускав до солдатів. Маршал жюков бля. :) Але в нас - усср, і патріотичне виховання діятм часто на 9 мая викладють виродки нквдісти. Так шо іц йо тайм, але поміняється влада, прийде черговий ющенко, і бкдеш як мілінький служить вітчизні за яку боровся Бандера! Або вип*єш отруту. B)

бльо
це в цитатник!

поважаючи Зварича як опонента, вважаю даний спіч класикою класифікації "гомо антебандерікус" :D
  • 0

#418 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 23:24

Перегляд допису_Ex (10.12.2011 22:12) писав:

І до речі, таких як ти, я б і близько не підпускав до солдатів. Маршал жюков бля. :) Але в нас - усср, і патріотичне виховання діятм часто на 9 мая викладють виродки нквдісти. Так шо іц йо тайм, але поміняється влада, прийде черговий ющенко, і бкдеш як мілінький служить вітчизні за яку боровся Бандера! Або вип*єш отруту. B)
Слухай, а може ти не закосив? Може і справді хворий? Повезло дитині, в армії би його пацани зачмарили

Цитата

бльо
це в цитатник!
Уявив собі твій цитатник. Цитати в лікарні збираєш? :D
  • 1

#419 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 23:25

Перегляд дописуЗварич (10.12.2011 20:57) писав:

Вам потрібен новий нік - "Dr. Goebbels". І тоді одразу "14. SS-Freiwilligen-Division Galizien" перетвориться на "Січових Стрільців Галичини", втрати німців 1:1,3 на 1:100, а до мільйонів згвалтованих німкень можна буде додати мільярди згвалтованих німецьких танків та фауспатронів.
І взагалі, тонкіше треба брехати. Я знаю, ви вмієте. Що це за ляпи: армію розбили, а Москву так і не взяли? Ганьба!

Ще раз: спостерігати за вами цікаво, дискутувати - ні. Шоніясна?

Вам потрібні окуляри, бо ви читати не вімєте. У мене не написано, що співвідношення втрат було 1:6 за всю війну, у мене говориться про окремі битви певного періоду, ось цоя цитата.
"здобувати славні перемоги, зі співвідношенням втрат 1:6 на користь німців."
До кінця війни радянська армія трохи навчилась воювати, й трохи вирівняла статистику, німці навпаки в самому кінці почали фолькштурм використовувати. Хоча й деякі їхні елітні частини зберігали боєздатність до самого кінця. За всю війну буде десь 1:2.5-3 на користь німців, але то приблизне число, бо радянська сторона спочатку давала кількість втрат з точністю до солдата, а через десяток років змінювала то число на мільйони. Ну не вивчали радянські історики фізики, не знали вони, що таке значущі цифри! Також важко встановити німецькі втрати за 45 рік, коли у них уже не було кому статистику вести, і їм на 45 часто втрати по максимуму приписують. Також радянська сторона не враховувала втрат серед радянських партизан.
Звичайно, якщо ви вірите Сталіну, який назвав здається 7.5 мільйонів, то у вас вийдуть оті 1:1.3, але то уже питання вашої віри в Йосифа Віссаріоновича.

Що це за ляпи: армію розбили, а Москву так і не взяли? Ганьба!
У мене там розбили регулярну армію. Війну виграла не величезна регулярна армія, яка перед війною була. Війну виграли люди, які були мобілізовані в армію уже з початком війни. Фактично напад Німеччини на СССР виглядає як божевілля, бо людські ресурси у СССР були значно більші, ніж у Німеччини разом з Австрією. Німеччина однозначно програвала затяжну війну. Але була ідея бліцкріґа, і вона спрацювала. За короткий час німці захопили найзаселеніші частини СССР, й людські ресурси вирівнялись. Якби німці тоді змогли стримати кордон довше, СССР прийшов би кінець і без взяття Москви, бо мобілізаційний ресурс уже вичерпувався. А кінцем для німців і переломом був наступ після Курської битви. І цей наступ завдячував також висадці союзників на Сицилії, коли німці вирішили припинити Цитадель, й перекинути елітні танкові частини на Сицилію. Саму Курську битву СССР насправді не виграв, там радше була нічия, при якій поле бою залишалось за німцями. А перелом був тому, що наступ радянських військ був рівнозначний кінцю для бліцкриґу, бо СССР на відвойолваних територіях проводив мобілізацію, й поповнював втрати. Ця мобілізаційна хвиля війну і виграла.

Можна лише добавити, що в довшій перспективі СССР війну програв, досить глянути на рівень життя в Німеччині і у нас із Росією. Із крахом нацизму Німеччина швидко позбулась тоталітарного минулого, адже там тоталітаризм проіснував не довго, не охопив життя одного покоління, й не вплинув на менталітет. У нас цілі покоління виховані на тоталітаризмі, Росія на ВВВ та СССР будує національну ідею, й носиться із сталінською епохою, як із писаною торбою.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.12.2011 – 23:47

• 0

#420 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 11.12.2011 – 00:42

Я українець. Історію вчив, військову теж. Живу в реалі і мене там 95%. В разі війни мене призовуть, і я відповідатиму за кожного свого солдата перед їх матерями. Бо ті солдати і є справжні українці незалежно з Франківська вони, з Донецька чи Симферополя. Наприклад такі, як Мігель.
А валєри сидітимуть вдома зі своїми вигаданими хворобами і скавучатимуть про утиски. Бо їм що сьогодні Україна, що завтра Польща чи Росія - аби дупа в теплі була.
Власне, у мене брат теж був миротворцем, він фаховий військовий, ВПС, але він не з ідейних міркувань був миротворцем. Просто там непогано платили. Та й Україна в то миротворство мабуть заради міжнародного престижу встрявала, а не із якикось міркувань вищого порядку. :) Хто б міг подумати, що у нас є такi ідейно підковані військові! :ggggg:

Повідомлення відредагував kalamar: 11.12.2011 – 00:43

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних