Перейти до вмісту

УПА


Повідомлень в темі: 489

#361 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 27.10.2011 – 23:06

Перегляд дописуОлеська (27.10.2011 23:24) писав:

От такі закиди мене просто дивують. Люди воювали проти загарбників. Як проти совєтів, так і проти німців.
Певно, тому німці і зібрали всю верхівку ОУН на чолі з Бандерою у 1945 році та хтіли підпорядкувати її РОА (генералу Власову). Ну, щоб вона не воювала проти німців...

Цитата

Я колись брала інтерв"ю у радянського партизана (нині вже покійного). Так він розповідав, як червоні цілими бригадами переодягались під бандерівців і тупо нищили цілими хатами-сім"ями людей. В це я повірила.
А дарма. Одразу видно дівчину. Ви думаєте росіянам так легко косити під галичан? Та ще цілими бригадами? Навіть в переодягнених спецзагонах нквд був один командир, а решта як правило колишні упівці (місцеві).

Цитата

То якщо вірите у можливість такого, як можете залишатись жити тут?
Тих упівців було лише 40 тисяч. Проти 6 мільйонів українців червоноармійців. То як ви можете спокійно залишатись жити тут?

Повідомлення відредагував Зварич: 27.10.2011 – 23:07

 • 0

#362 Жид

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 11 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 01:41

Редагувати історію - давня традицію "великогускіх імператоров", що входить корнями у глибокі віки. І СиРиСиРи цю традицію гордо перейняв. Я за пів віка, навіть при живих учасниках, можна все перемішать. Кожен, хто жертвував за ідеї час, судьбу, життя і здоровя - герой. Зто щеми других за бабло і комфорт - подонок. У всіх арміях були герої і подонки. Але деталі вже ніхто не розбере.
Вже, що ми зараз можемо - шанувать своїх героїв та толерантно ставитись до чужих.
І не дай Бог допутить, щоб подонки сучасноті використали їх для сотворення міжусобиць.

В країні зараз є спільні для всіх соціальні проблеми і спільний для всіх ворог. Не можна дать йому використать нашу історія як зброю проти нас!

Повідомлення відредагував Жид: 28.10.2011 – 01:42

 • 0

#363 Олеська

  вовчиця-чарівниця

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8134 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.10.2011 – 10:12

Перегляд дописуshіver2005 (28.10.2011 09:12) писав:

Слухайте жида! :)
до речі, щодо жидів. Радянська влада спецом вигадала ненависть упівців до жидів, антесимітизм був свідомо навішений, аби наблизити образ ОУН, УПА до образу нацистів. Є багато прикладів, як жиди (це не в образу кажу) підтримували український національно-визвольний рух. Варто згадати те, що чимало лікарів в УПА були саме євреї. Або взяти приклад Лейба Іцика Добровського, який був політичним консультатном командира УПА Дмитра Клячківського і в УПА він зокрама займався тим, що писав листівки до пригноблених народів Радянського союзу.
 • 0

#364 Жид

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 11 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 10:37

Перегляд дописуОлеська (28.10.2011 11:12) писав:

до речі, щодо жидів. Радянська влада спецом вигадала ненависть упівців до жидів, антесимітизм був свідомо навішений, аби наблизити образ ОУН, УПА до образу нацистів. Є багато прикладів, як жиди (це не в образу кажу) підтримували український національно-визвольний рух. Варто згадати те, що чимало лікарів в УПА були саме євреї. Або взяти приклад Лейба Іцика Добровського, який був політичним консультатном командира УПА Дмитра Клячківського і в УПА він зокрама займався тим, що писав листівки до пригноблених народів Радянського союзу.

Мого діда та бабцю ховали від фашистів сімя, у якій брат мужа воював в УПА. Антисемітизм УПА - советска лажа. Хоча, думаю, у невеликих кількостях на побутовому рівні він завжди буа навіть у "демократичних" країнах.

Але полюбе крараще бути галицьким жидом чим рускім євреєм. Взяти навітьтаку фігню як границя осідлості.
 • 0

#365 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4923 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 28.10.2011 – 23:28

Перегляд дописуЗварич (27.10.2011 22:58) писав:

Та не ганьбіть вже себе так. Навіть нацисти не знайшли жодного факту постачань вальтерів, хоча перерили все. І заводи були їхні.
Теоретично, нквд могли стріляти з браунінгів, але їх теж було небагато. Під Харковом розстріляли поляків - жодної німецької кулі.
А взагалі, доки політики будуть юзати питання Катині, правди ми не дізнаємося.

Цитата

Вернемся теперь к главному аргументу ревнителей сталинской версии – немецкому оружию. В Катынском рву действительно найдены гильзы немецкого производства под «браунинговские» пистолетные патроны калибра 7,65 мм, реже – 6,35 мм. Тут и восклицают: чекисты не могли использовать иностранные оружие и патроны, у них были табельные револьверы «наган» и пистолеты «ТТ»! Импортное оружие в СССР тогда якобы было редчайшей экзотикой. Утверждающие это – дилетанты или лжецы. Полковник юстиции Анатолий Яблоков вспоминает: «Когда мы изучали архивные материалы, часто натыкались на документы: у того сотрудника НКВД вальтер, у другого. У самого Токарева, кстати, тоже был вальтер.
Итак, об «экзотике». Начну с того, что еще до 1917 года на руках у населения в России скопилось сотни тысяч иностранных пистолетов и в основном как раз под «браунинговский» патрон калибра
7,65 мм: под него вообще сконструировано 80 процентов всех пистолетов в мире. А уж во время Первой мировой войны «стволов», в том числе под этот патрон, и вовсе было ввезено немерено. Из одной Испании, к примеру, российское военное ведомство тогда получило сто тысяч пистолетов системы Браунинга. И к 1920 годам по стране бродили миллионы иностранных пистолетов разных марок. Самым же ходовым (после наганов) было оружие именно под патроны Браунинга.
Вплоть до начала 1930-х годов эти «шпалеры» были на руках у многих «ответработников»: военных, чекистов, партийных, комсомольских, советских, хозяйственных деятелей. Даже у кассиров и бухгалтеров! Такими пистолетами еще и награждали нередко. Да и вообще, в той номенклатурной среде было столь же престижно иметь браунинг, вальтер или карманную модель маузера, как ныне – раскатывать на BMW или «Мерседесе». Что далеко ходить за примерами: Сталин постоянно носил маузер (модель 1910 года, помимо которого у него было еще не менее шести вальтеров и пара браунингов). Импортное оружие предпочитал и нарком внутренних дел Николай Ежов – у него при обыске нашли два вальтера и два браунинга. Лаврентий Берия предпочитал браунинги, Мехлис пользовался немецким пистолетом «Ортгис» калибра 7,65 мм, Буденный – вальтером. Из подаренного вальтера застрелилась жена Сталина, Надежда Аллилуева. Из «карманного» 7,65 мм маузера выстрелил себе в сердце Владимир Маяковский (а еще у него были 7,65 мм браунинг и байярд)...
С середины 1930-х оружие стали изымать, пошли конфискации во время арестов – все эти тысячи изъятых «стволов» концентрировались в НКВД. Хотя и своих у чекистов хватало: их закупали за рубежом для начальства и для оперативных нужд. Особенно пришелся по душе чекистам именно 7,65 мм вальтер, модели PP и PPK. В специализированной оружейной литературе на сей счет есть конкретные ремарки. Вот цитата из справочника А. Потапова «Приемы стрельбы из пистолета. Практика СМЕРШа»: «В середине 30-х годов в большом количестве вальтер РРК калибра 7,65 мм был закуплен в Германии для советских спецслужб. На одной из первых инструкций по его применению стояла резолюция одного из высокопоставленных руководителей НКВД «Очень хорошая машина».
А патроны, нелицензионное производство которых наладить не удалось, регулярно закупали большими партиями за границей, прежде всего в Германии, у фирмы «Геко», напрямую и через подставные фирмы. Даже после прихода Гитлера к власти.
Можно лишь усмехнуться, слыша «аргумент»: поставки патронов из Германии в Советский Союз не подтверждаются документами. А какие вообще документы тех лет по советским закупкам и поставкам военного имущества доступны?! Вся эта документация намертво закрыта по сей день. И, видимо, лишь по недогляду просочился документ, из которого следует: лишь на одном из складов Главного артиллерийского управления тогда лежало свыше 11 тысяч пистолетов под тот самый 7,65-мм патрон Браунинга.
Использовалось ли импортное оружие для расстрелов? А как же: во время Большого террора в ход шло абсолютно все. Следы использования чекистами при расстрелах иностранного оружия обнаруживаются по всей стране. Есть и документы. Например, из архива Управления ФСБ по Ульяновской области: акт об израсходовании с августа 1937-го по февраль 1938 года 1713 патронов, в том числе 127 пистолетных – калибра 7,65 мм и 185 – калибра 6,35 мм.
Напомню: немецкие гильзы в Катыни нашли сами немцы, и им ничто не мешало накидать в те рвы советские гильзы хоть мешками. Не накидали, а педантично стали выяснять, откуда что взялось. Маркировка на донышке гильз Geco 7,65 D. позволила установить: патроны сделаны на заводе Gustav Genschow & Co. AG в Дурлахе с 1922-го по 1931 год. Так ведь и в Медном поляки, как показала экспертиза, тоже застрелены из пистолетов калибра 7,65 мм. Найдены там и гильзы, аналогичные катынским.
За вашою традицією, цитати без вказівок на автора.
Щодо тієї замітки, то там не конкретизовано калібр, то міг бути як поліційний, так звичайний Вальтер. Зраштою там розкопки продовжуватимуть.
Ось новіші дані.
Залишається чекати відомостей від авторитетнішого джерела.

Перегляд дописуЗварич (27.10.2011 22:58) писав:

Ога, і офіцер 201 батальйону поліції Шухевич теж мав не більше стосунку до ОУН, ніж до Радянської армії, нє? :)
Шухевич не служив у німців до кінця війни, і не влився в французький рух опору. Нахтігаль був знищений німцями, одразу, як стали ясні розбіжності.

Перегляд дописуЗварич (27.10.2011 22:58) писав:

Ось тут майже згоден. Війна не буває в "білих рукавичках". Але, все ж таки це не привід, щоб вирізати цілі села.
УПА і ОУН боролись за незалежну Україну, це факт. Й те, що у цій боротьбі там хватало героїв, то теж факт.
Оскільки тепер наче є незалежна Україна, то вони в кінцевому рахунку перемогли, а переможців не судять. ІРА то герої, чи злочинці? Поляки вшановують армію крайову, поїдьте і розкажіть їм про військові злочини. Тут радше слід до історії ОУН та УПА почати підходити не упереджено, й справді намагатись встановити, хто там був герой, а хто злочинець, а не списувати всіх на злочинців. Ольжич чи Теліга злочинці?
 • 0

#366 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 29.10.2011 – 15:28

Перегляд дописуkalamar (29.10.2011 00:28) писав:

За вашою традицією, цитати без вказівок на автора.
А що тут гадати? Це заказуха якогось журналіста, не історика. Розібрати ту брехню по цитатах? Я ж розберу, ггг

Цитата

Щодо тієї замітки, то там не конкретизовано калібр, то міг бути як поліційний, так звичайний Вальтер. Зраштою там розкопки продовжуватимуть.
"Вальтер або парабелум". Парабелуми у Вермахті були 9мм. Може і зі "шмайсерів" постріляли, там такий самий пістолетний патрон.

Цитата

Ось новіші дані.
Залишається чекати відомостей від авторитетнішого джерела.
Ще один ляп:

Цитата

як відомо, Герман Герінг у 1938 році особисто передав радянській стороні німецьку зброю
Нікому це не відомо. Особисто ящики тягав? :)
Ну і вам почитати:
http://www.volyn.com.ua/index.php?rub=5&am...0&arch=1292

Цитата

В ході дослідження поховання і ексгумації не знайдено жодного натільного хрестика, які традиційно носили і носять християни, отже, найімовірніше, ці люди християнами не були

Цитата

Шухевич не служив у німців до кінця війни, і не влився в французький рух опору. Нахтігаль був знищений німцями, одразу, як стали ясні розбіжності.
Ніби так. Але, ви або розберіться в цьому питанні, або зав"язуйте свідомо брехати. Пояснюю:
1. УПА - це військові формування, як і РА, Вермахт. Людина не може водночас служити в різних військових частинах. Це зрозуміло?
2. ОУН - це політична партія, як і КПРС, НСДАП, та ВО Свобода сьогодні. Члени партії ОУН в часи війни служили в різних військових частинах і залишалися членами ОУН: Нахтігаль, Роланд, поліційні батальйони шуцманів, УПА, СС Галичина, і т. д. Так зрозуміло?

Цитата

УПА і ОУН боролись за незалежну Україну, це факт.
Так. Вони боролися за автономію України у складі Рейху, та за новий лад - нацизм у всьому світі.
 • 0

#367 Жид

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 11 повідомлень

Відправлено 29.10.2011 – 18:58

При підготовці диверсій та саботажов не проблема забезпечить любу зброю.
під час казні могли вилучати всі предмети, які могли допомогти при ідентифікації.
ОУН - зараз - партія, тоді вона партією не була. А КПРС - вобще партією важати не можна. Яка нафіг партія в однопартійной системі?

І останне. Якщо хочеш досягнуть цілі в умовах жосткого прессінгу - будеш декларувать любе і використаєш любу ситуацію для перемоги. Тому я сьогодня розкажу фашистам, що хочу автономію, використаю їх,а потім ростріляю у спину.

А ля гер ком а ля гер!
 • 0

#368 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2142 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 29.10.2011 – 19:45

УПА - герої. Амінь.
Зварич ти затхле комунофашистьске минуле. Воно вивітрюється і так тому бути. Можеш хоч всратися на формуах, работа в тебе така, але твоя точка зору в Україні не канає. Невже ти думаєш, шо таке мізерне чмо як ти зможе опаскудити ідею визвольного руху в Україні. Ти? Такі як ти? Скіке б вас не було, ви в минулому. По твоєму у нас не було борців за волю. Не могло бути. Справжні борці це сталінські арли і всі хто воля неволя служив їм. Всі хто проти них- це самі ниці зрадники і все таке. На кого твоя дєрьмова пісня взагалі розрахована? Навіть нам, забиченому народу зараз, не можна втовкмачити таке лайно і думати шо ми в це повірим як в істину. Ти нікчемний скажи мені одне: українці мали право боротися за самостійну державу? Українці мали в 20 столітті якісь сили які б таке як ти могло віднести до сил які саме боролись за волю України? Якщо в твоїй запаленій уяві не мали ми права (а значить і _всі_ наші вояки - бандіти по-твоєму), і ти зважишся це сказати, то повага мінімальна буде, шо ти шовінюга хоч визнав це. А якщо ти продовжуватимеш співати, що ті хто був в УПА не репрезентують борців за волю України і шо саме вони і тіке овни за ту волю боролись, то, читай вище, то твоя ціна - кацапський холуй. Україну "визволяв" сталін тіке для одного різновиду - кацапи і їхні підстилки.
 • 0

#369 Жид

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 11 повідомлень

Відправлено 30.10.2011 – 11:40

Перегляд допису_Ex (29.10.2011 20:45) писав:

УПА - герої. Амінь.
Зварич ти затхле комунофашистьске минуле. Воно вивітрюється і так тому бути. Можеш хоч всратися на формуах, работа в тебе така, але твоя точка зору в Україні не канає. Невже ти думаєш, шо таке мізерне чмо як ти зможе опаскудити ідею визвольного руху в Україні. Ти? Такі як ти? Скіке б вас не було, ви в минулому. По твоєму у нас не було борців за волю. Не могло бути. Справжні борці це сталінські арли і всі хто воля неволя служив їм. Всі хто проти них- це самі ниці зрадники і все таке. На кого твоя дєрьмова пісня взагалі розрахована? Навіть нам, забиченому народу зараз, не можна втовкмачити таке лайно і думати шо ми в це повірим як в істину. Ти нікчемний скажи мені одне: українці мали право боротися за самостійну державу? Українці мали в 20 столітті якісь сили які б таке як ти могло віднести до сил які саме боролись за волю України? Якщо в твоїй запаленій уяві не мали ми права (а значить і _всі_ наші вояки - бандіти по-твоєму), і ти зважишся це сказати, то повага мінімальна буде, шо ти шовінюга хоч визнав це. А якщо ти продовжуватимеш співати, що ті хто був в УПА не репрезентують борців за волю України і шо саме вони і тіке овни за ту волю боролись, то, читай вище, то твоя ціна - кацапський холуй. Україну "визволяв" сталін тіке для одного різновиду - кацапи і їхні підстилки.

Згодний на всі 100%
 • 0

#370 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4923 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 30.10.2011 – 12:23

Перегляд дописуЗварич (29.10.2011 16:28) писав:

А що тут гадати? Це заказуха якогось журналіста, не історика. Розібрати ту брехню по цитатах? Я ж розберу, ггг
Ви вже багато тут нарозбирали. :happy1:

Перегляд дописуЗварич (29.10.2011 16:28) писав:

Нікому це не відомо. Особисто ящики тягав? :happytwo:
Ну і вам почитати:
http://www.volyn.com.ua/index.php?rub=5&am...0&arch=1292
Це джерело взагалі нічого не варте. Теж мені аргумент, не було часу.
Можна погадати, що якраз браком часу пояснюються деякі особливості, адже НКВД працювало не в звичній для себе спокійній обстановці, а під величезним психологічним навантаженням й із повними штанами від близького приходу німців. Знаєте, пісню Висотського, де він пробує встановити, чому аборигени з’їли Кука? Так от, там немає основної версії. Новозеландські тубільці не були канібалами по життю, вони стали канібалами за екстремальних обставин тиску з боку британців. Подібно, кельтські друїди займались канібалізмом перед остаточним їх знищенням Римом. Люди за екстремальних обставин поводяться зовсім не так, як звичайно.
Подібно, свідки дуже ненадійне джерело в таких справах. Справа в тому, що те, що говорить свідок, то суміш того, що він можливо бачив, й нашарувань пізнішої пропаганди, в яку він вірить. Він говорить не правду, й навіть сам того не помічає, бо вірить, що то правда. Таку особливісь свідчень свідків уже давно помітили на процесах по колишніх військових злочинцях. Наприклад, той свідок говорить про українців, які тягнули хлопчика, й там не зазначено дати, але, як я розумію, самий початок війни. Видається доволі малореалістичним, щоб німці довіряли таку важливу справу щойно сформованій поліції із місцевого населення окупованої території. Он в Києві поліція мала одну гвинтівку на десять чоловік.
Між иншим, кількість свідчень німецьких жінок, зґвалтованих радянськими солдатами, зростає в геометричній пропорції, до розкручування цієї теми в німецьких ЗМІ.
Загалом, про те рано сперечатись, бо поки немає гідних довіри джерел, а лише інтернет публікації.

Перегляд дописуЗварич (29.10.2011 16:28) писав:

Ніби так. Але, ви або розберіться в цьому питанні, або зав"язуйте свідомо брехати. Пояснюю:
1. УПА - це військові формування, як і РА, Вермахт. Людина не може водночас служити в різних військових частинах. Це зрозуміло?
2. ОУН - це політична партія, як і КПРС, НСДАП, та ВО Свобода сьогодні. Члени партії ОУН в часи війни служили в різних військових частинах і залишалися членами ОУН: Нахтігаль, Роланд, поліційні батальйони шуцманів, УПА, СС Галичина, і т. д. Так зрозуміло?
Та ну. А вони там в 108 зберігали партійність? До речі, а чи вийшов Васюра й інші комуністи, із боку колишніх радянських солдат, із партії? Й, нарешті, куди дивились німці, коли набирали до своїх військових формувань членів на той час ворожих до себе партій?

Перегляд дописуЗварич (29.10.2011 16:28) писав:

Так. Вони боролися за автономію України у складі Рейху, та за новий лад - нацизм у всьому світі.
Та годі вам. Адже з погляду ідеології різниця між комунізмом та нацизмом не значна.
На чолі держави - вождь.
Є близька до вождя еліта - партія.
Народ має коритись наказам вождя.
Є геополітичні плани - здобуття життєвого простору - всесвітня революція.
Й нарешті, є расистська теорія, й є класова теорія. Різниця тільки у словах "провідна раса" та "провідний клас".
Є знищення "нижчих" рас - "шкідливих" класів та прошарків.
Ще можна зрозуміти, коли нацизм критикують англійці чи американці. Але коли нацизм критикують комуністи, то просто смішно, адже вони з нацизмом близнюки, нацизм є їхній рідний брат.
Щодо націоналізму ОУН, то йому бракувало расової теорії, теорії завоювання інших народів, й незалежної держави, так що його навіть із італійським фашизмом порівнювати не можна. Навіть диктатура, там мала бути лише перехідна, на час боротьби. Й еволюціонував він значно швидше, за комунізм, уже до 49 року там на зміну струнким ідеям, прийшов ліберастичний плюралізм, :) тоді як комуністи ще зберігали незайману ідеологічну чистоту.

Повідомлення відредагував kalamar: 30.10.2011 – 12:26

 • 0

#371 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 30.10.2011 – 23:30

Перегляд дописуЖид (29.10.2011 18:58) писав:

При підготовці диверсій та саботажов не проблема забезпечить любу зброю.
Яких диверсій?

Цитата

І останне. Якщо хочеш досягнуть цілі в умовах жосткого прессінгу - будеш декларувать любе і використаєш любу ситуацію для перемоги. Тому я сьогодня розкажу фашистам, що хочу автономію, використаю їх,а потім ростріляю у спину.
І хто кого використав?

Цитата

УПА - герої. Амінь.
Зварич ти затхле комунофашистьске минуле. Воно вивітрюється і так тому бути. Можеш хоч всратися на формуах, работа в тебе така, але твоя точка зору в Україні не канає. Невже ти думаєш, шо таке мізерне чмо як ти зможе опаскудити ідею визвольного руху в Україні. Ти? Такі як ти? Скіке б вас не було, ви в минулому. По твоєму у нас не було борців за волю. Не могло бути. Справжні борці це сталінські арли і всі хто воля неволя служив їм. Всі хто проти них- це самі ниці зрадники і все таке. На кого твоя дєрьмова пісня взагалі розрахована? Навіть нам, забиченому народу зараз, не можна втовкмачити таке лайно і думати шо ми в це повірим як в істину. Ти нікчемний скажи мені одне: українці мали право боротися за самостійну державу? Українці мали в 20 столітті якісь сили які б таке як ти могло віднести до сил які саме боролись за волю України? Якщо в твоїй запаленій уяві не мали ми права (а значить і _всі_ наші вояки - бандіти по-твоєму), і ти зважишся це сказати, то повага мінімальна буде, шо ти шовінюга хоч визнав це. А якщо ти продовжуватимеш співати, що ті хто був в УПА не репрезентують борців за волю України і шо саме вони і тіке овни за ту волю боролись, то, читай вище, то твоя ціна - кацапський холуй. Україну "визволяв" сталін тіке для одного різновиду - кацапи і їхні підстилки.
:)

Лєра:
1. Багато рядових бійців УПА і справді вірило, що вони воюють за Незалежну Україну. А керівництво ОУН їх використовувало як гарматне м"ясо заради власних інтересів. Заради влади.
2. Я галичанин. Всі знайомі мене поважають. Тупі - бояться і поважають, але то вже таке... А твою повагу я крутив на своєму дітородному органі. Дивись краще, щоб тебе хоч хтось поважав.

Цитата

Ви вже багато тут нарозбирали.
Стрьомно?:happy1:

Цитата

Загалом, про те рано сперечатись, бо поки немає гідних довіри джерел, а лише інтернет публікації.
Я теж це казав, а ви якогось Кука тулите, гг

Цитата

Та ну. А вони там в 108 зберігали партійність? До речі, а чи вийшов Васюра й інші комуністи, із боку колишніх радянських солдат, із партії? Й, нарешті, куди дивились німці, коли набирали до своїх військових формувань членів на той час ворожих до себе партій?
Нацистам було пофігу, яку сволоту до себе брати. Аби присяглися Гітлеру та виконували накази.
До речі, Нахтігаль вони не розформували. Його разом з Роландом ПЕРЕФОРМУВАЛИ у 201 поліційний батальйон і відправили битися за незалежність України до Білорусі. Про це є наказ в Бундесархіві.

Цитата

Та годі вам. Адже з погляду ідеології різниця між комунізмом та нацизмом не значна.
На чолі держави - вождь.
Є близька до вождя еліта - партія.
Народ має коритись наказам вождя.
Ви цитуєте оунівську конституцію, ггг

Цитата

Є геополітичні плани - здобуття життєвого простору - всесвітня революція
В комуняк всесвітня революція померла разом з Троцьким. Менше читайте Суворова:happytwo:

Цитата

Й нарешті, є расистська теорія, й є класова теорія. Різниця тільки у словах "провідна раса" та "провідний клас".
Ви забули про "титульну націю":happytwo:

Цитата

Щодо націоналізму ОУН, то йому бракувало расової теорії, теорії завоювання інших народів, й незалежної держави
Бугога, а ідеологи інтегрального націоналізму про це і не знали.
 • 0

#372 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2142 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 31.10.2011 – 02:28

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 00:30) писав:

:)

Лєра:
1. Багато рядових бійців УПА і справді вірило, що вони воюють за Незалежну Україну. А керівництво ОУН їх використовувало як гарматне м"ясо заради власних інтересів. Заради влади.
Та я знаю, в що вони вірили, і не з тобою мені обговорювати за ту віру, я тебе про інше питав. І відповіді не почув. Хоча подиву в мене нема.

Цитата

2. Я галичанин. Всі знайомі мене поважають. Тупі - бояться і поважають, але то вже таке... А твою повагу я крутив на своєму дітородному органі. Дивись краще, щоб тебе хоч хтось поважав.
Ти українофоб. Це дуже легко бачити зі змітсу твоїх опусів тут і певно ж не тільки тут. І вже останнє питання, хто там ти за місцем реєстрації - "галичанин", марсіанин чи взагалі дуже продвинутий сракобот.
Тупі галичани, це видать "свідоміти", які шанують УПА, та й самі упівці, звісно, он же як їх за дурнів мали коварні прислужники нацизма з ОУН, це певно нащадки "конюхів і покоївок у ляських і австрійських панів", за табачником, а ти і твої "знайомі" - отприски "будівничих" комунізму, тих хто будував "рай" на землі. І земля яку ти топчеш, той "рай" памятає. Ах да, ти ж в нас "чоловіколюб" ляського розливу, я забув. А суть лишається одна - українофобське сміття. Обіжені "власники". Та можна подумати, в Україні можна здивувати українофобами. Але взагалі, нахрєн мені ця оповєдь про то ким ти там себе вважаєш, і хто тебе боїться? І про повагу, я тебе прошу, - це ж для образности. Шось тіпа як твій "офіс", який постійно "рже". Я просто виокреслив: шовіністів які не лукавлять і не чіпляють на себе маску достобіса яких гуманстів, відрізняє від таких як ти хоч якась одна чеснота - чесність, а в тебе жодної. А про крутіння, ще раз тобі скажу, це діє: ото так крутили твої потуги тут і взагалі такі ваші спроби шось комусь довести. Я тіке й хотів що сказати: твої метання фекаліями на будь що, повязане з українським, так, можна всеохопно сказати - українським, - всі крутять там де ти крутиш мою фантомну повагу до тебе. Ілі коротше: пиши ще. Закликав же он каламара (не особисто), не звертати уваги на тебе. Так нє, ну от хоч хтось тобі приділить увагу. Тіке, як бачиш, - цей ваш діалог, - всеодно зайве підтвердження моєї думки: твої бздури тіке як бздо й спрймаються, антіфошист-галичанин говьоний.
 • 0

#373 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4923 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 31.10.2011 – 15:37

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 00:30) писав:

Нацистам було пофігу, яку сволоту до себе брати. Аби присяглися Гітлеру та виконували накази.
Тобто вони не розстрілювали комуністів, чи енкаведистів? Невже нацисти були настільки тупі.

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 00:30) писав:

До речі, Нахтігаль вони не розформували. Його разом з Роландом ПЕРЕФОРМУВАЛИ у 201 поліційний батальйон і відправили битися за незалежність України до Білорусі. Про це є наказ в Бундесархіві.
Я в курсі, лиш з уточненням, що він був підпорядкований 201 дивізії, але згодом бійці відмовились продовжити контракт. Й бійці Нахтіґалю пройшли німецьку військову підготовку, мабуть німці зважали на свої витрачені зусилля. Тут не було еквівалентності з иншими формуваннями, в які німці набирали колишніх військовополонених.

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 00:30) писав:

Ви цитуєте оунівську конституцію, ггг

Та частина, яку ви взяли, однаково добре підходить до тогочасних СССР, Німеччини, Італії, чи ОУН, з обмовкою, що ОУН не була державою, а лише тоталітарною організацією. (Й, між иншим, також значною мірою підходить до тогочасних Румунії, Польщі, Болгарії...). Разом з церквою, про яку я забув, ви матимете фашизм. Звідси висновок, що справді, елементи модного тоді фашизму були в цілому ряді країн, й в ідеології ОУН також.
В СССР замість християнської церкви була своя релігія, навіть з святими мощами в Кремлі, але то не міняє суті.

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 00:30) писав:

В комуняк всесвітня революція померла разом з Троцьким. Менше читайте Суворова:)
Я взагалі не читав Суворова. Так, всесвітня революція в прямому розумінні, як одночасна революція в усьому світі, у них померла. Але у них не померла віра в остаточну перемогу комунізму, адже то в основі теорії. Й СССР як підтримував революційні рухи в інших країнах, так і вів загарбницькі війни (Фінська, розділ Польщі в союзі з Німцями). Так що все гаразд у них було із завоюванням "життєвого простору".

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 00:30) писав:

Ви забули про "титульну націю":happy1:
А який вона має стосунок до расизму? Расизм, то уявлення, що є кращі, й гірші нації, подібно, як є найкращий клас гегемон, трохи гірше трудове селянство, й класові вороги.

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 00:30) писав:

Бугога, а ідеологи інтегрального націоналізму про це і не знали.
Це ви про Донцова? А де в нього був поділ на вищі й нижчі раси? Й не слід все до інтегрального націоналізму зводити, був ще хоча б Сціборський. А в Донцова ви взагалі протилежні погляди можете знайти. До того ж погляди Донцова дуже сильно змінювались з часом. Уже на 43 рік його погляди з багатьох питань виявились геть неадекватними й неприйнятними. Не плутайте маргінальні ідеї, з "лінією партії".
 • 0

#374 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 31.10.2011 – 21:21

Перегляд допису_Ex (31.10.2011 02:28) писав:

Ілі коротше: пиши ще.
Пишу, бо ти ніц не знаєш про Галичину... Люди в нас занадто терплячі. Раніше комуністів терпіли, нацистів пережили. Зараз націоналістів терплять, теж переживуть.
Певно, ти чув, що дивізію "СС Галичина" розбили в першому ж бою, під Бродами. Це львівська область. Пам"ятник там стоїть, маленький. Коштів на реставрацію вже давно нема, але місцеві люде його постійно доглядають:

Зображення

Зображення

А в твоєму Артьомаффську є пам"ятник УПА?

Цитата

Тобто вони не розстрілювали комуністів, чи енкаведистів? Невже нацисти були настільки тупі.
Розстрілювали. Але тих комуністів було лише 10% серед радянських людей.

Цитата

Я в курсі, лиш з уточненням, що він був підпорядкований 201 дивізії, але згодом бійці відмовились продовжити контракт. Й бійці Нахтіґалю пройшли німецьку військову підготовку, мабуть німці зважали на свої витрачені зусилля. Тут не було еквівалентності з иншими формуваннями, в які німці набирали колишніх військовополонених.
І шо?

Цитата

Та частина, яку ви взяли, однаково добре підходить до тогочасних СССР, Німеччини, Італії, чи ОУН, з обмовкою, що ОУН не була державою, а лише тоталітарною організацією. (Й, між иншим, також значною мірою підходить до тогочасних Румунії, Польщі, Болгарії...) Звідси висновок, що справді, елементи модного тоді фашизму були в цілому ряді країн, й в ідеології ОУН також
І кого з носіїв тієї ідеології сьогодні пхають в герої тих країн?

Цитата

А який вона має стосунок до расизму? Расизм, то уявлення, що є кращі, й гірші нації, подібно, як є найкращий клас гегемон, трохи гірше трудове селянство, й класові вороги.
Це ви про Донцова? А де в нього був поділ на вищі й нижчі раси?
Донцова, дружбана Леніна, ви теж не читали:

Цитата

Те що називається витривалістю (в борні за існування), це просто монополія сильніших. В процесі здобування — витривалість здібного значить упадок нездібного, добір сильного – значить зруйнування слабого”.
той самий процес (що і в органічнім світі) можна спостерегти і між вищими і нижчими расами людей...
Розвиток нижчих рас затримується расами вищими...
Чи вони хочуть чи ні, вищі раси на цілій земній кулі поволі, але вперто усувають нижчі в боротьбі за буття...
Закон природи є право сили (the right of might)...
Погляд на історію, хоч з пташиного лету, показує, що людина діє за тим самим принципом, що і в неї сила творить право
Живуть і панують лише раси, які не знають сумнівів, які не задумуються над правом на власне існування і на існування коштом слабших і нездар; раси, які покладаються не на обставини, але на свою невгнуту силу

Щодо поліцаїв... Стецько, 1941 рік:

Цитата

Москва і жидівство це найбільші вороги України ... Тому стою на становищі винищення жидів і доцільности перенести на Україну німецькі методи екстермінацї жидівства, виключаючи їх асиміляцію
Про "Дні Петлюри" ви теж ніц не чули?
 • 0

#375 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2142 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.11.2011 – 02:47

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 21:21) писав:

Пишу, бо ти ніц не знаєш про Галичину... Люди в нас занадто терплячі. Раніше комуністів терпіли, нацистів пережили. Зараз націоналістів терплять, теж переживуть.
Певно, ти чув, що дивізію "СС Галичина" розбили в першому ж бою, під Бродами. Це львівська область. Пам"ятник там стоїть, маленький. Коштів на реставрацію вже давно нема, але місцеві люде його постійно доглядають:
Ох лол, просвітив. А сталіну там випадково памятничок "ваші" галичани не поставили? він же був гавнокомандующим всього того дєла. Чи поки тіке на 22 червня зповзаєтесь "святкувати" початок "ВОВ"и з георгіївськими смужками на ваших бичих пиках, таких як ото показували ну всі бачили певно. Ти хоч сам свій маразм з боку аналізуєш. Фільтруй для переконливості на предмет підігнаності під здоровий глузд. Я виріс в селі, оточеному з півночі й півдня двома селами, і ще одне третє далі, які "укомплектовані" були після війни пересленцями саме з півдня Львівщини. Їх твої визволителі звозили сюди, щоб ляхам віддати їхню землю. За сотруднічєство з нацианалістамі. Цілими селами вивозили. Уявляєш, комуняки вважали шо місцеві масово підтримували упівців. А ти от кажеш шо нє. Так маубть завжди чинять визволителі - мордують свій народ. Але таки їм маубть дуже "повезло", їх же не в казахстан повезли, де б вони половина сконала ще по дорозі і їхні трупи так би і порозкидали серед степу. Ось недавно почув шо нашого видатного мовознавця Агатангела-Кримського, саме так десь з вагона й викинули. Труп його. А ти цікавився скіком не повЕзло. Скікох так загубили після "визволення"? Або постріляли по тюрмах чи таборах. Нафік нада, тут жке укри голоу підняли, нада їм розказати які в них герої не герої. І от яким же треба бути гімном шоб парити тут мізки всім про ці "злочини" націоналістів і корчити з себе антифашиста тут, де земля просякла кров*ю жертв від твоїх "визволителів". КА це армія сталіна. і вела вона сталіна. має бути зрозуміло і дебілу. Поїдь татарам розкажи шо їх визволили. Якщо в Галичині нема жертв твого "визволення" як виявляється. Нічого не було. І ота львівська тюрма на Лонцького і багато її аналогів по всі ЗУ - все брехня. Є тока злосні прихвосні нацизма з ОУН і їхні нещотні злочини. Нема визвольної бротьби, є тіке колабораціонізм. Прєдалі родіну і товаріща сталіна, нема права на власну державу, а є постійна провина перед поляками, кацапами, перед усіма. Так, звісно, ось де істина! Саме так ставлять рачки затуркану націю. Шоб і надалі була таким же легкоусваівємим бидлом як і раніше. Ви нація бандитів і зрадників. А ми на бєлам канє. Тіке хто такі ви? Хто ви. І звідки ви тут взялися? Чого наші упівці вирізали ляхів на Волині а не в вроцлаві, билися з кацапами десь в карпатах а не не під орлом. Шо ви всі тут робите? шо в нашій волині робила армія хуйова і шо тут робили всякі мгб нквд і тд? Так може вони ререзентанти нашої країни? вони визволителі і їм треба славу воспівати? звісно! тіке ви шось про це мовчите, не дуже схожі вони на визволителів, от на гарматне мясо красноарміця можна покивати. зручно. а кого він вів за собою ти не забуваєш? будь логічним до кінця, не сси пропагувати режим який воював і проти "ворогів" України з ОУН і УПА яких ти тут "викриваєш" . :) людям всеодно треба знати точно. Пнешся хаяти "вбивць" з упа, тобі доведеться сказати, хто герой. Так устроєн мір. "Тобі", звісно, - це сабіратєльно. Всяким рушіям і гвинтикам, такій як ти шушвалі, цієї ідеології. То ж скажи прмяо: саме сталінська влада з Москви і є тією силою, яку ти вважаєш вартою вважатись визвольною для України, такою яка боролась за суверенітет України, такою яка мала право на цей суверенітет, такою яка презентує український народ і загалом - захисницею укранського народу і у війні зокрема.

Ти ще про ляхів "забув" згадати. Їх теж перетерпіли. Звісно перетерплять. І таких манкуртів як ти перетерплять. І ваші лукаві маразматичні байки теж пошлють колись під три чорти. Хоча тут на Заході проблеми і не було, це тіке в тебе в уяві західна Україна почитає кацапських людюїдів які катували ту землю з 39 року. Але на всеукраїнському масштабі, дмуаю колиьс таки пошлють. От тоді і буде памятник УПА і в Артемівську. Їхній чин вртий спомину і почету на всеукраїнському масштабі, що й буде щойно Україна збудеться своїх комплексів меншовартості.
 • 0

#376 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4923 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.11.2011 – 22:55

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 21:21) писав:

Донцова, дружбана Леніна, ви теж не читали:
Ви займаєтесь переурученням, брехнею.
Ось цитата з Донцова.

Цитата

А ось що каже про це саме соціолог “буржуазний”: “Те що нази­вається витривалістю (в борні за існування), це просто монополія сильніших. В процесі здобування — витривалість здібного значить упадок нездібного, добір сильного – значить зруйнування слабого”. І дальше: “той самий процес (що і в органічнім світі) можна спостерегти і між вищими і нижчими расами людей... Розвиток нижчих рас затримується раса­ми вищими... Чи вони хочуть чи ні, вищі раси на цілій земній кулі поволі, але вперто усувають нижчі в боротьбі за буття... Закон природи є право сили (the right of might)... Погляд на історію, хоч з пташиного лету, показує, що людина діє за тим самим принципом, що і в неї сила творить право”. В людській громаді, так само як деінде. Так як і в світі органічнім, “ці самі закони діють і в надорганічнім світі”35.
Куди ви лапки діли, й навіщо зробили із Донцова плагіатора? Ви таким способом, і з Ніцше зробите расиста. У Донцова є раси, але у нього вони просто різні, він їх не розділяє на повноцінні і неповноцінні. Й Донцов не виражає весь український націоналізм.
Взагалі ви тут з цитатами без авторів непомалу роважаєтесь. Ви напр. даєте цитату.

Цитата

Народе! Знай! Москва, Польша, мадяри, жидова – це Твої вороги. Нищ їх. Знай! Твоїм проводом є Провід Українських націоналістів, є ОУН.
Твоїм вождем є Степан Бандера.
Тільки проблема, Степан Бандера взагалі то був провідником, а не вождем. Так що той дукумент насправді потребує фахівця, який би посвідчив, що то не підробка.
 • 0

#377 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4923 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.11.2011 – 01:15

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 21:21) писав:

Щодо поліцаїв... Стецько, 1941 рік:
То цитата із "життєпису Стецька", автентичність якого під сумнівом.

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 21:21) писав:

Про "Дні Петлюри" ви теж ніц не чули?
Взагалі то Петлюра був прихильним до євреїв, й в ОУН про те добре знали, тому дивно було би, аби вони вирішили так назвати антиєврейську акцію. Петлюра був вбитий радянським агентом євреєм, й, скажімо, зміну ставлення того ж Донцова з проєврейської, на антиєврейську, в 30-т роки, дехто пояснює саме процесом над вбивцею Петлюри, саме тоді Донцов вперше виступив із антиєврейською критикою, Донцову був незрозумілий мотив Шварцбарда.
Звідки у вас інформація про 'дні Петлюри"? Якщо так то назвали німці, які натравлювали поляків і українців Львова на євреїв, й для того навіть розкрили тюрми з трупами залишеними НКВД, бо НКВД асоціювалось із євреями, то до чого тут націоналісти? Ви би ще почали наводити цитати із окупаційної україномовної німецької преси, в якості позиції ОУН, як то робили деякі радянські пропагандисти.
Взагалі історія ОУН потребує вивчення.
 • 0

#378 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2142 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.11.2011 – 01:31

Перегляд дописуshіver2005 (1.11.2011 05:55) писав:

Зображення

Аллах Акбар!
Зображення
 • 0

#379 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2142 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.11.2011 – 18:11

Перегляд дописуshіver2005 (2.11.2011 09:03) писав:

Що мені той фак? Я проти націонал-рагулізму дістали балаболи, союз 20 років тому скінчився, а вони нічого не навчились, крім як у вишиванках гуляти.
А я проти нецільових досліджень в області генної інженерії, як то вживлення генів медуз картоплі. Замість досліджувати в напрямку подолання невиліковних хвороб і нестачі харчів, вчоні розважаються. А ви навчились? Чому саме, розкажіть, може це навіть буде по темі, адже з ваших слів взагалі важко зрозуміти що-небудь, окрім того, що ви проти і вас хтось дістав.
 • 0

#380 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 02.11.2011 – 21:40

Перегляд дописуkalamar (1.11.2011 22:55) писав:

Ви займаєтесь переурученням, брехнею.
Ні, не займаюсь. Ви б спочатку почитали Донцова, а потім сперечались... Цей жидомоскаль натягав купу різних цитат, які кагбе повинні підтримувати ідею його інтегрального націоналізму. Там і Шевченко, і Леся Українка, Драгоманов, Достоєвський, Гюйо, Шопенгауер, Гегель, Ніцше, Енгельс і т. д. Це тільки ті, що зараз згадав. І расизм там стоїть на повний зріст... А Ніцше і Гітлер цитував, і шо?

Цитата

Взагалі ви тут з цитатами без авторів непомалу роважаєтесь. Ви напр. даєте цитату.
"Народе! Знай! Москва, Польша, мадяри, жидова – це Твої вороги. Нищ їх. Знай! Твоїм проводом є Провід Українських націоналістів, є ОУН.
Твоїм вождем є Степан Бандера"

Тільки проблема, Степан Бандера взагалі то був провідником, а не вождем. Так що той дукумент насправді потребує фахівця, який би посвідчив, що то не підробка.
Гнила відмазка. Фото з особистого архіва офіцера Вермахту вам підійде? Я його вже колись постив, але адмінам воно чомусь не сподобалось :)
Дивіться, "Вожд Бандера":

Зображення

Цитата

Взагалі то Петлюра був прихильним до євреїв, й в ОУН про те добре знали, тому дивно було би, аби вони вирішили так назвати антиєврейську акцію
То люди її так назвали

Цитата

Звідки у вас інформація про 'дні Петлюри"?
Прабабця розповідала. Вона все те бачила на власні очі. Розповідала страшніше, ніж сьогодні пишуть в інетах. Можливо тому, що була жінка? А я розповім своїм дітям, а потім онукам. І накажу запам"ятати, бо людська пам"ять то не архіви, її знищити неможливо.
А ви читайте, читайте, може хоч трохи зрозумієте, що в нас тут було:

http://www.ji.lviv.u...ts/friedman.htm

Цитата

Майже водночас 25, 26 і 27 липня були відновлені облави на вулицях і в будинках. Чоловіків і жінок, начебто забраних на роботи, переважно вбивали. Ці облави і вбивства були здебільшого справою рук української допоміжної поліції, і в устах львівського населення були охрещені назвою «акція Петлюри». Кружляла версія, що німці дали українським колабораціоністам карт-бланш на триденну акцію помсти євреям. Це пояснення, звісно, фальшиве, оскільки Петлюра був застрелений у травні 1926. Проте під час т.зв. «днів Петлюри» загинуло декілька тисяч євреїв.

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних