Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#341 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 24.10.2011 – 20:26

Перегляд дописуkalamar (24.10.2011 16:46) писав:

Будь-ласка уточніть про так звану програму "Україна для українців". Бо те, що УПА вбивало всіх неукраїнців, це відкриття, за яке вам шнобеля треба дати.

То дайте собі шнобеля, якщо для вас це новина. І ще два за курінь та наукові публікації Нахмановича :)

Раніше:
М. Міхновський:
"Україна для українців, і доки хоч один ворог чужинець лишиться на нашій території, ми не маємо права покласти оружжя"

ОУН Бандери:
"НАРОДЕ! - Знай! Москва, Польща, Мадяри, Жидова - це Твої вороги. Нищ їх!". Картинку причепити?

І сьогодні:
І. Фаріон, ВО Свобода:
"Україна для українців, а не для людей".

Цитата

В УПА насправді були люди різних національностей.
Так, навіть євреї... Під пильним наглядом СБ. Що би з ними сталося в разі перемоги УПА можна тільки здогадуватися.

Цитата

"Україна для українців" не означало, що Україна має стати моноетнічною державою, а означало, що в Україні саме українці є основною нацією. Фактично вся Європа нині так живе, бо там реально є Німеччина для німців, Англія для англійців, Данія для данців...
Я цю націоналістичну брехню вже декілька разів розжовував. Невже так важко зрозуміти?
У всьому світі юридично "нація" і "держава" це одне і теж саме. Британія для британців означає, що вона для всіх своїх громадян, незалежно від їх етнічного походження, мови спілкування, статі і т. д.
А коли з"являються такі терміни, як "основна нація", "головна", "титульна", то це вже інший політичний рух:
"В Німеччині він називається "нацизм", в Італії - "фашизм", а в нас просто - "націоналізм". М. Сциборський, 1938 рік.

Цитата

І, до речі, ви ніколи не задумувались, чому саме на Волині події набули найкривавішого характеру, а не, скажімо, в значно більш націоналістичній Галичині? Невже ви вірите в те, що волинські селяни пройнялись ідеями інтегрального націоналізму?
Там справді темна справа. Але головна різанина почалася після того, як представники ОУН усунули від влади справжнього засновника УПА Бульбу-Боровця і почали самі керувати.

Цитата

Що значить офіційного? Я не думаю, що про німкень то міт
Хочете дати собі ще одного шнобеля?:) Погугліть питання.

Цитата

Сприйняття радянського солдата на заході доволі специфічне, а сприйняття радянської армії, як визволительки, ще більш специфічне. Бо зрештою, радянська армія нікого не визволяла, просто змінила один режим на инший.
Як захід не погодиться й із внеском СССР у перемогу, який декларується в Росії.
Скільки ви прожили на заході, щоб нести таку лабуду? Я - 5 років.

Цитата

Прямо ідилію ви тут описали.
http://www.lustratio...=5087#more-5087
Ну от і як можна бути такими дебілами?
"Судячи по кулям і гільзах, жертв вбивали з німецьких пістолетів «Вальтер» або «Парабелум». «У 1940 році НКВС оснастив такою зброєю своїх співробітників», - говорить Стемковський."
Нагани, НАГАНИ в них були! Давайте посилання на озброєння нквд німецькими пістолетами :)
Я вже мовчу, що неповнолітніх завжди саджали в окремі колонії.
  • 0

#342 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.10.2011 – 22:16

Перегляд дописуЗварич (24.10.2011 21:26) писав:

То дайте собі шнобеля, якщо для вас це новина. І ще два за курінь та наукові публікації Нахмановича :)

Раніше:
М. Міхновський:
"Україна для українців, і доки хоч один ворог чужинець лишиться на нашій території, ми не маємо права покласти оружжя"
Пора закінчувати балачку, бо ваші аргументи починають нагадувати дитячий садок. Ви читати вмієте?
Ось повніша цитата.

Цитата

Ми не хочемо довше зносити панування чужинців, не хочемо більше зневаги на своїй землі. Нас горстка, але ми сильні нашою любов'ю до України! … Усіх, хто на цілій Україні не за нас, той проти нас. Україна для українців, і доки хоч один ворог-чужинець лишиться на нашій території, ми не маємо права покласти оружжя. … Вперед! Бо нам ні кого надіятись і нічого озиратись назад!

Де ви тут бачите моноетнічність? Тут не йдеться про те, що в Україні Міхновського не можуть жити инші національності, тут йдеться про те, що в Україні не можуть панувати чужинці. Треба мати повністю промиті мізки й бути не здатним мислити самостійно, щоб не бачити різниці між іноземними окупантами, про яких там говориться, й національними меншинами.

Цитата

ОУН Бандери:
"НАРОДЕ! - Знай! Москва, Польща, Мадяри, Жидова - це Твої вороги. Нищ їх!". Картинку причепити?
Вас агітматеріали цікавлять? Тримайте.
Зображення
Зверніть увагу, там йдеться про землі селян української та інших національностей.

До речі, не коректно наводити лише одну цитату вирвану із контексту?

Наприклад "Бей немецко-фашистских захватчиков!" це відомий заклик до геноциду німців, ви про то не знали? :)
  • 0

#343 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 24.10.2011 – 23:20

Ну от і як можна бути такими дебілами?
Це самокритика?

"Судячи по кулям і гільзах, жертв вбивали з німецьких пістолетів «Вальтер» або «Парабелум». «У 1940 році НКВС оснастив такою зброєю своїх співробітників», - говорить Стемковський."
Нагани, НАГАНИ в них були! Давайте посилання на озброєння нквд німецькими пістолетами :)
Я вже мовчу, що неповнолітніх завжди саджали в окремі колонії.

Цитата

Оружие, использованное в Катынском расстреле — оружие под патрон «Браунинг» калибра 7,65 мм (в меньшей степени 6,35 мм), использовавшееся при расстрелах польских военнопленных в Катынском лесу. Тот факт, что при эксгумации в Катыни в 1943 году были обнаружены исключительно патроны немецкого производства, длительное время считался одним из основных доказательств того, что расстрелы были осуществлены немецкими оккупационными войсками. В настоящее время собрано достаточно свидетельств и косвенных доказательств того, что эти патроны использовались в пистолетах фирмы «Вальтер» или «Маузер», применявшихся сотрудниками НКВД при расстрелах[1].
Радянська зброя мабуть поганенька була, клинила.
Взагалі то, якби ви вміли читати, то ви би прочитали, що в тій замітці не стверджується категорично, що то жертви НКВС. Там стверджується, що то найімовірніше жертви НКВС, бо подібні німецькі поховання мали инакший характер.

Цитата

Там справді темна справа. Але головна різанина почалася після того, як представники ОУН усунули від влади справжнього засновника УПА Бульбу-Боровця і почали самі керувати.
Це знову здається із області героїчних мітів про доброго і поганого міліціонера.
Принаймні В’ятрович пише так

Цитата

- Дивною виглядає також висвітлення ролі Тараса Боровця-«Бульби». Ви говорите про пряму причетність його загонів до волинської різанини, польські ж історики чомусь жодним чином не згадують його імені.

- Мене це теж дивує, адже документи польського підпілля 1943 року чітко фіксують: перші масові вбивства поляків на Волині почалися саме на теренах, контрольованих Боровцем–«Бульбою». І польські підпільники в своїх звітах дуже чітко звинувачують саме його. Загони отамана «Бульби» не мали якоїсь чіткої структури, чіткої політичної програми. Вони більше нагадували отаманські відділи 1920-х років у Південній чи Центральній Україні. Саме прилучення до конфлікту загонів Боровця додало йому ще більшого розмаху. Можу припустити, що польські історики не звертають на них уваги, бо це певним чином ламає їхню концепцію про чітку політичну програму знищення поляків, проголошену ОУН.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.10.2011 – 23:50

• 0

#344 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 25.10.2011 – 17:43

Перегляд дописуkalamar (24.10.2011 23:16) писав:

Де ви тут бачите моноетнічність? Тут не йдеться про те, що в Україні Міхновського не можуть жити инші національності, тут йдеться про те, що в Україні не можуть панувати чужинці.
Лишилося тільки визначити "чужинців". Громадяни Польщі Бандера та Шухевич? Герой СРСР Кожедуб? Журналіст Гонгадзе?

Цитата

Вас агітматеріали цікавлять? Тримайте.
Зображення
Зверніть увагу, там йдеться про землі селян української та інших національностей.
Дякую. Треті збори ОУН. Вони тоді два місяці погралися в демократію.

Цитата

І шо? Мадяри перестали бути мадярами?

Цитата

Радянська зброя мабуть поганенька була, клинила.
Взагалі то, якби ви вміли читати, то ви би прочитали, що в тій замітці не стверджується категорично, що то жертви НКВС. Там стверджується, що то найімовірніше жертви НКВС, бо подібні німецькі поховання мали инакший характер.
Ото тільки по зброї не треба мені цитати з вікі тулити...
Браунінг в Росії виробляли ще до революції по ліцензії. Але то бельгієць. Табельна зброя нквд - тульський наган №2, їх і зараз по складах купа. Пізніше ще ТТ. Деякі командири мали "зауери". Вальтери тоді були "іменні", ними нагороджували. Але то старі вальтери, калібру 7,65. Парабелумів взагалі не було.
Якщо пишуть "від вальтера або парабелума", знач знайшли кулі 9мм. А 9мм вальтер поступив на озброєння Вермахту лише у 1940 році...
90% що то німці постріляли євреїв. І 10% що поляків або українців.

Цитата

Це знову здається із області героїчних мітів про доброго і поганого міліціонера.
Принаймні В’ятрович пише так
А Боровець інакше.
Ну добре, згоден. Бульбівці теж різали поляків і люди їх теж, як і оунівців називали "путарями" та "сокирниками". Задоволені?
  • 0

#345 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.10.2011 – 18:02

Перегляд дописуЗварич (25.10.2011 18:43) писав:

Лишилося тільки визначити "чужинців". Громадяни Польщі Бандера та Шухевич? Герой СРСР Кожедуб? Журналіст Гонгадзе?
А що Гонгадзе?
  • 0

#346 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.10.2011 – 18:55

Ні, чужинців визначати не треба, треба просто не бути йолопом. Є текст, і є інтерпретація тексту. Більшість людей звичайно вважає себе дуже розумними й підкованими в історії, але вони не мекають про методи, які використовуються істориками. Немає сенсу кидатися цитатами із Міхновича, й інтерпретувати їх через сприйняття радянської людини 2010 року, й, відповідно, через віртуальну реальність радянської пропаганди. Історик звичайно намагається інтерпретувати текст в дусі поглядів того часу, в контексті инших документів того часу, в контексті обставин, за яких той текст був написаний.
Можете у Міхновича під чужинцями вважати напр. тогочасні держави, в склад яких входили українські території. Чи всіх не українців, які проти української незалежності.
Я, власне, вам просто хотів показати, що можлива ще одна інтерпретація того тексту, чи навіть і кілька інтерпретацій. Ви ж просто повторили вкрай натягнуту ітнерпретацію, яку вам свого часу вклала в голову пропаганда. На жаль, то мабуть складно для людини, яка вважає себе дуже розумною, й не читала хоча б Ортеги-і-Гассета.

Я спеціально звів до абсурду, коли написав про "смерть німецько-фашистських окупантів", чи міг би наприклад спочатку послатись на відомі тепер факти передвоєнної радянсько-німецької дружби (який-небуть спільний парад), а потім звинуватити СССР в колабораціонізмі. :)
Більшість ваших закидів, чи закидів shivera щодо ОУН чи УПА, так само абсурдні, ви просто не помічаєте їх абсурдність, бо не здатні мислити за межами пропагандистських мітологем.

Ото тільки по зброї не треба мені цитати з вікі тулити...
Браунінг в Росії виробляли ще до революції по ліцензії. Але то бельгієць. Табельна зброя нквд - тульський наган №2, їх і зараз по складах купа. Пізніше ще ТТ. Деякі командири мали "зауери". Вальтери тоді були "іменні", ними нагороджували. Але то старі вальтери, калібру 7,65. Парабелумів взагалі не було.
Якщо пишуть "від вальтера або парабелума", знач знайшли кулі 9мм. А 9мм вальтер поступив на озброєння Вермахту лише у 1940 році...
90% що то німці постріляли євреїв. І 10% що поляків або українців.
Не розводьте демагогії.
Ця стаття має більш ніж досить посилань на джерела поза вікіпедією.

Цитата

А Боровець інакше.
Що боровець инакше? Де пише? В мемуарах? Ви були знайомі з бульбівцями, і вони вам розказали, як вони називали оунівців? Чи ви зверху :) знаєте точно, як воно там все було?

Ви подивіться, на цьому форумі є тема, політика, й там люди сперечаються про політику, й не можуть розібратись й дійти згоди ні з януковичами, ні з тимошенками, ні з бютоголовими, ні з голубими ригіоналими, ні з противсіхами, хто з них кака, а хто цяця. Вони не можуть розібратись із сучасністю!! А між тим ці ж люди вимагають, щоб їм в історії все було розкладено по поличках, пояснено, хто був правильний, а хто ні, хто винен, а хто не винен. Саме тому історія й не може не бути віртуальною реальністю.
  • 0

#347 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 25.10.2011 – 19:15

меня здається, що в питанні ролі УПА не може бути жодних однозначностей. Часи такі були - не було однозначно чорного чи білого.
  • 0

#348 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 25.10.2011 – 19:57

Перегляд дописуОлеська (25.10.2011 19:02) писав:

А що Гонгадзе?
Пані Олеська, як ся маєте? :)
Гонгадзе етнічний грузин. Якби він був живий і захтів би стати депутатом(наприклад), то по Міхновському його треба валити.

Цитата

Ні, чужинців визначати не треба, треба просто не бути йолопом. Є текст, і є інтерпретація тексту. Більшість людей звичайно вважає себе дуже розумними й підкованими в історії, але вони не мекають про методи, які використовуються істориками. Немає сенсу кидатися цитатами із Міхновича, й інтерпретувати їх через сприйняття радянської людини 2010 року, й, відповідно, через віртуальну реальність радянської пропаганди. Історик звичайно намагається інтерпретувати текст в дусі поглядів того часу, в контексті инших документів того часу, в контексті обставин, за яких той текст був написаний.
Можете у Міхновича під чужинцями вважати напр. тогочасні держави, в склад яких входили українські території. Чи всіх не українців, які проти української незалежності.
Я, власне, вам просто хотів показати, що можлива ще одна інтерпретація того тексту, чи навіть і кілька інтерпретацій. Ви ж просто повторили вкрай натягнуту ітнерпретацію, яку вам свого часу вклала в голову пропаганда. На жаль, то мабуть складно для людини, яка вважає себе дуже розумною, й не читала хоча б Ортеги-і-Гассета.
Занадто уваги, як для моєї скромної персони. По темі щось є?

Цитата

Я спеціально звів до абсурду, коли написав про "смерть німецько-фашистських окупантів", чи міг би наприклад спочатку послатись на відомі тепер факти передвоєнної радянсько-німецької дружби (який-небуть спільний парад), а потім звинуватити СССР в колабораціонізмі.
Більшість ваших закидів, чи закидів shivera щодо ОУН чи УПА, так само абсурдні, ви просто не помічаєте їх абсурдність, бо не здатні мислити за межами пропагандистських мітологем.
Занадто уваги, як для моєї скромної персони. По темі щось є?

Цитата

Не розводьте демагогії.
Ця стаття має більш ніж досить посилань на джерела поза вікіпедією.
Я процитую ті джерела, мені не влом:

↑ [2] Упоминаются пистолеты «браунинг» и «вальтер» наркома внутренних дел Ежова
↑ «Нас было пятеро» Упоминается наградной «Вальтер» полковника госбезопасности Михаила Нацвлишвили

По вальтеру це все? Парабелум ще буде? Чи вже можна реготати?
  • 0

#349 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.10.2011 – 20:32

Перегляд дописуЗварич (25.10.2011 20:57) писав:

Гонгадзе етнічний грузин. Якби він був живий і захтів би стати депутатом(наприклад), то по Міхновському його треба валити.
Ви спілкуєтесь із духами? Це Міхновський вам розповів, що його саме так треба розуміти?
І не рпозповідайте жахалочок, про те, що б сталось із тими солтатами УПА не українцями, якби УПА тоді перемогло. Бо то смішно читати хоча б тому, що відомо що сталося і ставалось в СССР із багатьма неблагодійними народами, із його штучними голодоморами й переселеннями народів. Ті ж поляки від радянської влади втратили мільйони, а не 60 тис., як у війні із українцями.

По вальтеру це все? Парабелум ще буде? Чи вже можна реготати?
Ви справді погано читаєте.
Вам запитання на засипку.
З якої зброї проводились розстріли у Катині?
Хто проводив розстріли?
Коли Росія визнала, що то злочин НКВД, то просто Російські "демократи" вирішили своїх підставити?
  • 0

#350 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 09:32

Перегляд дописуЗварич (21.10.2011 22:30) писав:

А ви сказали, що " Те що ви дали, то справді шняга, лапша" :)
Тримайте ще раз, читайте розділ "Після розгрому куреня":
http://exlibris.org.ua/buk/index.html
Ви все ще продовжуєте із тим носитись, просто дивина. Я власне тут із самого початку Хатинь згадав тільки тому, що тоді зайшло питання, хто де колись служив, й Нахтіґаль навіть хибно тут дехто назвав СС-івцями, хоча то й було ліньки поправляти. Й тому, що в інтернет форумах, коли захадить мова про УПА, ваші товариші по переконанням мають схильність скидати все в купу, різні УПА, поліцію, СС Галичину, формування невідомого походження, Нахтіґаль, Роланд...
Й якось повз їх увагу проходить, що за такою ж логікою мусимо й колишніх радянських військовополонених і добровольців, які служили у німців, й кількість яких здається до півмільйона доходила, теж вважати бійцями радянської армії.
Ті прізвища сплили із показань самого Васюри на заказному пропагандистському процесі, Васюрі мабуть підказали, кого треба називати. Але гаразд, визнаймо те, що хочете довести ви.
Отже Хатинь знищила Радянська армія при підтримці Буковинського курення, таке формулювання вас влаштовує, ви такого висновку добиваєтесь?

Повідомлення відредагував kalamar: 26.10.2011 – 09:55

• 0

#351 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 09:36

Гонгадзе - наполовину грузин. Мати ж у нього українка.

УПА, як на мене, то була просто ідеальна армія.
  • 0

#352 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 17:50

Перегляд дописуkalamar (25.10.2011 21:32) писав:

Ви спілкуєтесь із духами? Це Міхновський вам розповів, що його саме так треба розуміти?
Я не знаю, що там собі думали Міхновські, Бандери, Сціборські і т. д. Але, що вони писали та робили я знаю добре.

Цитата

Ті ж поляки від радянської влади втратили мільйони, а не 60 тис., як у війні із українцями.
Ого, вже мільйони? Посилання дасте? А чому не десятки мільйонів?

Цитата

Ви справді погано читаєте.
Вам запитання на засипку.
З якої зброї проводились розстріли у Катині?
Хто проводив розстріли?
Коли Росія визнала, що то злочин НКВД, то просто Російські "демократи" вирішили своїх підставити?
Ще раз ого :) Я відповім на ваше питання. Але тільки після того, як ви дасте собі ще два шнобеля: один за вальтери, другий за парабелуми. Дарувати не буду, набридло... А ви подумайте, про що ще потім можна буде побазікати, аби і далі відволікати увагу від УПА:) РОА?

Цитата

Ви все ще продовжуєте із тим носитись, просто дивина. Я власне тут із самого початку Хатинь згадав тільки тому, що тоді зайшло питання, хто де колись служив, й Нахтіґаль навіть хибно тут дехто назвав СС-івцями, хоча то й було ліньки поправляти. Й тому, що в інтернет форумах, коли захадить мова про УПА, ваші товариші по переконанням мають схильність скидати все в купу, різні УПА, поліцію, СС Галичину, формування невідомого походження, Нахтіґаль, Роланд...
Ви не помітили, що я в купу нічого не скидаю? То навіщо ці закидони?

Цитата

Отже Хатинь знищила Радянська армія при підтримці Буковинського курення, таке формулювання вас влаштовує, ви такого висновку добиваєтесь?
Ні, не влаштовує, ггг. Хатинь знищила сволота з обох боків, яка пішла служити нацистам. Але, дезертирів РА сьогодні ніхто в герої не пхає. А націоналістів пхають, і це вкрай небезпечно для України.

Цитата

Гонгадзе - наполовину грузин. Мати ж у нього українка
А ОУН вважала інакше:

Цитата

Мішані подружжя поборюємо і мусимо знищити можливість їх повстання. Сам факт їх існування чи творіння вважаємо злочином національної зради
А зрадників таки валити, нє?
  • 0

#353 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 20:38

Перегляд дописуЗварич (26.10.2011 18:50) писав:

А ОУН вважала інакше:
Ви плутаєте часи. Тоді мішаних шлюбів було набагато менше. А зараз через процвітання космополітизму мішаний шлюб - це норма. Нічого в цьому немає хорошого.

А зрадників таки валити, нє?
Однозначно. Робити так, як Сірко - захотів жити на чужині, - вирізати сім"ями, під корінь, бо інакше той, кого помилуєш прийде до тебе в хату і знищить твою сім"ю.
  • 0

#354 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 21:37

Перегляд дописуОлеська (26.10.2011 21:38) писав:

Ви плутаєте часи. Тоді мішаних шлюбів було набагато менше. А зараз через процвітання космополітизму мішаний шлюб - це норма. Нічого в цьому немає хорошого.
Питання дискутабельне. Королів згадайте, або дітей князя Володимира:)

Цитата

Однозначно. Робити так, як Сірко - захотів жити на чужині, - вирізати сім"ями, під корінь, бо інакше той, кого помилуєш прийде до тебе в хату і знищить твою сім"ю.
Ого, як Ради Кально, забираю квіти взад :)
То ви за те, щоб нашу діяспору вирізали у всьому світі? Як на рахунок власної дитини? Якщо вона захоче поїхати жити до європи, то ви теж не проти, щоб її там зарізали?
А що робити (ну, наприклад) із заступником Тягнибока Андрійчиком Іллєнком? Його мати - Люда Терзієва, азіятка. Теж валимо? :)
  • 0

#355 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 22:07

Перегляд дописуЗварич (26.10.2011 22:37) писав:

Питання дискутабельне. Королів згадайте, або дітей князя Володимира:)
ну так, простого люду ж було - по три королі на одного.)

Перегляд дописуЗварич (26.10.2011 22:37) писав:

Ого, як Ради Кально, забираю квіти взад :)
То ви за те, щоб нашу діяспору вирізали у всьому світі? Як на рахунок власної дитини? Якщо вона захоче поїхати жити до європи, то ви теж не проти, щоб її там зарізали?
А що робити (ну, наприклад) із заступником Тягнибока Андрійчиком Іллєнком? Його мати - Люда Терзієва, азіятка. Теж валимо? :)
Квіти поверніть туди, звідки ви витягли. Взад, так в зад.))

На рахунок власних дітей? Ви читали "Захара Беркута"? А ще кращим прикладом є "Тарас Бульба". Породив виродка - "я тебе породив, я тебе і уб"ю".
Хоча це надто високі матерії як на сучасний люд, де нічого святого немає.
  • 0

#356 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 22:16

Я не знаю, що там собі думали Міхновські, Бандери, Сціборські і т. д. Але, що вони писали та робили я знаю добре.
Кажу ж, що ви телепат-медіум.

Ого, вже мільйони? Посилання дасте? А чому не десятки мільйонів?
Спробуйте самі оцінки зробити. Починаючи із окупації Польщі спільно з німцями, й виселень в не дуже далекі місця різних "осадників".

Ще раз ого :) Я відповім на ваше питання. Але тільки після того, як ви дасте собі ще два шнобеля: один за вальтери, другий за парабелуми. Дарувати не буду, набридло... А ви подумайте, про що ще потім можна буде побазікати, аби і далі відволікати увагу від УПА:) РОА?
Гаразд, зливайте.

Ви не помітили, що я в купу нічого не скидаю? То навіщо ці закидони?
Ні, я помітив, що ви якраз все в купу скидаєте.
Ви нічого не відповіли, щодо того, що не існувало вказівок ОУН на знищення поляків.
Ось стаття про польське питання.
Під підозрою зараз є Савур, але й то із протоколу допиту в НКВД Стельмащука, до того ж згодом ще й сфальшованого.

Ні, не влаштовує, ггг. Хатинь знищила сволота з обох боків, яка пішла служити нацистам. Але, дезертирів РА сьогодні ніхто в герої не пхає. А націоналістів пхають, і це вкрай небезпечно для України.
Стоп, шановний. Яких таких членів того 108 сьогодні пхають в герої? Тоді як члени 108 із радянського боку принаймні в минулому були радянськими солдатами, то колишніх солдат УПА там не було взагалі. Щось у вас із логікою не дуже. Чому ви солдат радянської армії називаєте дезертирами, а гаданих колишніх членів розформованого волинського куреня - націоналістами? Чи винен у знищені Хатині французький рух опору?

А ОУН вважала інакше:
Хто автор наведеної вами цитати? :)

Цитата

Груба, насильницька, асиміляційна політика держави супроти етнічно неукраїнських елементів мусить бути виключена, але в процесі спільного державного життя має витворитись одна національна свідомість на основі державної єдності і спільної історичної місії

• 0

#357 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 27.10.2011 – 13:56

Перегляд дописуОлеська (26.10.2011 23:07) писав:

ну так, простого люду ж було - по три королі на одного.)
Квіти поверніть туди, звідки ви витягли. Взад, так в зад.))
На рахунок власних дітей? Ви читали "Захара Беркута"? А ще кращим прикладом є "Тарас Бульба". Породив виродка - "я тебе породив, я тебе і уб"ю".
Хоча це надто високі матерії як на сучасний люд, де нічого святого немає.
Та не кажіть... А ви ніколи не мріяли жити у середньовіччі? Я чомусь вас там і уявляю :)

Цитата

Спробуйте самі оцінки зробити. Починаючи із окупації Польщі спільно з німцями, й виселень в не дуже далекі місця різних "осадників".
А навіщо? Навіть "Меморіал" на західні гроші нарахував 700 тисяч за 17 років... Збрехали ви.

Цитата

Гаразд, зливайте.
Тут не зрозумів, почекаю вибачень за пістолети.

Цитата

Стоп, шановний. Яких таких членів того 108 сьогодні пхають в герої? Тоді як члени 108 із радянського боку принаймні в минулому були радянськими солдатами, то колишніх солдат УПА там не було взагалі. Щось у вас із логікою не дуже. Чому ви солдат радянської армії називаєте дезертирами, а гаданих колишніх членів розформованого волинського куреня - націоналістами? Чи винен у знищені Хатині французький рух опору?
Дуркуєте? Ню-ню. Курінь - то похідна група ОУН. Він разом з німцями шкутильгав до Києва в той час, коли румуни щемили українців на Буковині.
А сьогодні поліцай 118 батальйону почесний громадянин Чернівців. А поліцаю 201 батальйону дали Героя України. Правда, вже відмінили.

Пи Си: В"ятровича можете не пхати. Все, на що він спромігся за 5 років влади Юща - знищити 11 томів карної справи Шухевича. А сьогодні статейкі лабає... Херой
  • 0

#358 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 27.10.2011 – 16:58

Перегляд дописуЗварич (27.10.2011 14:56) писав:

Тут не зрозумів, почекаю вибачень за пістолети.
Яких вибачень? Ви банально злили.
Алексей Потапов. Забытое оружие ГПУ
Так що знайдені німецькі кулі, ніяк не можуть слугувати якимось доказом, бо використання німецьких пістолетів НКВД доведений факт.

Дуркуєте? Ню-ню. Курінь - то похідна група ОУН. Він разом з німцями шкутильгав до Києва в той час, коли румуни щемили українців на Буковині.
А сьогодні поліцай 118 батальйону почесний громадянин Чернівців. А поліцаю 201 батальйону дали Героя України. Правда, вже відмінили.
Це ви дуркуєте, Буковинський курінь був розформований в кінці 1941 року, ряд його членів було розстріляно. 118 батальйон мав не більше стосунку до ОУН, ніж до Радянської армії.

Пи Си: В"ятровича можете не пхати. Все, на що він спромігся за 5 років влади Юща - знищити 11 томів карної справи Шухевича. А сьогодні статейкі лабає... Херой
По суті нічого, надування щік.

Пи Си: Я не дуже палкий шанувальник УПА, мені просто не подобається, що з УПА й ОУН зробили цапа-відбувайла для прикриття своїх злочинів. Скажімо тим самим полякам зручно списати причини Волинського міжнаціонального конфлікту на ідеологію ОУН, замість того, щоб шукати справжні причини, у своїй довоєнній та воєнній політиці, яка настроїла населення проти поляків. Ну не вірю я, що волинські селяни діяли від перечиту Міхновича.
  • 0

#359 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 27.10.2011 – 21:58

Перегляд дописуkalamar (27.10.2011 17:58) писав:

Яких вибачень? Ви банально злили.
Алексей Потапов. Забытое оружие ГПУ
Так що знайдені німецькі кулі, ніяк не можуть слугувати якимось доказом, бо використання німецьких пістолетів НКВД доведений факт.
Та не ганьбіть вже себе так. Навіть нацисти не знайшли жодного факту постачань вальтерів, хоча перерили все. І заводи були їхні.
Теоретично, нквд могли стріляти з браунінгів, але їх теж було небагато. Під Харковом розстріляли поляків - жодної німецької кулі.
А взагалі, доки політики будуть юзати питання Катині, правди ми не дізнаємося.

Цитата

Буковинський курінь був розформований в кінці 1941 року, ряд його членів було розстріляно. 118 батальйон мав не більше стосунку до ОУН, ніж до Радянської армії.
Ога, і офіцер 201 батальйону поліції Шухевич теж мав не більше стосунку до ОУН, ніж до Радянської армії, нє? :)

Цитата

Пи Си: Я не дуже палкий шанувальник УПА, мені просто не подобається, що з УПА й ОУН зробили цапа-відбувайла для прикриття своїх злочинів. Скажімо тим самим полякам зручно списати причини Волинського міжнаціонального конфлікту на ідеологію ОУН, замість того, щоб шукати справжні причини, у своїй довоєнній та воєнній політиці, яка настроїла населення проти поляків.
Ось тут майже згоден. Війна не буває в "білих рукавичках". Але, все ж таки це не привід, щоб вирізати цілі села.
  • 0

#360 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.10.2011 – 22:24

Перегляд дописуЗварич (27.10.2011 22:58) писав:

Ось тут майже згоден. Війна не буває в "білих рукавичках". Але, все ж таки це не привід, щоб вирізати цілі села.
От такі закиди мене просто дивують. Люди воювали проти загарбників. Як проти совєтів, так і проти німців. Воювали на своїй землі і за свою землю. Який сенс цієї боротьби був би, якщо вони знищували б цілими селами? За кого вони воювали? Не за ці ж села?
Я колись брала інтерв"ю у радянського партизана (нині вже покійного). Так він розповідав, як червоні цілими бригадами переодягались під бандерівців і тупо нищили цілими хатами-сім"ями людей. В це я повірила. Чому? Так тому, що це були чужинці. Їм не складно було виконувати накази командирів - не своїх знищують. А упівцям? То якщо вірите у можливість такого, як можете залишатись жити тут?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних