Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#221 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 20:24

Перегляд дописуЛастiвочка (9.03.2008 18:25) писав:

11 вересня 1943рік Волинь, с.Новий Загорів, бій в стінах храму - вбито 540 окупантів, поранено 700 - кліп Тартака "Не кажучи нікому"
Мене туди колись дідусь возив. Такого як там відчуття, не було в мене ні під час відвідування Бресту, а ні під час відвідувань інших місцин із війною пов'язаних. Їх було зовсім мало, але німцям добряче дали прикурити.
Погано, що ми так мало знаємо СВОЮ історію.
  • 0

#222 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 10.03.2008 – 22:30

Гарний, цікавий сайт про УПА і не тільки:
http://konus.in.ua/
  • 0

#223 Націоналіст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 22.04.2008 – 16:00

Перегляд дописуExtasy (18.06.2006 15:32) писав:

Мені казалось , що бандера підримувах німців... і стріляли в своїх братів , ну так тебе виховували ?
Я люблю Україну , тільки поняття другі - більш правельні
У тебе понятття не більш правельні, а більш спотворені і перекручені на москальський лад...
Бандера - мій брат і наставник, і жити я буду за його принципами..., бо він українець, земляк, Великий Патріот...
Щодо СС, то німці і УПА мали єдину мету, повалення Вєлікай Родіни, тобто Московськай імпєріі, а як то простіше то СРСР, краще спочатку воювати з німцями во ім'я України, а потім валити Німеччину, а ніж чекати поки тебе закатують в НКВД. Так у України була надія на свободу, а з СРСР це виключалось.... А якщо взагалі, то Сталін та Гітлер два покидьки-психопати, партнери. Чув про ті мільйони які були направлені в Німеччину від СРСР?? Чи тобі розповісти? Вчи історію! Бо зараз ми є спотвореною нацією, бо навіть історії власної не знаємо...Як колись сказав Гітлер: "ЩО то за народ такий, що навіть історії своєї не знає? То не народ, то купа, збіговисько." Ось так от, пане.
  • 0

#224 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.05.2008 – 16:30

Перегляд дописуБогуслав (7.05.2008 16:06) писав:

Ми українці і в першу чергу шанувати повинні боротьбу українського народу проти фашизму.
Ти розумна людина! Я б дуже хотів, щоб на офіційно, на державному рівні, ми почали відзначати день пам'яті бйців УПА... :happy1:
Але хіба в Червоній Армії не було представників Українського народу, які боролися з фашизмом?
P.S. нажаль в УПА не всі вступали з власної волі... ;)
  • 0

#225 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.05.2008 – 17:59

Перегляд дописуMiguel (8.05.2008 17:30) писав:

P.S. нажаль в УПА не всі вступали з власної волі... :happy1:
Якраз в УПА йшли з власної волі.
  • 0

#226 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 08.05.2008 – 18:05

Вельмишановна Олесько, пан Miguel написав так вочевидь після палкої дискусії зі мною, де мною були приведені факти про НЕ ЗАВЖДИ добровільний вступ до УПА. Якщо вас цікавить - можу написати в приват.
  • 0

#227 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 08.05.2008 – 18:25

Перегляд дописуЗелений молоток (8.05.2008 19:05) писав:

Вельмишановна Олесько, пан Miguel написав так вочевидь після палкої дискусії зі мною, де мною були приведені факти про НЕ ЗАВЖДИ добровільний вступ до УПА. Якщо вас цікавить - можу написати в приват.
Протестую! Чому в приват? Нам теж цікаво. Будь ласка, викладіть головні тези Вашої запеклої суперечки тут, якщо звісно можна.
  • 0

#228 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.05.2008 – 18:33

Тема трохи інша... Хоча теж хотіла би почути "істину", але тут. А в приваті... ггг... шалун, однако :happy1:
  • 0

#229 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 18:44

;) Дякую за підтримку!!! Так, дійсно, грунтуючись на твоїй розповіді... :happy1:
  • 0

#230 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 12.05.2008 – 08:39

Є такі дані, в УПА (на початках) людей, інколи, брали силою. В той час розумілось формування національних збройних сил, а служба в них повинна бути обов’язковою (як і тепер). Так чинила і ЧА, проте УПА воювала розумно і не кидала людей тисячами на ворога, щоб задавити масою.
Якщо пан має якісь дані по цьому питанню нехай публікує тут, думаю усім буде цікаво.
  • 0

#231 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.05.2008 – 22:13

Люди, зрозумійте. що не варто продовжувати дискусію... Це на зразок "Добрий день!" - "Дякую. я вже снідав". Ті. кому вбили в голову УПА-фашисти не хочуть відмовитись від цього переконання навіть, якщо це буде апріорі... якби не було радянських військ. то...хто зна, можливо Україні було значно більше літ....Можу завершити цитатою Шарля де Голля (для знавців історії особа відома) :"Якщо б Франція мала таку армію як УПА,то німецький чобіт ніколи б не ступив на французьку землю". Жаль, у нас було більше ворогів. ніж у Франції і оборонятися довелося зі всіх сторін...
  • 0

#232 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.05.2008 – 13:09

Не зрозуміємо. Бо ВАРТО! Я особисто вже переконав декількох, і продовжуватиму. До речі, постало питання, чому бійці УПА ходять на парад 9 травня. Хто знайомий з нині живим колишнім бійцем УПА ? Скажіть, хто точно знає, що роблять справжні бійці УПА 9 травня? Чи справжні ветерани УПА ходять на парад 9 травня?
  • 0

#233 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 14:41

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.05.2008 14:09) писав:

Не зрозуміємо. Бо ВАРТО! Я особисто вже переконав декількох, і продовжуватиму. До речі, постало питання, чому бійці УПА ходять на парад 9 травня. Хто знайомий з нині живим колишнім бійцем УПА ? Скажіть, хто точно знає, що роблять справжні бійці УПА 9 травня? Чи справжні ветерани УПА ходять на парад 9 травня?
Ну, ви молодець!!! Хоч я мала і наївна ( як ви вважаєте), але я теж гадаю, що переконувати варто.

Повідомлення відредагував макарена: 18.05.2008 – 14:41

• 0

#234 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 21.05.2008 – 13:54

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.05.2008 14:09) писав:

Знайомий з кількома колишніми бійцями, можу сказати, що на паради 9 травня вони не ходять. В радянські часи 9 травня це був день перемоги над фашизмом, а УПА відносили до фашистів. Думаю повстанцям УПА у цей день страшно боляче і соромно за свою державу і за те покоління, за яке вони воювали.
  • 0

#235 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2008 – 14:45

Най тут буде: http://lib.oun-upa.o...04_suvorov.html

В. Суворов"Давай подробиці!" сказав:

Ждать мне пришлось долго. Почти всю жизнь. Пока в руки мне не попала книга Александра Гогуна "Между Гитлером и Сталиным. Украинские повстанцы".2
Этот петербургский автор уже известен – в узких кругах историков. В этот раз ему удалось историческое исследование превратить в захватывающий детектив, не теряя и не умаляя при этом чисто научной ценности своей работы. Приведенные цифры потрясают: из семи миллионов западных украинцев в УССР за 1944-52 гг. убито в ходе боев и карательных операций 152 тысячи человек. Арестовано 134 тысячи. Выслано навечно за пределы Украины более 200 тысяч. А ещё более полумиллиона украинцев выслали в 1944-47 гг. из мест своего постоянного проживания в ПНР. Автор считает, что речь идет о всенародной борьбе против оккупационного режима коммунистов. И тут любой самый недоверчивый читатель будет вынужден согласиться. Тем более, что автор использует официальную статистику Президиума ЦК КПСС.
Да, это была оккупация. Это была война против народа. Только органы НКВД на земле Западной Украины в 1945 году имели 175 резидентур. Тут меня сразу тянет в сравнения. В самый разгар холодной войны ГРУ имело в США 3 резидентуры под дипломатическим прикрытием и несколько (не больше пяти) нелегальных резидентур. Такое же количество резидентур на территории США имели и "боевые товарищи" из КГБ. Вопрос: кто же был более опасен коммунистическому режиму, – "американский империализм" или собственный народ в одной из "братских республик" "нерушимого Союза"?
Так ведь это не все. Помимо НКВД войну против украинского народа вёл ещё и НКГБ. А у этих товарищей с холодными сердцами, горячими головами и чистыми (от локтя и выше) руками в каждой из областей было почти столько же резидентур, как у НКВД по всей Западной Украине. Например, в Станиславской области в том же году действовало 142 резидентуры НКГБ, независимо от агентурной сети НКВД. А еще – Советская армия. У нее свои разведывательные структуры.
Разведка, – это сбор и обработка сведений о противнике. Выходит, что народ Западной Украины рассматривался коммунистическими вождями в десятки раз более опасным противником, чем весь "американский империализм" и все вооруженные силы США, которые в то время уже имели атомное оружие, стратегические средства его доставки и опыт боевого применения.

Повідомлення відредагував zav: 21.05.2008 – 14:46

• 0

#236 Унікальний тачілбан

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ....іногда в Хмельницькій області

Відправлено 14.07.2008 – 09:38

Багато хто каже що бійці УПА знущалися та вбивали жителів Західної України. Але виходить нестиковочка. Так як по їхнім словам виходить що якраз "жертви" УПА вважають їх героями. Самі свідки тих подій вважають їх героями. А от ті хто навіть просто ніколи не побував на Західній Україні (місці де все і відбувалося) і все життя живуть за сотні кілометрів звідти переконують самих свідків тих подій у протилежному...
  • 0

#237 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.07.2008 – 10:05

Перегляд дописуУнікальний тачілбан (14.07.2008 10:38) писав:

Багато хто каже що бійці УПА знущалися та вбивали жителів Західної України. Але виходить нестиковочка. Так як по їхнім словам виходить що якраз "жертви" УПА вважають їх героями. Самі свідки тих подій вважають їх героями. А от ті хто навіть просто ніколи не побував на Західній Україні (місці де все і відбувалося) і все життя живуть за сотні кілометрів звідти переконують самих свідків тих подій у протилежному...
і багато тих свідків лишилося?
  • 0

#238 Унікальний тачілбан

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ....іногда в Хмельницькій області

Відправлено 14.07.2008 – 10:19

Перегляд дописуSergiy_K (14.07.2008 11:05) писав:

Ну зараз небагато, але так було і раніше.
  • 0

#239 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.07.2008 – 10:58

Перегляд дописуSergiy_K (14.07.2008 11:05) писав:

та ще є очевидці і ще є, дякувати Богу ті, хто можуть розповісти. В нас в кожній родині хтось був в УПА.
  • 0

#240 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.08.2008 – 21:34

Перегляд дописуУнікальний тачілбан (14.07.2008 09:38) писав:

Так цікава нестиковка виходить
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних