Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#21 SCORPION (SR)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 19.06.2006 – 15:59

Freelancer
Йому марно щось доводити він зазомбований....
  • 0

#22 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 19.06.2006 – 16:00

Перегляд дописуExtasy (19.06.2006 16:56) писав:

і хто твої родичі мені інтересно ?
як було у всі часи западеннина захіщало УПА ! Так же безглуздо як я скажу , що НКВС боролися за незалежність і сіяло добро у СРСР
не з'їжджай з питання, я вже з тобою про УПА не дискутую.
"і тобі теж раджу почитати нормальні книжки , а не байки своїх родичів" — твої слова? твої. тож прошу сказати, звідки ти зробив висновок, що:
1) я тут десь використовував думки своїх родичів?
2) звідки ти взяв, що їхні думки — то байки, як ти навіть приблизно не можеш знати хто вони?

якщо ти зараз не доведеш своїх думок щодо моїх родичів, матиму всі підстави вважати тебе брехуном і хамом.
  • 0

#23 Extasy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:1

Відправлено 20.06.2006 – 22:50

Перегляд дописуFreelancer (19.06.2006 17:00) писав:

якщо ти зараз не доведеш своїх думок щодо моїх родичів, матиму всі підстави вважати тебе брехуном і хамом.
ТОму що мене вчилу одному , а твої факти чув тільки від тебе ну і таких як ти ... Особливо людей похилого віку , вот і думаю , що хтось тебе з родичів нагороворив цю фігню
  • 0

#24 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 20.06.2006 – 23:11

Перегляд дописуExtasy (20.06.2006 23:50) писав:

ТОму що мене вчилу одному , а твої факти чув тільки від тебе ну і таких як ти ... Особливо людей похилого віку , вот і думаю , що хтось тебе з родичів нагороворив цю фігню
А самому думати теж непогано було б...
  • 0

#25 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.06.2006 – 01:19

Козацьке військо, Січові стрільці та УПА - дійсно ті хто боролися за волю та незалежність України.... а слухати про те що радянські віська були "визволителями" і "патріотами України" просто смішно... фашистська Німеччина та Радянський Союз були в однаковій мірі загарбниками і чужинцями на нашій землі.... УПА - це було унікальне військове утворення... але ми як завжди не вміємо цінувати своє рідне, тому і УПА багато хто в Україні паплюжить... а називатися "Бандерівцем" повинно бути за честь для справжнього українця...
  • 0

#26 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.06.2006 – 05:29

Extasy, я б зараз щось таке забадяжив нетривіальне..але мушу йти, поспішаю...чекай згодом..тоді я це повідомлення відредагую. :cry:
  • 0

#27 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 21.06.2006 – 09:51

Перегляд дописуExtasy (20.06.2006 23:50) писав:

ти не довів, що сказане фігня, а лише назвав його таким, а родичів ображаєш безпідставно. хамло :cry:
  • 0

#28 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 21.06.2006 – 10:03

Extasy, Freelancer - усні попередження, не забувайте про:

Цитата

3. На форумі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
3.2. Ображати честь та гідність співрозмовників

• 0

#29 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2006 – 13:31

Цитата

ТОму що мене вчилу одному , а твої факти чув тільки від тебе ну і таких як ти ... Особливо людей похилого віку
щодо вчили одному...ну всіх вчать по-різному, але ж дійсно вже дорослий хлопчик, повинен же і свою голову на плечах мати. в ті часи багато чого розповідали і 90% неправда, невже досі не зрозуміло? і про рівність народів, і про загниваючий західний капіталізм, і про найкраще в світі мед.обслуговування і ще дуже багато казочок. така рівність прям ай ай ай. тільки завжди були рівніші за інших. І щодо похилого віку теж ти щось загнув...як раз більшість з них досі свято вірять у Радянський Союз і просто мріють про його відновлення.
Недооцінювати здобутки Червоної Армії у війні звичайно не можна. Так якби не вони не було б і нас зараз, але...але ті люди боролись за СРСР, УПА ж боролись за незалежність України, незалежність від усіх. В Ралянську Армію йшли бо треба, в УПА йшли бо небайдужі до країни. (Хоча достаменно мотивацію червоноармійців знають лише вони, а їх вже здебільшого немає в живих.) І не вся провина існування тієї війни на Гітлері, половина від неї на Сталіні. цього теж не варто забувати. виставити мільйони людей як гарматне м"ясо заради власних амбіцій це нормально, в кращих традиціях "Великой России" нехай у іншій її інтерпритації тодішнього СРСР.
І взагалі. Війна. Під час війни відбувається багато різних речей, страшних речей. Але страшніше якщо такі речі відбуваються у так званий "мирний час". Коли людей звільнених з одних таборів одразу поселяють у інші, вже свої рідні визволителі. Страшно, коли повертаєшся з полону, а тебе як зрадника на заслання. Старшно, коли винищують чи то фізично, чи то психологічно досвічених людей, розумних і талановитих людей, залишаючи для розвитку лише примітивних і мало чого бажаючих в цьому житті громадян СРСР. Коли розмовляючи рідною мовою в тебе немає жодних шансів на прогрес, коли будучи безпартійним ти приречений на довічне місце роботи без змін на краще. Коли закінчивши ВУЗ у своєму місті не знаєш куди тебе потім пошлють, у який чудовий куточок "країни чудес". Коли за тебе вирішують у що тобі вірити чи не вірити.

Кажеш почитати нормальні книжки...що твої переконання вірніші..
Ти ж розумієш,що скільки людей стільки і думок. І кожний свої вважатиме вірнішими. Не можна зациклюватись на одному, треба об"єктивно дослідити обидві точки зору.
І якщо Фрілансер навів достатньо вагомі аргументи (і аж ніяк не казочки) з твого боку крім простих заперечень і криків про "злобних западенців" не чути жодного аргументу на захист влади СРСР і їхніх дій.
Війна закінчилась вже давно, і в будь-якому випадку так чи інакше, але і ті й інші захищали нашу з вами країну. Може досить вже воювати? І так проблем в країні далі нікуди...Але як завжди знайдуть лише привід посваритись замість того щоб робити щось для поліпшення ситуації.

п.с. заздалегідь вибачаюсь за звертання на Ти, бо вже докоряли цим, але звичка така, незалежно від віку співрозмовника на форумі. за бажанням перейду на Ви.
  • 0

#30 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 21.06.2006 – 14:05

Непогана стаття на цю тему:
Грізне відлуння війни
  • 0

#31 Extasy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 21.06.2006 – 15:13

Да мені байдуже , для мене УПА вороги , мабуть не для вас а для мене точно!
І це моя думка.

• 0

#32 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 21.06.2006 – 15:23

Перегляд дописуExtasy (21.06.2006 16:13) писав:

Да мені байдуже , для мене УПА вороги , мабуть не для вас а для мене точно!
І це моя думка.

я поділяю таку думку:
"Писав це для немногих, бо немногим лиш дано звершити многое; ... не випадає говорити й радити з слабими про силу, з сліпими про світло, з розбійниками про мир і згоду, з безсоромними про побожність. Звертаюсь ... до шляхетних; ... до мудрих і зрячих; ... до мужніх." (с) Дмитро Донцов
  • 0

#33 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2006 – 16:33

Перегляд дописуExtasy (19.06.2006 15:05) писав:

Почитав я про РОНА , та зрозумів , що це больні люди , котрі вбивали своїх братів! Ну як і УПА ...

Своїх братів тисячами знищували тільки комуністичні москалі.
  • 0

#34 Extasy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 21.06.2006 – 16:46

Перегляд дописуManfred (21.06.2006 16:26) писав:

Це справді добре, що у Тебе є своя точка зору на дану проблему, але тільки дурень не змінює свою точку зору під тиском невідпорних аргументів.
Да які вони невідпорні ... ніодного факту , тільки власні висновки !
  • 0

#35 Extasy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 22.06.2006 – 12:39

Перегляд дописуManfred (22.06.2006 12:12) писав:

Фактів більш ніж достатньо, Ти ж їх чомусь не сприймаєш? Спробуй вчитатися у ці гіркі рядки і бодай на хвилину поставити себе на місце цих людей, замислитися, як би-м діяв Ти за таких обставин
Ну і що далі ці немці .. всі терпіли , а вони здалися ... вот за це і були репресіі на заході , томущо багато з владою боролись
  • 0

#36 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 22.06.2006 – 12:57

Перегляд дописуExtasy (22.06.2006 13:39) писав:

вот за це і були репресіі на заході , томущо багато з владою боролись
А що з окупантами можна ще робити, ніж боротися усіма можливими методами?
  • 0

#37 Extasy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 22.06.2006 – 13:01

Перегляд дописуMrGALL (22.06.2006 13:57) писав:

А що з окупантами можна ще робити, ніж боротися усіма можливими методами?
ну як що україна не нащо не згідна була ... ок, боротися з окупантамі і шанувати німців ))) смішно
  • 0

#38 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 22.06.2006 – 13:04

Перегляд дописуExtasy (22.06.2006 14:01) писав:

ну як що україна не нащо не згідна була ... ок, боротися з окупантамі і шанувати німців ))) смішно
НІХТО НІМЦІВ НЕ ШАНУВАВ. звідки ти це взяв? тобі шо іспанською написати це?
  • 0

#39 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 22.06.2006 – 13:04

Перегляд дописуExtasy (22.06.2006 14:01) писав:

Після 2х років окупації СРСР Західної України вони навіть з чортом (німцями) вже ладні були співпрацювати щоб позбутися більшовиків. Але в плани Німеччини незалежна Україна не входила тому всі активісти проголошення незалежності опинилися у концтаборах. Після цього УПА воювала на 3 фронти (СРСР, Німеччина і Польща)
  • 0

#40 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 22.06.2006 – 13:14

УПА хотіла використати німців для того щоб створити Україну, визволити її від СРСР. Як тільки німці порушили угоду між УПА, упівці почали збройну боротьбу проти ще одного ворога: німців.

Якщи ти продовжуєш казати, що УПА шанували німців, то не забудь сказати що їх шанувала і Радянська Армія:
На момент вступу радянських військ Польща продовжувала чинити опір загарбникам. Польська армія “Познань” і частина сил армії “Поможе” 9—18 вересня 1939 року намагалися контратакувати німецькі війська на захід від Варшави, завдавши удару по стиках флангів ворожих 8-ї і 10-ї армій на р.Бзура. Несподіваний польський контрудар призупинив просування німецького угруповання на Варшаву, і лише завдяки масованим атакам літаків “Люфтваффе” вдалося оперативно ліквідувати польський прорив. Оточені в районі Радом—Кутно польські частини чисельністю до 170000 вояків продовжували чинити опір до 18 вересня. Гарнізон Варшави капітулював 28 вересня, гарнізон фортеці Модлін—29 вересня, а залога військово-морської бази на косі Хель поблизу Ґдині—лише 2 жовтня 1939 року. Організований опір польських військ припинився 6 жовтня 1939 року, коли склала зброю оперативна група “Полісся”—відтак слід визнати, що радянський наступ став підступним і вирішальним ударом у спину Польщі. Між іншим, 22 вересня 1939 року у щойно окупованому Бресті відбувся спільний радянсько-німецький військовий парад, який приймали комбриг С.М.Кривошеїн і генерал Г.Гудеріан. Цей парад мав відзначити перемогу військ Червоної Армії і Вермахту над Польщею і символізував збройне братерство вояків обох країн. Звичайно, сьогодні цю подію прийнято подавати як тимчасовий епізод, зумовлений геніальними геополітичними комбінаціями найвидатнішого полководця в історії, “найкращого друга фізкультурників” Й.Сталіна. Мовляв, паранормальні здібності Сталіна дозволили йому спрогнозувати подальший розвиток подій, в якому альянс із Гітлером був лише вимушеним тактичним маневром, а взагалі політика СРСР була спрямована виключно на “боротьбу з фашизмом”. Подібним чином виправдовується і штучний голод 1932—1933 років, який нібито став побічним ефектом грандіозної індустріалізації, необхідної, звичайно ж, для належної збройної відсічі “німецько-фашистським загарбникам”. От тільки українські селяни в реальності сотнями тисяч вмирали від голоду ще перед тим, як А.Гітлер очолив німецький уряд. Взагалі будь-які спроби реабілітувати сталінізм під приводом параноїдально-месіанського міфу “боротьби проти фашизму” не витримують критики через активну співучасть СРСР у злочинах нацистської Німеччини та в реалізації аналогічної злочинної політики. (далі прочитати можна тут)

Зображення
"ЗА ЗДОРОВЬЕ ФЮРЕРА!"
23 августа 1939 г. во время встречи с И. Риббентропом в Кремле Сталин произнёс тост: "Я знаю, как немецкий народ любит своего фюрера. Я хотел бы поэтому выпить за его здоровье". Второй тост Сталин произнёс за Гиммлера, "человека, который обеспечивает безопасность германского государства". Представляя гостю Л. Берию, Сталин шутливо сказал: "Это наш Гиммлер". Риббентроп немного позднее делился впечатлениями со своим итальянским коллегой: "Я чувствовал себя в Кремле, как среди старых партийных товарищей".

Зображення
Парад переможців. Брест, 1939 р. У центрі Гудеріан і Кривошеїн.

дані взяті з http://www.ukrcenter.com/

то хто тут шанував німців, га??
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних