Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 490

#181 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2008 – 01:55

чого ви хочете домогтися, якщо ви одне одного не чуєте?
змусити когось ви не зможете, а тим більше такими бризканнями слюною.

що з одного боку країни, що з іншого більшість бачить лише те, що хоче і те, що нав’язане давніми стереотипами. ви ж повторюєте їх помилки.

до ненависників Червоної Армії.
а вона лише з генералів складалась? а рядових солдатів, якими були звичайні молоді хлопці, яких не питали, а просто посилали на фронт як м’ясо теж не було? а в них не було рідних яких вони захищали? а вони не хотіли вижити? а вони не хотіли миру у своїй країні/місті/селі/хаті чорт забирай?

думайте перед тим як всіх до купи скидати.

щодо партизанського руху/ОУН/УПА і т.д.
взагалі розумієте що таке війна?
а знаєте, що всі людини вміють помилятись?
а занєте, що в екстримальних умовах похибки величезні?
а занєте, що історія то не точна наука?

а папір він все витримає, його не питають, що на ньому писати, а що ні.

тому прохання - просто поважайте життя тих, хто зберіг та гарантував вам ваші, незалежно від того як вони називались
і не обливайте брудом тих, хто цього не заслуговує
  • 0

#182 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.02.2008 – 01:59

Перегляд дописуMarcos (24.02.2008 01:30) писав:

......Хіба вони не мають права бути громадянинами України , чим ці люди гірше за вас ? Тим що ваші батьки народились в україномовному регіоні, а вони в російськомовному. Тим що для вас УПА ГЕРОЇ, а для них Радянська Арміїя ? Визнання УПА це ознака причетності до КАСТИ СУПЕР НЕДОТОРКАНИХ ПАТРІОТІВ КРАЇНИ ?
Ну я народився і виріс в Донбасі. В славетному місті Сєвєродонецьк. Чого це Ви, пане Marcos, всіх людей зі східних районів під один гребінець рівняєте?
Ну я служив ще в Радянській Армії. Ну й що? Це не заважає мені думати, що ця армія була окупаційною по відношенню до України.
Ну мої батьки народилися навіть не в російськомовному регіоні, а в самій Росії. Ну й що? Це не заважає мені бути патріотом України. І батькам доречі теж.
Можу Вас запевнити, що на Сході достатьньо багато людей, що визнають УПА, знають і люблять українську мову і вважають себе патріотами.
Отже, кордон проходить не по лінії Схід-Захід, а по свідомості людей. І в значній мірі це залежить від інформованості та освіченості людей.
А ота згадка про КАСТУ СУПЕР НЕДОТОРКАНИХ, це взагалі нецивілізований спосіб ведення дебатів. Навішування ярликів. Це те ж саме, коли жиди з будь якого приводу репетують про антисемітизм. Та ж сама тактика.
  • 0

#183 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.02.2008 – 08:50

Ото Маркосе ви вмієте закрутити розмову))).
Sotnik, дякую за гарну відповідь. Слідкую за цією темою час від часу і не бачу, щоб хтось виступап проти Червоної Армії, проти її визнання. Факт незаперечний, тут мова йде про визнання УПА воюючою стороною і всього лиш...
Маркосе, я хочу знати правду і ТИХ, і ТАМТИХ, а висновки робитиму сама. Щось ви тут Донбас з вуглем згадали...а до чого це тут? Якби на Волині були такі ж поглади вугілля той тут люди сиділи б під землею як і там...тому шось троха не в тему. З приводу чеченців і росіян? - то пощо вони нам? Чужа історія...ми в своїй не можемо розібратись...

Цитата

То скажіть це матерям в Росіїї яким дітей з Чечні мертвими присилають, з відірваними головами
В мене батько служив в Афгані в першому призові, це в 1979 році, коли ще не відкуплялись, і не знали що це таке. Теж служив в радянській армії, але вважає себе окупантом на чужій землі. Знову ж таки то інша тема. Мене дивує одне: коли стількиговориться про визхнання УПА, то хто тормозить цю справу? Час йде, старенькі відходять як з цього боку так і з того...А на горі жеруться.....
  • 0

#184 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 12:40

Перегляд дописуЛастiвочка (24.02.2008 08:50) писав:

Знову ж таки то інша тема. Мене дивує одне: коли стількиговориться про визхнання УПА, то хто тормозить цю справу? Час йде, старенькі відходять як з цього боку так і з того...А на горі жеруться.....
За кого вони воювали ті вже давно її визнали, не вимагайте неможливого у людей яким УПА зовсім далеке.

Перегляд дописуSotnik (24.02.2008 01:59) писав:

Ну я народився і виріс в Донбасі. В славетному місті Сєвєродонецьк. Чого це Ви, пане Marcos, всіх людей зі східних районів під один гребінець рівняєте?
Ну я служив ще в Радянській Армії. Ну й що? Це не заважає мені думати, що ця армія була окупаційною по відношенню до України.
Ну мої батьки народилися навіть не в російськомовному регіоні, а в самій Росії. Ну й що? Це не заважає мені бути патріотом України. І батькам доречі теж.
ну так пан Сонтик, вам респект і все таке інше за те що ви поважаєте УПА, я ж проти нічого немаю, але давайте будемо враховувати історичні, теориторіальні та мовні реалії. Ну не визнають люди УПА, то навіщо зразу їх називати яничарами або чужинцями ? Який сенс? Чи в Україні повинна лише існувати одна думка?
  • 0

#185 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 24.02.2008 – 16:05

Цитата

Чи в Україні повинна лише існувати одна думка?
правди в Україні не вистачає....
а от усього іншого існує хоч лопатою розгребай....
:happy1:

Повідомлення відредагував Vepr: 24.02.2008 – 16:06

• 0

#186 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 16:50

Перегляд дописуMarcos (24.02.2008 12:40) писав:

.......Чи в Україні повинна лише існувати одна думка?
В тім то й річ, що "думка"! "У мене є мисль і я її думаю..." :happy1:
Думок має бути скільки хоч. Але ці думки повинні бути основані на усвідомленні інформації, історичних фактів, архівних документів ets.
Тобто думки повинні формуватися свідомо, вони повинні бути продуктом інтелекту.
А у нас найчастіше - це продукт або совдепівської пропаганди, або неосвіченості.

В УПА воювали звичайні люди. Зустрічалися серед них і виродки. Як і в будь якій спільноті. Чому ж дії таких негативних окремих персоналій намагаються приписати всій УПА?
Я вже наводив посилання на цю інфу...повторюсь. В цих статтях описані звірства бійців РККА http://hedrook.brave...brary/strom.htm http://observer.sd.o...ws.php?id=10958 . То що ж, вся радянська армія була такою? Чи тільки деякі уроди?
То чому ж дії окремих виродків проектують на всю УПА, а щодо РККА такі факти приховуться?
Це подвійні стандарти.

Повідомлення відредагував Sotnik: 24.02.2008 – 16:51

• 0

#187 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.02.2008 – 17:01

Перегляд дописуMarcos (24.02.2008 01:30) писав:

Ось УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ в усій красі. Ось за таких, як пані Олеська,наша країна і поділена. Та мені пофіг на якій мові хто розмовляє, мені пофіг шо людина думає про УПА, а вам все ніяк не йметься. Хто вам дав право ділити на " своїх " та " чужинців". Ви Бог, чи в господар України ? Ви лазили по донецьких шахтам за копійки щоб дати країни вугілля ризикуючи життям, ви виплавляли сталь на комбінаті щоб дати країні будуватись, щоб за ці гроші вашим дідам та бабусям платили пенсію ?. Хіба вони не мають права бути громадянинами України , чим ці люди гірше за вас ? Тим що ваші батьки народились в україномовному регіоні, а вони в російськомовному. Тим що для вас УПА ГЕРОЇ, а для них Радянська Арміїя ? Визнання УПА це ознака причетності до КАСТИ СУПЕР НЕДОТОРКАНИХ ПАТРІОТІВ КРАЇНИ ?

А ви не затуркані націоналізмом ?

А право судити людей які живуть з вами в одній країні і не визнають УПА, у вас є ? Ви краще за них ?
То скажіть це матерям в Росіїї яким дітей з Чечні мертвими присилають, з відірваними головами. Чи для вас прості росіяни не люди, бо вони УПА не визнають ?
Особисто до Вас, Маркосе. Розшифрую: націоналізм - рух, спрямований на боротьбу за незалежність нації, народу проти іноземних гнобителів; рух за збереження і розвиток національних традицій, культури, мови, мистецтва і ін. Як казала Ліна Костенко:"коли в людини є народ, тоді вона уже людина."
Я люблю свій народ. Я - націоналістка! Що тут поганого? Я живу в своїй хаті і усім зайдам зась! Ви, Маркосе, будете терпіти у власній хаті гостя, який почне наводити у Вас "порядки", нав"язувати свою думку? Не думаю... А Україна - то наш дім.

Через мене, кажете, поділена наша країна? Помиляєтесь, саме через таких, як Ви, яким "пофіг" усе: і історія, і мова, і весь народ разом узятий; які лише за спогади батьків(!!!) про дешеву ковбасу готові цілувати дупу будь-яким окупантам, надіючись на те, що їм ту ковбасу повернуть. Та через таких, як Ви, Україна і не може століттями встати з колін!

Шахтерів взагалі не розумію до чого тут Ви приплели? Я не "лазила", але й сумніваюсь, що Ви там коліна протирали. Хто їх не визнає громадянами України? До чого тут це? Тема ніби була про УПА. Але якщо Ви вже зачепили, то чи знаєте, що ті самі бандерівці збирали загони добровольців і йшли на південні й східні регіони України на підтримку існуючим там місцевим партизанським загонам, Вони масово гинули на чужині. Заради чого? Заради того, щоби такі-от онуки ще думали, чи визнавати їх боротьбу чи ні???

Щодо "касти супер недоторканих патріотів країни" - оце вже справжнісінький брєд (Ваше улюблене слово)! Все своє життя учасники національного руху ОУН-УПА і не лише, були переслідувані. Їх нищили по тюрмах, їх цькували, переслідували, їм дали мінімальну пенсію - і це "недоторкані"??? І досі пам"ятаю мамину розповідь про старенького сліпого бандерівця, який сидів на пероні і співав "Подай, дівчино, на прощання руку...", серце болить...

Щодо "затуркані націоналізмом". Мені, як і більшості моїх однолітків та старших, всі дев"ять класів втовкмачували в голову про партію, про Сталіна, про щасливе дитинство... Повірте, саме тоді і можна було "затуркатись" остаточно.

Щодо осуду. Так, право осуджувати в мене є, як є воно в кожної людини. Це моя особиста справа. А от чи маєте Ви право розписуватись за усіх людей?

А щодо "Ви Бог, чи в господар України ?" - мені до Вас ще далеко, повірте.
  • 0

#188 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 18:32

Перегляд дописуSotnik (24.02.2008 15:50) писав:

Я вже наводив посилання на цю інфу...повторюсь. В цих статтях описані звірства бійців РККА http://hedrook.brave...brary/strom.htm http://observer.sd.o...ws.php?id=10958 . То що ж, вся радянська армія була такою? Чи тільки деякі уроди?
То чому ж дії окремих виродків проектують на всю УПА, а щодо РККА такі факти приховуться?
Це подвійні стандарти.
Пан Сотник, та нашо ви мені даєте ці посилання. Я чудово знаю що дії РККА теж було дуууже не ідеальними. Але давайте визнаємо що УПА теж перегинало палицю і ой як сильно.

Цитата

Про звірства УПА. Нехай це сказала би затуркана людина з української глубинки, якій діди і батьки комуністи (або залякані) втовкмачували одне і те ж. Але Ви... Ви ж маєте під рукою інтернет, а тут, як і багатьох ЗМІ висвічуються матеріали КГБ (реальні матеріали), де описуються звірства упівців-перевертнів. І то є факти, оприлюднені на весь світ
Так от спеціально для пані Олеськи, яка мені порадила скористуватися і-нетом і для пана Сотника, теж дещо процитую.
Навмисно вибирав лише українські сайти.

Цитата

Волинські події почалися у квітні 1943 р. Частини Першої групи УПА під командуванням Дубового (І. Литвинчука) 21-22 квітня винищили жителів польського села Іванова Долина Костопільського району Рівненської області. У травні ці самі частини здійснили ще шість акцій проти поляків. У звітах вказувалося, що були ліквідовані польські колонії, які співпрацювали з більшовиками і німцями.
У липні 1943 р. у відозвах ОУН(Б) до польського населення перед кожним польським селом була поставлена вимога, щоб його мешканці "за 48 годин вибралися за Буг або Сян — інакше смерть!" Польське підпілля видало наказ: "Сидіти на місці, бо Польща втратить Волинь". 11 липня відбулися скоординовані напади загонів ОУН(Б) одночасно на 167 польських поселень. У масових винищувальних акціях брали участь цивільні з косами і сокирами. Викликана війною бруталізація населення накладалася на побутову ворожість, одвічні суперечки за межу
http://www.poshuk-lv...oun-upa2-11.htm
Тобто як операція "ВІСЛА", так це трагедія українського народу, а про заяви ОУН (Б) що примушували поляків які жили з давніх давен на Волині тікати, всі мовчать.

Цитата

У березні 1943 р. відбулися масові вбивства поляків у Сарненському та Костопільському районах Рівненської області. В краї поширювалися чутки, що на Великдень українці вчинять повсюдну різанину поляків.
http://www.kmu.gov.u...e?art_id=282788
Зверніть увагу на сайт.

Цитата

Глядач усім своїм єством занурюється в пекельну безодню скорботи, ненависті, гніву. Сергій Каліщук, колишній вояк УПА, непримиренний: «У лютому 43-го ми в польській колонії розстріляли 15 тисяч поляків. Вони не виїхали, як ми їм наказали, от ми з ними і поступили як слід». Очі палають обуренням, ніби й не минуло аж шістдесят років.
http://www.dt.ua/3000/3150/41294/
Так хто там у форму УПА переодягався ?

Цитата

Збереглася розповідь про те, як в одному з сіл на Волині місцевих поляків зігнали в церкву і спалили. У Дубнівському районі при страті місцевого польського населення був розстріляний і колишній полковник Армії УНР із синами — лише через польське походження! Не залишилося осторонь і духівництво, котре вирішило взяти реванш за наступ католицтва на православні землі: у місті Чорторийськ Волинської області православні священики власноручно стратили 17 поляків.
http://www.dt.ua/1000/1030/37668/
Дзеркало тижная те ж туфту гонить ?

Цитата

60-та річниця трагедії польського населення на Волині і в Галичині періоду німецької окупації схиляє до роздумів про минуле і майбутнє польсько-українського сусідства. Трагедії поляків, яких вбивали і виганяли з місць їхнього проживання збройні формування українців, супроводжували рівно ж страждання українського мирного населення - жертв польських збройних акцій. Ці події були трагедією для обох наших

А це звернення Верховної Ради України щодо 60-ої річниці Волинської трагедії.

Цитата

11 липня 1943 року в костелі у Порицьку Волинського воєводства було брутально замордовано коло 200 поляків, мешканців цього села та недалекого маєтку Старий Порицьк.
http://nslowo.free.ngo.pl/
Український тижневик в Польщі. Саме туди приїджали польский та український президент. Щоб вшанувати пам"ять загиблих.

Цитата

Це можуть бути конференції істориків, які були б показані по телебаченню. Інакше кажучи, повинні бути певні програми, які би зробили загальновідомим той жахливий факт, що жертв терору — поляків — було (як зараз оцінюють) від 70 000 до 100 000 чоловік. Хоча є й інші оцінки — значно менші.
Так само повинно бути сказано і про українські жертви. Вони були не такі чисельні, оскільки поляки становили десь 12-15% населення Волині. Та все ж таки ці дані мають бути відомі — не тільки цифри, а й конкретні факти, жахливі деталі.
http://www.day.kiev.ua/19490/.
Мирослав ПОПОВИЧ, академік Національної Академії наук України, директор Інституту філософії НАН України імені Сковороди. Чи цей дядько теж бреше ? Чи не бачить вашої правди ?

і на сам кінець

Цитата

.....Таку саму ревізію повинно провести й українське суспільство. По-перше, воно повинно озброїтись якимось знанням - просто узнати, що таке було. Бо для більшості населення України це абсолютно новітнє відкриття. Або, друге, воно повинно, особливо на Західній Україні, провести ревізію того, як ми бачимо власну історію. Що історія не є тільки білою або чорною. Дуже часто вона є змішаною, дуже часто багато актів політичних лідерів не є виправданими.
І тільки після того, як обидва суспільства усвідомлять, що відбулося, може відбутися те, що називається загальне примирення. Мені здається, що отакі кроки мали би бути.
Тарас Возняк, філософ, головний редактор культурологічного часопису "Ї"

І тільки не треба зараз наводити посилання та українські жертви цього Волинського жахіття.

Якщо ми визнаємо звірства червоноармійців, якщо ми визнаємо звірства поляків, то давайте визнавати звірства УПА. Чому цього ніхто не робить, тут як почитати так або архів підробили, або хтось одягав форму УПА і мовчив росіян, поляків, українців. Це вже смішно...
  • 0

#189 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.02.2008 – 18:46

Ну і що, що УПА різали поляків. Було за що. Повертаємось до Кривавої книги - матеріали до польської інвазії на українські землі Східної Галичини. За знущання над українськими селянами відповіли по повній!
  • 0

#190 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 18:56

та дійсно шо там.....шо там замордувати від 30 до 100 тис. поляків ( за різними даними). Палити села, вбивати не винних людей......дрібниці.
  • 0

#191 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 19:40

Цитата

.....Становище ще більше ускладнювалося тим, що населення Західної України боронило свою землю від поляків з 1918 р...... http://www.poshuk-lv...oun-upa2-11.htm
Це, пане Marcos, цитата з наведеної Вами ж статті.
Не на пустому місці виникла ворожнечість між українцями та поляками. Це все відголоски ще з громадянської війни. Ставити оцінки діям сторон конфлікту давайте залишимо незаангажованим історикам. Все там було дуже не однозначно, щоб вміститися в декілька журналістських статей. Зараз відкривають архіви тих часів, вимальовують більш детально справжню картину подій. Але ще раз повторюсь, що це справа істориків, а не політиків та їхніх кишенькових журналістів.
А ми самі повинні визнати для себе, що УПА була воюючою стороною і воювала за вільну самостійну Україну. За що їм і шана.
  • 0

#192 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 21:46

Так от, пане Маркосе, виходячи з наведених Вами же статей: ті так-називаємі "звірства" та мордування поляків творились саме на нашій землі - Рівненщина, Волинь - то Україна. Чи Ви може заперечите право людини захищати власну землю?

До Вашого відому, рух ОУН і був започаткований наприкінці 20-х років для боротьби з поляками. Після того, як Петлюра віддав Ю.Пілсудському Галичину з надією, що Польща підтримає в протистоянні українського народу Червоній армії, поляки знахабніли і почали творити розгроми на відданій їм території України. Люди, не витримуючи знущань, і почали підніматись на боротьбу. Те, що людина захищається у власному домі - не є злочином.
  • 0

#193 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:30

Перегляд дописуОлеська (24.02.2008 20:46) писав:

Так от, пане Маркосе, виходячи з наведених Вами же статей: ті так-називаємі "звірства" та мордування поляків творились саме на нашій землі - Рівненщина, Волинь - то Україна. Чи Ви може заперечите право людини захищати власну землю?
Ну звичайно, ви шановна пані націоналістка, не визнаєте звірств УПА. Якщо УКРАЇНЕЦЬ то маєш право робити на своїй землі все що хочеш. А нічо що поляки теж на цій землі жили декілька століть ? Тільки не вірю що всі замородовані УПА наносили шкоду великому і справедливому народу західноукраїнських земель, всі ті тисячі поляків, серед яких були і діти, і жінки, і просто господарі .

Перегляд дописуSotnik (24.02.2008 18:40) писав:

Не на пустому місці виникла ворожнечість між українцями та поляками. Це все відголоски ще з громадянської війни. Ставити оцінки діям сторон конфлікту давайте залишимо незаангажованим історикам. Все там було дуже не однозначно, щоб вміститися в декілька журналістських статей. Зараз відкривають архіви тих часів, вимальовують більш детально справжню картину подій. Але ще раз повторюсь, що це справа істориків, а не політиків та їхніх кишенькових журналістів.
А ми самі повинні визнати для себе, що УПА була воюючою стороною і воювала за вільну самостійну Україну. За що їм і шана.
А що я десь написав , що УПА винно в усьому ? Конфлікт складний, дуже складний, але....ми маємо визнавати всю правду. Якщо вже пишуть про славетне НКВД, про СМЕРШ. про те як людей кидали з палицями на німців...я не заперечую Радянская армія багато " справ" наробила. То чому я чи хтось інший, повинен замовчувати те що творило УПА на Волині навіть на користь незалежності ? Ось тут і виникають подвійні стандарти. Радянська армія окупанти- давайте будемо все про них казати, УПА- герої, про них лише добре, а те що там було, так полякі сами винні. Де ж ваша об"єктинвість ?
Численні комісії вже визнавали РІЗНЯ БУЛА, визнавали це і президенти . Чого чекати, доки знову не дістануть ще один папірець з архіву і не скажуть " Хлопці розслабтесь, всіх поляків на Волині порізали переодягненні москалі, а потім переодягненні нацисти ?" Та не буде цього, всю правду папірцями не закриєш, якщо вже ветеран УПА сам зізнався, що 15 тисяч поляків положили, то про що ще казати.
  • 0

#194 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:36

Перегляд дописуMarcos (24.02.2008 22:30) писав:

..... якщо вже ветеран УПА сам зізнався, що 15 тисяч поляків положили, то про що ще казати.
Поляки теж були не святі. Йшла війна і невинні жертви були і з їхньої, і з нашої сторони.
Чого б це захищати чужих невинних жертв, якщо своїх було ніяк не менше?
  • 0

#195 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:38

Перегляд дописуMarcos (24.02.2008 22:16) писав:

Ну звичайно, ви шановна пані націоналістка, не визнаєте звірств УПА. Якщо УКРАЇНЕЦЬ то маєш право робити на своїй землі все що хочеш. А нічо що поляки теж на цій землі жили декілька століть ? Тільки не вірю що всі замородовані УПА наносили шкоду великому і справедливому народу західноукраїнських земель, всі ті тисячі поляків, серед яких були і діти, і жінки, і просто господарі .

Д
Дещо поясню. Мій дідо воював в Червоній армії, він був інвалідом ВВ. Проте він був і залишився до скону патріотом України. Сестра моєї бабці була вбита повстанцями (за здогадами родини) за те, що "зв"язалась" з червоноармійцем - повстанці не могли ризикувати, тому і перестраховувались. Це я розповіла для того, щоб Ви не звинувачували мене в упередженості.

Українець, як і росіянин, китаєць, поляк - будь хто, має право захищати власну землю. І не лише має право, а й повинен.
  • 0

#196 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.02.2008 – 22:41

Маркос, це все, що тобі не подобається в УПА (Волинська різня)?? Що ще..
  • 0

#197 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:43

Перегляд дописуSotnik (24.02.2008 21:36) писав:

Поляки теж були не святі. Йшла війна і невинні жертви були і з їхньої, і з нашої сторони.
Чого б це захищати чужих невинних жертв, якщо своїх було ніяк не менше?

Так а хто каже захищати ? І поляки наших добряче повбивали. Це трагедія двох народів, це те ж саме що було на Балканах півстоліттям пізніше, ми мусимо визнати все.
  • 0

#198 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:44

Перегляд дописуОлеська (24.02.2008 22:38) писав:

Українець, як і росіянин, китаєць, поляк - будь хто, має право захищати власну землю. І не лише має право, а й повинен.
Повністю підтримую! Інакше буде те, що в Косово.
  • 0

#199 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:44

Перегляд дописуbamik (24.02.2008 21:41) писав:

Маркос, це все, що тобі не подобається в УПА (Волинська різня)?? Що ще..
Хто сказав що мені не подобається УПА ? Я такого не казав.
  • 0

#200 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 24.02.2008 – 23:24

Дуже прикро, що тільки зараз ми дізнаємось всю правду про УПА.
Я дуже вдячна цим людям,що вони були...І те,що я зараз можу знати.
В свій час ,нас навчали в школі зовсім протилежної думки ,що до цього питання.
Особливо, в нашому регіоні,де не було ніякої інформації, людей залякували страшними бандитами-бендерівцями.Моя бабуся, все життя, бандитів порівнювала з бендерівцями,хоча вона про них
нічого не знала і вони їй нічого поганого не зробили.
Прокотився по нас цей радянський коток- будь він неладний.Декілька поколінь втратили зв"язок
між собою і зараз, здавалось,всі ж ми українці,одна мета і ціль,а шлях різний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних