Перейти до вмісту

УПА

Повідомлень в темі: 489

#161 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.02.2008 – 13:10

Оцей останній допис Маркоса саме про те, що я толкую постійно - просто на Схід ніхто не йде з тією інфою що є. І не тільки про УПА, а й з традиціями, звичаями, тому ми такі різні....А скільки ще тих вояків лишилося, як з одного боку так і з іншого? Ще два-три роки посперечаються і проблема відпаде сама-собою, а не хотілось би. Я вище писала про мою зустріч з східняком на Сорочинській ярмарці, а коли б таких зустрічей було б більше? Колись ще чотири роки підряд їздила з вертепом на схід, теж враження хороші. Багато там проживає людей, що волею долі опинились там, лишились, одружились, діти-внуки...Я, можливо й помиляюсь, але чогось здається , що оте нагнітання ворожнечі ведеться сплановано, комусь це вигідно робити
  • 0

#162 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.02.2008 – 13:33

Перегляд дописуЛастiвочка (10.02.2008 13:10) писав:

Я, можливо й помиляюсь, але чогось здається , що оте нагнітання ворожнечі ведеться сплановано, комусь це вигідно робити
Звісно що сплановано. Перевірений принцип - розділяй та володарюй.
А передачі та фільми про УПА є. І досить не погані. Тільки хто їх дивиться? Завтра по ящику починають крутити "СМЄРШ". Розмалюють отих НКВДістів як рятівників Вітчизни, справжніх героїв. А про справжні подвиги "упирів" звісно ж промовчать.
  • 0

#163 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 10.02.2008 – 14:46

Цитата

Чому немає чітко спланованої компанії, щодо підвищення авторитету УПА. Чому не можна купити час в prime time на каналах 1+1 та Інтер, та не показати документальні фільми, чому не можна зняти декілька якісних художніх ( запросити хоча б одну голівудську зірку і одну російську та іноземного режисера) фільмів про боротьбу УПА ? І не робити наголос на " УПА БОРОЛИСЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ", а акцентувати увагу на людських трагедіях, на репресіях, на насильницькій коликтивізації, на мордування греко-католиків і на прагненні людей захистити СВОЄ, щоб кожному хто думає що "УПА-БАНДИТИ" дійшло що вони захищали лише себе, свою власність, віру та сім"ю.Надрукувати хоча б декілька сотен тисяч примірників брошур чи книжичок та роздати їв в Центрі, Сході, Півдні про причини дій УПА. Де це все ? Немає цього нічого. Сказали " УПА ГЕРОЇ. ВСІ ПОВИННІ ЦЕ РОЗУМІТИ, А ХТО НЕ РОЗУМІЄ ТОЙ ІДІОТ". І що, наслідки бачите ? ну так давайте далі будемо слонами
Слони - це вірно)

Чому:
1.Для того щоб кошти були виділені, потрібно закласти їх в бюджет.
2.Бюджет розробляє бюджетний комітет, затверджує ВР, підписує президент.
3.І кожен з них ще більше не хоче бути "слоном".

От така фігня(
  • 0

#164 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.02.2008 – 15:40

Знімаються фільми і книги пишуться, але неможливо щось почути не слухаючи, побачити не дивлячись чи зрозуміти не думаючи.
Ось тут і тут добірка непоганих документальних та художніх фільмів, серед яких про УПА можу виділити "Собор на крові" знятий та трансльований на 1+1, фільм дійсно якісний та неупереджений, але щось я не чув про шаленний ефект від нього. Чому? - читай перше речення поста. Нещодавно на кошти Івано-Франківського мецената була видана брошурка про УПА у вигляді коміксів, з метою безкоштовного поширення їх на Сході України. Але цьому ведеться шаленний супротив. Чому? - читай перше речення поста.
  • 0

#165 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.02.2008 – 16:35

Перегляд дописуБогуслав (10.02.2008 15:40) писав:

Нещодавно на кошти Івано-Франківського мецената була видана брошурка про УПА у вигляді коміксів, з метою безкоштовного поширення їх на Сході України. Але цьому ведеться шаленний супротив. Чому? - читай перше речення поста.

Це про ОСЬ ЦІ МЕГОКОМІКСИ? Натуральний совок, намальовані в 1953 році Леонідом Перфецьким.

Вони більше шкоди принесуть, ніж користі.
  • 0

#166 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 16:52

Класні комікси. Сама розповсюджувала. Тернопільщина теж долучилась до передруку
  • 0

#167 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.02.2008 – 19:45

Перегляд дописуbamik (10.02.2008 16:35) писав:

Це про ОСЬ ЦІ МЕГОКОМІКСИ? Натуральний совок, намальовані в 1953 році Леонідом Перфецьким.

Вони більше шкоди принесуть, ніж користі.

Так, намальовані вони давненько у стилі тих часів, тому і сприймаються як дещо примітивні, зрештою не у виконанні справа, а у самому факті їх появи.
А щодо шкоди, можливо ти маєш на увазі ті відгуки на посиланні? То усім не догодиш, як відомо противників УПА ще надто багато, і таких не переконаєш навіть знявши велликобюджетний фільм з голівудським режисером. Проте є люди, які такої інформації чекають і факт її появи це відчутний крок вперед, а також люди, які задумались над тим що є правда, вагаються чи не мають ще сформованої точки зору (як то діти).
  • 0

#168 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.02.2008 – 19:36

Перегляд дописуExtasy (19.06.2006 12:57) писав:

І як би не Родянськи війска то були би , та взагалі не було би нас !
Вас русифіковані радянофіли точно не було б :happytwo:
  • 0

#169 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.02.2008 – 11:38

Шарль де Голль: "Якби я мав таку армію, як УПА, то фашист ногою не ступив би на мою землю".

УПА - була надзвичайно організована, дисциплінована, ідейно спрямована, інтернаціональна, самовіддана армія. Навіть чеченці казали, що для них зразком боротьби за вітчизну є УПА.
  • 0

#170 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.02.2008 – 14:14

Та вообще давайте ще канонізуємо УПА)
  • 0

#171 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 14:27

Перегляд дописуMarcos (23.02.2008 14:14) писав:

Краще просто почути правду нарешті, а не емоційно напружуватися при словах УПА, чи СС"Галичина"....
Це наша країна, наші герої, діти нашої землі - і українці у складі Красної Армії, і українці у складі дивізії "Галичина" та українці у військау УПА.
Раби ніколи б не мали власної держави - слова одного з воїнів УПА.

Повідомлення відредагував Olex: 23.02.2008 – 14:27

• 0

#172 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 16:35

Ви не хочете знати нашої історії? справжньої? Чи чому такий спротив?
Хочу зацитувати, те що сказала Олеська

Цитата

“Якби я мав таку армію, яку має ОУН, німецький чобіт не топтав би французької землі”
Президент Франції генерал Шарль де Голь

• 0

#173 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 16:45

Ви маєте конкретні претензії до повстанців чи їх сучасних прихильників?Вже вдруге помічаю за вами схильність до дивних коментарів і узагальнень.Доречі канонізувати можна лише людини.І якщо Володимир і Ольга рівноапостольні при всіх їх війнах і крові то не бачу перешкод для канонізації Шухевича чи Бандери :happy1:

Перегляд дописуЛастiвочка (23.02.2008 16:35) писав:

Я з такими кометами на полтавських форумах щодня стикаюсь.Не чекав що серед адміністрації "Теревень" теж є такі люди.Надія отримати від них адекватну відповідь щодо складних питань є примарна.Я вже питав у пана Маркоса хто вважає російськомовних бидлом але відповіді він мені так і не дав.
  • 0

#174 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 18:16

Перегляд дописуЛастiвочка (23.02.2008 16:35) писав:

Хочу зацитувати, те що сказала Олеська
Що мені Де Голь в мене є своя думка з цього приводу.

Якої справжньої ?

Цитата

УПА - була надзвичайно організована, дисциплінована, ідейно спрямована, інтернаціональна, самовіддана армія. Навіть чеченці казали, що для них зразком боротьби за вітчизну є УПА
.
О це ви називаєте історією ? Я вже писав про ставлення до УПА на Хмельниччини, ото історія. Тільки ця історія однобічна поки що нажаль, про ті ж самі звірства УПА щодо поляків, чомусь всі замовчали. Звичайно для популярізації УПА мабуть так і треба, але рано чи пізно про них треба буде розповісти. А о це бігання та здування пилу з самого слова УПА відверто кажучи, навіть в мене викликає сміх. Така ж сама ситуація в СРСР була з червоною армією.
Чеченців сюди ще вплутали, тих чортових відморозків що молодим хлопцям голови відрізали на камеру.Дійсно переконливий аргумент для історії.

Цитата

Ви маєте конкретні претензії до повстанців чи їх сучасних прихильників?Вже вдруге помічаю за вами схильність до дивних коментарів і узагальнень
почитайте мої попередні повідомлення і може зрозумієте мою позицію

Цитата

Я з такими кометами на полтавських форумах щодня стикаюсь.
То виключно ваша проблема, з чим ви там стискаєтесь на своїх ПОЛТАВСЬКИХ ФОРУМАХ( вам ще не набрило про них згадувати)

Цитата

Не чекав що серед адміністрації "Теревень" теж є такі люди.Надія отримати від них адекватну відповідь щодо складних питань є примарна
:happy1:
А я повинен вам тут дупу цілувати, чи що, через те що ви за УПА, а я адміністрація ? Я поважаю УПА, але маю свою думку що всього цього.
  • 0

#175 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.02.2008 – 01:09

Устамі рєбьонка глаголіт істіна! :happy1: Таки канонізуєм! Маю надію, що покоління динозаврів таки відійде раз і назавжди у безвість.

Пане Маркосе, ніяк не зрозумію Вашої позиції - ні як громадянина, ні як політично-свідомої особи... Якої Ви національності? Просто запитую, бо ніяк не можу зрозуміти людину, яка у власній країні (маю надію, що не помилилась: Ви - громадянин України?), в якій половина населення - яничари або чужинці, яка ніяк не може повернути мову, історію, культуру тощо, країні, що ніяк не оговтається від поневолення її сотні років підряд різними імперіями, замість того, щоб відроджувати все українське ( в т.ч. історію), переймається проблемами поляків, євреїв, росіян - ворогів у свій час України! Ті ж самі поляки сильно переймались, садячи наших козаків на палі, знищуючи цілі села в Україні та називаючи при цьому нас, українців, бидлом?!

Про звірства УПА. Нехай це сказала би затуркана людина з української глубинки, якій діди і батьки комуністи (або залякані) втовкмачували одне і те ж. Але Ви... Ви ж маєте під рукою інтернет, а тут, як і багатьох ЗМІ висвічуються матеріали КГБ (реальні матеріали), де описуються звірства упівців-перевертнів. І то є факти, оприлюднені на весь світ.

Щодо чеченців. Моя порада: менше дивіться російських фільмів. Не нам судити цю націю та їх боротьбу за незалежність. Але... Нехай ми тут ще молоді і дурні. Нехай ми чогось не розуміємо та не сприймаємо. Чи зможете Ви заперечити Т.Г.Шевченку, який присвятив свою поему "Кавказ" відомому в той час чеченському ватажку Шамілю?
  • 0

#176 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 01:30

Перегляд дописуОлеська (24.02.2008 00:09) писав:

Пане Маркосе, ніяк не зрозумію Вашої позиції - ні як громадянина, ні як політично-свідомої особи... Якої Ви національності? Просто запитую, бо ніяк не можу зрозуміти людину, яка у власній країні (маю надію, що не помилилась: Ви - громадянин України?), в якій половина населення - яничари або чужинці, яка ніяк не може повернути мову, історію, культуру тощо, країні, що ніяк не оговтається від поневолення її сотні років підряд різними імперіями, замість того, щоб відроджувати все українське ( в т.ч. історію), переймається проблемами поляків, євреїв, росіян - ворогів у свій час України! Ті ж самі поляки сильно переймались, садячи наших козаків на палі, знищуючи цілі села в Україні та називаючи при цьому нас, українців, бидлом?!
Ось УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ в усій красі. Ось за таких, як пані Олеська,наша країна і поділена. Та мені пофіг на якій мові хто розмовляє, мені пофіг шо людина думає про УПА, а вам все ніяк не йметься. Хто вам дав право ділити на " своїх " та " чужинців". Ви Бог, чи в господар України ? Ви лазили по донецьких шахтам за копійки щоб дати країни вугілля ризикуючи життям, ви виплавляли сталь на комбінаті щоб дати країні будуватись, щоб за ці гроші вашим дідам та бабусям платили пенсію ?. Хіба вони не мають права бути громадянинами України , чим ці люди гірше за вас ? Тим що ваші батьки народились в україномовному регіоні, а вони в російськомовному. Тим що для вас УПА ГЕРОЇ, а для них Радянська Арміїя ? Визнання УПА це ознака причетності до КАСТИ СУПЕР НЕДОТОРКАНИХ ПАТРІОТІВ КРАЇНИ ?

Цитата

Про звірства УПА. Нехай це сказала би затуркана людина з української глубинки, якій діди і батьки комуністи (або залякані) втовкмачували одне і те ж. Але Ви... Ви ж маєте під рукою інтернет, а тут, як і багатьох ЗМІ висвічуються матеріали КГБ (реальні матеріали), де описуються звірства упівців-перевертнів. І то є факти, оприлюднені на весь світ.
А ви не затуркані націоналізмом ?

Цитата

Щодо чеченців. Моя порада: менше дивіться російських фільмів. Не нам судити цю націю та їх боротьбу за незалежність. Але... Нехай ми тут ще молоді і дурні. Нехай ми чогось не розуміємо та не сприймаємо. Чи зможете Ви заперечити Т.Г.Шевченку, який присвятив свою поему "Кавказ" відомому в той час чеченському ватажку Шамілю?
А право судити людей які живуть з вами в одній країні і не визнають УПА, у вас є ? Ви краще за них ?
То скажіть це матерям в Росіїї яким дітей з Чечні мертвими присилають, з відірваними головами. Чи для вас прості росіяни не люди, бо вони УПА не визнають ?
  • 0

#177 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 01:35

Перегляд дописуMarcos (24.02.2008 01:30) писав:

А право судити людей яка живуть з вами в одній країні і не визнають УПА, у вас є ? Ви краще за них ?
То скажіть це матерям в Росіїї яким дітей з Чечні мертвими присилають, з відірваними головами. Чи для вас прості росіяни не люди, бо вони УПА не визнають ?
До чого тут Росія....то йх проблеми...хто винен, що у них у складі країни з варварськими звичаями...самі вони й винні.
Звісно росіяни УПА і не будуть визнавати, так само як і борців за незалежність у Литві, Латвії, Естонії...Польщі....для них це бандити. А от денаціоналізовані раби - то свої люд, "сААтєчествєнікі". Їм такі і потрібні, щоб не брикалися русифікації та встановленню російських порядків...
Друже йдеться про НАШУ країну...

Повідомлення відредагував Olex: 24.02.2008 – 01:36

• 0

#178 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 01:38

Перегляд дописуOlex (24.02.2008 00:35) писав:

До чого тут Росія....то йх проблеми...хто винен, що у них у складі країни з варварськими звичаями...самі вони й винні.
Звісно росіяни УПА і не будуть визнавати, так само як і борців за незалежність у Литві, Латвії, Естонії...Польщі....для них це бандити. А от денаціоналізовані раби - то свої люд, "сААтєчествєнікі". Їм такі і потрібні, щоб не брикалися русифікації та встановленню російських порядків...
Друже йдеться про НАШУ країну...
Сенс в тому, що пані Олеська, сказала " Чеченці беруть приклад УПА" . Я не думаю що цим взагалі треба пишатися.
  • 0

#179 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 01:39

Перегляд дописуMarcos (24.02.2008 01:30) писав:

[b]Ось УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ в усій красі. Ось за таких, як пані Олеська,наша країна і поділена
.Через кого конкретно?Які саме принципи Націоналізму на вашу думку?по пунктам.і Яким саме чином Україну поділили?
  • 0

#180 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 01:44

Петлюра
Шановний, пан полтавський патріот. В данному випадку розкол йдеться по лінії УПА. Ви розумієте про що я? Схід-Захід один одного не розуміють. Почитайте вище. я вже про це писав.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних