Перейти до вмісту

Чи може Україна стати супердержавою ?

Повідомлень в темі: 86

#41 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.10.2009 – 15:48

Перегляд дописуDimoks (11.10.2009 16:15) писав:

Держави не схожі на людей?
Чи може закон образу і подобія політично не дієвий?

Такого закону не існує, шановний. Існує припущення цього. Щодо "подобія" з політикою, візьміть Біблію і шукайте на здоров"я. Але це теж, у розділі ; релігія. Є що сказати чи заперечити по суті розділу- кажіть. Немає - не засмічуйте.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.10.2009 – 15:51

• 0

#42 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 15:50

супергеройський герой нас врятує!
  • 0

#43 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.10.2009 – 15:53

Якщо не буде жодних радикальних змін, то супердержавою не станемо. У нас менталітет не-переможця, на мою думку.
  • 0

#44 Dimoks

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 17:18

Перегляд дописуБезбожник (11.10.2009 16:48) писав:

Такого закону не існує, шановний. Існує припущення цього. Щодо "подобія" з політикою, візьміть Біблію і шукайте на здоров"я. Але це теж, у розділі ; релігія. Є що сказати чи заперечити по суті розділу- кажіть. Немає - не засмічуйте.

Ага, політика то зовсім інше. То до людей не має відношення.
І релігія до держави і політики теж не стосується.

Є така чиста цяця-Україна, яка працює, а інше то йдіть до біса?
Я так зрозумів?
  • 0

#45 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.10.2009 – 17:43

Перегляд дописуБезбожник (11.10.2009 15:26) писав:

.... Ви кажете: "сировинний придаток"...далі по тексту. Це - російський шлях. Ну то в них же вся таблиця Менделєєва неміряно ! А ми тут при чому ? Африка - це окреме питання. І ми - не негри.
Кількість "начальників" - тут Ви праві. Але ж, Вітолде, таке питання вирішується. Легко. Достатньо мати правильний шлях розвитку і тим начальнікам нікуди буде притулити себе.
Наостанок. Вітолде, зверніть увагу: хто вважався сепердержавою після Ялти ? Той хто мав сильну армію плюс ядерну зброю. Але ж то була не вісімка.
В Україні - вугля, залізна руда, уранова руда, дофіга іншого всякого, і навіть чорнозем - в тому ж ряду стоїть. Ще раз повторюю - щоб бути як Японія, потрібно не вирощувати пшеницю, а імпортувати її, і пекти з неї такий хліб, щоб його хотіли купити за кордоном досить дорого, щоб прокормитися самим.
Ось при чому ми тут. Щоб бути як Японія, треба спочатку втратити все. абсолютно все. Тут одного Чорнобиля на наші голови нам замало. Ніяк ти не звернеш на японський шлях розвитку, маючи багатство під ногами.
Щодо вісімки... ну і що толку з теї вісімки? що там за понти? хто там ще в ту вісімку входить? мабуть Китай не входить... то Китай - не супердержава?
  • 0

#46 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 11.10.2009 – 17:49

Я думаю, ти помиляєшся. Нашо Україні чорнозем, якщо ти хочеш імпортувати зерно? Краще було б забезпечити аргаріїв нормальною технікою - тоді буде вигідніше експортувати, а не купувати та покращувати статус держави-імпортера.
  • 0

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 18:30

Перегляд дописуDimoks (11.10.2009 18:18) писав:

Ага, політика то зовсім інше. То до людей не має відношення.
І релігія до держави і політики теж не стосується.

Є така чиста цяця-Україна, яка працює, а інше то йдіть до біса?
Я так зрозумів?

Ні. Не так Ви зрозумів. Політика будь ласка. Релігія поза нею і поза державою. Тут вистачає розділів де про неї суперечимо.
До біса ніхто нікого не посилає. Або Ви не так зрозуміли, або я нікудишній пояснювач.
  • 0

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 19:03

Перегляд дописуTwinkle (11.10.2009 16:53) писав:

Якщо не буде жодних радикальних змін, то супердержавою не станемо. У нас менталітет не-переможця, на мою думку.

То у жіночок зі Львова такий менталітет. Хоч вони, по правді кажучи, нічогенько собі. :happy1:
  • 0

#49 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.10.2009 – 19:11

Перегляд дописуБезбожник (11.10.2009 20:03) писав:

То у жіночок зі Львова такий менталітет. Хоч вони, по правді кажучи, нічогенько собі. :happy1:

Хм, якраз у жіночок наших (українських) менталітет дуже навіть нічого. Але ж жінці якось не випадає лізти в політику. Тому залишаю тут чоловіків самих вершити політику переможців. У них це дуже гарно виходить. Особливо це до 1991-го року гарно простежується. Та й після нього теж - одна манна.
  • 0

#50 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 11.10.2009 – 19:45

Думаю, що про перемогу ще рано писати. Треба ще досягти згоди щодо шляху. Бачу, що ми ще далеко до спільної думки.
  • 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 19:54

Перегляд дописуTwinkle (11.10.2009 20:11) писав:

Хм, якраз у жіночок наших (українських) менталітет дуже навіть нічого. Але ж жінці якось не випадає лізти в політику. Тому залишаю тут чоловіків самих вершити політику переможців. У них це дуже гарно виходить. Особливо це до 1991-го року гарно простежується. Та й після нього теж - одна манна.

Нє. Ну можна ж мовчки залишити. Треба ото обов"язково штрикнути наостанок про політику переможців і манну ?

Перегляд дописуВасиль (11.10.2009 20:45) писав:

Думаю, що про перемогу ще рано писати. Треба ще досягти згоди щодо шляху. Бачу, що ми ще далеко до спільної думки.

А може тема сира ще ? Тому і немає спільної думки ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.10.2009 – 19:52

• 0

#52 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 11.10.2009 – 20:42

Уточнення змісту теми

Перегляд дописуБезбожник (11.10.2009 20:54) писав:

А може тема сира ще ? Тому і немає спільної думки ?
Думаю, що треба розділити шлях України на два етапи. Перший етап - приєднання до ЄС, а другий етап - досягнення Україною світового лідерства. На першому етапі основним завданням є перетворення олігархічної держави в повністю демократичну європейську правову державу. А на другому етапі вже можна далі перетворювати систему влади в систему, що виключає владу насилля.
  • 0

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.10.2009 – 10:15

Перегляд дописуБезбожник (11.10.2009 15:26) писав:

.... А от японська "Тойота" - залишиться. І чудово буде їздити без сировини з нафти. ....
думка на цю тему - тепер в Японії молодь розбещена як і в нас. вони вже не будуть так добре працювати на заводах, як їхні батьки. і що далі то гірше. так що і Японії скоро кінець. От в Китаї обмежують народжуваність, і в них будуть надзвичайні економічні проблеми з тим, щоб молодь змогла прокормити в десятки раз більше пенсіонерів. тож майбутнє лише за Індією. інших варіантів немає.

Перегляд дописуgku (11.10.2009 18:49) писав:

Я думаю, ти помиляєшся. Нашо Україні чорнозем, якщо ти хочеш імпортувати зерно? Краще було б забезпечити аргаріїв нормальною технікою - тоді буде вигідніше експортувати, а не купувати та покращувати статус держави-імпортера.
ти не зрозумів думки - я кажу про те , що шлях Японії - це відсутність природніх багатств. Нічого рівнятися до Японії, поки ми маємо так багато добра. поки наші народні обранці ще не все розікрали. а красти ще багато чого. тож вибираймо нашу влади доти, доки чорноземи з України потягами вивозитимуть - аж тоді буде в нас Японське щастя. тільки будуватимуть його тайландці та інші азіати.
  • 0

#54 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.10.2009 – 12:06

Може, але всім в сучасному світі це не сподобається,

Цитата

Леонид Кучма: В 1994 году в Будапеште на саммите ОБСЕ я подписывал меморандум о гарантиях безопасности Украине со стороны «ядерного клуба». Тогдашний президент Франции Франсуа Миттеран сказал мне: «Сынок, не верь этому документу, тебя обманут»
http://far-west.live...91.html?#cutid1
поки задача стати державою з певною внутрішньою і зовнішньою політикою. Світ чекає від нас впевненої позиції і впевненої політики, а не поведінки офіціянта з придорожного ганделика.
  • 0

#55 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 19:04

Епоха глобалізації все-таки матиме закономірний кінець - формування наддержавного, наднаціонального глобального управління планетою. За таких розкладів стати Україні наддержавою навряд чи світить.
  • 0

#56 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 22:56

Що вкладаєте в поняття наддержава?
Поставимо питання інакше: Чи можуть українці увійти до складу наднаціонального глобального управління планетою. Можуть і мають.
Але для цього треба показати людству на прикладі вирішення внутрішіх питань мудрість, доцільність і спроможність вирішувати глобальні питання.
  • 0

#57 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 20:37

питанням на питання: а можна в середині України створити свою Європу, якщо нас туди не беруть?
  • 0

#58 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 29.10.2009 – 21:34

Думаю якщо влада не буде як рак, щука, та лебідь то теоретично таке можливе.
п.с. Я оптиміст. =)
  • 0

#59 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 08:21

Перегляд дописуКрасунечка (29.10.2009 21:37) писав:

питанням на питання: а можна в середині України створити свою Європу, якщо нас туди не беруть?
Можна, приклади Конче-Заспи, Пущі-Водиці це доводять.
  • 0

#60 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 01.11.2009 – 08:58

Якщо розуміти "супердержава" - держава на зразок США, Китай, Росія, то Україна такою точно не стане. Якщо поняття "супердержава" розуміти просто як потужна , розвинена держава з ефективною економікою, самодостатньою зовнішньою політикою; то на мою думку, якщо і стане, до дуже не скоро. А поки-що здається, що нам на роду написано бути буфером, сірою зоною між Заходом і Сходом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних