←  Балачка

Теревені

»

Бійки на вулиці?(чи спорт це?)

світлина -=VJ=- 17.01.2010

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2010 15:44) писав:

У ті часи, в селах, та і містечках теж, частенько існували неписані правила: наші дівки - це наші дівки. Тобто, такого вже "альтруїму-інтернаціоналізму" в цьому питанні не існувало, як тепер. І якщо в сільському клубі з*являлись чужаки, обстановка відразу накалялась. Для цього було достатньо комусь з алієнів сказати нашій місцевій дівці щось таке, на шо вона відповідала, "шо ти до мене пристав? шо ти хоч?". І все. Рубікон залишався поззаду. Тут же до нього підходили з питанням, "ти шо дівчину обіжаєш ?". Хай навіть та дівчина нікому в селі з хлопців і за гроші не треба, але ж, "закон - є закон". Зізнаюсь, що відмазатись можна було тіко діставши пару літрів самогонки. Тоді обидві ворогуючі сторони дружно ішли за клуб у дубовий гайок і там заключали мирову. В іншому випадку, все закінчувалось бійкою. Чужаки, в такі походи в одиночку не йшли. Як правило, треба було чоловік від десяти і більше. Так шо бійки були веселі. Зауважу, могли щелепу звернуть, зуби повибивать, ухо надірвать, шось переломить, але ніхто ніколи не діставав ножа. Та і який ніж устоїть проти штахетини, або дрючка ? Були і інші знаряддя. Наприклад, якщо ми йшли в чуже село, то одягали сорочки з довгим рукавом і туди вкладали круглий камінь-валун. Модними були кастети зі свинцю.

Оце житуха була, єге ж? Інтелектуальна, підвищувала рівень знань, робила мислячою людиною. Все б життя всюди таким зробити - ото б кайф був, чи не так?
Відповісти

світлина орел 17.01.2010

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2010 00:51) писав:

Оце житуха була, єге ж? Інтелектуальна, підвищувала рівень знань, робила мислячою людиною. Все б життя всюди таким зробити - ото б кайф був, чи не так?

Ага класно кудись поїхав відпочити,хочеш познайомитись з дівчиною а тобі за це нирки відбили.
Відповісти

світлина Фабрегас 17.01.2010

Перегляд дописуорел (17.01.2010 00:56) писав:

Ага класно кудись поїхав відпочити,хочеш познайомитись з дівчиною а тобі за це нирки відбили.
то не їздьте по селах з дівчатами знайомитись.. ) знайомтесь в містах
Відповісти

світлина орел 17.01.2010

Перегляд дописуФабрегас (17.01.2010 00:58) писав:

то не їздьте по селах з дівчатами знайомитись.. ) знайомтесь в містах

В селах люди добріші. А в місті в асфальт закопають.
Повідомлення відредагував орел: 17.01.2010 – 01:06
Відповісти

світлина Безбожник 17.01.2010

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2010 00:51) писав:

Може б ти сам що небудь уже сказав на цю тему ? А то одні питання. Вони навіть не нудні. Вони безглузді. Не цікаво. Людині що не скажи - їй все не так, бо не так. Вона навіть не пам*ятає, що все минуле людства це суцільні вуличні бійки. На кулаках, каменюками, сокирами, дрючками, мечами, гвинтівками, гарматами. Яка різниця ? Ото де небудь там, (шоб ти міг тут умнічать) на кріпосних стінах Києва чи Чернігова твій предок бився у вуличні бійці обризканий чужою і своєю кров*ю та мізками, шо летіли з ротрощених голів, захищаючи жінок стариків, дітей, місто. І пахло від нього дурно, і кулаки в нього були здоровенні, і очі від безумства витріщені. Однак, то був Чоловік. З низьким інтелектом, але щабель на якому він стоїть в історії...
Я розумію, що дуже хочеться показати себе найінтелектуальнішим, наймислячішим, най, най, най. Ну аж пре, так хочеться. Будь ласка, хто ж проти ? Але ж це не означає, що треба тошнить іншим.
Шось мене теє...дійсно... стошнило. Від огиди, чи шо ?
Відповісти

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2010 02:28) писав:

Може б ти сам що небудь уже сказав на цю тему ?

Я вже давно і неодноразово казав на цю тему, для тих, хто пропустив - повторюю: будь-яка бійка є ідіотизмом, включно з боксом, який чомусь вважається спортом.

Вони безглузді. Не цікаво.

Хтось змушував читати? Більше того - хтось силує відповідати?

Вона навіть не пам*ятає, що все минуле людства це суцільні вуличні бійки.

Так-так, особливо Архімед в історію людства увійшов суцільними бійками. Арістотель, Да Вінчі, Плутарх, Мікеланджело - це ж все видатні бійці минулого людства.

Яка різниця ?

Ідіотам - ніякої. У них мозкових звивин всього дві - одна на бійку, інша на базові інстинкти типу пожерти і поспати, то їм всеодно, чим голову ближньому розбивати - кулаком, каменюкою, мечем чи прикладом суперсучасного автомата.

Ото де небудь там, (шоб ти міг тут умнічать) на кріпосних стінах Києва чи Чернігова твій предок бився у вуличні бійці

Ага, робити йому не було чого.
В часи кріпосних стін на вулицях билося лише п"яне бидло, втім як і зараз. Нормальні люди якщо і билися - то захищаючись, або в чистому полі навкулачки по суворим правилам, і то був їхній тогочасний сакральний спорт, а не "за тьолку морду зайді набити". Таких розумні люди зневажали і тоді, і зараз.

Однак, то був Чоловік.

З Вашим ідеалом Чоловіка з великої літери все зрозуміло.
Тільки вибачайте, але від таких ідеалів нудить вже мене.
Всього найкращого.
Відповісти

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2010 02:36) писав:

Я вже давно і неодноразово казав на цю тему, для тих, хто пропустив - повторюю: будь-яка бійка є ідіотизмом, включно з боксом, який чомусь вважається спортом.

Очевидно пропустив. Визнаю. Однак, будь який боєць рингу легко доведе, що написане тобою, теж ідіотизм.

Цитата

Хтось змушував читати? Більше того - хтось силує відповідати?

От з себе і почни. Які проблєми ?

Цитата

Так-так, особливо Архімед в історію людства увійшов суцільними бійками. Арістотель, Да Вінчі, Плутарх, Мікеланджело - це ж все видатні бійці минулого людства.

Проза. Дешева проза. У тебе немає жодного доказу, що той же Архімед, Арістотель, чи великий Леонардо, ніколи і нікому, як мінімум, не натовкли пики на вулиці. ЖОД НО ГО.

Цитата

Ага, робити йому не було чого.
В часи кріпосних стін на вулицях билося лише п"яне бидло, втім як і зараз. Нормальні люди якщо і билися - то захищаючись, або в чистому полі навкулачки по суворим правилам, і то був їхній тогочасний сакральний спорт, а не "за тьолку морду зайді набити". Таких розумні люди зневажали і тоді, і зараз.
Ти нікого не забув сюди додати ? На оті кріпосні стіни ?

Цитата

З Вашим ідеалом Чоловіка з великої літери все зрозуміло.
Тільки вибачайте, але від таких ідеалів нудить вже мене.
Всього найкращого.

Для мене не існує ідеала чоловіка і я про це навіть не заікався. Тож у пана надто велика фантазія щодо власних можливостей правильно зрозуміти інших.
Повідомлення відредагував Безбожник: 17.01.2010 – 02:57
Відповісти

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2010 02:54) писав:

Однак, будь який боєць рингу легко доведе, що написане тобою, теж ідіотизм.

Є такий правдивий жарт:
- Хто переможе - Арнольд Шварценеггер чи Брюс Лі
- Я з рушницею.

Довести він може і спробує - тільки хто ж йому дасть. Тим паче, що я не знаю жодної людини, якій щось би довели кулаками, окрім ідіотизму їх власника.

От з себе і почни. Які проблєми ?

От зараз і почну.
Відповісти

світлина Сварус 17.01.2010

Проза. Дешева проза. У тебе немає жодного доказу, що той же Архімед, Арістотель, чи великий Леонардо, ніколи і нікому, як мінімум, не натовкли пики на вулиці. ЖОД НО ГО.
Жесть! До чого тут це? Ви ще б сказали що всі вони какали і тому ввійшли в історію. Суть в тому що вони ввійшли в історію людства не за досягнення у маханні кулаків. Так само і з полководцями, які ввійшли в історію. Вони досягли це розумом а не грубою силою.

Перегляд допису-=VJ=- (16.01.2010 13:06) писав:

Я свого часу теж поховав одного з кращих друзів - відмінника, спортсмена, красеня, який збирався одружитися на такій самій ідеальній дівчині, її я теж добре знав. Він просто одного вечора вступився за дівчину, до якої чіплявся місцевий мажор із "золотої молоді" - не встиг навіть щось зробити, як отримав ножем прямо в серце і помер на місці за кілька секунд.
Дівчина, до якої "чіплялись", до речі, через рік вийшла заміж за того мажора. А от дівчина вбитого ходила в жалобі і через три роки, коли я її зустрів.

Її життю чи здоров"ю щось загрожувало?
Маю за плечима аналогічну історію. Мого одногрупника, який був чудовим розумним хлопцем з жорсткими життєвими принципами, вбив його ж троюрідний брат. Він заступився за свою рідну сестру, яку образили у словесній перепалці. То що, пане Безбожник, її життю щось загрожувало? За кожне образливе слово честі ніколи не відстоїш, це вже паранойя. Людина має йти на бійку тільки у випадку прямої загрози життю та здоров*ю їй або любимих людей. Все решта - це відсутність мудрості або банальна показуха. Кому потрібні такі безглузді смерті чи каліцтва?!
Відповісти

Перегляд дописуСварус (17.01.2010 13:45) писав:

Жесть! До чого тут це? Ви ще б сказали що всі вони какали і тому ввійшли в історію. Суть в тому що вони ввійшли в історію людства не за досягнення у маханні кулаків. Так само і з полководцями, які ввійшли в історію. Вони досягли це розумом а не грубою силою.

Фігня. Вони нічого б не досягли не маючи в розпорядженні грубої сили. Їх навіть ніхто і знав би в історії, бо одним розумом ще ніхто не виграв жодну війну. І не виграє. Ну хіба що, коли людство повністю предасть ці функції роботам. Але воно цього ніколи і не зробить повністю. Це, по-перше.
По-друге, до тОго, шановний, що в часи коли жили названі Віджеєм люди, існували дикі відносини в суспільстві. І вулиці вечорами не освітлювались. І міліції не було. І насильників та грабіжників вистачало. А тому, в ті часи, кожен чоловік незалежно від роду занять, носив з собою як мінімум доброго ножа. І вже точно не для того, щоб хліб різати. Тоді для чого ? А по-третє, було ще й таке: ті хто не умів "махати кулаками" наймали тих, хто умів. І знаєш чому ? Тому що чуже життя вони цінили на гроші, а своє вважали безцінним. Однак це зовсім не ставить їх в категорію інтелектуальніших і розумніших. По тій простій причині, що вбивство нападника охоронцем заради збереження життя поета чи художника інтелектуала, було зроблено за гроші цього ж сАмого інтелектуала. Тобто, якщо вже казати конкретно - заказне вбивство. І той, хто наймав, прекрасно розумів, що ситація для нападника може бути різною. Вбивство в тОму числі. От і вся "інтелектуальність".
Зауважу для пана, що незважаючи на пройдешні століття, ці дикі відносини і сьогодні процвітають на вулиці. І кожен інтелектуал маючий гроші повторює те, що було і століттями тому назад. Наймає тогО, хто вміє. От уже ж, далеко "шагнули" інтелектуали ! Ні на шо інше розуму на вистачило, як повторити те, що було в дикі часи. Чи мо неправду кажу ?

Цитата

Маю за плечима аналогічну історію. Мого одногрупника, який був чудовим розумним хлопцем з жорсткими життєвими принципами, вбив його ж троюрідний брат. Він заступився за свою рідну сестру, яку образили у словесній перепалці. То що, пане Безбожник, її життю щось загрожувало? За кожне образливе слово честі ніколи не відстоїш, це вже паранойя. Людина має йти на бійку тільки у випадку прямої загрози життю та здоров*ю їй або любимих людей. Все решта - це відсутність мудрості або банальна показуха. Кому потрібні такі безглузді смерті чи каліцтва?!

Я зрозумів тебе. Захищати честь сестри коли немає загрози її життю - безглуздо. От тільки ніхто ще з таких розсудливих не зміг відповісти : а в яку секунду та загроза може з*явитись під час конфлікту ? Так і спізнитись можна. Втім, кожному своє. І всяк має право на власну думку і поступки. Тож сперечатись з тобою не стану. Кожен чоловік ставить сам собі завдання. Якщо я в юності ліз на високий міст щоб стрибнути у воду, то завдання в мене було просте : чи зможу і чи пересилю себе ? Оце і все, до чого я прагнув в той момент. Без банальної показухи. А мій однокласник, в той же час, казав : нафіга ? А коли йому натовкли пику в райцентрі, то він чогось прийшов до мене : поможи. Розсудливий був. Інетелектуал, хрєнов.
Відповісти

світлина bamik 17.01.2010

Фігня це все малята. Одна людина спробувала мене просвітити. Людину охоплює певна аура (хороша, не дуже), залежно від власного духовного стану, способу життя, відносин до інших людей, гармонійного співіснування з природою і ін. - вам ніколи не зіткнутись із п’яним бидлом, влізти в бійку, не підріжуть автом на дорозі. Кароч класика - твори добро - і воно тобі повернеться. Неприємності вас оминатимуть. <_<)
Відповісти

світлина Сварус 17.01.2010

Безбожник, це все з іншої опери. Тут мова про вуличні бійки а не про крутеликів-бізнесменів з охороною.

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2010 15:06) писав:

От тільки ніхто ще з таких розсудливих не зміг відповісти : а в яку секунду та загроза може з*явитись під час конфлікту ? Так і спізнитись можна.
М-да. І в яку ж це секунду могла виникнути шкода для здоров*я, коли хлопці з сусіднього села прийшли на дискотеку потанцювати (якби обидві сторони були при здоровому глузді, а не хотіли повимахуватиись перед місцевими бабами)? Ідіотизм такі "розборки".
Повідомлення відредагував Сварус: 17.01.2010 – 19:17
Відповісти

світлина Ne_zlaja 18.01.2010

Одні "бійцівського клубу" надивились, інші шансона наслухались и б"ються. Насилля то ж пагано...
Відповісти

світлина Teo 18.01.2010

Перегляд дописуNe_zlaja (18.01.2010 17:49) писав:

Одні "бійцівського клубу" надивились, інші шансона наслухались и б"ються. Насилля то ж пагано...
кінул пацана - по ebuyю на! (с)
Відповісти

світлина І Цвях 19.01.2010

Перегляд дописуФабрегас (17.01.2010 00:06) писав:

ти все переплутав) Це не футбольні вболівальники, це хули. І вони не вважають це спортом. Це стиль життя)

А я чув, що називають спортом.
Відповісти

світлина Безбожник 21.01.2010

Перегляд дописуСварус (17.01.2010 19:16) писав:

Безбожник, це все з іншої опери. Тут мова про вуличні бійки а не про крутеликів-бізнесменів з охороною.

М-да. І в яку ж це секунду могла виникнути шкода для здоров*я, коли хлопці з сусіднього села прийшли на дискотеку потанцювати (якби обидві сторони були при здоровому глузді, а не хотіли повимахуватиись перед місцевими бабами)? Ідіотизм такі "розборки".

Зате ось це не ідіотизм. Твоя цитата :

Цитата

"Людина має йти на бійку тільки у випадку прямої загрози життю та здоров*ю їй або любимих людей. Все решта - це відсутність мудрості або банальна показуха. Кому потрібні такі безглузді смерті чи каліцтва?!"

Ну тобто, підійшов хтось, обізвав твою дівчину чи дружину, або просто плюнув в обличчя - нічого страшного. Витер дівчині обличчя і продовжуєш її кохати. Битись ні-ні. Адже не було загрози здоров*ю і життю. Нашо ж ото покалічиться безглуздо ?
Відповісти

світлина -=VJ=- 21.01.2010

Перегляд дописуСварус (17.01.2010 19:16) писав:

Безбожник, це все з іншої опери.

Не сперечайтесь з людиною, яка навіть найменшого рівня знань з історії не має.

Перегляд дописуbamik (17.01.2010 17:57) писав:

Фігня це все малята. Одна людина спробувала мене просвітити. Людину охоплює певна аура (хороша, не дуже), залежно від власного духовного стану, способу життя, відносин до інших людей, гармонійного співіснування з природою і ін. - вам ніколи не зіткнутись із п’яним бидлом, влізти в бійку, не підріжуть автом на дорозі. Кароч класика - твори добро - і воно тобі повернеться. Неприємності вас оминатимуть. :D)

Вам ніхто не повірить з тих, кого оточує фігова аура - оскільки їм ці неприємності постійно сиплються на голову :)
Відповісти

Перегляд допису-=VJ=- (21.01.2010 07:40) писав:

Не сперечайтесь з людиною, яка навіть найменшого рівня знань з історії не має.

Зате у Віджея є рекомендальні листи переслані йому електронною почтою зі стародавніх і середньовічних часів від Архімеда і Леонардо да Вінчі, де вони чорним по білому поклялись, що не бились на вулиці. Везе ж людям, розумний Ви наш. Ну а нам, сіромахам, залишається тільки слухам історичним вірити.
Повідомлення відредагував Безбожник: 21.01.2010 – 08:42
Відповісти

світлина Katod 21.01.2010

в цій перепалці вам допомоглаб зустріч один на один:)

щодо бійок, то найкращий варіант проявити мудрість і уйти від них, якщо людина незнаходить аргументів і лізе в бійку, така реакція натякає
звичайно можливий варіант, що вас вічливо попросять поділитись зарплатнею, чи позичити назавжди мобільний телефон, в випадку зустрічі один проти них допоможе один точний удар і пруткі ноги, в випадку якщо ви з дівчиною, то треба тут вже іспровізувати, якось організувати відступ дівчини і вправно прикривати його

щодо історичних осіб, в дитинстві вони точно билися з однолітками, бо діти такі, в юнацтві якщо вже тоді вони були філософами початківцями, то змагалися в інший спосіб, може це був біг, або ще якась легка атлетика, або якась математика, чи навіть філософія
якось так я уявляю цю філософську античність

от ще вам харч, у всіх цих інтелігентів інтелектуалів всі руки в крові, як мінімум в тих хто торкався фізики, вони вдосконалювали зброю, і ефективніше випилювали свій же вид, в ідеологів теж так само, в Арістотеля, який несвідомо поклав купу людей на дрова, ізза того що його філософське бачення брала за основу церква, і та далі

бокс це всетаки спорт, там є правила, є тактичні прийоми, тим більше даному виду спорту присвячено багато літератури, я її не читав, але даний факт можна зарахувати як той який підтверджує спортивність даного спорту

під кінець про спілкування, не спілкуйтесь з ким попало, спілкуйтеся з друзями, вони вас зрозуміють, не спілкуйтеся з неприємними і недалекими людьми з комплексами, уникайте їх, може вони колись вимруть:D (такого не буде, але давайте надіятися)
Повідомлення відредагував Katod: 21.01.2010 – 12:45
Відповісти

Перегляд дописуKatod (21.01.2010 12:31) писав:

в цій перепалці вам допомоглаб зустріч один на один:)

щодо бійок, то найкращий варіант проявити мудрість і уйти від них, якщо людина незнаходить аргументів і лізе в бійку, така реакція натякає
звичайно можливий варіант, що вас вічливо попросять поділитись зарплатнею, чи позичити назавжди мобільний телефон, в випадку зустрічі один проти них допоможе один точний удар і пруткі ноги, в випадку якщо ви з дівчиною, то треба тут вже іспровізувати, якось організувати відступ дівчини і вправно прикривати його

щодо історичних осіб, в дитинстві вони точно билися з однолітками, бо діти такі, в юнацтві якщо вже тоді вони були філософами початківцями, то змагалися в інший спосіб, може це був біг, або ще якась легка атлетика, або якась математика, чи навіть філософія
якось так я уявляю цю філософську античність

от ще вам харч, у всіх цих інтелігентів інтелектуалів всі руки в крові, як мінімум в тих хто торкався фізики, вони вдосконалювали зброю, і ефективніше випилювали свій же вид, в ідеологів теж так само, в Арістотеля, який несвідомо поклав купу людей на дрова, ізза того що його філософське бачення брала за основу церква, і та далі

бокс це всетаки спорт, там є правила, є тактичні прийоми, тим більше даному виду спорту присвячено багато літератури, я її не читав, але даний факт можна зарахувати як той який підтверджує спортивність даного спорту

під кінець про спілкування, не спілкуйтесь з ким попало, спілкуйтеся з друзями, вони вас зрозуміють, не спілкуйтеся з неприємними і недалекими людьми з комплексами, уникайте їх, може вони колись вимруть:D (такого не буде, але давайте надіятися)

Цікавий допис. Гарний.
Відповісти