Перейти до вмісту

Бійки на вулиці?(чи спорт це?)

Повідомлень в темі: 73

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2010 – 00:51

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2010 15:44) писав:

У ті часи, в селах, та і містечках теж, частенько існували неписані правила: наші дівки - це наші дівки. Тобто, такого вже "альтруїму-інтернаціоналізму" в цьому питанні не існувало, як тепер. І якщо в сільському клубі з*являлись чужаки, обстановка відразу накалялась. Для цього було достатньо комусь з алієнів сказати нашій місцевій дівці щось таке, на шо вона відповідала, "шо ти до мене пристав? шо ти хоч?". І все. Рубікон залишався поззаду. Тут же до нього підходили з питанням, "ти шо дівчину обіжаєш ?". Хай навіть та дівчина нікому в селі з хлопців і за гроші не треба, але ж, "закон - є закон". Зізнаюсь, що відмазатись можна було тіко діставши пару літрів самогонки. Тоді обидві ворогуючі сторони дружно ішли за клуб у дубовий гайок і там заключали мирову. В іншому випадку, все закінчувалось бійкою. Чужаки, в такі походи в одиночку не йшли. Як правило, треба було чоловік від десяти і більше. Так шо бійки були веселі. Зауважу, могли щелепу звернуть, зуби повибивать, ухо надірвать, шось переломить, але ніхто ніколи не діставав ножа. Та і який ніж устоїть проти штахетини, або дрючка ? Були і інші знаряддя. Наприклад, якщо ми йшли в чуже село, то одягали сорочки з довгим рукавом і туди вкладали круглий камінь-валун. Модними були кастети зі свинцю.

Оце житуха була, єге ж? Інтелектуальна, підвищувала рівень знань, робила мислячою людиною. Все б життя всюди таким зробити - ото б кайф був, чи не так?
  • 0

#42 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 00:56

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2010 00:51) писав:

Оце житуха була, єге ж? Інтелектуальна, підвищувала рівень знань, робила мислячою людиною. Все б життя всюди таким зробити - ото б кайф був, чи не так?

Ага класно кудись поїхав відпочити,хочеш познайомитись з дівчиною а тобі за це нирки відбили.
  • 0

#43 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.01.2010 – 00:58

Перегляд дописуорел (17.01.2010 00:56) писав:

Ага класно кудись поїхав відпочити,хочеш познайомитись з дівчиною а тобі за це нирки відбили.
то не їздьте по селах з дівчатами знайомитись.. ) знайомтесь в містах
  • 0

#44 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 01:05

Перегляд дописуФабрегас (17.01.2010 00:58) писав:

то не їздьте по селах з дівчатами знайомитись.. ) знайомтесь в містах

В селах люди добріші. А в місті в асфальт закопають.

Повідомлення відредагував орел: 17.01.2010 – 01:06

• 0

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.01.2010 – 02:28

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2010 00:51) писав:

Може б ти сам що небудь уже сказав на цю тему ? А то одні питання. Вони навіть не нудні. Вони безглузді. Не цікаво. Людині що не скажи - їй все не так, бо не так. Вона навіть не пам*ятає, що все минуле людства це суцільні вуличні бійки. На кулаках, каменюками, сокирами, дрючками, мечами, гвинтівками, гарматами. Яка різниця ? Ото де небудь там, (шоб ти міг тут умнічать) на кріпосних стінах Києва чи Чернігова твій предок бився у вуличні бійці обризканий чужою і своєю кров*ю та мізками, шо летіли з ротрощених голів, захищаючи жінок стариків, дітей, місто. І пахло від нього дурно, і кулаки в нього були здоровенні, і очі від безумства витріщені. Однак, то був Чоловік. З низьким інтелектом, але щабель на якому він стоїть в історії...
Я розумію, що дуже хочеться показати себе найінтелектуальнішим, наймислячішим, най, най, най. Ну аж пре, так хочеться. Будь ласка, хто ж проти ? Але ж це не означає, що треба тошнить іншим.
Шось мене теє...дійсно... стошнило. Від огиди, чи шо ?
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 02:36

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2010 02:28) писав:

Може б ти сам що небудь уже сказав на цю тему ?

Я вже давно і неодноразово казав на цю тему, для тих, хто пропустив - повторюю: будь-яка бійка є ідіотизмом, включно з боксом, який чомусь вважається спортом.

Вони безглузді. Не цікаво.

Хтось змушував читати? Більше того - хтось силує відповідати?

Вона навіть не пам*ятає, що все минуле людства це суцільні вуличні бійки.

Так-так, особливо Архімед в історію людства увійшов суцільними бійками. Арістотель, Да Вінчі, Плутарх, Мікеланджело - це ж все видатні бійці минулого людства.

Яка різниця ?

Ідіотам - ніякої. У них мозкових звивин всього дві - одна на бійку, інша на базові інстинкти типу пожерти і поспати, то їм всеодно, чим голову ближньому розбивати - кулаком, каменюкою, мечем чи прикладом суперсучасного автомата.

Ото де небудь там, (шоб ти міг тут умнічать) на кріпосних стінах Києва чи Чернігова твій предок бився у вуличні бійці

Ага, робити йому не було чого.
В часи кріпосних стін на вулицях билося лише п"яне бидло, втім як і зараз. Нормальні люди якщо і билися - то захищаючись, або в чистому полі навкулачки по суворим правилам, і то був їхній тогочасний сакральний спорт, а не "за тьолку морду зайді набити". Таких розумні люди зневажали і тоді, і зараз.

Однак, то був Чоловік.

З Вашим ідеалом Чоловіка з великої літери все зрозуміло.
Тільки вибачайте, але від таких ідеалів нудить вже мене.
Всього найкращого.
  • 0

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 02:54

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2010 02:36) писав:

Я вже давно і неодноразово казав на цю тему, для тих, хто пропустив - повторюю: будь-яка бійка є ідіотизмом, включно з боксом, який чомусь вважається спортом.

Очевидно пропустив. Визнаю. Однак, будь який боєць рингу легко доведе, що написане тобою, теж ідіотизм.

Цитата

Хтось змушував читати? Більше того - хтось силує відповідати?

От з себе і почни. Які проблєми ?

Цитата

Так-так, особливо Архімед в історію людства увійшов суцільними бійками. Арістотель, Да Вінчі, Плутарх, Мікеланджело - це ж все видатні бійці минулого людства.

Проза. Дешева проза. У тебе немає жодного доказу, що той же Архімед, Арістотель, чи великий Леонардо, ніколи і нікому, як мінімум, не натовкли пики на вулиці. ЖОД НО ГО.

Цитата

Ага, робити йому не було чого.
В часи кріпосних стін на вулицях билося лише п"яне бидло, втім як і зараз. Нормальні люди якщо і билися - то захищаючись, або в чистому полі навкулачки по суворим правилам, і то був їхній тогочасний сакральний спорт, а не "за тьолку морду зайді набити". Таких розумні люди зневажали і тоді, і зараз.
Ти нікого не забув сюди додати ? На оті кріпосні стіни ?

Цитата

З Вашим ідеалом Чоловіка з великої літери все зрозуміло.
Тільки вибачайте, але від таких ідеалів нудить вже мене.
Всього найкращого.

Для мене не існує ідеала чоловіка і я про це навіть не заікався. Тож у пана надто велика фантазія щодо власних можливостей правильно зрозуміти інших.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.01.2010 – 02:57

• 0

#48 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 04:31

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2010 02:54) писав:

Однак, будь який боєць рингу легко доведе, що написане тобою, теж ідіотизм.

Є такий правдивий жарт:
- Хто переможе - Арнольд Шварценеггер чи Брюс Лі
- Я з рушницею.

Довести він може і спробує - тільки хто ж йому дасть. Тим паче, що я не знаю жодної людини, якій щось би довели кулаками, окрім ідіотизму їх власника.

От з себе і почни. Які проблєми ?

От зараз і почну.
  • 0

#49 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.01.2010 – 13:45

Проза. Дешева проза. У тебе немає жодного доказу, що той же Архімед, Арістотель, чи великий Леонардо, ніколи і нікому, як мінімум, не натовкли пики на вулиці. ЖОД НО ГО.
Жесть! До чого тут це? Ви ще б сказали що всі вони какали і тому ввійшли в історію. Суть в тому що вони ввійшли в історію людства не за досягнення у маханні кулаків. Так само і з полководцями, які ввійшли в історію. Вони досягли це розумом а не грубою силою.

Перегляд допису-=VJ=- (16.01.2010 13:06) писав:

Я свого часу теж поховав одного з кращих друзів - відмінника, спортсмена, красеня, який збирався одружитися на такій самій ідеальній дівчині, її я теж добре знав. Він просто одного вечора вступився за дівчину, до якої чіплявся місцевий мажор із "золотої молоді" - не встиг навіть щось зробити, як отримав ножем прямо в серце і помер на місці за кілька секунд.
Дівчина, до якої "чіплялись", до речі, через рік вийшла заміж за того мажора. А от дівчина вбитого ходила в жалобі і через три роки, коли я її зустрів.

Її життю чи здоров"ю щось загрожувало?
Маю за плечима аналогічну історію. Мого одногрупника, який був чудовим розумним хлопцем з жорсткими життєвими принципами, вбив його ж троюрідний брат. Він заступився за свою рідну сестру, яку образили у словесній перепалці. То що, пане Безбожник, її життю щось загрожувало? За кожне образливе слово честі ніколи не відстоїш, це вже паранойя. Людина має йти на бійку тільки у випадку прямої загрози життю та здоров*ю їй або любимих людей. Все решта - це відсутність мудрості або банальна показуха. Кому потрібні такі безглузді смерті чи каліцтва?!
  • 0

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 15:06

Перегляд дописуСварус (17.01.2010 13:45) писав:

Жесть! До чого тут це? Ви ще б сказали що всі вони какали і тому ввійшли в історію. Суть в тому що вони ввійшли в історію людства не за досягнення у маханні кулаків. Так само і з полководцями, які ввійшли в історію. Вони досягли це розумом а не грубою силою.

Фігня. Вони нічого б не досягли не маючи в розпорядженні грубої сили. Їх навіть ніхто і знав би в історії, бо одним розумом ще ніхто не виграв жодну війну. І не виграє. Ну хіба що, коли людство повністю предасть ці функції роботам. Але воно цього ніколи і не зробить повністю. Це, по-перше.
По-друге, до тОго, шановний, що в часи коли жили названі Віджеєм люди, існували дикі відносини в суспільстві. І вулиці вечорами не освітлювались. І міліції не було. І насильників та грабіжників вистачало. А тому, в ті часи, кожен чоловік незалежно від роду занять, носив з собою як мінімум доброго ножа. І вже точно не для того, щоб хліб різати. Тоді для чого ? А по-третє, було ще й таке: ті хто не умів "махати кулаками" наймали тих, хто умів. І знаєш чому ? Тому що чуже життя вони цінили на гроші, а своє вважали безцінним. Однак це зовсім не ставить їх в категорію інтелектуальніших і розумніших. По тій простій причині, що вбивство нападника охоронцем заради збереження життя поета чи художника інтелектуала, було зроблено за гроші цього ж сАмого інтелектуала. Тобто, якщо вже казати конкретно - заказне вбивство. І той, хто наймав, прекрасно розумів, що ситація для нападника може бути різною. Вбивство в тОму числі. От і вся "інтелектуальність".
Зауважу для пана, що незважаючи на пройдешні століття, ці дикі відносини і сьогодні процвітають на вулиці. І кожен інтелектуал маючий гроші повторює те, що було і століттями тому назад. Наймає тогО, хто вміє. От уже ж, далеко "шагнули" інтелектуали ! Ні на шо інше розуму на вистачило, як повторити те, що було в дикі часи. Чи мо неправду кажу ?

Цитата

Маю за плечима аналогічну історію. Мого одногрупника, який був чудовим розумним хлопцем з жорсткими життєвими принципами, вбив його ж троюрідний брат. Він заступився за свою рідну сестру, яку образили у словесній перепалці. То що, пане Безбожник, її життю щось загрожувало? За кожне образливе слово честі ніколи не відстоїш, це вже паранойя. Людина має йти на бійку тільки у випадку прямої загрози життю та здоров*ю їй або любимих людей. Все решта - це відсутність мудрості або банальна показуха. Кому потрібні такі безглузді смерті чи каліцтва?!

Я зрозумів тебе. Захищати честь сестри коли немає загрози її життю - безглуздо. От тільки ніхто ще з таких розсудливих не зміг відповісти : а в яку секунду та загроза може з*явитись під час конфлікту ? Так і спізнитись можна. Втім, кожному своє. І всяк має право на власну думку і поступки. Тож сперечатись з тобою не стану. Кожен чоловік ставить сам собі завдання. Якщо я в юності ліз на високий міст щоб стрибнути у воду, то завдання в мене було просте : чи зможу і чи пересилю себе ? Оце і все, до чого я прагнув в той момент. Без банальної показухи. А мій однокласник, в той же час, казав : нафіга ? А коли йому натовкли пику в райцентрі, то він чогось прийшов до мене : поможи. Розсудливий був. Інетелектуал, хрєнов.
  • 0

#51 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.01.2010 – 17:57

Фігня це все малята. Одна людина спробувала мене просвітити. Людину охоплює певна аура (хороша, не дуже), залежно від власного духовного стану, способу життя, відносин до інших людей, гармонійного співіснування з природою і ін. - вам ніколи не зіткнутись із п’яним бидлом, влізти в бійку, не підріжуть автом на дорозі. Кароч класика - твори добро - і воно тобі повернеться. Неприємності вас оминатимуть. <_<)
  • 0

#52 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.01.2010 – 19:16

Безбожник, це все з іншої опери. Тут мова про вуличні бійки а не про крутеликів-бізнесменів з охороною.

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2010 15:06) писав:

От тільки ніхто ще з таких розсудливих не зміг відповісти : а в яку секунду та загроза може з*явитись під час конфлікту ? Так і спізнитись можна.
М-да. І в яку ж це секунду могла виникнути шкода для здоров*я, коли хлопці з сусіднього села прийшли на дискотеку потанцювати (якби обидві сторони були при здоровому глузді, а не хотіли повимахуватиись перед місцевими бабами)? Ідіотизм такі "розборки".

Повідомлення відредагував Сварус: 17.01.2010 – 19:17

• 0

#53 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.01.2010 – 17:49

Одні "бійцівського клубу" надивились, інші шансона наслухались и б"ються. Насилля то ж пагано...
  • 0

#54 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 18:38

Перегляд дописуNe_zlaja (18.01.2010 17:49) писав:

Одні "бійцівського клубу" надивились, інші шансона наслухались и б"ються. Насилля то ж пагано...
кінул пацана - по ebuyю на! (с)
  • 0

#55 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 19.01.2010 – 00:06

Перегляд дописуФабрегас (17.01.2010 00:06) писав:

ти все переплутав) Це не футбольні вболівальники, це хули. І вони не вважають це спортом. Це стиль життя)

А я чув, що називають спортом.
  • 0

#56 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 03:23

Перегляд дописуСварус (17.01.2010 19:16) писав:

Безбожник, це все з іншої опери. Тут мова про вуличні бійки а не про крутеликів-бізнесменів з охороною.

М-да. І в яку ж це секунду могла виникнути шкода для здоров*я, коли хлопці з сусіднього села прийшли на дискотеку потанцювати (якби обидві сторони були при здоровому глузді, а не хотіли повимахуватиись перед місцевими бабами)? Ідіотизм такі "розборки".

Зате ось це не ідіотизм. Твоя цитата :

Цитата

"Людина має йти на бійку тільки у випадку прямої загрози життю та здоров*ю їй або любимих людей. Все решта - це відсутність мудрості або банальна показуха. Кому потрібні такі безглузді смерті чи каліцтва?!"

Ну тобто, підійшов хтось, обізвав твою дівчину чи дружину, або просто плюнув в обличчя - нічого страшного. Витер дівчині обличчя і продовжуєш її кохати. Битись ні-ні. Адже не було загрози здоров*ю і життю. Нашо ж ото покалічиться безглуздо ?
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 07:40

Перегляд дописуСварус (17.01.2010 19:16) писав:

Безбожник, це все з іншої опери.

Не сперечайтесь з людиною, яка навіть найменшого рівня знань з історії не має.

Перегляд дописуbamik (17.01.2010 17:57) писав:

Фігня це все малята. Одна людина спробувала мене просвітити. Людину охоплює певна аура (хороша, не дуже), залежно від власного духовного стану, способу життя, відносин до інших людей, гармонійного співіснування з природою і ін. - вам ніколи не зіткнутись із п’яним бидлом, влізти в бійку, не підріжуть автом на дорозі. Кароч класика - твори добро - і воно тобі повернеться. Неприємності вас оминатимуть. :D)

Вам ніхто не повірить з тих, кого оточує фігова аура - оскільки їм ці неприємності постійно сиплються на голову :)
  • 0

#58 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 08:19

Перегляд допису-=VJ=- (21.01.2010 07:40) писав:

Не сперечайтесь з людиною, яка навіть найменшого рівня знань з історії не має.

Зате у Віджея є рекомендальні листи переслані йому електронною почтою зі стародавніх і середньовічних часів від Архімеда і Леонардо да Вінчі, де вони чорним по білому поклялись, що не бились на вулиці. Везе ж людям, розумний Ви наш. Ну а нам, сіромахам, залишається тільки слухам історичним вірити.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.01.2010 – 08:42

• 0

#59 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 12:31

в цій перепалці вам допомоглаб зустріч один на один:)

щодо бійок, то найкращий варіант проявити мудрість і уйти від них, якщо людина незнаходить аргументів і лізе в бійку, така реакція натякає
звичайно можливий варіант, що вас вічливо попросять поділитись зарплатнею, чи позичити назавжди мобільний телефон, в випадку зустрічі один проти них допоможе один точний удар і пруткі ноги, в випадку якщо ви з дівчиною, то треба тут вже іспровізувати, якось організувати відступ дівчини і вправно прикривати його

щодо історичних осіб, в дитинстві вони точно билися з однолітками, бо діти такі, в юнацтві якщо вже тоді вони були філософами початківцями, то змагалися в інший спосіб, може це був біг, або ще якась легка атлетика, або якась математика, чи навіть філософія
якось так я уявляю цю філософську античність

от ще вам харч, у всіх цих інтелігентів інтелектуалів всі руки в крові, як мінімум в тих хто торкався фізики, вони вдосконалювали зброю, і ефективніше випилювали свій же вид, в ідеологів теж так само, в Арістотеля, який несвідомо поклав купу людей на дрова, ізза того що його філософське бачення брала за основу церква, і та далі

бокс це всетаки спорт, там є правила, є тактичні прийоми, тим більше даному виду спорту присвячено багато літератури, я її не читав, але даний факт можна зарахувати як той який підтверджує спортивність даного спорту

під кінець про спілкування, не спілкуйтесь з ким попало, спілкуйтеся з друзями, вони вас зрозуміють, не спілкуйтеся з неприємними і недалекими людьми з комплексами, уникайте їх, може вони колись вимруть:D (такого не буде, але давайте надіятися)

Повідомлення відредагував Katod: 21.01.2010 – 12:45

• 0

#60 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 12:49

Перегляд дописуKatod (21.01.2010 12:31) писав:

в цій перепалці вам допомоглаб зустріч один на один:)

щодо бійок, то найкращий варіант проявити мудрість і уйти від них, якщо людина незнаходить аргументів і лізе в бійку, така реакція натякає
звичайно можливий варіант, що вас вічливо попросять поділитись зарплатнею, чи позичити назавжди мобільний телефон, в випадку зустрічі один проти них допоможе один точний удар і пруткі ноги, в випадку якщо ви з дівчиною, то треба тут вже іспровізувати, якось організувати відступ дівчини і вправно прикривати його

щодо історичних осіб, в дитинстві вони точно билися з однолітками, бо діти такі, в юнацтві якщо вже тоді вони були філософами початківцями, то змагалися в інший спосіб, може це був біг, або ще якась легка атлетика, або якась математика, чи навіть філософія
якось так я уявляю цю філософську античність

от ще вам харч, у всіх цих інтелігентів інтелектуалів всі руки в крові, як мінімум в тих хто торкався фізики, вони вдосконалювали зброю, і ефективніше випилювали свій же вид, в ідеологів теж так само, в Арістотеля, який несвідомо поклав купу людей на дрова, ізза того що його філософське бачення брала за основу церква, і та далі

бокс це всетаки спорт, там є правила, є тактичні прийоми, тим більше даному виду спорту присвячено багато літератури, я її не читав, але даний факт можна зарахувати як той який підтверджує спортивність даного спорту

під кінець про спілкування, не спілкуйтесь з ким попало, спілкуйтеся з друзями, вони вас зрозуміють, не спілкуйтеся з неприємними і недалекими людьми з комплексами, уникайте їх, може вони колись вимруть:D (такого не буде, але давайте надіятися)

Цікавий допис. Гарний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних