Перейти до вмісту

Бійки на вулиці?(чи спорт це?)

Повідомлень в темі: 73

#21 fuckoff

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 11:13

да це спорт для тих хто хоче файно розімятися)))))) <_<
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.01.2010 – 11:24

Перегляд дописуfuckoff (16.01.2010 11:13) писав:

да це спорт для тих хто хоче файно розімятися)))))) <_<
а ще краще коли зустріне "спортсмена" цього ж виду спорту, але сильнішого.

Цитата

Хтось переграв у стрітфайтера на Dandy))
угу, і не тільки.............
  • 0

#23 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.01.2010 – 12:03

Гм...бійка на вулиці різною буває. І за різне. Згадавася фільм з дитинства (не пам*ятаю назви) коли один міністр, (в юності вуличний розбишака) приїхав до рідного містечка на могилу батьків. Іде по вулиці, і бачить картину свого ж дитинства : з десяток хлопчиків років 10-12 б*ються поміж собою. Звалились в купу і товчуть одне одного. Він їх і питає, "за що б*єтесь, мужики ?". А найменший шмаркач, в здоровенних чоботях (видно батькових), лежить внизу під усіма рештою здоровіших і крикнув : за правду ! Ааааа, сказав міністр, і пішов далі. От така бійка.
Тут чогось усі перевернули питання і переплутали вуличне пограбування (телефони і т.п) з вуличною бійкою. Так от моя думка : бийтесь пацани. Обов*язково. Розквасять вам носа - витріть рукавом і знов туди, до купи. Хоч на чотирьох лізьте, але - туди. Не бійтесь крові. Вона поповнюється. Моя найперша травма з юності - відірвана верхня губа від "перемички" з деснами. Потім, якось біля клуба ділили дівок з хлопцями, шо прийли з другого села. Алієни, блін ! То мені в спину вгатили штахетиною а в ній гвоздь. Так того гвоздя і встромили поміж лопатками. Там така огорожа була, і того штахету всім вистачило. Отож - бийтесь. Не повзіть, як раки назад. Не просіть пощади. Бийтесь, скіко сил вистачить. Ставайте біля стіни, дерева, або інша опора (шоб ззаду не вдарили) і товчіться. У такій бійці перевагу має не той, хто боксер чи ще шось а той, хто менше боїться.
Але ! Не бийте супротивника поміж ніг, не травмуйте його очі, (штахетиною - можна) не чіпайте дітей, стариків, жінок, не крадьте, не грабуйте, захищайте у бійці слабкіших, рідних, свою дівчину чи дружину, своїх і чужих дітей, жінок, від різної гидотної нечисті. На те вам і голова дана, щоб розуміть. Удачі вам, пацани ! Не ждіть, що майбутні мужчини з*являться звідкись. Вони будуть тіко від вас. А то он уже дівчата мусять в зали іти, освоювати мистетство бою, бо скоро захистити на вулиці нІкому буде. Хватає всяка гидота їх за шкірки, вкидає в машину і везе куди хоче. Бийтесь, хлопці !
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2010 – 12:10

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2010 12:03) писав:

: за правду ! Ааааа, сказав міністр, і пішов далі. От така бійка.

Правда у кожного своя.

Тут чогось усі перевернули питання і переплутали вуличне пограбування (телефони і т.п) з вуличною бійкою. Так от моя думка : бийтесь пацани. Обов*язково. Розквасять вам носа - витріть рукавом і знов туди, до купи. Хоч на чотирьох лізьте, але - туди. Не бійтесь крові. Вона поповнюється.

Кістки зрощуються, печінка з селезінкою відростають, зуби відновлюються...

Моя найперша травма з юності - відірвана верхня губа від "перемички" з деснами. Потім, якось біля клуба ділили дівок з хлопцями, шо прийли з другого села. Алієни, блін ! То мені в спину вгатили штахетиною а в ній гвоздь. Так того гвоздя і встромили поміж лопатками. Там така огорожа була, і того штахету всім вистачило.

І як - легше стало?
  • 0

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 12:29

Цитата

name='-=VJ=-' post='565502' date='16.01.2010 12:10']Правда у кожного своя.

Жінка, діти, дівчина, рідні - теж.

Цитата

Кістки зрощуються, печінка з селезінкою відростають, зуби відновлюються..
.

Зламать кістки, відбити селезінку, вибити зуби і взагалі стати калікою, ти можеш і в гололід, прямуючи до офісу.

Цитата

І як - легше стало?

А то. Дівки то...наші стали. <_<

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.01.2010 – 12:30

• 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 12:34

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2010 12:29) писав:

Жінка, діти, дівчина, рідні - теж.

Люди, які мають жінку, а тим паче дітей - не б"ються майже ніколи.
Бійка - то ляля дітей і підлітків, у яких нічого з цього переліку не спостерігається, а гормонів - вище даху. І приводи для бійок там стандартні в усіх суспільствах - як правило "травити" слабших.

Зламать кістки, відбити селезінку, вибити зуби і взагалі стати калікою, ти можеш і в гололід, прямуючи до офісу.

Ще жодного разу не чув про відбиту ожеледицею печінку.
Але вміння падати з крайності в крайність я оцінив. Та, вибачайте, це не мій шлях.

І? Вони тепер ваші дружини?
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 12:50

Перегляд допису-=VJ=- (16.01.2010 12:34) писав:

Вперше таке чую.

Цитата

Ще жодного разу не чув про відбиту ожеледицею печінку.
Але вміння падати з крайності в крайність я оцінив. Та, вибачайте, це не мій шлях.

А я знаю випадок у твоїй же Білі Церкві, коли на Фастовській (з боку Радіокераміка) підполковник посковзнувся в гололід, грохнувся головою об бетонний стовп і його поховали. Навіть печінку відбивати не довелось. І не з чужих слів знаю. Бо знайомий, і я був на його похоронах.

Цитата

І? Вони тепер ваші дружини?

Шо це за питання, Віджей ? Якщо я захистив одного разу незнайому дівчину в електричці, то шо, вона має стати мені дружиною ? Та я навіть імені її не пам*ятаю.
Хоча, відповім - деякі стали. Одначе, хіба всі наші бувші дівчата обов*язково стали нашими дружинами ? Але ж це не значить, що за неї не треба було битись.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.01.2010 – 12:54

• 0

#28 гуцул дмитро

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:гуцульщина

Відправлено 16.01.2010 – 12:56

[quote name='-=VJ=-' date='16.01.2010 12:34' post='565507']
Бійка - то ляля дітей і підлітків, у яких нічого з цього переліку не спостерігається, а гормонів - вище даху. І приводи для бійок там стандартні в усіх суспільствах - як правило "травити" слабших.

НЕ бються? Було то десь в 2004 почали наше місто заселяти роми (нехай би жили але нагліли дуже) так з ними на бійку йшли 60 річні чоловіки одружені і з дітьми і бились там не тільки руками і ногами вхід ішло все арматура,цепи до бензомил,ланцюги.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 13:06

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2010 12:50) писав:

Вперше таке чую.

Не заздрю, значить.

А я знаю випадок у твоїй же Білі Церкві, коли на Фастовській (з боку Радіокераміка) підполковник посковзнувся в гололід, грохнувся головою об бетонний стовп і його поховали. Навіть печінку відбивати не довелось. І не з чужих слів знаю. Бо знайомий, і я був на його похоронах.

Я щось писав про голову?
Я свого часу теж поховав одного з кращих друзів - відмінника, спортсмена, красеня, який збирався одружитися на такій самій ідеальній дівчині, її я теж добре знав. Він просто одного вечора вступився за дівчину, до якої чіплявся місцевий мажор із "золотої молоді" - не встиг навіть щось зробити, як отримав ножем прямо в серце і помер на місці за кілька секунд.
Дівчина, до якої "чіплялись", до речі, через рік вийшла заміж за того мажора. А от дівчина вбитого ходила в жалобі і через три роки, коли я її зустрів.

Але ж це не значить, що за неї не треба було битись.

Її життю чи здоров"ю щось загрожувало?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 16.01.2010 – 13:09

• 0

#30 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.01.2010 – 13:25

взагалі-то тихенько з"їхали в сторону. питання чи спорт вулична бійка? як на мене - НІ!!!

мало того, навіть не тренування, а повний дибілізм
  • 0

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 14:46

Цитата

name='-=VJ=-' post='565515' date='16.01.2010 13:06']

Я щось писав про голову ?

Так і про легені ти теж нічого не писав. Шо ти, Віджею все перекручуєш ? Це тобі шо, бухгалтерія ?

Цитата

Я свого часу теж поховав одного з кращих друзів - відмінника, спортсмена, красеня, який збирався одружитися на такій самій ідеальній дівчині, її я теж добре знав. Він просто одного вечора вступився за дівчину, до якої чіплявся місцевий мажор із "золотої молоді" - не встиг навіть щось зробити, як отримав ножем прямо в серце і помер на місці за кілька секунд.
Дівчина, до якої "чіплялись", до речі, через рік вийшла заміж за того мажора. А от дівчина вбитого ходила в жалобі і через три роки, коли я її зустрів.

Ну то честь і слава тому хлопцю ! І вічна пам*ять.
Я не до того, що кидаюсь чужим життям хлопця, котрий загинув як Справжній Чоловік. Його батькам і наречені від того не легше. Не повернеться вже. І я не кажу, що це просте питання. Але я знаю одне - в наш дибільний і жорстокий час, будь хто з нас, наших дівчат, дружин, дітей, рідних, може попасти під загрозу. Будь хто може бути пограбованим, приниженим, згвалтованим і т.п. Ну і що ?....може хтось тут мені доведе надійність і чесність міліції ? Та вони самі....не хочу говорить. Хіба це не до теми ? Нам усім та вулична бійка може здатися дикунством або ще чимось подібним. Поки біда не постукає в двері. Коли зірве клямку, бо треба відстояти свою честь і честь рідних чи близьких. А вони, між іншим, оті затівали вуличних розборок, на те і розраховують : найдеться багато теоретиків з "аргументами" про дикість. І тим користуються, знаючи, що всі дуже грамотні і чорта два хто вмішається. Грабуй і насилуй. Так воно є по життю. А то у нас багато хто вважає, що ось як зі мною, то я їм покажу. Шо покажу, якщо ти в жодні бійці не був учасник ? Теорію ? Де взяти в той момент, коли буває секунди вирішують результат, підготовленість і тверду психологічну підготовку. Де ? Просить, щоб почекали ? Чи надіяться на когось ? А на кого?, якщо кожен у цьому дурницю і дикість буде бачить ? Я розумію Ластівочку і як жінку і як матір. Але тільки до того моменту, коли в сина чиєїсь матері на вулиці будуть відбирати мобільник. І що ? Віддавати ? Так завтра хату захочуть. Бити, гадів треба, щоб кров фонтанами летіла. Так буде порядок. Щоб вони знали : зачеплю кого на вулиці - тут же з*являться захисники. Будь хто з тих, хто поблизу. Іншого способу - я не бачу. І от коли МИ так затвердимо, тоді всі "бійки" перемістяться на ринги.

Цитата

Її життю чи здоров"ю щось загрожувало?

А що загрожує твоїй дружині чи наречені, якщо підходять до неї двоє-троє наглючих морд і пропонують певні речі ? У неї шо, треба запитувать чи є загроза ? А ти не забув, що вона на побачення вийшла до тебе, а не до них ? Ти не забув, що несеш відповідальність перед її ж батьками за результати побачення ? От томУ, в разі чого, я, в кращому випадку міг сказати кілька слів. На більше мене не вистачало. Втім, я не стверджую, що договоритись неможливо. Просто мені, відірвати штахетину, було зручніше.

Ластівочко !
Я не вважаю, що тема відвернулась убік. Тому що вулична бійка, це в абсолютній більшості випадків є насилля з боку одних і відстоювання честі з боку інших. Зі спортом, це дійсно не має нічого спільного окрім одного : і там і тут потібна фізична і морально-психологічна підготовка. По великому рахунку, ті ж бої без правил - не є спорт. Тобто, намагання людства перенести в зал вуличну бійку, щоб викреслити з неї негативні і дикі речі. Той же пограбунок і насилля, наприклад. Така моя думка.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.01.2010 – 14:51

• 0

#32 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.01.2010 – 15:03

я от не зрозумів.. ви з нами прийшли і відбивали їх від тих хто посягав.. чи їм щось загрожувало і ви захищали їх життя... як це "наші стали" ))))
  • 0

#33 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2010 – 15:16

Бійка на вулиці припустима тільки для захисту.
  • 0

#34 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 15:44

Перегляд дописуФабрегас (16.01.2010 15:03) писав:

я от не зрозумів.. ви з нами прийшли і відбивали їх від тих хто посягав.. чи їм щось загрожувало і ви захищали їх життя... як це "наші стали" ))))

Гм...Довелось у профіль до тебе зайти.
Та ні, ти не так зрозумів. Не наскільки ж усе буквально. До речі, я, взагалі в тОму випадку бився за компанію, оскільки моя "нєвєста" взагалі то була з іншого села. Короччє, бився ні за шо. Але ж у бійці були свої хлопці.
Ну так от, (це можна перевірити у старших). У ті часи, в селах, та і містечках теж, частенько існували неписані правила: наші дівки - це наші дівки. Тобто, такого вже "альтруїму-інтернаціоналізму" в цьому питанні не існувало, як тепер. І якщо в сільському клубі з*являлись чужаки, обстановка відразу накалялась. Для цього було достатньо комусь з алієнів сказати нашій місцевій дівці щось таке, на шо вона відповідала, "шо ти до мене пристав? шо ти хоч?". І все. Рубікон залишався поззаду. Тут же до нього підходили з питанням, "ти шо дівчину обіжаєш ?". Хай навіть та дівчина нікому в селі з хлопців і за гроші не треба, але ж, "закон - є закон". Зізнаюсь, що відмазатись можна було тіко діставши пару літрів самогонки. Тоді обидві ворогуючі сторони дружно ішли за клуб у дубовий гайок і там заключали мирову. В іншому випадку, все закінчувалось бійкою. Чужаки, в такі походи в одиночку не йшли. Як правило, треба було чоловік від десяти і більше. Так шо бійки були веселі. Зауважу, могли щелепу звернуть, зуби повибивать, ухо надірвать, шось переломить, але ніхто ніколи не діставав ножа. Та і який ніж устоїть проти штахетини, або дрючка ? Були і інші знаряддя. Наприклад, якщо ми йшли в чуже село, то одягали сорочки з довгим рукавом і туди вкладали круглий камінь-валун. Модними були кастети зі свинцю. Інколи в бійках приймали участь і дівчата. Це коли сили були нерівні. Їх не били, тіко відштовхували, шоб не заважали, однак ото вона підскоче ззаду, свій туфель зніме (шпильку) і тебе тою шпилькою прямо в тім*я шарахне і втікла вбік. А в тебе в очах блиснуло і не розумієш, шо воно сталось ? Адже супротивник перед тобою і по голові ж наче не бив ?
Ну от, пояснив тобі, як зміг.
  • 0

#35 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Золочів

Відправлено 16.01.2010 – 16:13

не люблю тих бійок... то шо ся називає "цирк поїхав, а циркулі лишилися".... зазвичай попадає так, шо я потерпілим-знайомим надаю першу медичну допомогу... і саме головне під час бійки ніби не так страшно усьо і получається... а після - шо не фраза то кручє "та я би йому ше між роги засадив пару раз, але ліньки було" і т.д.хоча всі знають шо такого б він вже не втяв...
  • 0

#36 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 16.01.2010 – 17:30

чи це спорт - ні. в спорті передбачені певні правила, в вуличній бійці їх мінімум, та й мета інша - не отримати перемогу заради перемоги, а вижити, лишитись цілим і т.п.

Перегляд допису-=VJ=- (16.01.2010 12:34) писав:

знач я виключення...... коли твою дружину на вулиці пьяне бидло називає "мьлятью" а інше бидло виштовхує кулаком в груди незнайому жінку з дверей потягу або третє підходить з трівіальним питанням "сишиш мудак, мабіла єсть" а четверте, п"яте і т.д. ............. то я якось не замислююсь які там в нього гармони. з тезою, що привід такої бійки є принцип "давити слабших" не можу не погодитись, але що робити коли тебе чи твоїх блиьких (ба навіть не знайому людину) якесь мурло сприйняло за "слабшого"? спокійно змиритися й погодитись, чи стати на захист від таких засіхань?
  • 0

#37 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 18:37

[quote name='bendera.UA' date='16.01.2010 17:30' post='565546']

...... коли твою дружину на вулиці пьяне бидло називає "мьлятью" а інше бидло виштовхує кулаком в груди незнайому жінку з дверей потягу або третє підходить з трівіальним питанням "сишиш мудак, мабіла єсть" а четверте, п"яте і т.д. ............. то я якось не замислююсь які там в нього гармони. з тезою, що привід такої бійки є принцип "давити слабших" не можу не погодитись, але що робити коли тебе чи твоїх блиьких (ба навіть не знайому людину) якесь мурло сприйняло за "слабшого"? спокійно змиритися й погодитись, чи стати на захист від таких засіхань?

Якщо хтось би хоч пальцем торкнувся моїх близький-вбивби на місці. <_<
  • 0

#38 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.01.2010 – 18:49

Будь яка бійка це тільки психічна розрядка і все.

Поки синці і травми не заживуть завжди відчуваєш себе такім спокійним, а ще таким мудрим і розсудливим до усьору... <_<
  • 0

#39 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 16.01.2010 – 20:29

деякі футбольні вболівальники називають це спортом (бійки з іншими вболівальниками) і до цього заздалегідь гоуються. Фізично. Думаю, це також спорт.
  • 0

#40 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.01.2010 – 00:06

Перегляд дописуІ Цвях (16.01.2010 20:29) писав:

деякі футбольні вболівальники називають це спортом (бійки з іншими вболівальниками) і до цього заздалегідь гоуються. Фізично. Думаю, це також спорт.
ти все переплутав) Це не футбольні вболівальники, це хули. І вони не вважають це спортом. Це стиль життя)

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2010 15:44) писав:

У ті часи, в селах, та і містечках теж, частенько існували неписані правила: наші дівки - це наші дівки. Тобто, такого вже "альтруїму-інтернаціоналізму" в цьому питанні не існувало, як тепер. І якщо в сільському клубі з*являлись чужаки, обстановка відразу накалялась.
Мдя... були ми колись четверо в Славську.. і пішли на дискотівку... )) Є там аткий модний клуб "Лімоніум" ))) Походу ми там четверо були тільки немісцеві.. всі інші були свої.. ну і було видно що якось на нас косяться.. але добре що до місцевих дівчат не приставали бо свої дівчата були) І нічого з нами не сталось... ) Але потім як розказував одному знайомому що ходили в Славську на дискотеку, то зроибв квадатні очі , мол ви що псіхи? )) що не боялись))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних