Перейти до вмісту

Карпати

Повідомлень в темі: 49

#41 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2009 – 18:51

Перегляд дописучайка (20.01.2007 19:09) писав:

Я жила в Карпатах 20 днів. Люди, словами передати нереально. Стільки вражень, спогадів...наче якась частинка гір переселилась до мене в душу. Після дощу ліс так парує, виникає враження, що ти на хмарах. Можна задихнутись від чистого повітря. Річки такі чисті і прохолодні, спасіння в спеку. Там зупинився час.
Мені це знайомо :rolleyes:
  • 0

#42 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 09.03.2009 – 18:47

Карпати - найкрасивіші гори на світі.
P.S. Я в інших просто не був.
  • 0

#43 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 10.03.2009 – 23:29

а мені дуже сумно від того, як їх вирубують і знищують.....
рідко буваю там.. ал як згадаю теплі літні ночі... чумацький шлях... шум дерев, річки... тріскіт ватри... ах....
  • 0

#44 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 19.03.2009 – 00:15

Карпати - наймиліші серцю гори. Простір, де можна позбутися сумнівів, розчинитися в часі, здобути друзіві і бути собою.
Не уявляю себе без можливості тропити сніг і провалюватися в нього по пояс і вище, водночас милуючись вишуканим мереживом на смереках; споглядати перші з-під снігу ніжні крокуси на все ще засніжених схилах; валятися у високих травах і знемагати від духмяних трав на літніх полонинах. Та найвищу насолоду від спілкування з Карпатами маю восени, коли вони полум'яніють всіма можливими барвами на тлі блакитного як ні в яку іншу пору неба. То є зміст мого життя...
  • 0

#45 ягідка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 23:50

КАРПАТИ-----------------------------ДИТИНСТВО,думаю цим все сказано,я сама закарпутка ;)
  • 0

#46 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 20.03.2009 – 00:15

Усе ніяк до них добратися не можу, хочу в Синевир ;)
  • 0

#47 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.05.2009 – 18:45

люлю їх...ці Карпати ;)
ше як мала 12 років вперше поїхала туди... за два тижні у спортивному таборі облазила безліч гір, водоспадів і скель :) спробувала яка то смачнюча їжа на вогні, як то кумедно, коли потрапляєш в хмару і ніц не видно, або лягти у воду в ріці, заплющити очі і уявляти шо тебе кудись несеееееее :)
з того часу без Карпат не можу... тому частенько туди навідуюсь і таке враження ніби черпаю там свої сили :)
  • 0

#48 Something Strange

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2009 – 22:38

ммм!!обожнюю Карпати!це дивовижне місце відпочинку:природа,чисте повітря...ммм...мрія... )кожного року там буваю,загалом,саме влітку туди їжджу...Славськ,Сколе,Яремче,Східниця,с.Дубина-Сколівський р-н-тут буваю найчастіше...)

Повідомлення відредагував Something Strange: 24.05.2009 – 22:45

• 0

#49 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1961 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 16:40

Під час нічного чергування в таборі "Карпати", де я був на пленері після 7-кл , будучи гуртківцем обласного палацу
піонерів, мене вперше в моєму житті по правдивому, так що аж в голові закрутилося, поцілувала дівчина з танцювального гуртка. За пару років я кинув рідний Львів і тепер для мене Карпати - моє життя.
  • 0

#50 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2010 – 16:56

На Тростян уперше зійшов як було 4 роки. Колись в часи скрути німцям на фарбу з мамою збирали звіробій, чорниці, малину та ожину на продаж. Катаюсь узимку чи на Буковелі, чи у Пилипці, чи у Славському, чи у Яблуницях чи на Драгобраді. Улітку хожу в походи. Інколи сам прогулююсь по Чорногорському хребту, особливо люблю чорний квадрат та Несамовите. Гори у цілому подобаються.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних