Перейти до вмісту

Новини світового боксу

Повідомлень в темі: 32

#21 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.11.2009 – 14:31

Келлі Павлик: «Краще втратити свій титул в бою, чим на лікарняному»

Чемпіон WBC і WBO в середній вазі Келлі Павлик розповів виданню Youngstown Vindicator про те, чому він погодився провести 19 грудня захист своїх титулів в поєдинку проти 29-річного Мігеля Еспіно, що займає третє місце в рейтингу WBC в середній вазі. Цей бій пройдет в рідному місті чемпіона Янгстауне на спортивній арені За словами Павлика, організації, титулами яких він володіє, підсилили тиск на нього і зажадали термінового захисту титулів, загрожуючи інакше позбавити його чемпіонського звання. «Я поговорив з батьком, з Джеком [Джек Лев — тренер Павлика] і зі своїм менежером [Кемероном Данкином], і ми вирішили, що не варто втрачати титули, — розповів Павлик. — Якщо вже втрачати титул, то я хочу зробити це на рингу. Тому в неділю я сказав Кемерону, що згоден на бій. Еспіно — хороший боксер, він з тих хто представляє реальну загрозу. Я готовий повернутися до активних дій». Тренер Павлика Джек Лев додав наступне до характеристики майбутнього суперника. «Він мужній боєць і йде в бій кожну секунду кожного раунду. Таких парубків любить телебачення, вони показують справжню мужність», — сказав Лев.
Нагадаємо, що Павлик до цих пір повністю не вилікував стафілококову інфекцію, що турбує його ліву кисть. Ця інфекція вже кілька разів позбавила його можливості вийти на ринг цього року, і недавно він знов відмовився від призначеного на 5 грудня поєдинку проти Пола Вільямса. За словами тренера чемпіона Джека Льова, вони намагалися відкласти бій з Вільямсом ще на два тижні, до 19 грудня, проте представники Вильямса, которые ранее уже согласились отложить бой на два месяца, ответили отказом. После этого команда Павлика была уверена в том, что выход на ринг состоится лишь в следующем году, но промоутер чемпиона Top Rank предложил им поединок против Эспино. «Я знал, что мы не получим согласия Вильямса, — сказал Лёв. — Я сказал, что мне потребуется время на то, чтобы восстановить подвижность кисти. Я и не расчитывал на те, що ми вийдемо на ринг до першого січня. Але потім Тор Rank запропонувала нам це». Павлик повноцінно не тренувався вже декілька місяців, оскільки не міг стискувати кулак із-за запалення, але зараз він має намір приступити до підготовки до бою і надіти рукавички вже в кінці наступного тижня. «У спортивному залі я зрозумію, скільки я втратив, — сказав чемпіон. — Коли ти не можеш піднімати нічого важчого за пляшку молока в перебіг двох місяців, відновлення форми зажадає певного часу. Але я зумію зробити це. Це дивне відчуття — знати, що тебе чекає підготовка до бою. Я дуже ціную те, що багато моїх земляків приїжджають на мої бої, тому проведення захисту титулів будинку — це щось досконале особливе».
  • 0

#22 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 20:24

Оскар Де Ла Хойя: Хею потрібно зустрітися з Арреолой в Лас-Вегасі

Оскар Де Ла Хойя, що є сопромоутером чемпіона WBA в суперважкій вазі Девіда Хея, вважає, що його підопічному не варто квапитися з об'єднувальними боями, а спочатку необхідно створити собі ім'я, провівши хоч би один поєдинок проти відомого в США боксера на американській землі. «Поєдинок Девіда з будь-яким суперником може стати подією, тому нам необхідно зробити йому ім'я у Лас-Вегасі, — цитує Де Ла Хойю британське видання The Times. — Треба провести бій з Крісом Арреолой або іншим відомим боксером, щоб американська публіка трохи краще взнала його, а потім вже зустрітися з Кличком. Зустріч з Кличком в Лас-Вегасі стане подією міжнародного масштабу. Бої такого рівня треба готувати. Девід Хей нікуди не подінеться, він буде чемпіоном ще дуже довгий час. Ми не хочемо дуже квапити події або чекати дуже довго. Такий поєдинок може відбутися на початку 2011 або в кінці 2010 року — це залежить від того, наскільки активно Девід планує виступати». Сам Хей розповів, що був здивований рівнем своєї популярності в США, де він побував після завоювання титулу. «Я не чекав і десятої долі уваги, що обрушилася на мене уваги, — розповів він. — Я звик до того, що мене знають залицяльники боксу, але зараз мене взнають всі — навіть в насуненій на очі бейсболке і шарфі. Ще ніколи раніше старенькі не просили у мене автограф. Моя перемога привернула увагу публіки». Чемпіон також розповів, що отримав в поєдинку проти Миколи Валуєва травму руки, але операцію не було потрібно, і він розраховує знову вийти на ринг в березні або квітні. Також Хей підтвердив, що його контракт передбачає матч-реванш з Валуєвим, проте заявив, що тому «доведеться завоювати право на реванш».
  • 0

#23 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 28.11.2009 – 14:49

Олександр Поветкин зустрінеться з Лео Ноланом?

Найбільш вірогідним суперником претендента на титул IBF в суперважкій вазі Олександра Поветкина в поєдинку, наміченому на 5 грудня, є американець Лео Нолан, повідомляє Boxingscene.com із засланням на неназване джерело в Германії. 37-річний Нолан почав свою професійну кар'єру ще в 1992 році, проте незабаром попав за грати і не виходив на ринг майже вісім років. Повернутися в бокс йому удалося лише в 2001 році, і з тих пір він встиг провести 23 бої і завоювати пару малозначних регіональних титулів. Найгучнішим його досягненням стала перемога над колись дуже популярним боксером Лу Саварезе, взята в липні 2004 року. Всього в активі Нолана на даний момент 27 перемог в 28 боях, лише 10 з яких взяті нокаутом. Сам Нолан характеризує себе як «технаря» і вважає головним своїм козирем швидкість. «Всі мої суперники були більші і важчі за мене, — говорить він. — Але мені це подобається. Я роблю ставку на швидкість і викладаю їм урок боксу. Крім того, я добре тримаю удар». Нагадаємо, що раніше як можливі суперники Поветкина називалися Оуен Бек і Седрік Босвелл, проте кандидатура Бека була знехтувана тренером російського боксера Теді Атласом, а з Босвеллом команді Поветкина не удалося прийти до угоди про умови поєдинку. Відзначимо, що за інформацією Теді, що є у нас Атлас не розглядає грядущий поєдинок як етап безпосередньої підготовки до бою проти Володимира Кличка, а доки лише хоче, щоб Поветкин спробував в справі деякі заготовки, над якими вони працювали в тренувальному таборі.
  • 0

#24 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 01.12.2009 – 20:49

Взвешивание в Сиднее: Джонс-Грин

Прикріплений файл  aus_usa_ibo_jones_green2_2.jpg   42.93К   1 Кількість завантажень:
Сьогодні в Сіднеї (Австралія) відбулася офіційна церемонія зважування учасників завтрашнього боксерського шоу, в головній події якого відбудеться поєдинок колишнього чемпіона світу в чотирьох вагових категоріях американця Риючи Джонса-молодшого (54(40)-5(2)-0) і місцевого австралійського боксера Денні Гріна (27(24)-3(0)-0). Відзначу, що на кону цього бою стоятиме титул IBO в першій важкій вазі, що належить 36-річному Гріну, і в разі перемоги 40-річний Рой Джонс може стати першим боксером в історії, якому удалося стати чемпіоном світу в середньому, другій середній, напівважкій, першій важкій і суперважкій вазі.

Прикріплені файли

• 0

#25 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 02.12.2009 – 15:00

Денні Грін переміг Роя Джонса-молодшого

Тільки що в Сіднеї (Австралія) завершилося боксерського шоу, в головній події якого відбувся поєдинок колишнього чемпіона світу в чотирьох вагових категоріях американця Риючи Джонса-молодшого і місцевого австралійського боксера Денні Гріна. Вже у першому раунді Грін відправив Джонса в нокдаун і після тривалого добивання з боку австралійця рефері втрутився і зупинив бій, зафіксувавши перемогу Гріна технічним нокаутом.
  • 0

#26 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 07.01.2010 – 20:04

Володимир Сидоренко і Сергій Дзінзірук планують підписати контракт з Banner Promotions

Екс-чемпіон WBA в якнайлегшій вазі Володимир Сидоренко і чемпіон WBO в першій середній вазі Сергій Дзінзірук найближчим часом можуть підписати контракт з американською компанією Banner Promotions. «У Америці ми спілкувалися з президентом Тор Rank Бобом Арумом і представниками Banner Promotions. У результаті з Сергієм схиляємося до варіанту з Banner. Тепер наші адвокати розглядають контракти, вносять зміни. У першій половині січня до Києва прилетять наші нові промоутери, плануємо провести загальну прес-конференцію», — розповів Сидоренко в інтерв'ю сайту turnir.com.ua. За словами Володимира Сидоренко, вони вибрали Banner Promotions, оскільки вона запропонувала їм цікавіші умови, ніж Тор Rank. «Найголовніше, вони хочуть нашого просування, — сказав він. — Наприклад, у деяких промоутерів у вазі Сергія Дзінзірука є свої чемпіони світу, яких вони не хочуть втрачати. Тому, бій Сергія з кимось з інших чемпіонів, тим промоутерам невигідний. А Banner Promotions готова владнувати Дзінзіруку об'єднувальні поєдинки. Ця компанія має контракти з телебаченням: HBO і Showtime. Співпраця з телевізійниками, впливовість і досвід наших промоутерів, вселяє оптимізм. У компанії є можливість створити для своїх бійців хороші умови для підготовки». Сидоренко також повідомив, що перші їх поєдинки намічені вже на березень, причому він не унеможливлює для себе переходу у важчу вагову категорію.
  • 0

#27 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.10.2013 – 14:39

Зображення
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.10.2013 – 08:55

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував Wеbеr: 06.10.2013 – 08:58

• 0

#29 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.10.2013 – 13:19

Зображення

Зображення
  • 0

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2013 – 00:18

таке враження, що Повєткін заліз в супер вагову категорію набравши кілограми жиру.

і доречі, звернули увагу, після бою не було прапору України.
Ось читаю новини, що росіяни відмовилися виносити прапор України, і грати гімн.

Повідомлення відредагував Katod: 07.10.2013 – 00:18

• 0

#31 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2013 – 09:44

Перегляд дописуshіver2005 (07.10.2013 – 08:02) писав:

Дивився 3 останні раунди. Бачив, як Повєткін ганяв Кличка, при чому отримуючи купу ударів на себе. Завдання - нокаутом завалити москаля не виконане. Кличко вже не торт. Катоде, щоб у тебе не було як завжди твоїх дебільних припущень подивись зріст та вагу Повєткіна та Кличка й порівняй. Те що росіяни не винесли гімн та прапор України - то це мали б зробити ми.
я так розумію, якщо в усіх країнах це роблять організатори, то росія не виключення, і вона як організатор має робити все, що має робити організатор.
і як на мене, Кличко просто пожалів повєткіна, щоб взагалі росіяни не захлинулись в патріотичній жовчі не добив його в 8мому раунді.
щось твоє дебільне зауваження мені здається дебільним, чи це ти думаєш моє дебільне припущення? :)
  • 0

#32 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень

Відправлено 07.10.2013 – 11:23

Перегляд дописуshіver2005 (07.10.2013 – 08:02) писав:

Бачив, як Повєткін ганяв Кличка, при чому отримуючи купу ударів на себе.

Зміст боксу полягає у тому, щоб завдати якомога більше ударів по супернику, і самому уникнути його ударів.

Мене дивує чому росіяни покладали на Повєткіна такі надії. Результат бою був очевидний всім. В цьому світлі весь їхній пафос і ура-патріотизм виглядає смішно і безглуздо.
  • 0

#33 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.10.2013 – 12:04

Незрозуміло що робив тренерський штаб Поветкіна, техніка його була жалюгідна, спроби дістати на пів голови вищого супротивника з дальньої дистанції безглузді. А Кличко таки розтягнув шоу на 12 раундів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних