Перейти до вмісту

У кого з боксерів самий сильний удар? Боксерські травми.

Повідомлень в темі: 26

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 06.10.2009 – 22:01

Перегляд дописуКава з козявками... (6.10.2009 10:43) писав:

це про Кличка так сказати не можна : )
А самий крутий панчер - Джо Луїс... у нього десь 50 нокаутів... по ходу десь так...

хоча потім він попсував свою статистику... але ж він не якийсь там нюбак, через те так і вийшло. Боксер короче)

Про Джо Луіса знаю досить давно. Але вказавши про Кличко я говорив про супертяжів. Відповідно і про нокаути серед них. ЛЬюіс же не був чистим супертяжем. Його великі перемоги нокаутом здобуті не тільки у надважкій вазі. Віталій же відомий у проф боксі, як супертяж. І тут він рекордсмен по кількості нокаутів.
  • 0

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2009 – 11:22

от мова про панчерів, і силу удару
а от що скажете про легковаговиків, в яких набагато вища питома потужність, а отже і імпульс який розвивається під час удару теж
  • 0

#23 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 11:45

Перегляд дописуKatod (8.10.2009 12:22) писав:

от мова про панчерів, і силу удару
а от що скажете про легковаговиків, в яких набагато вища питома потужність, а отже і імпульс який розвивається під час удару теж

Нарешті з"явився фізик і вкрав мою думку. Звісно ж, що воно правильно. Але ж там Кличків немає. Вас не зрозуміють. B)

П.С. Тут подумав, а було б таки цікаво розглянути ситуацію запропоновану Katod. Багато хто з супертяжів в цьому випадку "потухне".

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.10.2009 – 11:50

• 0

#24 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 08.10.2009 – 12:16

Перегляд дописуБезбожник (6.10.2009 01:05) писав:

Віталія журнал визнав не як володаря найпотужнішого удару, а як нокаутера. По рекордній кількості нокаутів для супертяжів. Але ж, нокаути над КИМ у 99 відсотках ?

Скажи, то чия то вина що на даний момент їм немає рівних (так як у часи тайсона)? Кличків, чи тих хто тільки звуки видає (типу Хея)?

чи як всі зараз фиркають на Шахтар який є лідером групи... також скажіть, хто винний в тому що їм випала така група? Ясно що не футболісти чи боксери...

от...

а кличка хочуть побити все молодші і молодші... як у фільмі "Роккі"
  • 0

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 13:26

Перегляд дописуSiGrey (8.10.2009 13:16) писав:

Скажи, то чия то вина що на даний момент їм немає рівних (так як у часи тайсона)? Кличків, чи тих хто тільки звуки видає (типу Хея)?

чи як всі зараз фиркають на Шахтар який є лідером групи... також скажіть, хто винний в тому що їм випала така група? Ясно що не футболісти чи боксери...

от...

а кличка хочуть побити все молодші і молодші... як у фільмі "Роккі"

В будь якому виді спорту трапляються періоди занепаду. І ми це добре розуміємо. Такий занепад нині - в супертяжів. Там боксу взагалі немає. Часи великих пройшли. Будемо чекати. Загалом же, як на мене, найкращий бокс в середній вазі. Там і найкращі боксери. Виходячи з коментаря Katod, я б поставив на Хаглера.
А про Кличків скажу так : величність боксерів, на думку самих же боксерів, полягає в кількості затрачених раундів по дорозі до чемпіонського поясу. Звісно ж - не інтерконтинентального. І в цьому випадку, ті ж Клички -теж рекордсмени. Не з того краю. Візьміть де небудь статистику і порахуйте.
І нарешті: Той Чиє Ім"я не прийнято говорити якось казав : хтось боїться Тайсона, хтось боїться Боу. Тайсон і Боу, бояться мене: Льюіса. Візьміть статистику боїв Великого Лева. Прослідкуйте, КОГО за 18 років професійної кар"єри він залишив переможенимм. Це я Вам... про Кличків.
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2009 – 10:13

Теми з*єднані.
  • 0

#27 Bazz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 14:24

І ніхто не згадав про легендарного Рокі Марчиано..
От у кого був удар!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua