Перейти до вмісту

Чи існує життя після смерті?

Повідомлень в темі: 56

#21 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2009 – 20:28

Блискавиця: Офтоп і флуд видалений. Деякі дописи переміщені в тему Духовність і релігія.
  • 0

#22 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2009 – 14:18

Перегляд дописуточка (27.09.2009 00:45) писав:

Чи існує життя після смерті......і що з нами буде......незнаю чому але завжди думаю над цим питанням......невже все шо з нами було, усі спогади ось так просто зникнуть......навіщо ж тоді жити?....... :)
щоб наплодитися і залишити дітям те саме питання.
а нащо взагалі життя на Землі.
хтось вірити у вічне життя,..
обнадіюючи себе, та смерть це спасіння від вічноі нудьги...
:) як на мене
  • 0

#23 EvolutionAndrew

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Chernowitz

Відправлено 18.10.2009 – 14:25

Моя думка - не існує !

Якшо існує життя після смерті , то нашо ж тоді жити , вмерти а потім знов жити ?
  • 0

#24 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 18.10.2009 – 18:22

Я багато думала над цим питанням. Колись сама дещо придумала навіть) Я прийшла до висновку,що життя-це певна гра. Суть гри в колекціонуванні життів. Грають в цю гру наші душі,які живуть на небі. Правила гри: кожна душа має спуститись на землю і прожити якесь життя,чи то людини,чи тварини,чи рослини. При цьому їй повність стерається пам*ять. А після смерті,коли людина повертається на небо,їй знову повертається пам*ять, і так до безкінечності. Але це просто моя думка,в яку я сама мало вірю,і яка нічим не доведена)))
  • 0

#25 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 21.10.2009 – 22:45

Щоб відповісти на це питання спочатку треба дати відповідь на наступне запитання: чи розум міститься в тілі, тобто в мозку? чи розум є ідентичний мозку? Якщо дасте відповідь на це питання то тоді очевидне про потойбіччя стає відомим.
Яким чином? Почитайте наприклад 6 медитацію Рене Декарта, де на мою думку він дуже гарно розкрив цю тематику.
Там він говорить про те що з тілом на відстані синхронно звязана якась нематеріальна істота (в релігії на неї посилаються як душа), що власне і містить індивідуальнсть тої чи іншої людини.
  • 0

#26 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 22.10.2009 – 12:17

Перегляд дописуAmarok (21.10.2009 23:45) писав:

...з тілом на відстані синхронно звязана якась нематеріальна істота (в релігії на неї посилаються як душа), що власне і містить індивідуальнсть тої чи іншої людини.
Такою істотою є особистість людини, а не якась абстрактна метафізична душа!
  • 0

#27 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.10.2009 – 12:32

Перегляд дописуВасиль (22.10.2009 13:17) писав:

гм як для прихильника філософії, дивно що ви людина нетерпима до чужих поглядів ))))))

Цитата

Чи існує життя після смерті?
Думаю так.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 22.10.2009 – 12:40

• 0

#28 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 12:41

Перегляд дописуDynkan 113 (22.10.2009 13:32) писав:

гм як для прихильника філософії, дивно що ви людина нетерпима до чужих поглядів ))))))
Думаю так.
Чому це я нетерпимий? Навпаки, це Ви нетерпимий до моїх поглядів. Чи, може, я не маю права спростовувати ті погляди, до яких я терпимий. Терпимість є стосунком до людини, яка включає можливість критикувати та спростовувати її погляди. Без критики ніякої дискусії не буде, а буде лише загальний одобрямс!
  • 0

#29 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 12:46

Перегляд дописуВасиль (22.10.2009 13:41) писав:

Чому це я нетерпимий? Навпаки, це Ви нетерпимий до моїх поглядів. Чи, може, я не маю права спростовувати ті погляди, до яких я терпимий. Терпимість є стосунком до людини, яка включає можливість критикувати та спростовувати її погляди. Без критики ніякої дискусії не буде, а буде лише загальний одобрямс!
імхо. дискусія корисна, коли є факти, які фактиможна навести про життя після смерті, тільки свої домисли.
  • 0

#30 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 12:55

Перегляд дописуDynkan 113 (22.10.2009 13:46) писав:

імхо. дискусія корисна, коли є факти, які фактиможна навести про життя після смерті, тільки свої домисли.
Які це факти про життя після смерти? Якщо хтось лежав в лікарні в комі й прийшов до тями, то він був мертвим чи ні?
  • 0

#31 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 13:02

Перегляд дописуВасиль (22.10.2009 13:55) писав:

Які це факти про життя після смерти? Якщо хтось лежав в лікарні в комі й прийшов до тями, то він був мертвим чи ні?
Ну ви мабуть мене не зрозуміли, я мав на увазі що дискусія в даному питанні безглузда, тому що всі наші знання про життя після смерті не мають під собою фактів , і все впирається в віру людини, або або....
Відносно коми то ні,, я не важаю це смертю.
  • 0

#32 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 13:58

Перегляд дописуManfred (22.10.2009 14:07) писав:

Ви ж розумієте, що є ще і їх тлумачення, що все може звести нанівець. От я, наприклад, був одного разу свідком такого факту "оживлення" мумії, а дівчина, що була поряд сказала, що це все туфта, бо вона у це не вірить, от Вам і факти, людина таке вигадливе створіння, що коли не хоче у щось вірити, то Ви ніколи їй ніц не доведете.
А хто дасть гарантію, що Ви були свідком саме факту?
  • 0

#33 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:17

Перегляд дописуManfred (22.10.2009 15:56) писав:

Во-во, от і я про те саме. Коли б Ви були на місці тієї дівчини і на власні очі те побачили, то теж не повірили б. От така істотка винахідлива людинка, на все знайде відмазку )) А ще казали різні карлимаркси з фрідріхенгельсами про реальність дану нам у відчуттях, дотепні були чуваки, ось же вона реальність, яку сприймають очі, а люди і їм не вірять. Гарнтію, кажуть, подавай! То чи існує вона та об'єктивна реальність у такому випадку, коли ми її не здатні сприймати без гарантій? І де гарантія, що гарантія не підроблена?
Ви переплутали Маркса та Леніна. Визначення матерії давав Ленін, а не Маркс. А від Вас вимагалось не гарантії матерії, а гарантії факту. Знову Ви все переплутали. Мені не треба гарантії матерії, а гарантії фактів. Тобто, Вам треба або відтворити ту подію, тобто повторити її для інших, або довести, що вона була фактом. Оце доведення факту і буде гарантією.
  • 0

#34 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:29

Перегляд дописуManfred (22.10.2009 16:26) писав:

Тобто, коли Ви і ще кількасот людей бачите одне і те саме, це не факт? Коли стався злочин і є свідки, його що повторювати на біс, щоб він став фактом? Щось тут у Вашому дописі не тойво з логікою, як на мене.
Де вони, ті кількасот людей, що вони бачили? Може вони не бачили того, що бачили Ви? Свідки якраз і є гарантією злочину, який не треба повторювати. У Вас є свідки?
  • 0

#35 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:48

Перегляд дописуManfred (22.10.2009 16:32) писав:

...виходить, що тут визначальним чинником є саме віра та увага, а не факт, бо без них факт ігнорується свідком.
Оживлення мумії, якщо воно є справжнім, неможливо ігнорувати. Де вона та мумія? Куди вона поїхала після оживлення? Чому ніхто, крім Вас, не звернув уваги на її оживлення? Чи може це було не оживлення мумії, а якийсь інший факт, який Ви прийняли за оживлення мумії?
  • 0

#36 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 16:19

Перегляд дописуManfred (22.10.2009 16:56) писав:

Ні, нікуди вона не пішла, але вона однозначно робила прості рухи кінцівками, вони дуже відрізнялись від рухів живої людини. Коли Ви бачили "Соляріс" Тарковського, то певне пам'ятаєте, як головна героїня оживала щоразу після замерзання, це щось десь віддалено нагадувало ті рухи.
Робот теж може здійснювати прості рухи кінцівками, але це ще не означає, що він є живим. Факт руху не є тотожнім факту оживлення.
  • 0

#37 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 16:49

Перегляд дописуManfred (22.10.2009 17:31) писав:

Я не маю ніякого бажання переконувати Вас у тому, що мумія була саме мумією, а не роботом, коли хочете, можете порити у мережі про цей стародавній обряд, або і з'їздити у Тібет і, коли пощастить переконатися, що роботів у Тібеті не існувало, коли цей обряд практикували вже століттями ))
Я не стверджував, що то був робот. Я стверджував, що рух кінцівками ще не означає оживлення мумії. Про робота я згадав лише для наочности. Просто Ви ототожнюєте факт руху кінцівками та факт оживлення. Життя не зводиться до руху кінцівками. Мумія не ожила, якщо вона лише рухала кінцівками. Бо навіть кінцівки мертвої людини можуть рухатись.
  • 0

#38 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 21:36

Перегляд дописуВасиль (22.10.2009 05:17) писав:

Так, а де ж тоді особистість знаходиться? Чи Ви схиляєтесь до матеріалізму що говорить що особистість знаходиться в мозку, так?
  • 0

#39 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 11:31

Перегляд дописуAmarok (22.10.2009 22:36) писав:

Так, а де ж тоді особистість знаходиться? Чи Ви схиляєтесь до матеріалізму що говорить що особистість знаходиться в мозку, так?
Я схиляюсь до думки, що особистість знаходиться в людині.
  • 0

#40 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 18:54

Перегляд дописуВасиль (23.10.2009 05:31) писав:

Я схиляюсь до думки, що особистість знаходиться в людині.

Ну так, те щол я і мав на увазі. Якраз на підтвердження Вашої думки фізикалісти висувають ту теорію ідентичності( як я вже ранішу інтерпретував ґсвоїми словами).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних