Перейти до вмісту

Пентаграма...чи варто нед нею задуматись?

Повідомлень в темі: 47

#21 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.09.2009 – 14:04

Для мене пентаграма така сама фігура, геометрична, як куб, шар, сфера, піраміда,трикутник,я не надаю значення таким речам, воно того не варте!!!
  • 0

#22 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.09.2009 – 14:05

думаю шо не варто над нею задумуватись
  • 0

#23 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.09.2009 – 14:10

Перегляд дописуTeo (27.09.2009 15:05) писав:

думаю шо не варто над нею задумуватись
Що й треба було довести, а ну його все... Піду води вип"ю...
  • 0

#24 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.09.2009 – 14:59

містичний знак ;)
  • 0

#25 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.09.2009 – 15:25

за що відцотки?нормальна тема!!!
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.5, 2.14. Читай Правила Форуму, інакше отримаєш бан.
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.09.2009 – 15:32

Флуд видалений. Тео, Вареник і Шахіст по +10 %.
  • 0

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 27.09.2009 – 20:33

Перегляд дописуIA32 (26.09.2009 15:50) писав:

прислухайтесь до людей з третьої категорії. ;) А ніхто не каже, що всі ці "танці" над какімаляками - брєд, нє? Шкода, я б приєднався.
я приєднуюсь, це символи, і ніякої філософі тут нема, є обрядовість, а це ближче до первинного племені, з пошуком невірних і позначених якимось символами
  • 0

#28 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 11:52

Перегляд дописуКиря (26.09.2009 16:54) писав:

Кожному своє. Для мене пентаграма це, перш за все, символ п'яти стихій: води, дерева, вогню, землі, металу.

Зображення
А де вітер?

І звідки метал, який не є стихією, а є продуктом людської обробки?
Чому тоді не шерсть?

Кортоше помилки поділу.
Неначе жінки, чоловіки та контролери.

І яким чином метал згідно вашої схеми породжує воду?

Повідомлення відредагував Take-Mau: 30.09.2009 – 11:53

• 0

#29 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 13:31

може хтось довести те, що пентаграмма є прирогативою філософії, а не звичаїів обрядів і традицій
філософія звичайно не має конкретного визначення, але філософія, як наука, азймається іншими питаннями, які можливо якось стосуються філософії, але завжди непрямо, з боку релігій, наприклад
якщо взяти якісь самі показові філософські теми, наприклад, метод індукції, дедукції, екзестенціалізм, то вони стосуються методу пізнання
а пентограма, це методі пізнання? чи філософський рух?

скудно я описав філософію, вона пентаграммою не займається
пентаграма це знак, який мав захищати від злих духів, чи може призивати їх, чи може це символ єдності стихій, але, це якось не по філософському, це дуже нагадує теологію
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.09.2009 – 14:17

Перегляд дописуTake-Mau (30.09.2009 12:52) писав:

...
В моєму дописі є посилання на розлоге пояснення, Ви неуважні.

І все тим же своїм дописом, я хотів показати що для мене ближчою є китайська філософія ніж дияволопоклонництво чи юдейська секта.

Повідомлення відредагував Киря: 30.09.2009 – 14:21

• 0

#31 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 16:38

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 13:32) писав:

Дехто каже,що пентаграма - це зло....дехто каже,що пентаграма - це сенс життя....дехто каже,що пентаграма робить людей безумними,дехто каже,що пертаграма - це знак в якому містяться відповіді не базліч наших питань...яка ж все-таки ваша позиція?Прикріплений файл 5_3_8.gif
Щось від вас не чути "відповідей на базліч наших питань..."
  • 0

#32 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 04.10.2009 – 22:05

Пентаграма? Гексаграма? Декаграма? Додекаграма?.. Нащо?
Цей знак - не більш не менш як "попсовий" символ сатанізму і сатаністів, приблизно як свастика - символ гітлерівського націонал-соціалізму. Пам'ятаємо долю свастики: до цього ніхто на неї не звертав особливої уваги: красиво, стильно, ведично, буддистично, та не більш того. Після 33-го ж всі забули про справжнє походження знака. Більшість і досі вважає, що його придумав Гітлер. Так і з пентаграмою - красиво, стильно, хтонічно, магічно, та не більш того. А скільки шороху, скільки вороху, викликаного розпіареною асоціацією пентаграми з нудною, загалом, сектою сатаністів.
  • 0

#33 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 05.10.2009 – 08:15

Перегляд дописуInvictus (4.10.2009 23:05) писав:

Пентаграма? Гексаграма? Декаграма? Додекаграма?.. Нащо?
Цей знак - не більш не менш як "попсовий" символ сатанізму і сатаністів, приблизно як свастика - символ гітлерівського націонал-соціалізму.
Не тільки! Пентаграма є також символом дановістів. Нажаль, не знайшов підходящого посилання в інтернеті. Але щось таки є.

Цитата

Правила даны Петром Дъновым- Учитель Беинса Дуно. Основатель философского учения, которое определилось как эзотеричное-христианство в Болгарии. Известно под именем дъновизм, последователи-дъновисты (Лев Толстой был дъновист) http://astroacademia...predislovie.htm

Джерело тут .
  • 0

#34 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 18:38

Наведу одне з трактувань. Почну з шерстикінцевої зірки, що складається з двох трикутників, прямий- дух, матерія, розум жидів, перевернутий.-дух, матерія , розум гоїв,. А тепер прибираєм розум гоїв,залишається п'ятикінцева зірка з одним промінем догори, перевертаємо , . Ця зірочка принижує богообраний народ, тож не дивно, що її назвали сатанинською, безбожною.. .
  • 0

#35 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 10.10.2009 – 08:54

Перегляд дописуЗа межею (5.10.2009 19:38) писав:

Наведу одне з трактувань. Почну з шерстикінцевої зірки, що складається з двох трикутників, прямий- дух, матерія, розум жидів, перевернутий.-дух, матерія , розум гоїв,. А тепер прибираєм розум гоїв,залишається п'ятикінцева зірка з одним промінем догори, перевертаємо , . Ця зірочка принижує богообраний народ, тож не дивно, що її назвали сатанинською, безбожною.. .
Не зрозумів, що ж тут такого принижуючого? Не думаю, що ця зірочка взагалі чимось хвилює євреїв.
  • 0

#36 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 09:22

Перегляд дописуВасиль (10.10.2009 09:54) писав:

Не зрозумів, що ж тут такого принижуючого? Не думаю, що ця зірочка взагалі чимось хвилює євреїв.
Не думаю, що людей, які захоплюються свастикою і пентаграмами, хвилюють євреї :happy1:
  • 0

#37 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 10.10.2009 – 09:24

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 13:32) писав:

Дехто каже,що пентаграма - це зло....дехто каже,що пентаграма - це сенс життя....дехто каже,що пентаграма робить людей безумними,дехто каже,що пертаграма - це знак в якому містяться відповіді не базліч наших питань...яка ж все-таки ваша позиція?Прикріплений файл 5_3_8.gif

маячня :happy1:
:happy1:
Блискавиця: усне попередження за пунктом правил 2.5.1.
  • 0

#38 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 14.10.2009 – 14:37

Шуму з пентаграмою чи Пентаклом дійсно багато наробили. Сама зірка вдало підходить для зораження людини, символом чого вона часто і є. А перернутою зіркою як символом користувалися Тамлієри з якими легенд ходить ну просто уйма. Символом сатанізму вона стала вже в XX столітті (роки десь тридцяті, сам не знаю точно). Тоді її змінений дизайн був взятий із тамплієрської із додаванням голови козла, кільця і знаків на кутах зірки. Так що ситуація дійсно схожа на ту що зі свастикою.

А взагалі символи тема цікава. Самі пособі вони нейтральна, а ось наше сприйняття їх і те, що вони в нас викликають на рівні нашого підсвідомого оце вже грає роль. Так наприклад багато з нас мають якісь свої амулети чи ритуали, які допомагають нам досягти успіху в тому чи іншиму. Це можуть бути якісь парфуми які ми застосовуємо йдучи на важливе побачення, чи якась ручка яка на приносить успіх на контрольних, чи якесь самонаставлення перед дзеркалом, це вже в кожного по-своєму, можемо обговорити цю тему в спеціальному топіку :-).
А вони дійсно допомагають, і тут нема ніякої магії просто вони здатні перемикати в нашій підсвідомості певні "рубильники" до яких ми не маємо доступу свідомо і оп-ля нам знову ритуал чи символ допоміг. 

Ціквим є також той факт що більшість символів християнства взяті із єгипетських та інших язичницьких.

Повідомлення відредагував Ar@tis: 14.10.2009 – 14:44

• 0

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.10.2009 – 19:00

Ще один символ, що доводить взаємопов’язаність нашого світу. Від того чи перевернеш, чи поставиш боком - зв"язки не змінюються. Все знаходиться в кругообігу, руйнуючи одну ланку - руйнуємо й інші.
Над ним нема про що думати це скоріше нагадування.
  • 0

#40 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 14.10.2009 – 19:58

Перегляд дописуAr@tis (14.10.2009 15:37) писав:

Шуму з пентаграмою чи Пентаклом дійсно багато наробили. Сама зірка вдало підходить для зораження людини, символом чого вона часто і є. А перернутою зіркою як символом користувалися Тамлієри з якими легенд ходить ну просто уйма. Символом сатанізму вона стала вже в XX столітті (роки десь тридцяті, сам не знаю точно). Тоді її змінений дизайн був взятий із тамплієрської із додаванням голови козла, кільця і знаків на кутах зірки. Так що ситуація дійсно схожа на ту що зі свастикою.
Перевернута пентаграма як символ Диявола відома з 19 сторіччя. Ви ж говорите про Печатку Бафомета - офіційний символ Церкви Сатани, що з*явилась після оформлення Церкви.
Це просто геометрична фігура. Сахатись її - це все одно, що не писати 88, бо це зашифроване "Heil Hitler!" і лізти через дах, бо чорний кіт так і норовить перейти дорогу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних