Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#81 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 09.06.2011 – 11:59

Все правильно.

Ніколи не потрібно заганяти себе в рамки і так жити.
  • 0

#82 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2011 – 12:03

Перегляд дописуzav (6.06.2011 16:39) писав:

Графоманство неякісне якесь.
важко не погодитись. але то ж не художній твір, щоб на вашу критику розраховувати)))

Перегляд дописуПластун (6.06.2011 19:43) писав:

Маю друга який весь університет кохав заміжню одногрупницю.
Звичайно, ніякої взаємності не було.
яка швидка одногрупниця, в універ вже заміжньою прийшла)))

Перегляд дописуSensssorika (8.06.2011 13:20) писав:

не розумію чого тих коханок/коханців виправдовувати. в нормальної людини, коли вона зустрічає іншу вже одружену людину, має бути на ту людину табу. шоб і нє думала памишлять. навіть якшо та одружена людина і сама не проти позраджувати. ну,звісно, в тій сім.ї може бути не все гладко і тд, але тоді хай подружжя розлучається,якшо не може удвох жити, а не ходити наліво.
і тієї ж думки. якщо він одружений, то він вже має бути викреслений з категорії потенційних. якщо вже там в сім’ї вже все погано так, чого тягнути. розлучаєшся і ти вільна людина. ач ні. він хоче однією дупою на двох стільчиках.

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 12:46) писав:

Також солідарна. От припустим: я молодна,незаміжня,в пошуку,так сказати. Зустрічаю чоловіка який на даний момент перебуває в шлюбі,має дітей і т.д. В сімї в нього вже давно не все гаразд. Ми покохали одне одного. І я не можу/не маю права зробити його щасливим,а заодно і себе?
якщо не все гаразд в сім’ї то навіщо ту сім’ю і далі берегти? за розлучення ще не розстрілюють наче

Так,можливо наше суспільство мене засуджуватиме,але мені дане лише одне життя,і цьому чоловікові також,для того щоб бути щасливими,то чому я маю через шаблони цього ж таки суспільства "віддати" своє щастя? Тільки через те,що коли він одружувався,я ще під стіл пішки ходила і чисто фізично не змогла з ним зустрітись?
Є лише одне життя,і варто чинити так,як вважаєш ти за потрібне,слухати своє серце. І плювати я хотіла що про мене скажуть,яка кількість друзів і родичів від мене за таке відвернеться,бо своє щастя,і до того ж справжнє кохання неможна так просто віддавати,зрештою,воно й не так часто зустрічається в цьому нікчемному житті.
якось надто особисто все, аж занадто. до чого тут вік? чому коханка не може бути його ж віку? просто іншою жінкою?

тут як на мене вже справа у принципах. є жінки в яких є принцип — з одруженими справ не мати, а є ті, яким байдуже. власне, якщо чоловік одружений і щасливий в шлюбі, то його важко буде знайти та ще й звабити іншій жінці. навіть молодшій.

а кого звинувачувати в даній ситуації залежить від самої ситуації. якщо чоловік тихо ходить наліво — його, якщо коханка активно вішалась на шию — її. якщо чоловік просто практично не живе вдома з дружиною — подружжя, яке якогось біса досі не розлучилось.
  • 0

#83 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:04

І я не можу/не маю права зробити його щасливим,а заодно і себе?

то певно велике щастя бути коханкою.
знаємо ми таких "щасливих".
  • 0

#84 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:09

оу як чітко стало видно хто одружений
  • 0

#85 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 09.06.2011 – 12:10

Перегляд дописуNeorlandina (9.06.2011 13:04) писав:

то певно велике щастя бути коханкою.
знаємо ми таких "щасливих".
Не коханка,а кохана(с)
На рахунок того,кого винити і в кого які принципи в житті теж питання відносне. Читала,здається в цій темі,де хтось з хлопців описував ситуацію коли жінка підійшла до коханки свого чоловіка з словами: "Як так можна?" На що та відповіла: "Чекай,ти ще незнаєш що тебе в цьому житті чекає"...пройшов час,а та дружина згодом стала в ролі коханки,та вже у іншого чоловіка. Тому,давайте небудемо категоричними,казавши що то є погана вихованість...не зарікайтеся.
  • 0

#86 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:12

Зображення
  • 0

#87 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:21

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 13:10) писав:

Не коханка,а кохана(с)
На рахунок того,кого винити і в кого які принципи в житті теж питання відносне. Читала,здається в цій темі,де хтось з хлопців описував ситуацію коли жінка підійшла до коханки свого чоловіка з словами: "Як так можна?" На що та відповіла: "Чекай,ти ще незнаєш що тебе в цьому житті чекає"...пройшов час,а та дружина згодом стала в ролі коханки,та вже у іншого чоловіка. Тому,давайте небудемо категоричними,казавши що то є погана вихованість...не зарікайтеся.

ну ок, кохана коханка.
кому від того легше?

скільки вже тих ситуацій в житті бачила. ще в жодному випадку хепі енду не було. потрахалися та розійшлися. більше ніж півроку такі стосунки не тривали. а якшо ще й діти є - то тим паче.
найоптимальніший випадок - коли чоловік/дружина нічого не знає. тоді все проходить без стресів та істерик.

Перегляд дописуAntares (9.06.2011 13:12) писав:

Зображення

ця "ошибка" до вен.диспансеру ще приведе. чо вона на брудній підлозі валяється?
стрьомна якась
  • 0

#88 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:22

Перегляд дописуAntares (9.06.2011 13:09) писав:

тоді і хто є коханкою/коханцем?)))

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 13:10) писав:

Не коханка,а кохана(с)
про вихованість та зарікання мова не йде. бо я чудово знаю, які сюрпризи підносить життя людям. але принципам я не зраджую. в мене їх не так багато, але залізні.
до речі цитований вами твір-сповідь коханки чудово ілюструє всю ницість жінки та втрату власної гідності в ситуації, в яку вона сама себе загнала.
  • 0

#89 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:26

Перегляд дописуAntares (9.06.2011 13:09) писав:

ага, і тих, для кого зрада не є аморальною.
тут просто чудова тема для пошуку партнерів - одразу видно наміри.
  • 0

#90 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:30

Перегляд дописуNeorlandina (9.06.2011 13:21) писав:

ну ок, кохана коханка.
кому від того легше?

скільки вже тих ситуацій в житті бачила. ще в жодному випадку хепі енду не було. потрахалися та розійшлися. більше ніж півроку такі стосунки не тривали. а якшо ще й діти є - то тим паче.
найоптимальніший випадок - коли чоловік/дружина нічого не знає. тоді все проходить без стресів та істерик.
ця "ошибка" до вен.диспансеру ще приведе. чо вона на брудній підлозі валяється?
стрьомна якась
Я перепрошую,вам зраджував/зраджує чоловік? Звідки така агресія?Це раз..
А я от бачила багато протилежних ситуацій в житті,і взагалі кожна ситуація індивідуальна не треба всіх мести під одну мітлу.
  • 0

#91 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:41

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 13:30) писав:

Я перепрошую,вам зраджував/зраджує чоловік? Звідки така агресія?Це раз..
А я от бачила багато протилежних ситуацій в житті,і взагалі кожна ситуація індивідуальна не треба всіх мести під одну мітлу.

та ніякої там агресії нема. я наче погрозливих смайликів не ставила)
чи зраджує - думаю що ні. я можу сказати що "нє, ви шо, він не такий", але хто мені тут повірить?))) всяке може бути, я це чудово знаю. тому і не зарікаюся. і воліла б не знати, якщо шось станеться.
я просто бачу що в жодному випадку нічого хорошого тут нема. навіть якщо він/вона кидає сім.ю і йде до коханки/коханця.
крім того, складається таке враження що люди невідомо яким місцем думають перед тим як одружитися. по 2-3 роки живуть разом, а потім починаються коханці-розводи-скандали. жах якийсь.
тому дуже правильне рішення - ігнорувати одружених в якості партнерів. так буде простіше жити. а це розлучення можуть роками тривати.
  • 0

#92 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.06.2011 – 12:45

І я не можу/не маю права зробити його щасливим,а заодно і себе? Так,можливо наше суспільство мене засуджуватиме,але мені дане лише одне життя,і цьому чоловікові також,для того щоб бути щасливими,то чому я маю через шаблони цього ж таки суспільства "віддати" своє щастя? Тільки через те,що коли він одружувався,я ще під стіл пішки ходила і чисто фізично не змогла з ним зустрітись?
Ви маєте право. Він не має. Ги. Аби він був послідовний, то не одружувався би завчасно, а дочекався вашої фізичної змоги зустрітися. Бо так виходить, що він чи-то сам лох, чи-то інших розводить, гиги.

Повідомлення відредагував zav: 09.06.2011 – 13:00

• 0

#93 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:49

Перегляд дописуzav (9.06.2011 13:45) писав:

Ви маєте право. Він не має. Ги. Аби він був послідовний, то не одружувався би завчасно, а ти дочекався вашої фізичної змоги зустрітися. Бо так виходить, що він чи-то сам лох, чи-то інших розводить, гиги.
Звідки він міг знати,що зустріне мене?
Це так само як ніхто з нас незнає кого в майбутньому ми можемо покохати.
  • 0

#94 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:51

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 13:30) писав:

ну в мене взагалі третій варіант, жодних коханок та коханців у друзів та знайомих. це не відповідь і не міряння.

почнемо з того, що для того щоб закохатись потрібен час. тобто треба доволі довго тісно спілкуватись. навіщо спілкуватись настільки близько з одруженим/одруженою знаючи про це?
закохатись в одруженого це не на банановій шкірці послизнутись — „ой так вийшло випадково“. це не за один момент стається.
ну хай коханець/коханка, біс з ними. якісь там в них свої інтереси. нафіга одружені зберігають шлюб ходячи наліво? ну все у вас погано — розходьтесь. лінь чи страшно?
  • 0

#95 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:53

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.06.2011 13:03) писав:

важко не погодитись. але то ж не художній твір, щоб на вашу критику розраховувати)))
Але й яви в ньому нема ніякої.

і тієї ж думки. якщо він одружений, то він вже має бути викреслений з категорії потенційних. якщо вже там в сім’ї вже все погано так, чого тягнути. розлучаєшся і ти вільна людина. ач ні. він хоче однією дупою на двох стільчиках.
Це все чудово, але як це стосується незаміжньої, котра того одруженого мудака вподобала? Їй-то ви що закидаєте і на якій підставі?

якось надто особисто все, аж занадто. до чого тут вік? чому коханка не може бути його ж віку? просто іншою жінкою?
Тому що Скажена ягідка не його віку, бугога!

тут як на мене вже справа у принципах. є жінки в яких є принцип — з одруженими справ не мати, а є ті, яким байдуже. власне, якщо чоловік одружений і щасливий в шлюбі, то його важко буде знайти та ще й звабити іншій жінці. навіть молодшій.
Так отож. Шлюб - це відповідальність того, хто в ньому перебуває. Ніяка стороння особа не має щодо того шлюбу ніякої відповідальності, й нема чого на неї вішати цей непотріб.

а кого звинувачувати в даній ситуації залежить від самої ситуації. якщо чоловік тихо ходить наліво — його, якщо коханка активно вішалась на шию — її. якщо чоловік просто практично не живе вдома з дружиною — подружжя, яке якогось біса досі не розлучилось.
Я так і не зрозумів, чим же коханка завинила. Тим, що привабливішою за дружину вийшла, чи що?
  • 0

#96 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 12:57

Перегляд дописуNeorlandina (9.06.2011 13:41) писав:

тому дуже правильне рішення - ігнорувати одружених в якості партнерів. так буде простіше жити. а це розлучення можуть роками тривати.
напевно люди які стають коханками/коханцями мазохісти чи люблять створювати собі зайві проблеми в житті

Перегляд дописуzav (9.06.2011 13:53) писав:

Це все чудово, але як це стосується незаміжньої, котра того одруженого мудака вподобала? Їй-то ви що закидаєте і на якій підставі?
їй я закидаю мазохізм))) зазвичай період нерозділеного кохання проходить в підлітковому віці. очевидно в таких людей його не було))) до речі. цікаво було б дослідити)))

Перегляд дописуzav (9.06.2011 13:53) писав:

Я так і не зрозумів, чим же коханка завинила. Тим, що привабливішою за дружину вийшла, чи що?
ну я ж написала коли кого варто звинувачувати. є ж різні коханки/коханці. є пасивні, є активні)))
  • 0

#97 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 13:04

Перегляд дописуNeorlandina (9.06.2011 13:26) писав:

ага, і тих, для кого зрада не є аморальною.
І як же це видно?

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 13:49) писав:

Звідки він міг знати,що зустріне мене?
Це так само як ніхто з нас незнає кого в майбутньому ми можемо покохати.
Яке незатьмарене виправдання тезі "одружитися на першій зустрічній"©.
p.s. Ну, я знаю, чьо. І знав, уласне.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.06.2011 13:57) писав:

їй я закидаю мазохізм))) зазвичай період нерозділеного кохання проходить в підлітковому віці. очевидно в таких людей його не було))) до речі. цікаво було б дослідити)))
Це не злочин!

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.06.2011 13:57) писав:

ну я ж написала коли кого варто звинувачувати. є ж різні коханки/коханці. є пасивні, є активні)))
І що, що є активні? На якій підставі ви покладаєте на них відповідальність за шлюб, що вони до нього не мають ніякого стосунку?
  • 0

#98 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 13:14

Перегляд дописуzav (9.06.2011 14:04) писав:

І як же це видно?

неозброєним оком.
у виправданнях типу "нафіг обмеження" та "це ж справжнє кохання, а не просто так"
  • 0

#99 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 13:14

Це не злочин!
тю. а я що прокурор?)))

І що, що є активні? На якій підставі ви покладаєте на них відповідальність за шлюб, що вони до нього не мають ніякого стосунку?
та ну не хваліться вже так явно. до вас ще ніхто не ліз і навряд полізе перевіряти)))
  • 0

#100 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 13:55

Перегляд дописуNeorlandina (9.06.2011 14:14) писав:

неозброєним оком.
у виправданнях типу "нафіг обмеження" та "це ж справжнє кохання, а не просто так"
Ну, де ж тут зрада, це ж заради кохання! Якщо не зробити того заради справжнього кохання, то фактично зрадою кохання буде! Вишо!!1
Гигиги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних