Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#61 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 05.06.2011 – 20:53

Перегляд дописуnusay (5.06.2011 20:51) писав:

значить дівчата так. чоловіків мало на всіх не вистачає. - перше. отже, жінки загалом пробачають зради на стороні. (якшо мудрі, а як упретесь - не пробачу, ну і піде він чи ви його вигонете, ну світле майбутнє - сама) по-друге, якшо він ходе до іншої, шось не так із законною. треба збігати до салону, прибарахліться, скинуть 2-3кг, вообщем трохи освіжитись. нормальні чоловіки, обласкані, накормлені - сидять коло рідних циць. Мова не йде про "кобелів."
Непоможе там вже перукарня і скидання целюліту на сраці якщо коханка реально виграшніша.

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 05.06.2011 – 20:53

• 0

#62 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 05.06.2011 – 21:00

та до чого тут целюліт чи зачіска, якщо чоловік хоче різноманітності - він її знайде і при Місс Всесвіт) Я звичайно розумію, що чоловіки люблять очима, але з роками коли очі звикають, може пора свого чоловіка закохувати в себе ще й розмовами, стосунками? Бо якщо покрутити накачаною задницею перед ним хоч весь ранок і закінчити на цьому, він ж піде туди де тепло, де можна поїсти в хорошій компанії, де можна заново себе уявити мачо з жінкою котра поки що не здогадується про його волосся в носі чи кількість прищиків видавлених дружиною на спині. Я за підтримування себе у формі, але це скоріше особиста норма ніж метод зваблювання свого чоловіка, до того ж, якщо вже і пішов наліво - не завжди через те що баба в нього така-сяка а та така красуня-умнічка-хазяєчка. Бувають же випадки, коли тупо хочеться щось врізноманітити, гострих почуттів і так далі, знаю дофіга таких випадків навіть особисто, коли від чудової дружини ходять до якоїсь кобили яка ні бум-бум, просто щоб розважитись.

Цитата

жінки загалом пробачають зради на стороні якшо мудрі
а якщо ні - значить, дурепи, по-твоєму?) а може, справа не в мудрості, а в поглядах? :) я б не пробачила. в дурепи себе не записувала б за таке, скоріше навпаки.
  • 0

#63 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 05.06.2011 – 21:04

Перегляд дописуКрихітка (5.06.2011 22:00) писав:

та до чого тут целюліт чи зачіска, якщо чоловік хоче різноманітності - він її знайде і при Місс Всесвіт) Я звичайно розумію, що чоловіки люблять очима, але з роками коли очі звикають, може пора свого чоловіка закохувати в себе ще й розмовами, стосунками? Бо якщо покрутити накачаною задницею перед ним хоч весь ранок і закінчити на цьому, він ж піде туди де тепло, де можна поїсти в хорошій компанії, де можна заново себе уявити мачо з жінкою котра поки що не здогадується про його волосся в носі чи кількість прищиків видавлених дружиною на спині. Я за підтримування себе у формі, але це скоріше особиста норма ніж метод зваблювання свого чоловіка, до того ж, якщо вже і пішов наліво - не завжди через те що баба в нього така-сяка а та така красуня-умнічка-хазяєчка. Бувають же випадки, коли тупо хочеться щось врізноманітити, гострих почуттів і так далі, знаю дофіга таких випадків навіть особисто, коли від чудової дружини ходять до якоїсь кобили яка ні бум-бум, просто щоб розважитись.

а якщо ні - значить, дурепи, по-твоєму?) а може, справа не в мудрості, а в поглядах? :) я б не пробачила. в дурепи себе не записувала б за таке, скоріше навпаки.
гострі відчуття? так треба різноманітнювати секс, крім поз, ще й місця і таке інше...
а по-суті, чоловіки не моногамні, це рідкість шоб жив з однією до самої смерті))) це аксіома.
  • 0

#64 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 05.06.2011 – 21:07

Перегляд дописуnusay (5.06.2011 22:04) писав:

гострі відчуття? так треба різноманітнювати секс, крім поз, ще й місця і таке інше...
а по-суті, чоловіки не моногамні, це рідкість шоб жив з однією до самої смерті))) це аксіома.
Та не в сексі лише справа. От уявіть собі ситуацію. Одружився з жінкою по зальоту,припустим. Прожив енну кількість років,не любив,просто жив...минали дні,і тут зустрів модлодшу,красивішу,без історії,яка покохала його,і о чудо,він теж покохав її. Вихід? Доживати з тою шо вже в печінках сидить до кінця днів своїх? Хулі? Життя то одне.
  • 0

#65 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 05.06.2011 – 21:12

Перегляд дописуСкажена ягідка (5.06.2011 22:07) писав:

Та не в сексі лише справа. От уявіть собі ситуацію. Одружився з жінкою по зальоту,припустим. Прожив енну кількість років,не любив,просто жив...минали дні,і тут зустрів модлодшу,красивішу,без історії,яка покохала його,і о чудо,він теж покохав її. Вихід? Доживати з тою шо вже в печінках сидить до кінця днів своїх? Хулі? Життя то одне.
е ні, в нього ж є дитина! а це головне. доки 18 років не виповнеться хай сидить дома, очі бачили шо пісюн робив! дитина ні в чому не винна! а краля якшо кохає до нестями - почекає. от заодно і перевірять почуття. і тут явно секс не головне!
  • 0

#66 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 05.06.2011 – 21:14

Перегляд дописуnusay (5.06.2011 22:12) писав:

е ні, в нього ж є дитина! а це головне. доки 18 років не виповнеться хай сидить дома, очі бачили шо пісюн робив! дитина ні в чому не винна! а краля якшо кохає до нестями - почекає. от заодно і перевірять почуття. і тут явно секс не головне!
Хулі там цяцькатись,якщо дитина,припустим вже не мала. Ніхто не відмовляється забезпечувати. А краля,що,найнялась чекати? Враховуючи,що в неї обовязків ніяких не перед ким,може і зникнути,а в хлопа може це останній шанс відкорегувати своє життя.

Жизнь не компьютерная игра, переиграть нельзя...Но красиво доиграть партию можно...(с)
  • 0

#67 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 05.06.2011 – 21:16

Думаю, дитині травма буде набагато більша від 2 батьків котрі практично не мають нічого спільного ніж від життя з мамою-одиначкою.
  • 0

#68 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 05.06.2011 – 21:17

Перегляд дописуКрихітка (5.06.2011 22:16) писав:

Думаю, дитині травма буде набагато більша від 2 батьків котрі практично не мають нічого спільного ніж від життя з мамою-одиначкою.
Точно. В мене от складні вдома стосунки між батьками і то дуже. Все життя мріяла щоб вони розійшлись.:)
  • 0

#69 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 05.06.2011 – 21:25

Перегляд дописуСкажена ягідка (5.06.2011 22:14) писав:

Хулі там цяцькатись,якщо дитина,припустим вже не мала. Ніхто не відмовляється забезпечувати. А краля,що,найнялась чекати? Враховуючи,що в неї обовязків ніяких не перед ким,може і зникнути,а в хлопа може це останній шанс відкорегувати своє життя.

Жизнь не компьютерная игра, переиграть нельзя...Но красиво доиграть партию можно...(с)
канешо потрібно враховувати все. якшо ж так в печінках законна, так нашо ж так мучатися із самого початку. Чи він так , щоб законно отримувати секс і чекати кохання на горизонті! Ну і зявилось примарне кохання, і хто сказав шо то на все життя . Не зміг побудувати стосунки з першого разу - значить не зможе і потім! А дитині потрібна уваги обох батьків, і вже точно не потрібні їх чвари. Тож обирайте )))

Перегляд дописуСкажена ягідка (5.06.2011 22:17) писав:

Точно. В мене от складні вдома стосунки між батьками і то дуже. Все життя мріяла щоб вони розійшлись.:)
та ні то мрії. А в соціумі тебе не пресують шо ти з неповноцінної сімї. Просто в своїй сімї ти вже будеш точно знати як точно не робитимеш по прикладу своїх батьків.
  • 0

#70 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 06.06.2011 – 06:10

Перегляд дописуЮля Колготкіна (5.06.2011 23:09) писав:

Виграння коханки реальніше?
Так. Якщо хлоп не бовдур,і коханка постарається.
  • 0

#71 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.06.2011 – 09:36

Перегляд дописуnusay (5.06.2011 22:25) писав:

Не зміг побудувати стосунки з першого разу - значить не зможе і потім!
А це от не обовязково. Тут не можна так стверджувати. І з другого дехто не будує а з третього все ок.

Перегляд дописуSensssorika (5.06.2011 17:34) писав:

пс. модерам: можливо пост треба перенестив іншу тему,але я не придумала яку.
:)
І навіщо було це писати?
  • 0

#72 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 06.06.2011 – 09:50

От-от. Це ж де таке написано,що якщо вперше не пощастило у стосунках,то й другі будуть поганими?
Ох ця жіноча логіка.
  • 0

#73 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2011 – 10:34

Перегляд дописуAntares (6.06.2011 10:36) писав:

А це от не обовязково. Тут не можна так стверджувати. І з другого дехто не будує а з третього все ок.
Так, погоджуюсь. Статистика. Проте є і таке, шо після першої невдалої спроби зневіряються в інших стосунках. І або взагалі їх потім не мають, або деякий час самотні. ((( А декому щастить )))
  • 0

#74 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 06.06.2011 – 14:38

Почитайте таке:
http://www.simya.com...icles/15/36295/
  • 0

#75 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.06.2011 – 15:39

Перегляд дописуСкажена ягідка (6.06.2011 15:38) писав:

Почитайте таке:
Графоманство неякісне якесь.
  • 0

#76 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.06.2011 – 16:03

Перегляд дописуСкажена ягідка (6.06.2011 15:38) писав:

Почитайте таке:
ну й от. таке життя нестерпне. не заздрю нещасним коханкам (. проте сподобалась оптимістична кінцівка , вона таки скаже йому прощай )))
  • 0

#77 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 06.06.2011 – 18:43

Маю друга який весь університет кохав заміжню одногрупницю.
Звичайно, ніякої взаємності не було.
  • 0

#78 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.06.2011 – 12:20

не розумію чого тих коханок/коханців виправдовувати. в нормальної людини, коли вона зустрічає іншу вже одружену людину, має бути на ту людину табу. шоб і нє думала памишлять. навіть якшо та одружена людина і сама не проти позраджувати. ну,звісно, в тій сім.ї може бути не все гладко і тд, але тоді хай подружжя розлучається,якшо не може удвох жити, а не ходити наліво.
хоча я от маю знайому, яка спочатку була коханкою, а потім і взагалі увєла чоловіка з його сім.ї. мають вже двох своїх дітей, щасливі. а от з дітьми від першого шлюбу той чоловік не спілкується. йому ті діти самі сказали, шо такий казьол їм не батько.
  • 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.06.2011 – 13:05

Перегляд дописуSensssorika (8.06.2011 13:20) писав:

в нормальної людини, коли вона зустрічає іншу вже одружену людину, має бути на ту людину табу
З якого дива? Якісь особисті забобони намагаєтеся тут виписати.

Повідомлення відредагував zav: 08.06.2011 – 13:06

• 0

#80 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 11:46

Перегляд дописуzav (8.06.2011 13:05) писав:

З якого дива? Якісь особисті забобони намагаєтеся тут виписати.
Також солідарна. От припустим: я молодна,незаміжня,в пошуку,так сказати. Зустрічаю чоловіка який на даний момент перебуває в шлюбі,має дітей і т.д. В сімї в нього вже давно не все гаразд. Ми покохали одне одного. І я не можу/не маю права зробити його щасливим,а заодно і себе? Так,можливо наше суспільство мене засуджуватиме,але мені дане лише одне життя,і цьому чоловікові також,для того щоб бути щасливими,то чому я маю через шаблони цього ж таки суспільства "віддати" своє щастя? Тільки через те,що коли він одружувався,я ще під стіл пішки ходила і чисто фізично не змогла з ним зустрітись?
Є лише одне життя,і варто чинити так,як вважаєш ти за потрібне,слухати своє серце. І плювати я хотіла що про мене скажуть,яка кількість друзів і родичів від мене за таке відвернеться,бо своє щастя,і до того ж справжнє кохання неможна так просто віддавати,зрештою,воно й не так часто зустрічається в цьому нікчемному житті.

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 09.06.2011 – 11:47

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних