Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#541 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.05.2012 – 19:57

Перегляд дописуItsMe (04.05.2012 – 18:15) писав:

Було б куди, давно б уже роз'їхався. А щодо дітей вони мої я їх завжди буду любити і підклуватись.
Дітей завжди шкода. Але заради дітей ламати своє життя теж не варто. Якщо вже у вас така ситуація, то вам обом варто підшукувати варіанти для відступу ще до розлучення. Як кажуть:

Цитата

Шукаєте нового чоловіка (дружину), не розлучившись зі своїм законним? Правильно. Ви ж не йдете в магазин купувати нові туфлі босяком?

• 0

#542 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.05.2012 – 22:25

Агооов, модератори! Така тема вже є : http://tereveni.org/...__fromsearch__1
Наче відчувала, що час сюди заглянути.
По темі :
якщо жінка розлучатися не хоче, то отже як чоловік її влаштовує її нинішній чоловік. Чи хоче вона коханця - то вже інше питання.
  • 0

#543 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.05.2012 – 15:23

Перегляд дописуБлискавиця (05.05.2012 – 22:25) писав:

якщо жінка розлучатися не хоче, то отже як чоловік її влаштовує її нинішній чоловік. Чи хоче вона коханця - то вже інше питання.

Жінка офіційно не розписана. Живе з батьком своєї дочки. Короче довга історія.....

Повідомлення відредагував ItsMe: 06.05.2012 – 15:25

• 0

#544 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 07.05.2012 – 15:49

Вибачте, якщо Вас зачеплять мої слова, але з того, що Ви тут написали, виходить наступне (так мені здається):
1. Ви спите, їсте, живете під одним дахом з нелюбимою Вами жінкою, а вона - із Вами. Свого роду, узаконена проституція.
2. При цьому Ви любите іншу жінку, яка робить те саме в своєму, нехай громадянському, але шлюбі.
Це так?
  • 1

#545 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 09.05.2012 – 18:33

Перегляд дописуtaraBooka (07.05.2012 – 15:49) писав:

Вибачте, якщо Вас зачеплять мої слова, але з того, що Ви тут написали, виходить наступне (так мені здається):
1. Ви спите, їсте, живете під одним дахом з нелюбимою Вами жінкою, а вона - із Вами. Свого роду, узаконена проституція.
2. При цьому Ви любите іншу жінку, яка робить те саме в своєму, нехай громадянському, але шлюбі.
Це так?

Можете це назвати і так..... Суть не міняється..... Так живуть 50 на 50 (це стосується 1 пункту)..... По звичці.....
  • 2

#546 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2012 – 19:17

скIльки вам рокiв?

не уявляю, як люди можуть так лажати. "живу з некоханою людиною", "бо звичка". ще й затягують це все на "н" рокiв. фу.
  • -2

#547 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 09.05.2012 – 22:04

А куди він з’їде, якщо квартира одна?
  • 0

#548 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 10.05.2012 – 10:04

Тут писали, що "гра не варта свічок". Але.
Якщо у Вас (Ви це чітко відчуваєте, розумієте) це почуття справжнє, то варто звітувати собі самому, що проблем у Вас дві - Ви незадоволені своїм нинішнім сімейним життям і Ви покохали заміжню жінку. Те, що Ви написали про неї, що вона ставиться "з розумінням", ще не означає, що вона готова розірвати свої нинішні стосунки заради Вас. Тобто те, що Ви маєте готовність розлучитися не гарантує Вам, що вона зробить те саме, що все у вас з нею складеться навіть якщо вона наважиться спробувати. Це ризик (думаю, що Ви це й самі усвідомлюєте). Але Вам (я так вважаю) все ж треба поговорити із дружиною, не називаючи, кого Ви полюбили. Будьте готові до того, що дружина, яка, як Вам зараз бачиться, давно розчарована у Вас, почне за Вас боротися (це може бути з будь-яких мотивів, найчастіше - із меркантильних, але хто відміняє наявність в неї почуттів, про які Ви навіть не здогадуєтеся). Тобто на Вас, якщо дійде до розлучення, можуть чекати судова тяганина (якщо є що ділити і кого ділити (діти). Будьте готові до того, що діти Вас не зрозуміють (особливо, якщо маєте дочку), принаймні - перші роки, можливо Ви їх втратите назавжди (це не означає, що вони не братимуть у Вас гроші). Частина ваших спільних друзів приймуть сторону дружини і для Вас будуть втрачені, окремі - будуть потихеньку "зливати" все про ваше нове життя Вашій колишній (тоді вже) дружині. Додаткові бонуси - плітки на роботі, за місцем проживання, "розборки" з тим чоловіком, з ким вона нині живе, можливість того, що її дитина Вас не сприйме як батька.
Але це все можливо пережити, якщо почуття справжнє. Я це написала, щоб Ви приймали якесь рішення із відкритими очима.
  • 0

#549 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.07.2012 – 14:48

Теми об'єднав.
Автору - усне ай-яй-яй.
Блискавиці - усне "дякую"

• 0

#550 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 02:01

Перегляд дописуБлискавиця (26.09.2009 – 10:37) писав:

Була вже тема про те, чи живий чи мертвий чоловік, який перебуває у шлюбі. З*ясовували, чи варто йому розраховувати на увагу дівчат, на флірт з ними, а можливо і щось більше.

Думаю, що справедливо поговорити і про заміжніх жінок, бо саме їм зазвичай не приділяють потрібної уваги. Як у шлюбі, так і у суспільстві.

Теревені останні півроку сильно подорослішали. З*явилося багато сімейних пар. Якщо раніше присутні були лиш одружені чоловіки, то тепер є і одружені панянки :).
Для мене є цікавим питання чому виникає у хлопців\чоловіків кохання до заміжніх жінок. Чи вважаєте ви, що заміжня жінка може закохуватися, чи справді в неї можуть бути почуття до когось, крім чоловіка? Чим заміжню жінку може привабити інший хлопець? Що відчуває хлопець, який є коханцем заміжньої жінки? Чи знаєте такі приклади із життя, і яка історія цього кохання? Який найкращий вихід з цієї ситуації?
І,нарешті, як ви до цього ставитеся?
Згадуючи поведінку деяких заміжніх/вагітних жінок...
Ноу коментс... Мене і так люди не люблять за те що забагато правди говорю... ;)
  • 0

#551 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 17.01.2013 – 06:20

Була вже тема про те, чи живий чи мертвий чоловік, який перебуває у шлюбі. З*ясовували, чи варто йому розраховувати на увагу дівчат, на флірт з ними, а можливо і щось більше.

Думаю, що справедливо поговорити і про заміжніх жінок, бо саме їм зазвичай не приділяють потрібної уваги. Як у шлюбі, так і у суспільстві.

Теревені останні півроку сильно подорослішали. З*явилося багато сімейних пар. Якщо раніше присутні були лиш одружені чоловіки, то тепер є і одружені панянки :).
Для мене є цікавим питання чому виникає у хлопців\чоловіків кохання до заміжніх жінок. Чи вважаєте ви, що заміжня жінка може закохуватися, чи справді в неї можуть бути почуття до когось, крім чоловіка? Чим заміжню жінку може привабити інший хлопець? Що відчуває хлопець, який є коханцем заміжньої жінки? Чи знаєте такі приклади із життя, і яка історія цього кохання? Який найкращий вихід з цієї ситуації?
І,нарешті, як ви до цього ставитеся?

Заміжна жінка - це зріла ягода, яка цінує твій час, і цінує його з насолодою. Бо вміє. Побути з такою жінкою на самоті, якщо вона тобі подобається - блаженство. Але це величезна відповідальність. Відповідальність, фактично, за цілу сім,ю. Тому, краще заміжніх не зачіпати, або не заводити із ними інтимних стосунків. Можна, вкінці-кінців, стати гарним товаришем для неї, та виявити свою любов до неї не у ліжку, а у діях - допомогти її сім,ї... На світі й так мало гарних друзів, тож варто іноді пожертвувати тваринницьким інстинктом та заповнити цю прогалину. А Бог - віддасть сторицею. У вигляді - нареченої :)

Повідомлення відредагував Predrag: 17.01.2013 – 06:22

• 2

#552 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 17.01.2013 – 12:15

Перегляд дописуPredrag (17.01.2013 – 06:20) писав:

Заміжна жінка - це зріла ягода, яка цінує твій час, і цінує його з насолодою. Бо вміє. Побути з такою жінкою на самоті, якщо вона тобі подобається - блаженство. Але це величезна відповідальність. Відповідальність, фактично, за цілу сім,ю. Тому, краще заміжніх не зачіпати, або не заводити із ними інтимних стосунків. Можна, вкінці-кінців, стати гарним товаришем для неї, та виявити свою любов до неї не у ліжку, а у діях - допомогти її сім,ї... На світі й так мало гарних друзів, тож варто іноді пожертвувати тваринницьким інстинктом та заповнити цю прогалину. А Бог - віддасть сторицею. У вигляді - нареченої :)

Погоджуюся. Як на мене шлюб то фортеця до якої ніхто не має вторгатися. Якщо хтось з подружжя виходить з тої фортеці, то це вже їх особиста справа і вибір. Якщо судити по собі, то я взагалі не сприймаю чоловіків як чоловіків окрім мого, це важко передати словами, це як ніби всі інші особи без статі)) Товаришую з жінками і чоловіками, але ніц більше і малоймовірно, що при такому моєму ставленні до оточуючих хтось закохається))) я ж не коллекціонер, мені одного екземпляру достатньо))) То якщо в заміжню закохуються, то певно вона сама дає привід імхо.
  • 1

#553 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 17.01.2013 – 18:14

Перегляд дописуkitty_bon (17.01.2013 – 12:15) писав:

Погоджуюся. Як на мене шлюб то фортеця до якої ніхто не має вторгатися. Якщо хтось з подружжя виходить з тої фортеці, то це вже їх особиста справа і вибір. Якщо судити по собі, то я взагалі не сприймаю чоловіків як чоловіків окрім мого, це важко передати словами, це як ніби всі інші особи без статі)) Товаришую з жінками і чоловіками, але ніц більше і малоймовірно, що при такому моєму ставленні до оточуючих хтось закохається))) я ж не коллекціонер, мені одного екземпляру достатньо))) То якщо в заміжню закохуються, то певно вона сама дає привід імхо.

Звичайно, що сама :) Дає, привід :) У більшості таких кохань - ініціатором стає не чоловік, а заміжня жінка, якій з часом набридає однотипне подружнє життя, хоче відчути нової уважності до себе, свіжих відчуттів. Але, зазвичай, зворотнє довести дуже важко, тому як підсумок - будьте пильними!

Повідомлення відредагував Predrag: 17.01.2013 – 18:15

• 0

#554 Gloria

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 29.03.2013 – 12:56

Перегляд дописуСенсоріка (09.05.2012 – 19:17) писав:

скIльки вам рокiв?

не уявляю, як люди можуть так лажати. "живу з некоханою людиною", "бо звичка". ще й затягують це все на "н" рокiв. фу.

во-во. і я не уявляю, це якось дуже жостко
  • 0

#555 Ustya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 22.04.2013 – 14:55

Зустрічатися з заміжніми це апріорі провально. Такі стосунки не мають майбутнього, ви завжди будете третім, і вас завжди будуть годувати марними надіями, які в кінці кінці не виправдаются..
  • 0

#556 Сергій Задрот

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 22.04.2013 – 23:29

Це абсолютно не так. Чоловіки завжди готові на перепіхон, хоч з заміжнею, хоч з незаміжнею.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних