Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#521 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 01.05.2012 – 11:08

Перегляд дописуСкажена ягідка (30.04.2012 – 20:04) писав:

Що ви знаєте про кохання (с)...
розкажи нам, шо ти знаєш
  • 2

#522 п. Коцький

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 01.05.2012 – 11:42

Перегляд дописуAquarius-ka (30.04.2012 – 20:12) писав:

, як Кареніна, для кого то трагедія
.
Для кого то трагедія, а машиністу тюрма!

Повідомлення відредагував п. Коцький: 01.05.2012 – 11:42

• 1

#523 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.05.2012 – 19:44

Перегляд дописуAquarius-ka (01.05.2012 – 03:55) писав:

Просвітіть нас, будьте так ласкаві, куди ви себе відносите? До прищавих малоліток? Поважного дядечка? Досвідченої на ниві кахання вздовж і впоперек цьотки? Чи ховаючись самому/самій воно зручніше іншим лейбочки навішувати?
Як весело спостерігати коли людина сприймає щось таке, що її зачіпає, на свою адресу, хоча те й не було на її адресу.)))
Не комплексуйте ви так. Вашу персону я не мав на увазі, тобто ні поважним дядечком ні досвідченого тітонькою не називав.
А щодо питання, а що власне не так? Які лейбли, я ж просто констатував. Чи для цього мені треба було свою характеристику і короткий життєпис стосовно заторкнутої тематики розказати, як на зборах анонімних алкоголіків, типу: мене звати мйакл, мені 35 я п*ю вже давно ... все через дружину...?

Повідомлення відредагував _Ex: 02.05.2012 – 19:46

• -1

#524 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:з лісу

Відправлено 02.05.2012 – 23:42

Як на мене то краще не поспішати одружуватися, а шукати справжнє кохання, а якщо вже так вийшло з одруженням як у автора теми, то тоді якщо немає дітей то краще розлучитися, а якщо є вже діти то не можна розлучатися, тоді вже потрібно викинути з голови вже всяке там кохання-хріняньня (все піпець, потяг пішов) і присвятити своє життя дітям - бо думаю це і є головна мета життя людини на землі, продовжувати і плекати свій рід, підтримувати життя.
  • 1

#525 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.05.2012 – 08:43

Поспішай - не поспішай, а результат той самий. Якщо людина має б..цький характер, то вона матиме його і в 60-т незалежно від сімейного стану. Відразу перепрошую в автора, бо це його не стосується. Я в загальному.
Чоловіки полігамні за своєю природою і вони завжди шукатимуть "свіже м"ясо", особливо, якщо це "м"ясо" само лізе до рота. Це було по-перше.
А по-друге: навіть в народній творчості є про "чужу жінку". Тобто хочеться жінки, доки вона не твоя. Коли твоя, - хочеться чужої. Навіть не знаю, чи то чоловіча природа, чи то природа українця...

Перегляд допису_Ex (30.04.2012 – 21:53) писав:

як каже друг вебЕр: форум подорослішав, і слиняві тєми за кахання теж вже пишуть не прищаві малолітки, а поважні дядьки і досвідчені на ниві кахання вздовж і впоперек цьотки, ну принаймні, по досвіду - на кілька разів по 20 єарз олд. :gryzin:
Ну так весь світ поділяється на прищавих малолєток і досвідчених бл..ей. Ти ж не відносишся до малолєток?)
  • 2

#526 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 11:26

[ex]Поки що флейм видалила. Перше попередженя Елегантному.[/ex]
  • 1

#527 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.05.2012 – 11:35

Перегляд дописуОлесь Кремінь (02.05.2012 – 23:42) писав:

і присвятити своє життя дітям - бо думаю це і є головна мета життя людини на землі, продовжувати і плекати свій рід, підтримувати життя.
знаєш, від того що в батьків шлюб недалиться, але заради дітей вони живуть далі в одній хаті і по різних ліжках - теж не краще. А може й гірше. Бо батьки нещасливі тоді, і діти ростуть в середовищі обману та лицемірства.
  • 2

#528 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.05.2012 – 20:40

Перегляд дописуОлесь Кремінь (02.05.2012 – 23:42) писав:

Як на мене то краще не поспішати одружуватися, а шукати справжнє кохання, а якщо вже так вийшло з одруженням як у автора теми, то тоді якщо немає дітей то краще розлучитися, а якщо є вже діти то не можна розлучатися, тоді вже потрібно викинути з голови вже всяке там кохання-хріняньня (все піпець, потяг пішов) і присвятити своє життя дітям - бо думаю це і є головна мета життя людини на землі, продовжувати і плекати свій рід, підтримувати життя.
Де написано, що справжнє кохання (якщо припустити, що воно існує) обов’язково знаходиться лише після N-ного віку?
Щодо дітей - не погоджусь, ти потім сам же будеш підсвідомо всю свою незадоволеність життям на них і проєктувати, бо це ж через них так все склалось, не було б дітей - не було б причин залишатись з нелюбою жінкою. А діти усе відчувають.
Щодо мети - метафоричне поняття, над яким я не замислююсь, бо не вірю в всякий божий промисел, розписану долю людини і якесь її особливе призначення на землі, люди просто собі живуть, а не підпорядковуються якісь там ефімерній меті.

Перегляд дописуKassandra (03.05.2012 – 11:35) писав:

знаєш, від того що в батьків шлюб недалиться, але заради дітей вони живуть далі в одній хаті і по різних ліжках - теж не краще. А може й гірше.
таки так, це гірше. краще хай живуть окремо, але хоч не брехатимуть дітям, створюючи картинку ідеальної сім’ї.

і ще одне - я б не хотіла жити з людиною, знаючи, що вона зі мною уживається в одному приміщенні лише через дітей. навіть, якщо той підпільний роман розсмокчеться з часом, дружині, якщо вона дізнається, гірко буде усе життя.
  • 0

#529 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 22:20

Перегляд дописуОлеська (03.05.2012 – 08:43) писав:

Поспішай - не поспішай, а результат той самий. Якщо людина має б..цький характер, то вона матиме його і в 60-т незалежно від сімейного стану. Відразу перепрошую в автора, бо це його не стосується. Я в загальному.
Чоловіки полігамні за своєю природою і вони завжди шукатимуть "свіже м"ясо", особливо, якщо це "м"ясо" само лізе до рота. Це було по-перше.
А по-друге: навіть в народній творчості є про "чужу жінку". Тобто хочеться жінки, доки вона не твоя. Коли твоя, - хочеться чужої. Навіть не знаю, чи то чоловіча природа, чи то природа українця...

Ну якщо людина повність сформувалася в ранньому віці то звісно так, але характер і інтелект у більшості людей формується приблизно до 30 років тому людина може бути після тридцяти іншою, може змінитися, змінити свої світогляди, подорослішати тому думаю ідеально було б якби і дівчата і хлопці одружувалися після тридцяти. А до тридцяти потрібно вчитися, займатися кар’єрою, розбиратися з життям, вдосконалюватися, набиратися мудрості, шукати своє справжнє кохання.

Перегляд дописуKassandra (03.05.2012 – 11:35) писав:

знаєш, від того що в батьків шлюб недалиться, але заради дітей вони живуть далі в одній хаті і по різних ліжках - теж не краще. А може й гірше. Бо батьки нещасливі тоді, і діти ростуть в середовищі обману та лицемірства.

Перегляд дописуКрихітка (03.05.2012 – 20:40) писав:

Де написано, що справжнє кохання (якщо припустити, що воно існує) обов’язково знаходиться лише після N-ного віку?
Щодо дітей - не погоджусь, ти потім сам же будеш підсвідомо всю свою незадоволеність життям на них і проєктувати, бо це ж через них так все склалось, не було б дітей - не було б причин залишатись з нелюбою жінкою. А діти усе відчувають.
Щодо мети - метафоричне поняття, над яким я не замислююсь, бо не вірю в всякий божий промисел, розписану долю людини і якесь її особливе призначення на землі, люди просто собі живуть, а не підпорядковуються якісь там ефімерній меті.

Нехай хоч і поганенькі батьки, але все ж таки є. До того ж дитина ще не скоро зрозуміє чому батьки сплять по різних ліжках, вона сприйматиме це нормально і також не скоро зрозуміє, всі нюанси і проблеми дорослих стосунків, але вже з самого раннього дитинства ще з пелюшок дитина чітко розуміє, що оце її мама, а це її тато і вони поруч і що завжди ми всі разом і дитина щаслива.
  • 0

#530 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.05.2012 – 22:30

Перегляд дописуОлесь Кремінь (03.05.2012 – 22:20) писав:

Нехай хоч і поганенькі батьки, але все ж таки є. До того ж дитина ще не скоро зрозуміє чому батьки сплять по різних ліжках, вона сприйматиме це нормально і також не скоро зрозуміє, всі нюанси і проблеми дорослих стосунків, але вже з самого раннього дитинства ще з пелюшок дитина чітко розуміє, що оце її мама, а це її тато і вони поруч і що завжди ми всі разом і дитина щаслива.

А ви про тих нещасних батьків подумали? Яке це життя? Ну, гаразд, дитина буде в повній сімї.
Але ж у людини життя лише одне, і я вважаю що краще його прожити щасливо, поруч із коханою людиною, а не чужою, з якою поєднує тільки штамп в паспорті...
А дитина...у дитини буде своє доросле життя, вона зрозуміє.
  • 0

#531 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 22:50

Перегляд дописуЧортеня (03.05.2012 – 22:30) писав:

А ви про тих нещасних батьків подумали? Яке це життя? Ну, гаразд, дитина буде в повній сімї.

Сенс життя - діти, про них в першу чергу потрібно думати. Сенс життя - це народження дітей, продовження роду, підтримування і захист життя на Землі.
Якщо боєтеся невдалого одруження то не одружуйтесь або не народжуйте дітей, а якщо дітей народили то не бійтесь брати на себе відповідальність, не ховайтесь від своїх прямих обов'язків, не бійтеся сприймати реальність такою якою вона склалася.
  • 0

#532 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 23:02

Перегляд дописуОлеська (03.05.2012 – 08:43) писав:

А дитина...у дитини буде своє доросле життя, вона зрозуміє.
і помститься. :D

Якщо "кохання" - це щось накшталт того що наводив п.Коцький, то це дуже зворушливо. Круто, таке є. Це спорідненість. Це якась чиста любов. Але зараз коханням принято називати будь-шо шо дає можливість стало трахатися. Оце вже не кохання. Попросту треба бути виваженім в оцінках того що ти відчуваєш. І менше ославлювати банальну тваринну потребу статевого акту. Відповідальність перед іншими - теж важливий момент який має бути врахований. Діти не мають страждати від вашого чергового коханої людини. Не мають страждати інші люди. Типу поменше егоїзму брати мої.)))
  • 1

#533 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 23:14

Перегляд допису_Ex (03.05.2012 – 23:02) писав:

і помститься. :D
логічно ггг

Перегляд допису_Ex (03.05.2012 – 23:02) писав:

Якщо "кохання" - це щось накшталт того що наводив п.Коцький, то це дуже зворушливо. Круто, таке є. Це спорідненість. Це якась чиста любов.
Шкода, що цього наразі більшість людей не хоче розуміти, або просто мабуть не здатна...

П.С. _Ex поглянь там ти процитував насправді слова Чортеня, а в назві цитати записано Олеська, що це за глюк в цитаті?

Повідомлення відредагував Олесь Кремінь: 03.05.2012 – 23:18

• 0

#534 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 23:25

Перегляд дописуОлесь Кремінь (03.05.2012 – 22:20) писав:

Ну якщо людина повність сформувалася в ранньому віці то звісно так, але характер і інтелект у більшості людей формується приблизно до 30 років тому людина може бути після тридцяти іншою, може змінитися, змінити свої світогляди, подорослішати тому думаю ідеально було б якби і дівчата і хлопці одружувалися після тридцяти. А до тридцяти потрібно вчитися, займатися кар’єрою, розбиратися з життям, вдосконалюватися, набиратися мудрості, шукати своє справжнє кохання.
Формування відбувається в процесі. Людина не може тупо сидіти і чекати, доки вона сформується. Щось для цього треба робити, нє? Переживати, ризикувати, випробовувати. Ідеального життя ніхто не має і не може мати, бо це є нереальним. Ну хіба що собі навіювати, типу: я живу нормально, я самодостатній, нафіг мені всі і вся здалося - мені і так добре і теде. (Ну або як дехто тут на форумі робить: я не хочу с..ти, я не хочу с..ти... я не вср..ся, я не вср..ся...) Самонавіювання діє в дуже окремих випадках.
  • 0

#535 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 23:35

Перегляд дописуОлесь Кремінь (03.05.2012 – 23:14) писав:

П.С. _Ex поглянь там ти процитував насправді слова Чортеня, а в назві цитати записано Олеська, що це за глюк в цитаті?
Це справді баг, ібо я руками не виправляв.

Повідомлення відредагував _Ex: 03.05.2012 – 23:36

• 0

#536 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 23:48

Перегляд дописуОлеська (03.05.2012 – 23:25) писав:

Формування відбувається в процесі. Людина не може тупо сидіти і чекати, доки вона сформується. Щось для цього треба робити, нє? Переживати, ризикувати, випробовувати. Ідеального життя ніхто не має і не може мати, бо це є нереальним. Ну хіба що собі навіювати, типу: я живу нормально, я самодостатній, нафіг мені всі і вся здалося - мені і так добре і теде. (Ну або як дехто тут на форумі робить: я не хочу с..ти, я не хочу с..ти... я не вср..ся, я не вср..ся...) Самонавіювання діє в дуже окремих випадках.
Ну впринципі так, але принаймні думаю доки не завершиться формування і не будеш впевнений, що поруч саме та людина то думаю дітей заводити не варто, я би робив саме так.
  • 0

#537 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.05.2012 – 00:49

Перегляд дописуОлесь Кремінь (03.05.2012 – 23:48) писав:

Ну впринципі так, але принаймні думаю доки не завершиться формування і не будеш впевнений, що поруч саме та людина то думаю дітей заводити не варто, я би робив саме так.
Проблемка: цього можна ніколи не відчути чи не зрозуміти, а роки свою справу вершать. І
  • 0

#538 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.05.2012 – 10:17

Перегляд дописуОлесь Кремінь (03.05.2012 – 22:50) писав:

Сенс життя - діти, про них в першу чергу потрібно думати. Сенс життя - це народження дітей, продовження роду, підтримування і захист життя на Землі.
Якщо боєтеся невдалого одруження то не одружуйтесь або не народжуйте дітей, а якщо дітей народили то не бійтесь брати на себе відповідальність, не ховайтесь від своїх прямих обов'язків, не бійтеся сприймати реальність такою якою вона склалася.
можна бути відповідальним батьком і розлученим з матір"ю дитини.

якщо батьки будуть далі в шлюбі, то ще не значить що батько не ставитиметься халатно до батьківських обов"язків, а то й навпаки - почне виявляти агресію до своїх дітей, бо через його ідею обов"язку він не може бути щасливим

Повідомлення відредагував Kassandra: 04.05.2012 – 10:18

• 0

#539 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.05.2012 – 14:24

Перегляд дописуKassandra (04.05.2012 – 10:17) писав:

через його ідею обов"язку він не може бути щасливим
яка там ідея обов'язку. їм банально нема куди роз'їхатися
  • 1

#540 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 04.05.2012 – 18:15

Було б куди, давно б уже роз'їхався. А щодо дітей вони мої я їх завжди буду любити і підклуватись.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних