Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#481 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.04.2012 – 08:44

Перегляд дописуItsMe (17.04.2012 – 18:34) писав:

Добрий день!
Я одружений вже достатньо довгий час, є діти. З дружиною живемо не погано, але й і не ідеальний у нас шлюб. Живемо "по звичці". І от я зустрів жінку. Вона заміжня, має дитину. Спершу вона мені просто дуже сподобалась, далі почав відчувати, що не можу без неї. Придумував собі причини чому я змушений бути в даний час там де вона зараз (благо я керівник вона підлегла). Все дальше і дальше я зрозумів, що кохаю її по справжньому і не можу без неї жити. Було б вона щаслива в своєю теперішньому шлюбі (знаю це точно) я б просто відступив і тихо її кохав. А так не можу? Просто такого почуття до своєї законної дружини ніколи не відчував і давно нічого схожого не відчував ні до кого. Чи був хтось в схожій ситуації, що мені робити? А може мені це усе просто здається?.........

P.S. Це мій перший пост на цьому форумі, просто своїми думками я не маю з ким поділитись, от і вилив їх на першому відповідному форумі.

Щось схоже ми колись обговорювали з моїм другом, то він говорив, що чоловіку ніколи не варто робити перший крок в таких випадках, бо розіб"є чужу сім"ю, потім щось не складеться, і винним буде він. До того ж, ви забуваєте про дитину і про батька цієї дитини. Дуже багато залежить від віку цієї дитині і розуміння ситуації в сім"ї.
  • 0

#482 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 18.04.2012 – 22:05

Перегляд дописуAquarius-ka (17.04.2012 – 20:49) писав:

Ааа, вічна проблема забороненого плоду :) У схожих ситуація було багато, не всі признаються. Моногамія, на мою думку, тілька в теорії гарно виглядає. Іприкриває багато лицемірства. Як би не крутив і вертів, а людські почуття - дуже дрімучий і темний ліс, не так там легко і просто. Не кажу, що всі зраджуюють, і не кажу, що то варто, але різні думки, бажання і захоплення стріляють направо і наліво. Різні люди - різні почутття. Є "високі і чисті", а є низькі і не дуже чисті, всьо залежить. І не варто від того вибирати собі око чи ще щось там відрізати, як радить одна розтиражована книжка.

Більш вразливі і тонкі натури частіше захоплюються і закохуються. Але варто вміти розрізняти захоплення і сімейне життя. Сім*я - це стабільність, впевненість, підтримка (якщо то добра сім*я), але, одночасно - все давно відоме і скучне, де нема нового, де всьо приїлося. А тут появилося "нєбєсноє созданіє" і "ангел чістой красоти", - і, здається, світ зупинився, сонце погасло і місяць не дає свого блиску без НЕЇ чи НЬОГО. Я не іронізую, була там і знаю :) Але, з часом, при ближчому знайомстві ( і не обов*язково інтимному) те небесне видіння поступово починає втрачати свої небесні риси і все більше набуває простих, земни і не таких возвишених. А якби, припустімо так, почали жити разом, то появились би ті самі старі і скучні проблеми щоденного побуту. Та ще і невідомо, який у неї характер у реалі. Там може дуже багато червяків повилазити. Ну і тягнулись би хвости старих проблем. Ви, певно, хочете заперечити: але ВОНА така, вона не така, як ви думаєте, вона ... Може, звідки я знаю. Є таке прислів*я: як падати - то хоч з доброго коня :) І: як кохаць - то пана, як піць - то шампана. Хоч я, особисто, ніякого алкоголю не вживаю :)
Дякую за висловлену думку.

Перегляд дописуОнук Велеса (18.04.2012 – 08:44) писав:

Щось схоже ми колись обговорювали з моїм другом, то він говорив, що чоловіку ніколи не варто робити перший крок в таких випадках, бо розіб"є чужу сім"ю, потім щось не складеться, і винним буде він. До того ж, ви забуваєте про дитину і про батька цієї дитини. Дуже багато залежить від віку цієї дитині і розуміння ситуації в сім"ї.
Дитині 4 роки. А про ситуацію в сім'ї можу сказати, що вона розчарована в своєму чоловікові. Маминькин синок, що живе з батьками, які усе пережовують за нього. Змушена була вийти заміж "по молодості" - завагітніла.

Повідомлення відредагував ItsMe: 18.04.2012 – 22:14

• 0

#483 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 08:55

Перегляд дописуItsMe (17.04.2012 – 20:48) писав:

Чудний ти юзер, я тобi про кохання, а ти про секс на трьох.
будь чоловіком і називай речі своїми іменами. бажання трахнути іншу зрадивши власну дружину ти подаєш під красивим соусом "кохання".

Перегляд дописуЧортеня (17.04.2012 – 21:01) писав:

А він взагалі любить чоловіків з любовними темами, тож я б на вашому місці остерігалась.)
я їх "люблю" В любовних темах. а ти не заздрь)

Перегляд дописуItsMe (18.04.2012 – 22:05) писав:

А про ситуацію в сім'ї можу сказати, що вона розчарована в своєму чоловікові.
твоя жінка це читає і на очах розчаровується в тобі
  • 1

#484 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 19.04.2012 – 09:41

В таких неоднозначних випадках себе питаю:

35]-а мені то треба?

Пристрасть, особливо в шлюбі, то як дар і мука одночасно і не кожному дано то пережити
але і тут можливі варіанти
Матвія 5: 27-32
а якщо то для тебе не суть важливо, то можна ще Кузьму послухати:
http://gazeta.ua/art...ebrities/244604
  • 0

#485 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 11:35

Перегляд дописуItsMe (18.04.2012 – 22:05) писав:

Дитині 4 роки. А про ситуацію в сім'ї можу сказати, що вона розчарована в своєму чоловікові. Маминькин синок, що живе з батьками, які усе пережовують за нього. Змушена була вийти заміж "по молодості" - завагітніла.

Якщо матеріально можете утримувати і нову сім"ю, і забезпечувати колишню, а також якщо готові до відповідальності за всі варіанти майбутнього розвитку подій - тоді вперед. Знайти свою половинку в житті є найважчим, але якщо знайшли - то мої найщиріші вітання.
  • 0

#486 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 18:15

Перегляд дописуСкай (19.04.2012 – 08:55) писав:

твоя жінка це читає і на очах розчаровується в тобі

Моя дружина вже давно в мені розчарована, як і я в ній. Нас звязує тільки секс, діти і спільна власність...
  • -1

#487 monochrome_man

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 20:34

Як вже писав один оратор трохи вище, Ви просто намагаєтесь назвати банальне бажання з нею переспати - коханням. Адже у Вас нічого ще не було з нею у плані інтимних стосунків, не правда??!) Осмілюсь дати вам пораду - переспіть вже з нею!!! Можливо вона ще Вам і відмовить, а всі ті добрі до Вас відносини були лише грою! Коротше - секс поставить все на свої місця!!!
  • 0

#488 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 19.04.2012 – 20:47

У мене склалось таке враження, що та дівчина яку ти ніяк не наважишся трахнути, спеціально зарееструвалася на тереванях під ніком monochrome_man, й написала отой верхній пост, щоб підштовхнути тебе до сексу з нею
  • 2

#489 monochrome_man

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 21:00

Перегляд дописуxTANATOSx (19.04.2012 – 20:47) писав:

У мене склалось таке враження, що та дівчина яку ти ніяк не наважишся трахнути, спеціально зарееструвалася на тереванях під ніком monochrome_man, й написала отой верхній пост, щоб підштовхнути тебе до сексу з нею
Гарна версія, але промах!))
  • 0

#490 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 19.04.2012 – 21:29

Ти жінка itsMeі хочеш підшьлвхнути його до зради, щоб мати подати на розлучення й відсудити у нього квартиру, де збираєшся потім жити зі своєю подружкою-лесбіянкою?

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 19.04.2012 – 21:32

• 0

#491 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 19.04.2012 – 21:34

Перегляд дописуxTANATOSx (19.04.2012 – 21:29) писав:

Ти жінка itsMeі хочеш підшьлвхнути його до зради, щоб мати подати на розлучення й відсудити у нього квартиру, де збираєшся потім жити зі своєю подружкою-лесбіянкою?
Ні, це подружка-лесбіянка жінки автора теми, яка зацікавлена у цьому всьому.

Повідомлення відредагував Чортеня: 19.04.2012 – 21:35

• 0

#492 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 22:47

Перегляд дописуmonochrome_man (19.04.2012 – 20:34) писав:

Ви просто намагаєтесь назвати банальне бажання з нею переспати - коханням.

Жорстоко помиляетесь. Звичайно, я як чоловік її хочу, але фізичний потяг зараз стоїть на останному місці. Я дійсно її кохаю і хочу бути поряд.

Перегляд дописуОнук Велеса (19.04.2012 – 11:35) писав:

Знайти свою половинку в житті є найважчим, але якщо знайшли - то мої найщиріші вітання.

Дякую за розуміння.
  • 0

#493 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 19.04.2012 – 23:38

тут треба щось кумедне писати або типу шось радити. вище вже наблистали гумором, боюсь мої скромні потуги загубляться в них, отже поради якісь... мені оце останній перед моїм пост, а саме те шо він коментує хочеться прокоментувати. "знайти свою половинку" - це ілюзія, цього немає.у вас може бути або вдале спільне життя, або не вдале, незалежно як ці стосунки виглядають напочатку. вже писали: те, що зараз здається як кахання шо просто жить німагу і все таке, може випаруватися через пвений час з якихсь причин. нема ніякої наперед запрограмованої "вашої жінки", вашої половикни, і якогось стабільного на все життя кохання. от у вас з першою жінкою не дуже вийшло. серед інших причин до речі, може бути й те, що ви схилні до ахлаждєнія в стосунках. тобто я не кажу шо ви такий, але можливо. і от нема ніякої гарантії, шо це не повтриться. а там і діти і квартира і все інше. але ви не слухатимете, шо вам казатимуть на форумах чи напр. друзі. ви навіть себе не слухатиме, бо отой "потяг" кладе льохко будь який здоровий глузд чи якісь інші стримувальні фактори. кажучи грубо, слухатимете ви свого члена. ну це найімовірніше. адже не можна вважати, шо всі однакові. є й ті хто переборював в собі отой потяг. тоість, радити особливо й сенсу нема. єдине, памятайте: не варто спиратися на казочку про ту єдину шо ось це вона, це на все життя і всю іншу брехню. може цей стримуючий хвактор трохи вгомонить ваші бажання справжньогокохання-2. хоча звісно якщо ви і ваша нова любов мирно спокійно порозводитися і створите нові сім*ї, в цьому нема чогось паганого (майже). але трьба не забувати про дітей, про інших. все шо я хотів вам сказати, то це своє переоконання про нестабільніть того через що у вас і заварилася ця каша - отого полумяного кахання. ще раз повторю: воно може минути! майте це на увазі в своїх дискусіях зі своїм статевим потягом.
  • 0

#494 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 23:44

Важко щось заперечити, хоча .....
  • 0

#495 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 20.04.2012 – 01:04

Що би ще могла додати. Кохання - то як той золотистий пилок на квітах чи ранкова роса, що міниться іскрами діамантів, чи кольори сходу та заходу сонця, - прекрасне, але тут є, а тут і нема нічого... Швидкоплинне - було і нема. Певно воно приходить, щоб хоч трохи осолодити гіркоту щоденного борикання з проблемами, це якби наша захисна функція вступає в дію.

Ось великий Франко скільки присвятив чудових віршів своїм, часто уявним коханим, і жодного дружині, матері своїх чотирьох дітей, київській шляхтянці Хоружинській, що ради нього залишила рідних, своїм приданим допомогла видавати журнал і почати будувати хату, а потім, змучена працею, хвора і зневірена, мало не закінчила свого життя у психлікарні. І не можна тут нікому докоряти, бо не був би Франко таким чутливим - не був би, певно, і Франком...

Як кажуть - час усе розставить на місця, а ін бітвін, то ще кажуть, що клин клином вибивають. І щоб трохи переключитись, то варто би завести якесь інше зацікавлення. От, може спробуйте ходити з дітьми у щотижневі походи на природу. Якщо вони малі - то недалечко, якщо більші - дальше. Вам усім буде цікаво, почніть спостереження за природою, заведіть "щоденник юного натураліста", у якому кожне буде записувати чи запам*ятовувати, що хто нового побачив, яку пташку, метелика-комашку, рослинку. Може вдасться побачити, як бджола п*є росу і миє лапками вусики, як мигне блискавкою гадюка, і як плавають хвостаті пуголовки у мілководді, і стають все більшими, аж потім безхвостими жабами. І ще багато чого, варто лиш почати, а клубок покотиться... Потім можна розшуки по інетернету робити, як воно все називається, як і де жиє чи росте, тепер тааакі можливості! До того ж, то зблизить вас з дітьми і з дружиною, якщо вона підключиться до походів. Ну а діти, то на ціле життя не забудуть того, що робили спільно. Діти - то ваша плоть і кров, але до них теж можна наблизитись, а можна відчужитись. Ми от скільки ходимо різними парками і заповідниками, то завжди бачимо сім*ї з дітьми, навіть з дуже малими.

Така моя порада, може варта уваги...
  • 0

#496 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 21.04.2012 – 22:10

Перегляд дописуAquarius-ka (20.04.2012 – 01:04) писав:

Така моя порада, може варта уваги...

Дуже вдячний за Вашу пораду. Можливо вона мені і згодиться..... В будь-якому випадку зможу перевірити свої почуття....
  • 0

#497 qnycmas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 27.04.2012 – 12:01

було у мене таке, але я був холостяком, і то коханням важко назвати. велика симпатія так.
  • 0

#498 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 27.04.2012 – 17:58

Цікаво яким чином виміряти де межа між великою симпатією і коханням?
  • 0

#499 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 28.04.2012 – 21:08

Перегляд дописуshіver2005 (28.04.2012 – 09:46) писав:

Скористалась моментом і підлягла до тебе.

Ніхто ні до кого не підляг. А ініціатива взагалі була з моє сторони.

Перегляд дописуshіver2005 (28.04.2012 – 09:46) писав:

Зніми штани.

Ти знаеш, подивився твій підпис, рейтинг і деякі коментарі в постах і одразу можу написати - "без коментарів".
  • 2

#500 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 29.04.2012 – 17:02

Я щиро вам співчуваю. Знаю що це за ситуація з власного досвіду.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних