Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#441 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 25.06.2011 – 11:25

Перегляд дописуHalka (25.06.2011 12:00) писав:

Шо "вот іменно"? Якщо стосунки хєрові, то не треба їх продовжувати чекаючи що може колись хтось прийде і буде комусь добре. Треба ставити крапку і йти самому шукати що тобі хочеться. Чи треба спочатку "запасний аеродром" підготувати?
Тобі не зрозуміти того що я маю на увазі.
  • 0

#442 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2011 – 11:30

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 12:25) писав:

Тобі не зрозуміти того що я маю на увазі.
Чого, розумію - треба спочатку шось десь налагодити, щоб не лишитись з пустими руками?
  • 0

#443 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 12:31

Перегляд дописуHalka (25.06.2011 12:30) писав:

Чого, розумію - треба спочатку шось десь налагодити, щоб не лишитись з пустими руками?
в кожного свої таракани в голові, хтось притримується думки що краще голодати аніж їсти що попало.
  • 0

#444 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2011 – 12:35

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 13:31) писав:

в кожного свої таракани в голові, хтось притримується думки що краще голодати аніж їсти що попало.
Ти сам собі суперечиш. Якщо краще голодати, то краще і не лізти в чужу сім'ю і підбирати за кимось недоїдки.
  • 0

#445 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 12:38

Перегляд дописуHalka (25.06.2011 13:35) писав:

Ти сам собі суперечиш. Якщо краще голодати, то краще і не лізти в чужу сім'ю і підбирати за кимось недоїдки.
Я собі не суперечу, то ти не доганяєш елементарних речей! Хтось голодає, а хтось лізе в чужу сім'ю, а ще хтось мучиться в своїй, а ще-ще хтось - трахає все що рухається і всерівно мучиться бо така його доля.
  • 0

#446 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 25.06.2011 – 13:37

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 12:38) писав:

Я собі не суперечу, то ти не доганяєш елементарних речей! Хтось голодає, а хтось лізе в чужу сім'ю, а ще хтось мучиться в своїй, а ще-ще хтось - трахає все що рухається і всерівно мучиться бо така його доля.
Ми самі ковалі своєї долі.

Як не крути...

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 10:52) писав:

цікаво, як поставляться адміни до модера-алканавта))))
Нарматєльний модер. :)
  • 0

#447 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.06.2011 – 16:57

не бачу відповідей на свої питання :D
не бачу продовження серіалу...чогось подумалось таке: були собі подружки, і от одна накинула оком на татка подружки, або й татко накинув оком на падружку(хто зна)...от так і виникли стосунки з старшим чоловіком, якого треба втримати за будь-яку ціну
  • -2

#448 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.06.2011 – 02:11

це все якось не в"яжеться. факти про розмову викладати - ні, а фото поломаних ліжок - так. то що тут особистіше..? чи це якесь вихваляння рекордами? якось на хвилину противно стало, так ніби, вибачте, потрахались і полізли це демонструвати на весь кількатисячний форум, а от просте питання, яке ластівка задала так відповіді і не знайшло. хоча,як на мене, там і так все ясно без відповіді. просто пріоритети дивно розставлені - час сексу, місце, якісь там рекорди і ламані ліжка - це все ніби більше особисте, ніж все інше.
  • 0

#449 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 28.06.2011 – 11:22

Довгенько не заходила (((, а зайшовши - почитала...., нічого не має цікавого!!!
Де новий сезон?Нові серії?
З прочитанного не зрозуміло, чи вже почали жити разом закохані? Шо "сплять" разом, то ми вже знали і раніш.
Як ведуть спільне хозяйство? Як їм взагалі в нових ролях? Чи купують власні речі? Як ділять гроші? Як МЧ поділив дітей з колишньою? і т.д.
Де ??? Хочу Хлеба і зрєліщ!
Ой, передумала, зрєліщ не дуже хочу :D
  • 0

#450 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.06.2011 – 12:08

нє ну таке.
як на мене то зарано робити якісь висновки з успішності цієї афери.
роки через два-три подивимось.
  • 0

#451 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 28.06.2011 – 12:14

Перегляд дописуЛастiвочка (28.06.2011 10:57) писав:

та ну:D я ж казала вище вже, що взагалі не говорю про панянку, що розпочала цю розмову та й панянка не ображається (на мене принаймі - ми порозумілись). Просто обговорюємо ситуацію, бо таких у реалі - валом

та яке...хіба таке в реалі часто зустрічається? в неї там зараз в житті твориться хрен знає шо...
  • 0

#452 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 12:29

Перегляд дописуCrazy Bobik (28.06.2011 13:14) писав:

та яке...хіба таке в реалі часто зустрічається? в неї там зараз в житті твориться хрен знає шо...
озирніться довколо себе... круговорот сексу в природі, і не всі заради сексу на стороні, готові йти з сімї.
  • 0

#453 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 28.06.2011 – 12:44

Бачу сильно вас зачіпила моя історія. Скажу так: моє життя зараз і справді покручє всяких серіалів,жодного фільму з таким різноманітним і захоплюючим сюжетом не бачила. Це правда. Завджи знала що я авантюрна,та ніколи не підозрювала що все вийде так.
Вірю,що вам цікаво. Але описувати далі до деталей не бачу потреби. Тай часу не дуже є. В мене зараз кожен новий день як серія з фантастики. Кожна нова година приносить нові емоції і події. А хочеться спокійного життя,у двох з тою єдиною,найріднішою людиною,яку тааааааааааааааак кохаю. Просто обожнюю.
  • 0

#454 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 28.06.2011 – 12:56

ОХ МА ЦЕЙ САМИЙ...причом тут серіали...вообше я не викупаю нашо ти їх сюда прив'язуєш....спочатку ти розказуєш як тобі важко,потім ти розказуєш,що тобі похер,потім іде розмова за батьків,потім здається було,що тобі тяжко і надоїло жити чи шось в тому дусі...тепер починаєш крутити про серіали...

:D

КУЛ СТОРІ СІСТЕР!
  • 0

#455 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 28.06.2011 – 13:01

Перегляд дописуCrazy Bobik (28.06.2011 13:56) писав:

ОХ МА ЦЕЙ САМИЙ...причом тут серіали...вообше я не викупаю нашо ти їх сюда прив'язуєш....спочатку ти розказуєш як тобі важко,потім ти розказуєш,що тобі похер,потім іде розмова за батьків,потім здається було,що тобі тяжко і надоїло жити чи шось в тому дусі...тепер починаєш крутити про серіали...
Так,бо був ряд питань...спочатку про саму ситуацію,потім про мій емоційний й психологічний стан,зрештою про батьків і спільне життя.
Так в чьом,собствєнна,прєдява?
  • 0

#456 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 13:12

ну тер все, ясно.
Залишилось, як було!
Ніхто нікуди не пішов.
ОТ І ВСЬО!

Перегляд дописуСкажена ягідка (28.06.2011 13:44) писав:

Бачу сильно вас зачіпила моя історія. Скажу так: моє життя зараз і справді покручє всяких серіалів,жодного фільму з таким різноманітним і захоплюючим сюжетом не бачила. Це правда. Завджи знала що я авантюрна,та ніколи не підозрювала що все вийде так.
Вірю,що вам цікаво. Але описувати далі до деталей не бачу потреби. Тай часу не дуже є. В мене зараз кожен новий день як серія з фантастики. Кожна нова година приносить нові емоції і події. А хочеться спокійного життя,у двох з тою єдиною,найріднішою людиною,яку тааааааааааааааак кохаю. Просто обожнюю.
взагалі оце сказане скидається, на парафренний синдром із конфабуляціями.
  • 0

#457 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 13:33

почистив, панове і пані, дотримуйтесь етики спілкування, поважайти себе і свого опонента, ви ж не політики)

Повідомлення відредагував Miguel: 30.06.2011 – 22:03

• 0

#458 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 21.07.2011 – 01:23

Перегляд дописуБлискавиця (26.09.2009 11:37) писав:

Для мене є цікавим питання чому виникає у хлопців\чоловіків кохання до заміжніх жінок.
Яка різниця заміжня жінка чи ні? Почуття виникаючи не питають чи правильно вони роблять. Сімейний стан хіба що вплива на залицяння та ін. - не кожен ризикне добиватися заміжньої.

Цитата

Чи вважаєте ви, що заміжня жінка може закохуватися, чи справді в неї можуть бути почуття до когось, крім чоловіка?
А чом би й ні? Коли до чоловіка нема кохання - "звільняється місце" для кохання до другого.

Цитата

Чим заміжню жінку може привабити інший хлопець?
А хтозна. Сама з таким не стикалася.

Цитата

Чи знаєте такі приклади із життя, і яка історія цього кохання? Який найкращий вихід з цієї ситуації?
Знаю. Тіко там був (є) не коханець, а закоханий. Вихід - практично не спілкуємося аби не ятрити рани.

Цитата

І,нарешті, як ви до цього ставитеся?
В різних випадках по різному. У 9 випадках з 10 - то велика кака.

Перегляд дописуHilda (25.06.2011 12:01) писав:

При лесбійському сексі навіть неважлива потенція мужика, в жінок язики завжди працюють.
Ггг) Та ні - не завжди -_-
  • 0

#459 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 30.07.2011 – 20:57

i 

Почистив

• 0

#460 ItsMe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 17.04.2012 – 18:34

Добрий день!
Я одружений вже достатньо довгий час, є діти. З дружиною живемо не погано, але й і не ідеальний у нас шлюб. Живемо "по звичці". І от я зустрів жінку. Вона заміжня, має дитину. Спершу вона мені просто дуже сподобалась, далі почав відчувати, що не можу без неї. Придумував собі причини чому я змушений бути в даний час там де вона зараз (благо я керівник вона підлегла). Все дальше і дальше я зрозумів, що кохаю її по справжньому і не можу без неї жити. Було б вона щаслива в своєю теперішньому шлюбі (знаю це точно) я б просто відступив і тихо її кохав. А так не можу? Просто такого почуття до своєї законної дружини ніколи не відчував і давно нічого схожого не відчував ні до кого. Чи був хтось в схожій ситуації, що мені робити? А може мені це усе просто здається?.........

P.S. Це мій перший пост на цьому форумі, просто своїми думками я не маю з ким поділитись, от і вилив їх на першому відповідному форумі.

Повідомлення відредагував ItsMe: 17.04.2012 – 18:40

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних