Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#421 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.06.2011 – 07:15

Перегляд дописуСкажена ягідка (25.06.2011 08:04) писав:

Вже не виконує. Хай здохне від недотраху. Вона...
Бррррр...куди клянеш? ти ж така сама як і вона у цьому плані. Що ти там писала? знайшов якесь прокляття на папірчику якоби від дружини? а ти? ти чим відрізняєшся? тим, що пишеш це в неті? Не можна так....я, звичайно не вихователька в садку, але ти мала б знати, що всі прокльони повертаються бумерангом. Я
2. Я також чекаю відповіді на своє питання: ти устрічалась з його жінкою реально?
3. Також чекаю відповіді на питання агента :

Цитата

А от уяви що дітям не пофіг.доця пише замість мами на сайті коли та з граматики збивається,що шукають спонсора. А за татком щось не сильно сльози ллє. Я мабуть повторюся, але мене все ще цікавить моє питання - вам це розказував ваш МЧ ?
4 а взагалі я вдячна тобі за цю темку :), бо хоч щось цікавеньке з"явилось на цьому форумі
  • 0

#422 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 25.06.2011 – 08:06

Перегляд дописуЗимова Дівчина (25.06.2011 01:10) писав:

до чого тут гвалтування? дружина може звинувачувати коханку, яка розбиває сім’ю/стосунки, які були нормальними.
То я про те що ніхто не заставляв коханку спати з одруженим чоловіком.

Перегляд дописуСкажена ягідка (25.06.2011 08:04) писав:

Вже не виконує. Хай здохне від недотраху. Вона...
Від недотраху здохнути неможливо))) Перевірено на собі))) Зображення
  • 0

#423 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 25.06.2011 – 08:37

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 08:06) писав:

Від недотраху здохнути неможливо))) Перевірено на собі))) Зображення
Здохнути - ні, а покалічитися можна. Прикріплений файл  curtsey.gif   6.3К   2 Кількість завантажень:
Тема - суцільна інтрига. Коли направду, й досі не збагну, кого звинувачувати в цій заплутаній історії: Ягідку, її ненаситного мачо чи тих, хто тут он уже скільки сторінок їх осуджує. Ситуація не з простих. І відразу "з ноги" лупити, мовляв, винна, збоченка, повія, аферистка, не можна. Навіть не знаю, кому співчувати, а за кого радіти. Як кажуть в інетсвіті, ХЗ... Прикріплений файл  unknw_mini.gif   4.31К   1 Кількість завантажень:
  • 0

#424 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 09:06

Перегляд дописуМаківка (25.06.2011 09:37) писав:

Тема - суцільна інтрига. Коли направду, й досі не збагну, кого звинувачувати в цій заплутаній історії: Ягідку, її ненаситного мачо чи тих, хто тут он уже скільки сторінок їх осуджує. Ситуація не з простих. І відразу "з ноги" лупити, мовляв, винна, збоченка, повія, аферистка, не можна. Навіть не знаю, кому співчувати, а за кого радіти. Як кажуть в інетсвіті, ХЗ... Прикріплений файл unknw_mini.gif

Я нікого не звинувачую. Просто пропустив кілька серій от і хотів взнати дещо по сюжету.
А саме звідки в Ягідки інформація про справи в сім"ї її МаЧо? Хоч би лінк на "пошуки спонсора для дружини" закинула сюди.
А то таке враження що вам вішають лапшу на вуха, а ви нам.

І виходить як в тій пісні
"Ганю, Ганю, Ганю молодая
Підманули Ганю, забрали з собою"

Ягідці: Ви молода, енергійна, все життя попереду. Такі люди як Ви змінюють світ якщо не зупиняються на досягнутому. Але ви зупинилися, ні - зациклилися на одному місці ще й під знаком
Зображення

Повідомлення відредагував АГЕНТ_N2: 25.06.2011 – 09:31

• 0

#425 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.06.2011 – 09:11

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 09:06) писав:

То я про те що ніхто не заставляв коханку спати з одруженим чоловіком.
так спати і його не змушували. а от кидати сім’ю та знов одружуватись такі да, змушуватимуть)))
  • 0

#426 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 25.06.2011 – 09:16

Перегляд дописуАГЕНТ_N2 (25.06.2011 09:06) писав:

Я нікого не звинувачую. Просто пропустив кілька серій от і хотів взнати дещо по сюжету.
У тому й справа, що сюжет тут надто заплутаний. Пропустити кілька тем - це перечитувати все спочатку. Я вже так двічі стартувала. Потім плюнула. )
  • 0

#427 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 25.06.2011 – 09:45

• 0

#428 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:27

Перегляд дописуHalka (24.06.2011 17:45) писав:

спільним є хтось третій, хто лізе просять його про це чи ні....
а може той третій потрібен комусь з тих двох? Якби між тими двома все було бомбезно то третьому б і місця не було куди лізти, а якщо лізе значить не всьо так пушисто.
  • 0

#429 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2011 – 10:32

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 11:27) писав:

а може той третій потрібен комусь з тих двох? Якби між тими двома все було бомбезно то третьому б і місця не було куди лізти, а якщо лізе значить не всьо так пушисто.
Якщо між двома не всьо так пушисто, то вони і без третього порозбігаються. А буває таке, що між двома не всьо так пушистого, але і не всьо так погано, і живуть якось, і нормально їм, а тут лізе якийсь третій який шукає тільки погані сторони (забуваючи про хороші) і переконує когось з тих двох що погано геть все, і треба то кидати. А хтось з тих двох на поводку і ведеться, бо не довіряє своїм власним бажанням і спостереженням а думці когось взагалі чужого хто вміє гарно переконувати.
  • 0

#430 Hilda

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:34

Висновок:
Скажена Ягідка знайшла собі статевого партнера для задоволення своїх бажань і не хоче його ділити ні з ким. Бо носій члена вже підстаркуватий, на двох не вистачить. Розмови про кохання до гробу, про сім'ю не мають сенсу - цей носій члена вже показав себе, як ненадійний сім'янин. Вона це прекрасно розуміє, але історія для інтернету досить цікава, дискусійна і напевно дає їй не меншу насолоду ніж сам секс з цим носієм члену.
  • 0

#431 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:37

Перегляд дописуМаківка (25.06.2011 10:16) писав:

У тому й справа, що сюжет тут надто заплутаний. Пропустити кілька тем - це перечитувати все спочатку. Я вже так двічі стартувала. Потім плюнула. )
А я то всьо перечитав.. яеду мені, яду!!!

Перегляд дописуHalka (25.06.2011 11:32) писав:

Якщо між двома не всьо так пушисто, то вони і без третього порозбігаються. А буває таке, що між двома не всьо так пушистого, але і не всьо так погано, і живуть якось, і нормально їм, а тут лізе якийсь третій який шукає тільки погані сторони (забуваючи про хороші) і переконує когось з тих двох що погано геть все, і треба то кидати. А хтось з тих двох на поводку і ведеться, бо не довіряє своїм власним бажанням і спостереженням а думці когось взагалі чужого хто вміє гарно переконувати.
А може навпаки - ведеться бо довіряє своїм власним бажанням.
  • 0

#432 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:39

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 11:37) писав:

А може навпаки - ведеться бо довіряє своїм власним бажанням.
А до того він сліпий був? Було йому погано то треба було втікати, а не чекати що прийде якась рятівниця і його забере.
  • 0

#433 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:45

Перегляд дописуHalka (25.06.2011 11:39) писав:

А до того він сліпий був? Було йому погано то треба було втікати, а не чекати що прийде якась рятівниця і його забере.
ну ніхто ж не знає що буде завтра. Вчора було нормально, сьогодні - краще, а завтра може бути ще краще і з кимось іншим)
  • 0

#434 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:47

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 11:45) писав:

ну ніхто ж не знає що буде завтра. Вчора було нормально, сьогодні - краще, а завтра може бути ще краще і з кимось іншим)
Якщо між двома людьми є якісь серйозні стосунки, то вони не повинні шукати якихось перспектив на стороні. Якщо таки шукають - то до сраки ті стосунки, які між ними є.
  • 0

#435 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:48

останній раз заходив, було 4 сторінки, зараз 22, це ж яка актуальна тема має бути гг
  • 0

#436 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:52

Перегляд дописуHalka (25.06.2011 11:47) писав:

Якщо між двома людьми є якісь серйозні стосунки, то вони не повинні шукати якихось перспектив на стороні. Якщо таки шукають - то до сраки ті стосунки, які між ними є.
ВОТ ІМЕННО!!!

Перегляд дописуВареник (25.06.2011 11:48) писав:

останній раз заходив, було 4 сторінки, зараз 22, це ж яка актуальна тема має бути гг
Куме я вже 2 сторінки видалив, такої брєдятини понаписували, що мене вчора цілий вечір плющило... А сьогодні в мене є пиво, мене не плющить)))

цікаво, як поставляться адміни до модера-алканавта))))
  • 0

#437 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:54

гг Куме, зобань мене, в разі чого. мені ніц, а план виконаєш :)
  • 0

#438 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 10:59

Перегляд дописуВареник (25.06.2011 11:54) писав:

гг Куме, зобань мене, в разі чого. мені ніц, а план виконаєш :)
Тю, та нє)))) Я ж ще не досвітчений в тій справі))
  • 0

#439 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 11:00

Перегляд дописуMiguel (25.06.2011 11:52) писав:

ВОТ ІМЕННО!!!
Шо "вот іменно"? Якщо стосунки хєрові, то не треба їх продовжувати чекаючи що може колись хтось прийде і буде комусь добре. Треба ставити крапку і йти самому шукати що тобі хочеться. Чи треба спочатку "запасний аеродром" підготувати?
  • 0

#440 Hilda

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 11:01

Перегляд дописуHalka (25.06.2011 11:47) писав:

Якщо між двома людьми є якісь серйозні стосунки, то вони не повинні шукати якихось перспектив на стороні.
Адже можна запросити "перспективу" в сім'ю, щоб вона не була сторонньою. (2 жінки + 1 мужик).
Нові, цікаві оргазми.
При лесбійському сексі навіть неважлива потенція мужика, в жінок язики завжди працюють.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних