Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#401 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 24.06.2011 – 17:18

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.06.2011 17:12) писав:

Хай там як,але дивлячись на ту ситуацію зі сторони,без МОЇХ емоцій можу щиро сказати,що тато він хороший. Йому завжди цікаво як діти вчаться,робить з ними уроки,готує їсти,гуляє,тощо. Я чула як він з ними розмовляє. А те,що дівка вже майже така як я і тато їй потрібен лише тоді коли шось тре-це вже інше,вічне питання.
це вже питання виховання. а хто їх виховував? - мама з татом. ок, мама погана. але щось добрий тато не мав більшого впливу на своїх дітей, щоб направити в інше русло. і якщо вони зараз проти нього - хай хоч якась частина, але вина його в тому є.
  • 0

#402 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 24.06.2011 – 17:20

Перегляд дописуMiguel (24.06.2011 18:17) писав:

клялася в Вірності, Любові, Чесності та Послуху подружньому Зображення
Так правильно. Я до того,що,наприклад, я застукала свого чоловіка з коханкою. Максимум я б поорала до нього,бо він мені,вроді,як шось винен. До жінки тієї я б не сказала жодного слова. Максимум обізвала б і за шкірку з хати викинула голу)
  • 0

#403 Hilda

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:21

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.06.2011 18:20) писав:

Максимум обізвала б і за шкірку з хати викинула голу)
Щоб інший мужик на неї скорше скочив. Гуманно.
  • 0

#404 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 24.06.2011 – 17:22

Перегляд дописуHilda (24.06.2011 18:16) писав:

Складно. Які інтереси у дитини?
Якщо до долі пісюна, то вже інцест якийсь.
Якщо до долі батька, як людини, то мабуть гірша атмосфера буде при постійних сімейних сварках. Психологічна травма.
Це не вища математика і не біохімія, нічого складного тут нема. Якщо цікавлять інтереси дитини то вмикаємо мозок (логічне мислення) і згадуємо що було потрібно коли самі були дітьми і думаємо що буде необхідне власним дітям для нормального і гармонійного розвитку та безтурботного життя. Долі пісюна випадає на долю коханок і дружини, так що збочені фантазії про інцест тут ні до чого.
Сваритися при дітях не можна, діти не повинні страждати від невихованості та нестриманості своїх батьків.
  • 0

#405 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:22

Перегляд дописучорно-біла (24.06.2011 18:18) писав:

це вже питання виховання. а хто їх виховував? - мама з татом. ок, мама погана. але щось добрий тато не мав більшого впливу на своїх дітей, щоб направити в інше русло. і якщо вони зараз проти нього - хай хоч якась частина, але вина його в тому є.
Мама,якщо вона не алкоголічка і наркоманка-завжди є мама. І діти завжди за нею. В 90 % випадків. Так,МЧ теж винен,я некажу що він святий. Просто не треба тут описувати глибокі душевні дитячі травми,і як діти ридатимуть за тим.що тато не приділив він час. Бо це брєд,принаймі в цій ситуації. Доня вже все знає,ок,ібо не мала, і файно з тим живе.
  • 0

#406 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:25

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.06.2011 18:20) писав:

Так правильно. Я до того,що,наприклад, я застукала свого чоловіка з коханкою. Максимум я б поорала до нього,бо він мені,вроді,як шось винен. До жінки тієї я б не сказала жодного слова. Максимум обізвала б і за шкірку з хати викинула голу)
Примітивно. Нашо кричати, нервуватися і псіхувати? Це ж вже нічого не змінить. Я б викинув з хати двох. Коханцю б наваляв фізично по-чоловічому (тіко не питайте за шо) а потім влаштував би вдома гулянку з друзями :)
  • 0

#407 Hilda

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:25

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.06.2011 18:22) писав:

Мама,якщо вона не алкоголічка і наркоманка-завжди є мама. І діти завжди за нею. В 90 % випадків.
Відчувається величезний життєвий досвід, щодо дітей
  • 0

#408 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:26

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.06.2011 18:22) писав:

Мама,якщо вона не алкоголічка і наркоманка-завжди є мама. І діти завжди за нею. В 90 % випадків. Так,МЧ теж винен,я некажу що він святий. Просто не треба тут описувати глибокі душевні дитячі травми,і як діти ридатимуть за тим.що тато не приділив він час. Бо це брєд,принаймі в цій ситуації. Доня вже все знає,ок,ібо не мала, і файно з тим живе.
Не говори дурниць. Ти часто спілкувалася з дітьми з неповноцінних сімей чи з дітьми-сиротами?
  • 0

#409 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.06.2011 – 17:27

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.06.2011 17:22) писав:

про дитячі душевні травми я нічого не говорила. діти то може і за маму, але це не означає, що одночасно вони мають бути проти тата, як це описуєш ти. по-ідеї вони мають любити обидвох і обидвом бажати добра. якщо ж озлоблені на когось з них, я вважаю, що вина самих батьків.
  • 0

#410 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:29

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 17:31) писав:

Ты изменяеш мне з женой,
Ты изменяеш ей со мной,
Женой любим,и мной любим,
Ты изменяеш нам двоим...

так,це все сумно.
з жінкою не зраджує а законно виконує подружній обов'язок))
  • 0

#411 Hilda

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:29

Перегляд дописуMiguel (24.06.2011 18:22) писав:

Це не вища математика і не біохімія, нічого складного тут нема. Якщо цікавлять інтереси дитини то вмикаємо мозок (логічне мислення) і згадуємо що було потрібно коли самі були дітьми
Ага, потрібні були канікули, морозиво, приставка "Денді"... (перефразовуючи: неуцтво, ангіна, зіпсована цвіто передача дефіцитного на той час телевізора)
  • 0

#412 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:35

Перегляд дописуHilda (24.06.2011 18:29) писав:

Ага, потрібні були канікули, морозиво, приставка "Денді"... (перефразовуючи: неуцтво, ангіна, зіпсована цвіто передача дефіцитного на той час телевізора)
Чого ж все так примітивно? А не потрібно було посидіти на колінах в тата? погамати з ложечки, якою годувала мама? Прогулятися по парку з бабусею? Чи Вас цікавили тільки матеріальні блага?
  • 0

#413 Hilda

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:38

Перегляд дописуMiguel (24.06.2011 18:35) писав:

Чого ж все так примітивно?
Бо "Сегу-Мегадрайв" мав тіко один крутий дитино на селі.
  • 0

#414 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 17:54

Перегляд дописуHilda (24.06.2011 18:38) писав:

Бо "Сегу-Мегадрайв" мав тіко один крутий дитино на селі.
O tempora, o mores!

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 18:50) писав:

Все йде по колу? Чому не розлучається? Бо совість не дозволяє законну Ж вигнати,а піти вона немає куди... Зняти квартиру-не вихід,дарувати часний будинок з всіма зручностями і ремонтами,а самому з новою коханою на зарплату винаймати житло,і + платити аліменти на 2 дітей.

Що скажите? Де? Де та жіноча гордість,логіка і розум? Де вона? Там не сіра речовина,а гальмівна.
До чого ж тут жіноча логіка? Мужик хоче нового щастя? базару нема, то його проблеми, а чо дітки мають страждати? Якщо заберає дітей собі (при умові що діти хочуть з ним бути) то він і в будинку залишається. А якщо діти з мамою лишаються то і дім і аліменти діткам і мамі відходять. Що ж тут дивного? Один мій знайомий в Сірії живе, то ж говорив що там можна декілька дружин мати згідно закону, але кожна має жити окремо і кожній має виділятися нехіла купа бабла (плюс бабло на дітей кожної жінки). Так що нічого дивного тут нема.
  • 0

#415 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.06.2011 – 18:28

Перегляд дописуMiguel (24.06.2011 17:26) писав:

Не говори дурниць. Ти часто спілкувалася з дітьми з неповноцінних сімей чи з дітьми-сиротами?
отож, діти чудово вміють робити вигляд що їм пофіг щодо стосунків своїх батьків, поки самі ночами в подушку плачуть і срачі за стінкою слухають. так що,наскільки тій доні добре в праві судити лише сама доня. як би вона не старалась показати що їй все пох, дітям ЗАВЖДИ є діло до сім"ї.

Перегляд дописуHilda (24.06.2011 17:29) писав:

як приземлено. суть же не в тих морозивах, денді і всій іншій фігні. суть в увазі і розумінні, а це так, атрибутика.
  • 0

#416 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 20:55

Перегляд дописуСкажена ягідка (14.06.2011 17:51) писав:

А тепер до тих,хто пише,що ця історія закінчиться традиційно: мене він залише як чергову іграшку,а сам далі житиме у добрі і злагоді з жінкою-не бути цьому.
Ця історія і справді печальна. Чому? Та тому що так просто я нікому нічого не дарую. Я вкладу всі сили щоб він був мій. Якщо,з якихось причин таке не вийде,тоді все це закінчиться печально для всіх нас. Всіх.
Я дуже його кохаю,і якщо ситуація складеться так,що не буде виграш за мною, пошкодують всі. Я недавала і недам ніколи і нікому себе ображати. І за моє поломане життя(а воно таки поломане буде) буде аналогічна відповідь.

Тому або пан,або пропав. Інакше не вмію. До кінця треба йти,до кінця. Інших варіантів не розглядаю. Саме тому все і завжди отримую.
О так! Коли я прийшов з армії, то деякі мої друзі запропонували об'єднати наші знання, уміння і навики і створити щось накшталт молодіжної організації (зараз багато таких організацій які офіційно займаються історично-патріотично-націоналістичною фігньою), але наша організація як і деякі інші, мала б займатися трошки іншим видом діяльності - підготовкою силових та спеціальних груп молоді для виконання робіт підвищеної небезпеки. Деякі дядьки-депутати обіцяли посприяти матеріально і юридично, якщо ми час-від-часу наших "бійців" скеровуватимемо їм на допомогу у "політичній" боротьбі. Але вчасно ми збилися з тої ідеї.
Так от про що я говорю... тобі з твоїми амбіціями і настроями (типу - замочу всіх), я таких організаціях місце б завжди знайшлося, там би отримала відповідну підготовку і засвоїла б методики ліквідації субєктів )))
  • 0

#417 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 24.06.2011 – 21:29

Панянко Скажена ягідка Хочу нагадати вам що сьогодні 24 червня і всі ми та зокрема я чекаємо покращення життя вже сьогодні продовження нашого улюбленого серіалу. Коли буде прем"єра?

Цитата

Дитина відверто шукає з мамою нового тата. Просто вона незнає,що тато про те все вкурсі.

Цитата

А от уяви що дітям не пофіг.доця пише замість мами на сайті коли та з граматики збивається,що шукають спонсора. А за татком щось не сильно сльози ллє.

Я мабуть повторюся, але мене все ще цікавить моє питання - вам це розказував ваш МЧ ?
  • 0

#418 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.06.2011 – 21:50

Перегляд дописуMiguel (24.06.2011 18:07) писав:

"сука не схоче - кобель не скоче" (ніхто ж ту коханку не гвалтує)
"Кобель не схоче - сука не скоче", адже й кобеля не силують.

Повідомлення відредагував zav: 24.06.2011 – 22:14

• 0

#419 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.06.2011 – 00:10

Перегляд дописуMiguel (24.06.2011 18:07) писав:

"сука не схоче - кобель не скоче" (ніхто ж ту коханку не гвалтує)
до чого тут гвалтування? дружина може звинувачувати коханку, яка розбиває сім’ю/стосунки, які були нормальними.

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.06.2011 18:00) писав:

А краля,чекає,чекає. І хрин віддасть.
пригадується мені, що крала вже давно (з тиждень чи два тому) мала жити окремо зі своїм „МЧ“©, а не продовжувати тут слюні-соплі на форумі розводити про те, які погані діти чи дружина, з якими той „МЧ“© щось досі ніяк не розійдеться бідний нещасний
  • 0

#420 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 25.06.2011 – 07:04

Краля як і обіцяла-захистила диплом і на днях переїжджає. Любі мої,все чудово.

Перегляд дописуMiguel (24.06.2011 17:29) писав:

з жінкою не зраджує а законно виконує подружній обов'язок))
Вже не виконує. Хай здохне від недотраху. Вона...

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 25.06.2011 – 07:06

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних