Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#361 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.06.2011 – 13:37

Перегляд дописуМаківка (15.06.2011 14:22) писав:

В одній з обласних газет натрапила на цікаву статійку. Ось витяг. Почитайте на дозвіллі.

Цитата

7. Вам не потрібно купувати прикрас на 8 Березня, адже вона все одно їх ніколи не носитиме.
4. Ви можете бути абсолютно спокійні за свій гаманець - походи до ресторанів, де вас можуть побачити її друзі та родичі, виключені з порядку денного.

Тю..а я, дурень, для тебе прикраси купив...до ресторану мав намір запросити. Виявляється, всього цього не потрібно ? Красота! Я - твій, Маківочко, тіко твій... на вєкі вєчниє.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.06.2011 – 13:41

• 0

#362 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.06.2011 – 16:34

Перегляд дописуБезбожник (15.06.2011 14:37) писав:

Тю..а я, дурень, для тебе прикраси купив...до ресторану мав намір запросити. Виявляється, всього цього не потрібно ? Красота! Я - твій, Маківочко, тіко твій... на вєкі вєчниє.
Я не підлягаю під жодне з правил - особлива ж. :rolleyes:

А слона між рядками тексту так і не помітили. ))
Єдине прохання - сприймати усе з гумором.
  • 0

#363 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 15.06.2011 – 18:18

Перегляд дописуБезбожник (15.06.2011 10:43) писав:

Я тобі так скажу. От ти ремонт, в будинку/квартирі, робиш ? Робиш. А чому ? Тому що, "ось ці обої", тобі до вподоби. Так то ремонт, а то...можна, звісно ж, і зі старими обоями жити але подобатись вони не будуть. Можна їх помити, підмарафетить і втюхать собі в голову, себто самообманутись, що вони нічогенько собі...але подобатись не будуть. Можна навіть віддати собі наказ що ці, старі обої, найкращі і ти зобовязана з ними примиритись...але подобатись, хоч на диби ставай
Ще ніколи не чула, порівняння жінки з обоями. Тим паче, шо наскільки встигла помітить ягідка - темпераментна. Ніяк не підходить до простих папірців, які просто наліплені на стіни, не несуть жодної сенсової функції. Не вдале порівняння.
Я б розказала про автівки. Жінка - старий запорожець, із знаною потужністю, дещо стукотячим мотором..., іржавим кузовом і т.д. А от нова коханка - сучасна потужна іномарка, майже новенька, гарна, аж блищить. Так і хочеться спробувати її. Ну що? Кому хочеться їздити на старій автівці? :rolleyes:
  • 0

#364 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.06.2011 – 19:40

Перегляд дописуЮля Колготкіна (15.06.2011 20:33) писав:

Безбожник герой. І коханець. Я навіть сама би з ним тойво не відмовилася. :ggggg:
Ще тільки в нас клони гомосятиною не попахували. :rolleyes:
Надибала в інеті.

Цитата

Чи варто крутити романи із заміжніми жінками?

Почнемо із плюсів:
1. Заміжні жінки досвідчені у всіх питаннях, вони вже знають, як, що і до чого.
2. Вони більш романтичні у своїй поведінці, ніж незаміжні.
3. Вони, на відміну від незаміжніх дівчат, розуміються в житті, побачили вже, як це бути заміжньою і як жити з чоловіками.
4. Можливо, ви будете себе краще почувати із тією людиною, з якою крутите роман, ніж, скажімо, із своїм чоловіком (жінкою).

Мінуси:
1. Чоловік заміжньої як дізнається, що у вас із його жінкою роман, може зробити непереливки і вам, і своїй зрадниці.
2. Із заміжньою жінкою ви не одружитеся, хіба що прийдеться їй покидати свою сім’ю, подавати на розлучення і тому подібне. Не думаю, що багато людей хочуть псувати життя комусь.
3. Ви зрадите своїй коханій дівчині чи дружині, і це може призвести до негативних наслідків.
4. У заміжньої жінки можуть бути вже і діти. І як ви себе будете поводити, якщо, скажімо, Ваша пасія розлучиться зі своїм чоловіком та з дитиною прийде до вас? Що тоді?
5. Вас зацькують знайомі чи сусіди.

• 0

#365 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.06.2011 – 20:35

Перегляд дописуБезбожник (15.06.2011 10:43) писав:

Я тобі так скажу. От ти ремонт, в будинку/квартирі, робиш ? Робиш. А чому ? Тому що, "ось ці обої", тобі до вподоби. Так то ремонт, а то...можна, звісно ж, і зі старими обоями жити але подобатись вони не будуть. Можна їх помити, підмарафетить і втюхать собі в голову, себто самообманутись, що вони нічогенько собі...але подобатись не будуть. Можна навіть віддати собі наказ що ці, старі обої, найкращі і ти зобовязана з ними примиритись...але подобатись, хоч на диби ставай, будуть - ТІ. Такий у кохання закон.
Ти он, християнка, і хоч я антихрист, але по відношенню до тебе я це з повагою визнаю...так ти Бога де знайшла ?..на дорозі валявся ?..ніфіга, ти його ВІДЧУЛА, ніхто і ніщо не може збити тебе з пантелику бо віра Богу є твоя життєва необхідність..ти без цього жити не здатна, що ?..не так кажу ? Хіба твого Бога можна руками помацати ?..а кохання ? І те і друге має над людиною беззаперечну владу...дивно, що ти ягідку ніяк зрозуміти не можеш. От така "баєчка" про твоє відчуття твого Бога, яке, я, визнаю як правду...як і відчуття ягідки.
Раз мені таке велике послання - мушу відповісти :rolleyes: Я ніколи в житті не порівнюю почуття з ремонтом чи обоями, ой ні...з поїздом порівнювала...вірніше казала, що поїзд пішов і назад не вертається :ggggg: Щодо Бога - до чого тут це? Ми колись раз вирішили це питання - я маю ВІРУ і мене не так просто зіштовхнути, хоч я далеко не така як належало б бути. Ви кажете, що я не розумію ягідку? Ну чому ж ? Я її не осуджую і нічому не вчу - це її життя і її справа, а я не вчителька, щоб повчати. Просто в кожного з нас є своє бачення, якийсь досвід, зрештою елементарна порядність і мене обурює те, що ви тут обзиваєте молодь зовсім не знаючи цих людей і скоріш за все вряд чи колись зустрінетесь у реалі.

Цитата

Капєц нам, як нації, мальчікі і дєвочкі, з таким підходом до кохання.
Це ви про теорію "стакана води", що зародилась в перші роки совєцкой власті? В мене трошки інші цінності, розумієте?
Ви думаєте, що ні в кого більш не було таких ситуацій? Як на мене то сила духу це не лише стрибки з парашутом у гречку, і обсирання чужої жінки і дітей, це ще й гонор і гордість, а не йди на поводу коли в трусах свербить. Що ви там ще казали про те, що ми тут у лайні парпаємось? даруйте, але панянка прийшла, вилила та й продовжує виливати це лайно, то нехай буде готовою до того, що хтось її в те лайно тицьне носом.

Цитата

Доречі,я надіюсь ви здогадуюсь де для мене ваші оцінки
Не хами, бо я нічим тебе не образила.
  • 0

#366 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 20:39

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2011 21:35) писав:

Раз мені таке велике послання - мушу відповісти :rolleyes: Я ніколи в житті не порівнюю почуття з ремонтом чи обоями, ой ні...з поїздом порівнювала...вірніше казала, що поїзд пішов і назад не вертається :ggggg: Щодо Бога - до чого тут це? Ми колись раз вирішили це питання - я маю ВІРУ і мене не так просто зіштовхнути, хоч я далеко не така як належало б бути. Ви кажете, що я не розумію ягідку? Ну чому ж ? Я її не осуджую і нічому не вчу - це її життя і її справа, а я не вчителька, щоб повчати. Просто в кожного з нас є своє бачення, якийсь досвід, зрештою елементарна порядність і мене обурює те, що ви тут обзиваєте молодь зовсім не знаючи цих людей і скоріш за все вряд чи колись зустрінетесь у реалі. Це ви про теорію "стакана води", що зародилась в перші роки совєцкой власті? В мене трошки інші цінності, розумієте?
Ви думаєте, що ні в кого більш не було таких ситуацій? Як на мене то сила духу це не лише стрибки з парашутом у гречку, і обсирання чужої жінки і дітей, це ще й гонор і гордість, а не йди на поводу коли в трусах свербить. Що ви там ще казали про те, що ми тут у лайні парпаємось? даруйте, але панянка прийшла, вилила та й продовжує виливати це лайно, то нехай буде готовою до того, що хтось її в те лайно тицьне носом.
Не хами, бо я нічим тебе не образила.
ага, і в догонку дубль два до крутої дівчини, якій море по коліна: то ти зустрічалась з його дружиною чи ні? ти ж така бойова, то дай відповідь
  • 0

#367 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 20:51

Перегляд дописуМаківка (15.06.2011 21:49) писав:

Так, мадам, я це вже десь чула. :rolleyes: Ага-а-а-а...

Чоловік, який розумно говорить про любов, не дуже закоханий. У справжнього чоловіка приховане дитя, яке хоче грати.
Тільки чоловік, що поважає жінку, може розлучитися з нею, не принижуючи її.
Думаю ці слова знайдуть своїх адресатів.

Повідомлення відредагував nusay: 15.06.2011 – 21:15

• 0

#368 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 21:48

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2011 21:35) писав:

Раз мені таке велике послання - мушу відповісти :rolleyes: Я ніколи в житті не порівнюю почуття з ремонтом чи обоями, ой ні...з поїздом порівнювала...

Отож то і воно. Порівняння має бути тоді, коли потрібно спростити щось складне.

Цитата

Щодо Бога - до чого тут це?

Не про Нього була мова...про відчуття. Твої і ягідки. Жаль, що ти не зрозуміла.

Цитата

Ви кажете, що я не розумію ягідку?

Не розумієш, птахо. Вона тобі, відчуттями, а ти їй, розумом. Нестиковочка у вас. Одна другій назустріч, а зустрітись не можете.

Цитата

В мене трошки інші цінності, розумієте?

А ми про ЩО тут говорим ? У кохання немає цінностей, Ластівочко. Воно саме - цінність. Таким його і треба сприймати. Підходити до нього і говорити про нього, з позиції решти людських ціенностей - безглуздо. Повірь, що це так.

Цитата

Ви думаєте, що ні в кого більш не було таких ситуацій? Як на мене то сила духу це не лише стрибки з парашутом у гречку, і обсирання чужої жінки і дітей, це ще й гонор і гордість, а не йди на поводу коли в трусах свербить.

Якби ж в неї тіко в трусах свербіло...тут зовсім інше, Ластівочко. І не в ситуації справа. Кохання не вибирає ситуацій. У ягідки, воно прийшло ось ТАК, ось до ТАКОГО чоловіка, ось в ТАКІЙ ситуації. Йому, коханню, по барабану, дружина, діти і решта, що там ще є. Воно - ПРИЙШЛО. Воно нікого запитувати не збирається :куди, як, в якій ситуації прходити...це його природня властивість. І якби воно, свого часу, прийшло до того чоловіка відносно нинішньої дружини, то всі потуги ягідки були б марними. Його, чоловіка, справжнє кохання до нинішньої жінки, хрєн би відпустило...бодай навіть на одну ніч, заради розваги. Це - неможливо. А раз це трапилось, він свою дружину не кохає. І ніякі "воплі" про честь, обовязки, совість і т.д. тут не допоможуть і в обговоренні, в розумінні ситуації, їм місця немає. Для справжнього кохання ці поняття, ці ЛЮДСЬКІ терміни - не існують. Це є правда, щоб там хто не вигадував і які б терміни-гасла не намагався протиставити коханню. Воно все це зламає і перемеле, не напружуючись. Тому я і казав, кохання це не тіко радість але і велике горе. Однак найцікавіше, Ластівочко, це та обставина, що нинішня жінка, того чоловіка, теж його не кохає. Я це стверджую і нехай тебе це не дивує. Тут така штука, що якщо я по справжньому кохаю якусь жінку..наголошую, по справжньому, Ластівочко, то в будь якій ситуації я ніколи не бажав би їй зла. І ніяких проклять в сумці/торбі не носив би. Як я вже казав - хрєн кохання таке дозволить..я не зможу. Не зможу тому, що її благополучне життя для мене є найдорожчим..якщо вона кохає когось, якщо це її щастя, най вона його візьме...тому що я її кохаю. А якщо я розпущу нюні, підключу свою гординю, почну верещати про совість, обовязок (цікаво, який?) і таке інше, значить я кохаю самого себе, а не її. І оте верещання, скандали, оті прокляття, це значно легше аніж мати мужність, і кохаючи, зичити людині щастя. Я казав, це для меншості, і не для слабаків.

Цитата

Що ви там ще казали про те, що ми тут у лайні парпаємось? даруйте, але панянка прийшла, вилила та й продовжує виливати це лайно, то нехай буде готовою до того, що хтось її в те лайно тицьне носом.

Нехай тицяють раз по людськи не можуть...а ти, Ластівочко, тут при чОму ?
  • 0

#369 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 22:12

Перегляд дописуБезбожник (15.06.2011 22:48) писав:

А ми про ЩО тут говорим ?
Знаю шо сперичатись марно, проте скажу, описане вище кохання - егоїстичне, без компромісів! Так не має бути!
  • 0

#370 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 22:33

Перегляд дописуnusay (15.06.2011 23:12) писав:

Знаю шо сперичатись марно, проте скажу, описане вище кохання - егоїстичне, без компромісів! Так не має бути!

Кохання повинне мати компроміси ?...шо за казочка ? Звідкіля вона тобі в голову впала ?
Навіть все наше життя компромісів не має. Попереду, смерть...ага...без компромісів. Чи в тебе є варіанти ?
  • 0

#371 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.06.2011 – 09:47

i 

Трохи почистила

• 0

#372 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 16.06.2011 – 17:17

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2011 20:39) писав:

ага, і в догонку дубль два до крутої дівчини, якій море по коліна: то ти зустрічалась з його дружиною чи ні? ти ж така бойова, то дай відповідь
Так а для чого з нею зустрічатись?
  • 0

#373 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.06.2011 – 20:26

Перегляд дописуМеланка (16.06.2011 18:17) писав:

Так а для чого з нею зустрічатись?
Ну так людина ж заявляє, що всім покаже кузькіну мать, то от з цікавости й питаю чи бачились з дружиною?

Пане Безбожнику, не маю жодного бажання виставляти своє життя на загал, але впевнено заявляю, що була схожа ситуація, (та й не в мене одної) і я зуміла і змогла не зруйнувати чиюсь сім"ю, і як було на душі лише мені відомо, соплі ніде на загал не кидала,а ще знала, що і йому було не з медом, але все з часом налагодилось, а ще...ще лишились спогади як про хорошу людину і усвідомлення, що совість моя чиста.

Цитата

Кохання не вибирає ситуацій.
так, але нам крім серця ще й голову при народженні дали

Цитата

що нинішня жінка, того чоловіка, теж його не кохає.
, можливо і я навіть припускаю, що вона хотіла б щоб він таки пішов, а він чогось не йде :rolleyes:
прокляття? донька в інеті кавалєрів їй шукає і ти ди? Гімнюк він, вибачте і тікай від нього Ягідко поки ще не пізно.
Зрештою тема себе вичерпала, бо почули позицію лише закоханою юнки, а от якби почули думку його дружини - думаю серіал був би ще той і набагато цікавіший :ggggg:. ЯКби там не було, але бажаю Ягідці мудрості і здоров"я
  • 0

#374 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 16.06.2011 – 21:21

Як ви вважпєте, чи повинен одружений чоловік утримувати дітей, котрих йому народила коханка?
  • 0

#375 Юля Колготкіна

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:звідти

Відправлено 16.06.2011 – 21:23

Перегляд дописуreyneke (16.06.2011 22:21) писав:

Як ви вважпєте, чи повинен одружений чоловік утримувати дітей, котрих йому народила коханка?
одружений чоловік повинен утримувати коханку.
  • 0

#376 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.06.2011 – 21:42

не знаю чи повинен.....напевно ніхто нікому нічого не винен...якщо та дитина бажана їй, потрібна то жінка не відмовиться від допомоги, а якщо він гамнюк то пішов він з своїми грошима...
  • 0

#377 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 16.06.2011 – 22:01

кожен чоловік повинен утримувати своїх дітей
і справжній і фіктивний
  • 0

#378 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.06.2011 – 22:08

Перегляд дописуПластун (16.06.2011 23:01) писав:

кожен чоловік повинен утримувати своїх дітей
і справжній і фіктивний
я думаю, що кожен нормальний чоловік повинен забезпечити своїй дитині повноцінну сім"ю з татом не лише на вихідні чи відпустку...
  • 0

#379 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 16.06.2011 – 22:14

Перегляд дописуЛастiвочка (16.06.2011 23:08) писав:

я думаю, що кожен нормальний чоловік повинен забезпечити своїй дитині повноцінну сім"ю з татом не лише на вихідні чи відпустку...

так, я теж за полігамію :rolleyes:
  • 0

#380 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.06.2011 – 22:34

i 

Флуд видалено