Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#341 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 14.06.2011 – 21:22

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 21:59) писав:

Ой, шо тут втямлювать ?... якщо ти на цю ніч вільна, то, я, тебе кохаю, Маківочко. Про пози і витрибеньки...вирішим без свідків.
Давно пора. А то Маківочко, квіточко... :rolleyes:

Перегляд дописуСкажена ягідка (14.06.2011 21:58) писав:

Гарно...
Я люблю тебе безмежно,турботливо,до шепоту, до нестями, до крику, до сліз… Люблю просто так, як люблять діти: щиро і ні за що! Ти – моє повітря, моя необхідність, ти промінь сонця в похмурий день, ти – мій вітер свободи, ти моя найяскравіша зірка серед похмурої ночі, ти – музика моєї душі, ти – солод на моїх губах, ти – щастя в моїх очах…
Це вже з якої опери? Невже такі слова кажуть лише заміжнім?
  • 0

#342 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 14.06.2011 – 21:26

Перегляд дописуМаківка (14.06.2011 21:22) писав:

Це вже з якої опери? Невже такі слова кажуть лише заміжнім?
Ти хотіла сказати одруженим?) Та це так,слова ніжності які вирвались після почутого рідного голосу в слухавці телефону))

Короче,тре йти спати,а то башка тріщить від сьогоднішніх подій і дописання диплому. Всім чмокє)
  • 0

#343 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.06.2011 – 21:29

та вся рамантіка - це,канєш, добре, але не заважало б ще трошки здорового глузду. більше 10 років прожити з жінкою,яку не кохаєш. зробити їй двох дітей. спільних дітей. своїх дітей треба любити. але не через них же тре було одружуватися і стільки разом жити?
  • 0

#344 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.06.2011 – 21:33

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 22:17) писав:

гарно ти як знаєш мене, і різницю вже взнав !!!
Моє кохання таке:
хочу, щоб ІСТОРІЯ нашої любові бігала по квартирі босоніж у пошуках чергової іграшки, а ПРОДОВЖЕННЯ сиділо у мене на колінах і сміялося...
Що дуже прогматично?

Прагматично чи не прагматично..мені по барабану. Мене он Маківочка на ніч чекає,..у неї чоловік сьогодні в запой пішов...і темі : "кохання до заміжньої" все відповідає...з позами і витребеньками. Так шо, бувай...не маю часу на тебе.
  • 0

#345 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 21:51

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 22:33) писав:

Прагматично чи не прагматично..мені по барабану. Мене он Маківочка на ніч чекає,..у неї чоловік сьогодні в запой пішов...і темі : "кохання до заміжньої" все відповідає...з позами і витребеньками. Так шо, бувай...не маю часу на тебе.
Де я писала про запой? :rolleyes: Задушу. )

Рихтуйте валізи. :ggggg:
  • 0

#346 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.06.2011 – 22:43

Скажена ягідка
смішно читати як ти тут щось намагаєшся нам довести. гарний серіал і ти майстер флуду - оцінила :rolleyes: Але остаточно оціню якщо відверто, без страху даси відповідь на моє питання:ти зустрічалась з його дружиною?ви розмовляли?
Пане Безбожнику, я вас дуже моцно прошу - не розказуйте байки про коханя

я собі тут думаю, що зустріч з його жінкою то тобі не стрибки з парашутом :ggggg:

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 14.06.2011 – 22:23

• 0

#347 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 08:41

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2011 22:44) писав:

я думаю що якщо Ягідка так любить екстрім хай попробую секс зі своїм хлопом на очах у його жінки))) буде весело
Хочете, щоб вони скліщилися? Нічогенький собі екстрім. )

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.06.2011 08:32) писав:

Все,кінець фільму)
Ягідко, давно пора. І моя порада, люба. Хай би як тобі не було боговито з тим чоловіком (жонатий/нежонатий - не наша морока), хай би що він не вичворяв у ліжку (на стелі ви сексуєте, на підвіконнику, на торшері - байдуже), ніколи не викладай свої почуття на загал. Як на мене, це є особисте, рідне, зрештою інтимне... Тільки ти то можеш вирозуміти, для решти це чергова забавка.
  • 0

#348 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.06.2011 – 08:49

Перегляд дописуМаківка (15.06.2011 09:41) писав:

що що ? ))
  • 0

#349 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 08:59

Перегляд дописуФабрегас (15.06.2011 09:49) писав:

що що ? ))
А Ви гадаєте, що коли жінка зайде до кімнати, а пара буде займатися перегонами, то останніх це не здивує? :rolleyes:

Чи, може, вони дружину залучать до оргій?
  • 0

#350 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.06.2011 – 09:14

Перегляд дописуСкажена ягідка (14.06.2011 21:58) писав:

Гарно...

Я люблю тебе безмежно,турботливо,до шепоту, до нестями, до крику, до сліз… Люблю просто так, як люблять діти: щиро і ні за що! Ти – моє повітря, моя необхідність, ти промінь сонця в похмурий день, ти – мій вітер свободи, ти моя найяскравіша зірка серед похмурої ночі, ти – музика моєї душі, ти – солод на моїх губах, ти – щастя в моїх очах…
:rolleyes: :ggggg: ;)
  • 0

#351 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.06.2011 – 09:16

Перегляд дописуМаківка (15.06.2011 09:59) писав:

тепер ясно що в вас в голові ))
  • 0

#352 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.06.2011 – 09:18

Перегляд дописуМаківка (15.06.2011 09:59) писав:

А Ви гадаєте, що коли жінка зайде до кімнати, а пара буде займатися перегонами, то останніх це не здивує? :ggggg:

ход, каньом!

Перегляд дописуЛастiвочка (14.06.2011 23:43) писав:

Скажена ягідка
смішно читати як ти тут щось намагаєшся нам довести. гарний серіал і ти майстер флуду - оцінила :rolleyes: Але остаточно оціню якщо відверто, без страху даси відповідь на моє питання:ти зустрічалась з його дружиною?ви розмовляли?
так, вони розмовляли. Через посередника - чоловіка. І він добросовісно виконував усі ф-ї посередника
  • 0

#353 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 09:43

Перегляд дописуЛастiвочка (14.06.2011 23:43) писав:

Я тобі так скажу. От ти ремонт, в будинку/квартирі, робиш ? Робиш. А чому ? Тому що, "ось ці обої", тобі до вподоби. Так то ремонт, а то...можна, звісно ж, і зі старими обоями жити але подобатись вони не будуть. Можна їх помити, підмарафетить і втюхать собі в голову, себто самообманутись, що вони нічогенько собі...але подобатись не будуть. Можна навіть віддати собі наказ що ці, старі обої, найкращі і ти зобовязана з ними примиритись...але подобатись, хоч на диби ставай, будуть - ТІ. Такий у кохання закон.
Ти он, християнка, і хоч я антихрист, але по відношенню до тебе я це з повагою визнаю...так ти Бога де знайшла ?..на дорозі валявся ?..ніфіга, ти його ВІДЧУЛА, ніхто і ніщо не може збити тебе з пантелику бо віра Богу є твоя життєва необхідність..ти без цього жити не здатна, що ?..не так кажу ? Хіба твого Бога можна руками помацати ?..а кохання ? І те і друге має над людиною беззаперечну владу...дивно, що ти ягідку ніяк зрозуміти не можеш. От така "баєчка" про твоє відчуття твого Бога, яке, я, визнаю як правду...як і відчуття ягідки.

Цитата

я собі тут думаю, що зустріч з його жінкою то тобі не стрибки з парашутом :rolleyes:

В порявнянні з коханням ягідки, це вже дрібязок не маючий ніякого значення.

Перегляд дописуМаківка (14.06.2011 22:51) писав:

Де я писала про запой?

Та не писала ти, чо ти розходилась ?...він мені сам сказав.

Цитата

Задушу. )

В обіймах ? Я вже млію.

Цитата

Рихтуйте валізи.

Усьо готово...а "баришня уже лягли і просють" ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.06.2011 – 09:45

• 0

#354 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.06.2011 – 09:53

ґґґ)) Ну діти на форумі)) Мала б знати що таке буває лише в тварин.

З.І. Не до теми: і повертається ж у тебе язик настільки брехливою бути.

Повідомлення відредагував phobos: 15.06.2011 – 09:57

• 0

#355 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 09:59

(на стелі ви сексуєте, на підвіконнику, на торшері - байдуже)

Фігассє...ну на підвіконнику чи на стелі, ще можна...а на торшері ? Це як ? Все. Розпаковую валізи. Чого не вмію, того не вмію. Десь у мене старий торшер на горищі...тре потренуватись спочатку..шоб не покалічиться.

Перегляд дописуphobos (15.06.2011 10:53) писав:

Уяви собі, не тіко в тварин. Так що, Маківка, знає. В медицині, цьому є безліч прикладів.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.06.2011 – 10:08

• 0

#356 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 11:19

А таки показово для нас, українців. Мабуть таки, ментальність. Людина закохалась, зустріла найголовніше в своєму житті. Цілком природньо, що їй хочеться кричати на весь світ від щастя. Здавалось би...порадіти за неї, підтримати...так ні ж. Немає кому. Таке враження, що тут зібрались суцільні совєцькі пенсіонери-комуністи, (а не молодь), зі своїми заїздженими і нахрєн нікому не потрібними стереотипами...тут тобі і критика, і відмовляння, і обсирання і дебільні приколи...все що завгодно, окрім розуміння, що супроти кохання ніхто, ніде і ніколи, встояти не зможе. Чомусь цікаво скіко ті відносини тривають, цікаво чи рватимуть одна одній коси, ягідка та дружина, що вони одна одній скажуть, корочч, усім цікавий запах лайна і всім хочеться його сюди накласти, називаючи те лайно ; роздумами, помилкою ягідки, тимчасовим сексом, захопленням, і таке інше...дійсно, гребти проти течії завжди тяжко, краще за нею...як усі..прозябати в лагідному затишку займаючись, знову таки, як усі, звичаййнісіньким міщанством, замінивши кохання матеріальним сурогатом. І це молоді люди ???...старі, самозадоволені буркуни. Тільки і того що зморщок та сивини немає, як у мене. Капєц нам, як нації, мальчікі і дєвочкі, з таким підходом до кохання. Прозябайте далі. Прикалуйтесь, умнічайте, сумнівайтесь, розраховуйте, зважуйте, придивляйтесь, заробляйте купу бабла, сідайте на все це зверху і шукайте там своє щастя...ага...якщо знайдете...бо у нього адреса зовсім інша, пані та панове...старі пеньки.
  • 0

#357 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 12:09

Перегляд дописуФабрегас (15.06.2011 09:16) писав:

тепер ясно що в вас в голові ))
Це Ви почали закидати. Я лише виокремила цю думку з-поміж інших. :rolleyes:

Перегляд дописуphobos (15.06.2011 09:53) писав:

З.І. Не до теми: і повертається ж у тебе язик настільки брехливою бути.
Фобосе, ти б уже мовчав. Останнє китайське попередження. ))

Перегляд дописуphobos (15.06.2011 09:53) писав:

Таке буває і в людей. Читай літературу.
  • 0

#358 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 15.06.2011 – 12:29

ТИ ТАК І НЕ ВІДПОВІЛА НА ЗАПИТАННЯ ЛАСТІВОЧКИ...Я Б ТАКОЖ ХОТІВ ПОЧУТИ ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ ЗАПИТАННЯ...А НУ ДАВАЙ..ПРОДОВЖЕННЯ СЕРІАЛУ!
  • 0

#359 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 13:15

2Безбожник

Зображення
  • 0

#360 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 13:22

В одній з обласних газет натрапила на цікаву статійку. Ось витяг. Почитайте на дозвіллі.
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Прихований текст
ЧОМУ ЗАМІЖНЯ ЖІНКА КРАЩА КОХАНКА...

Гама стосунків між чоловіком та жінкою така ж різноманітна, як і звукова чи кольорова. Може, дехто не здогадується (хі-хі), але вони виходять далеко за межі суто подружніх стосунків. Як не билася над проблемою подружньої зради церква, моралісти у всі віки - нічого вдіяти не могли. Факт залишається фактом: чоловіки та жінки шукають стосунків „на стороні”. Ні, ми не виправдовуємо цього, однак і впадати у крайнощі не радимо. Якось один мій родич запитав у мами, відповідаючи на її моралістичні повчання: „То, може, ви знаєте рецепт щастя? Поділіться”! Ось і ми не знаємо, де та золота середина і та єдина лінія, якої потрібно дотримуватися, йдучи по житті. Якщо і ви ще не визначилися, можливо, вам стануть у пригоді наші спостереження. Єдине прохання - сприймати усе з гумором.

...за НЕЗАМІЖНЮ
1. Вам абсолютно не загрожує потрапити у пута Гіменея. Ніхто у найвідповідальніший момент не стане канючити, аби ви одружувалися, і вам не доведеться відповідати на безглузді запитання на зразок „Ти ж мені обіцяв...”.
2. Вам не потрібно щоразу читати лекцію про безпеку сексу і відливати холодною водою вашу кохану при згадці слова „презерватив”.
3. Ваша одружена обраниця не робитиме круглі очі, споглядаючи ваш порваний шкарпеток, і не буде мимрити під носа, що вона страшенно розчарована.
4. Ви можете бути абсолютно спокійні за свій гаманець - походи до ресторанів, де вас можуть побачити її друзі та родичі, виключені з порядку денного.
5. Вам не потрібно червоніти в аптеці, купуючи миттєві тести на вагітність, і пояснювати друзям, навіщо ви ходите в жіночу консультацію.
6. Вам гарантовано спокійний вечірній перегляд футбольного матчу Ліги чемпіонів та чергової серії „Бандитського Петербурга”, оскільки їй потрібно увечері бути вдома і робити з дітьми уроки та готувати вечерю чоловікові.
7. Вам не потрібно купувати прикрас на 8 Березня, адже вона все одно їх ніколи не носитиме.
8. Вам не потрібно щоразу пояснювати, хто та довгонога білява „колишня одногрупниця” та жагуча „колега по роботі”.
9. Ви можете викинути номери телефонів шкірвендиспансеру та здати на макулатуру брошурки про сифіліс.

...за ЗАМІЖНЮ
1. Вам не треба постійно вислуховувати безкінечні історії про те, що отримав Миколка в школі й скільки колготок порвала Настуня в садочку.
2. Вам не потрібно в завуальованій формі пояснювати, що ви не підходите на роль домашнього психолога і що свої проблеми кожен мусить вирішувати сам.
3. Ви можете бути впевнені, що ваш суб’єкт кохання не зірветься у найневдаліший момент і не кинеться до дверей з криками: „Через півгодини мій буде вдома”.
4. Вам не потрібно перебігати від під’їзду до під’їзду, граючи у „Козаки-розбійники”, та, йдучи поряд у натовпі, вдавати, що ви не знайомі.
5. Вам не загрожує щовечора сидіти вдома і дивитися на самоті остогидлий футбол та „Бандитський Петербург”.
6. Вам не доведеться на всі свята тинятися вулицями в пошуках пригод на власну голову, а на вечірках грати роль вовка-одинака.
7. Вам не доведеться в терміновому порядку вивчати курс „молодого” бійця на випадок, якщо вас перестріне на вулиці чужий чоловік.
8. Вам не доведеться шукати знайомства зі столітньою міллю у шафі коханки та стрибати з четвертого поверху в самісіньких шкарпетках.

Повідомлення відредагував Маківка: 15.06.2011 – 13:23

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних