Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#301 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 14.06.2011 – 18:17

ща розповім чужу історію. Моя подруга зустріла такого жонатика, тіко з одним дітьом. вони жили-були. розповідав шо одружений по зальоту, не кохає жінку і т.д... Новоспечена парочка мріяла про дітей та й робили...тіко дньом, бо на ніч треба було на нічні чергування.
Пройшло приблизно 6 місяців і моя подруга взнає випадково, шо одружений, щасливий в шлюбі, ночує з жінкою , і розлучатисЯ не збирався НІКОЛИ. Просто капець. Гарно шо діточки не получились, бо шкода дітей неповноцінних сімей.
Я багато таких прикладів знаю. Проте, є і з happy end...ом. Він був одружений, з дитиною, вона майже заміжня за іншим. його зустріла на дискотеці.пройшло багато квартир, ліжок... через 4 роки одружились. народили вже зараз свою малечу і щасливі. )))

Повідомлення відредагував nusay: 14.06.2011 – 18:34

• 0

#302 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.06.2011 – 18:31

Цитата

Я дуже його кохаю,і якщо ситуація складеться так,що не буде виграш за мною, пошкодують всі.
оцій фразі катастрофічно не вистачає змісту і логіки. якщо кохаєш "дуже" - не будеш в змозі причинити коханій людині біль і поступишся власним щастям. якщо гордість такого навіть припускати не дозволяє - кохання надумане.

Цитата

Він був одружений з дитиною
еее..оО?

неодноразово чула про себе, що я людина котра вміє добиватись свого. не безпринципна, не йду по головам, просто наполеглива. але при цьому я знаю, що якщо моїй коханій людині буде краще при якомусь іншому варіанті, я не опускалась би до того, щоб якось шкодити його щастю, для мене воно головніше за своє, хоча на форумах я про це і не розписую в кожнім пості. видно, що авторка постів дуже пишається тим, що добивається (видно і по капсу і по нервовості з смайликами, як реакція на закиди інших) будь-чого, але до чого тоді тут "дуже кохаю", тут вже не про кохання йдеться, а про азарт. аби не зникла вся пристрасть та інтерес,коли мета буде досягнена і виявиться, що цікавить не стільки людина, як почуття адреналіну під час зустрічей, ну тут треба ще плюсувати з його боку - історії про сім"ю, з твого - неполадки з батьками, котрі теж могли на це все вплинути. будь обачна, тому що з таким напором ти можеш зламати життя комусь іншому, навіть якщо, як ти кажеш, дуже кохаєш.

Повідомлення відредагував Крихітка: 14.06.2011 – 18:38

• 0

#303 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 18:37

Перегляд дописуКрихітка (14.06.2011 19:31) писав:

еее..оО?
та ні, забула кому поставити. от халепа. :rolleyes:

Перегляд дописуКрихітка (14.06.2011 19:31) писав:

оцій фразі катастрофічно не вистачає змісту і логіки. якщо кохаєш "дуже" - не будеш в змозі причинити коханій людині біль і поступишся власним щастям. якщо гордість такого навіть припускати не дозволяє - кохання надумане.
ооо... ідеалізовані відносини. Певно, шо є мета, і всі засоби гарні для її досягнення... 4 місяці надто малий термін шоби почати ДУМАТИ. А хай вчиться на власному досвіді. От тіко батьків шкода. Певно шо вони мають рацію.

Повідомлення відредагував nusay: 14.06.2011 – 18:38

• 0

#304 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.06.2011 – 18:40

Цитата

ідеалізовані відносини.
а інших і не повинно бути.

Цитата

і всі засоби гарні для її досягнення
не погоджусь - розривати чужі сім"ї не найкращий засіб досягнення власного щастя. при чому, таки власного, бо судячи з всього, бажання навіть коханої людини там не велику роль грають

Цитата

От тіко батьків шкода
гм, мені чомусь ні, в них своє життя, а життя чад їх не повинно стосуватись.
  • 0

#305 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 18:43

Перегляд дописуКрихітка (14.06.2011 19:39) писав:

а інших і не повинно бути.
та ні, стосунки мають бути реалістичними, не потрібно ідеалізовувати. Коли чари розвіюються, виявляється, шо у судженого велика купа недоліків з якими ми не можем миритися. )))
ага, батьки народжують, виховують, душу вкладають, конеша, як може їх стосуватися, в шо їх чадо влипло?

Повідомлення відредагував nusay: 14.06.2011 – 18:48

• 0

#306 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 14.06.2011 – 18:49

Скажена ягідка
ти вже неодноразово розказала нам про свій характер, про те яка ти темпераментна, амбітна і все в тому роді. кажеш, що тебе ніхто і ніщо не гребе, крім власної думки і мети. так чого ти тут постійно відстрілюєшся і повторюєш це все знову і знову? для чого ти цю історію взагалі сюди виклала? засудження тебе не цікавлять. похвали тобі по-ідеї не треба би було. чого ти чекаєш?
  • 0

#307 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.06.2011 – 19:03

Перегляд дописуСкажена ягідка (14.06.2011 17:51) писав:

Тому або пан,або пропав. Інакше не вмію. До кінця треба йти,до кінця. Інших варіантів не розглядаю. Саме тому все і завжди отримую.

Ніхто і ніщо не змусить тебе щось зробити, допоки не віддаси сама собі наказ. І тільки від тебе залежатиме і твоя дорога і твій результат. І ніхто тобі в цьому не є помічник. Тут ти будеш, одна, з усіма радостями і негараздами. Ти САМА повинна пройти свою дорогу, як і кожен з нас, свою. Цей закон ніхто і ніколи не відмінить...бо він справедливий. І справедливість його в тОму, що до всього, як і до свого кохання, потрібно топать власними ніжками, а не так,...заради приколу...так, ніколи ходити не навчишся. Ти відправилась в свою дорогу, ягідко ?...най щастить...гм...але синяків буде багато. Ну а відповідати на дебільні приколи сцикливих пацанів-соплячні, котра навіть не відає ЩО В ДУШІ ТВОЇЙ Є, геть не обовязково. Ти маєш бути вище цього...ти того варта.
Давай, ягідко, іди... у тебе все вийде.

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 19:43) писав:

Коли чари розвіюються, виявляється, шо у судженого велика купа недоліків з якими ми не можем миритися. )))

Туфта. У СУДЖЕНИХ недоліків небуває. На те він і суджений. Недоліки бувають тоді, коли тобі при заміжжі, ЗДАЛОСЬ, що це твій суджений. Угу.
  • 0

#308 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:05

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 19:59) писав:

Ніхто і ніщо не змусить тебе щось зробити, допоки не віддаси сама собі наказ. І тільки від тебе залежатиме і твоя дорога і твій результат. І ніхто тобі в цьому не є помічник.
є ше таке поняття, як обставини.
не все залежить від нас, проте погоджуюсь - левова доля. Логічно, шо якщо хоче, це гірше ніж болить.
  • 0

#309 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.06.2011 – 19:06

цікаво було б знати що означає гучна заява:

Цитата

тоді все це закінчиться печально для всіх нас.
?
які плани? будеш труїти всіх, палити?, сама втруїшся і напишеш записку, що в смерті винен той-то? і хто ці всі? нам теж перепаде щось? :rolleyes:
  • 0

#310 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:12

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 20:03) писав:

Туфта. У СУДЖЕНИХ недоліків небуває. На те він і суджений. Недоліки бувають тоді, коли тобі при заміжжі, ЗДАЛОСЬ, що це твій суджений. Угу.
та тю.Він з числа б/в (був у використанні). А в таких зазвичай купа недоліків. Інакше, від чудових не відмовляються!

Перегляд дописуЛастiвочка (14.06.2011 20:06) писав:

цікаво було б знати що означає гучна заява:?
які плани? будеш труїти всіх, палити?, сама втруїшся і напишеш записку, що в смерті винен той-то? і хто ці всі? нам теж перепаде щось? :rolleyes:
Доки так не питала, мені і не пахло суіцідом.
А тепер - кепсько, прям перейнялася я проблемою. (((шо і таке можливо.
  • 0

#311 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:17

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 20:05) писав:

є ше таке поняття, як обставини.
не все залежить від нас, проте погоджуюсь - левова доля. Логічно, шо якщо хоче, це гірше ніж болить.

Нє-а. Це у тебе існують обставини, а у ягідки їх немає. Їй таке слово : обставини - невідоме. Не розумієш ? Нє ? Поясню по іншому. Таких дівок, як вона, чоловіки люблять до безпамятства і до власної смерті... навіть якщо у них замість другої ноги - костиль....от тобі і вся казочка про обставини.

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 20:12) писав:

та тю.Він з числа б/в (був у використанні). А в таких зазвичай купа недоліків. Інакше, від чудових не відмовляються!

А суджений тут, яким боком ? Суджений, це той, котрий є твоєю власною душею..ти не в курсі ? Жалкую.
  • 0

#312 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.06.2011 – 19:19

Перегляд дописуСкажена ягідка (14.06.2011 17:51) писав:

А тепер до тих,хто пише,що ця історія закінчиться традиційно: мене він залише як чергову іграшку,а сам далі житиме у добрі і злагоді з жінкою-не бути цьому.
Ця історія і справді печальна. Чому? Та тому що так просто я нікому нічого не дарую. Я вкладу всі сили щоб він був мій. Якщо,з якихось причин таке не вийде,тоді все це закінчиться печально для всіх нас. Всіх.
Я дуже його кохаю,і якщо ситуація складеться так,що не буде виграш за мною, пошкодують всі. Я недавала і недам ніколи і нікому себе ображати. І за моє поломане життя(а воно таки поломане буде) буде аналогічна відповідь.

Тому або пан,або пропав. Інакше не вмію. До кінця треба йти,до кінця. Інших варіантів не розглядаю. Саме тому все і завжди отримую.
Це дурість. Це суто твоя і його вина буде. А сімя його нідо чого, не розумію погроз, у чому винна його жінка і діти, в тому що він кобель чи що?
  • 0

#313 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:23

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 20:14) писав:

чоловіки люблять до безпамятства і до власної смерті...
ну так, нашо ж він їй такий, та ще й з причіпом у вигляді діточок, та й з аліментами, по меншій мірі до виповнення 18-річчя.
Шкода, шо не трапився мачо, з пропискою у потрібній країні, з власним авто і домівкою, і без "життєвого досвіду" подружніх відносин. А може нехай влаштує кастинг, сходить на побачення з гарними та успішними. Та й порівняє у яку яму вона стрибає?
  • 0

#314 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:29

Перегляд дописуЛастiвочка (14.06.2011 20:06) писав:

цікаво було б знати що означає гучна заява:?

Нічого такого там не трапиться, птахо. У ягідки все вийде.
Щодо твого :"нам теж перепаде щось?", я думаю, що коли помирає чиєсь справжнє кохання...це як чиясь мала дитина...ще і не жила...усім жалко,...усім перепало.

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 20:23) писав:

ну так, нашо ж він їй такий, та ще й з причіпом у вигляді діточок, та й з аліментами, по меншій мірі до виповнення 18-річчя.
Шкода, шо не трапився мачо, з пропискою у потрібній країні, з власним авто і домівкою, і без "життєвого досвіду" подружніх відносин. А може нехай влаштує кастинг, сходить на побачення з гарними та успішними. Та й порівняє у яку яму вона стрибає?

СУДЖЕНИЙ. Крапка. Не намагайся зрозуміти не підвласне твоїй свідомості. Це, не для тебе. Марні потуги.
  • 0

#315 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:36

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 20:17) писав:

А суджений тут, яким боком ? Суджений, це той, котрий є твоєю власною душею..ти не в курсі ? Жалкую.
ой, а суджені конешо не чавкають, не плямкають, і не пукають...і в жодному разі не бувають роздратовані, ніколи не кричать, і не бють посуд. Я не кажу, що це має статися одразу після закінчення медового місяця, і всі кохання-зітхання причалюють до берега биту! Я не кажу розбиваються, хоча...
І ще всі суджені перестають бути такими, з народженням діточок. )))

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 20:29) писав:

Нічого такого там не трапиться, птахо. У ягідки все вийде.
Щодо твого :"нам теж перепаде щось?", я думаю, що коли помирає чиєсь справжнє кохання...це як чиясь мала дитина...ще і не жила...усім жалко,...усім перепало.
Фе, які порівняння смерть кохання і дитини. Ганьба. Діти не в чому не винні. А от шо померло кохання, винні як мінімум двоє.

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 20:29) писав:

СУДЖЕНИЙ. Крапка. Не намагайся зрозуміти не підвласне твоїй свідомості. Це, не для тебе. Марні потуги.
Да куда уж мені зрозуміти. 4 місячне велике кохання.
Моя власна думка - це захоплення, як хвороба, і скоро минеться. Як тільки знайдуться дієві ліки ))) Як тільки вона отримає, шо хотіла інтерес буде втрачено.
  • 0

#316 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.06.2011 – 19:39

ягідко, тобі не в цю тему. десь у нас була інша. про стосунки і шлюб. коли варто одружуватися. шось таке. ваші 4 місяці(аем соррі,якшо помиляюся, я особо не вчитувалая), як на мене, це дуже мало, для такої серйозності. але ж,звісно, не моє діло.
  • 0

#317 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:42

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 20:32) писав:

ой, а суджені конешо не чавкають, не плямкають, і не пукають...і в жодному разі не бувають роздратовані, ніколи не кричать, і не бють посуд.

Якщо твій "суджений" дозволяє собі за столом чавкати, плямкати...що там ще?...ага, пукати, я собі уявляю наскіко ти йому по барабану...а називаєш, судженим.

Цитата

Я не кажу, що це має статися одразу після закінчення медового місяця, і всі кохання-зітхання причалюють до берега биту! Я не кажу розбиваються, хоча...
І ще всі суджені перестають бути такими, з народженням діточок. )))

Незнаю як там із зітханням, але яким боком тут кохання ? Ти, просто ЖИВЕШ з чоловіком. І цей факт вважаєш коханням, плутаючи грішне з праведним.

Цитата

Фе, які порівняння смерть кохання і дитини. Ганьба. Діти не в чому не винні. А от шо померло кохання, винні як мінімум двоє.

Знову, ти ніфігашеньки не вїхала щодо порівняння. Гм...а кохання в ЧОМУ перед кимось винне ? До чого тут двоє,.. троє,.. двадцять пятеро ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.06.2011 – 19:43

• 0

#318 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 19:49

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2011 20:42) писав:

Якщо твій "суджений" дозволяє собі за столом чавкати, плямкати...що там ще?...ага, пукати, я собі уявляю наскіко ти йому по барабану...а називаєш, судженим.
Конешо мова тільки "за столом", а так він ангел.

Незнаю як там із зітханням, але яким боком тут кохання ? Ти, просто ЖИВЕШ з чоловіком. І цей факт вважаєш коханням, плутаючи грішне з праведним.
А хто сказав, шо я живу з чоловіком?

Знову, ти ніфігашеньки не вїхала щодо порівняння. Гм...а кохання в ЧОМУ перед кимось винне ? До чого тут двоє,.. троє,.. двадцять пятеро ?
Ну так, зато ти вїхав в порівняння з пуканням )))
  • 0

#319 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 14.06.2011 – 20:05

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 20:23) писав:

Я десь писала,що наші стосунки вже були перевірені багато чим...так,як не дивно за ці 4 місяці(доречі,сьогодні їм якраз 4 місяці,бо зустрічаємось з дня валентина,ага). Так от. Був в моєму житті хлопець,всього на кілька років старший від мене,з пропискою,як ви кажете,там де треба, немалими грошима, авто, хорошою перспективною роботою,сам непоганий,що по характеру,що зовні...так ні,я його кинула і вибрала свого: набагато старшого з дітьми,штампом в паспорті і купою проблем,бо чхати я на все це хотіла. Так,мені зараз ой,як не легко, але такою щасливлою як він мене не робив ніхто. Н І Х Т О.
Тому з ваших меркантильних предяв мені просто смішно. А що найпарадоксальніше-все це правда.
Хоча ні,від нього я таки дещо хочу: бути його дружиною,прожити з ним щасливо життя,щоб був завжди поряд,любив(а я його)..і сина. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 14.06.2011 – 20:06

• 0

#320 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 20:11

Перегляд дописуnusay (14.06.2011 20:48) писав:

Конешо мова тільки "за столом", а так він ангел.

Мова не про те, що там "за столом". Мова про те, що коли помирає чиєсь кохання..угу...оте сАме, котре справжнє, то це є трагедія вселенського розміру оскільки саме по собі, кохання, воно, на твій (як я бачу) подив, не людиною вигадане але воно людині, ВЛАСТИВЕ. І приходить воно не через розум, до твого відому. У нього інший шлях і інші двері для візиту. І якщо ти не здатна почути його стукіт, то будеш так і говорити : "Да куда уж мені зрозуміти. 4 місячне велике кохання." А тому, тобі потрібен великий час аби все зважити, продумати, сумніватись...корочч, розмазувать соплі...тіко от двері...ти їх так і не відкривала бо не почула...в результаті багаторічного самобману/приглядання/зважування, ти, отримуєш чавкання з плямканням...і пукання, єсстно. І ягідку тобі не зрозуміти...їй не потрібно навіть чотири місяці. Тут, бачиш яка штука, саме по собі, кохання, ніяких термінів не встановлює...я такого не чув...це ти, як людина, собі їх придумуєш бо належиш до більшості, себто, до сумнівающихся...ага..сАме так..тобі невідома простенька штучка :щоби відкрити оті двері для справжнього кохання і відчути його візит потрібно витратити не роки зважування і приглядання...навіть не чотири місяці. Це відбувається на протязі, МИТІ. Так вирішило воно - кохання, і якщо дав зівака...отримаєш плямкання. Угу.

Цитата

А хто сказав, шо я живу з чоловіком?

А хто сказав що це буквально ? Це, приклад.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних