Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#281 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 12.06.2011 – 16:01

Ну береш чужого чоловіка, то вже бери, для чого заручатися підтримкою і шукати однодумців? Для того ж чоловіка це також буде досвід. Досвід позашлюбних відносин. Яка різниця чи буде фінал позитивний, чи ні. В цей час ви проживаєте життя. одне , іншого не буде, не буде змоги прожити на чистовик!!! Мої враження : ці стосунки досить свіжі, сирі, все в рожевих окулярах. Це не надовго. ( Дай Боже, аби я помилялась!
  • 0

#282 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 12.06.2011 – 18:48

Перегляд дописуnusay (12.06.2011 17:01) писав:

Ну береш чужого чоловіка, то вже бери, для чого заручатися підтримкою і шукати однодумців? Для того ж чоловіка це також буде досвід. Досвід позашлюбних відносин. Яка різниця чи буде фінал позитивний, чи ні. В цей час ви проживаєте життя. одне , іншого не буде, не буде змоги прожити на чистовик!!! Мої враження : ці стосунки досить свіжі, сирі, все в рожевих окулярах. Це не надовго. ( Дай Боже, аби я помилялась!

Дай Боже,щоб у людей таких випадків поменше було)
  • 0

#283 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 12.06.2011 – 19:05

Перегляд дописуCrazy Bobik (12.06.2011 18:48) писав:

Дай Боже,щоб у людей таких випадків поменше було)
Чого всім і бажаю. Бо то важкий шлях,дівки. Не лізьте в таке. Хватить вже я плачу гіркими сльозами.Та паралельно і щаслива,як ніколи в житті. Кохаю,аж на очі не бачу.
  • 0

#284 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 19:09

як усе банально*позіхає
  • 0

#285 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.06.2011 – 19:13

Перегляд дописуСкажена ягідка (12.06.2011 16:04) писав:

Чому ви чіпляєтесь до слів.
та ні, зовсім не так і нема чого ображатись раз ви вирішили виставити на загал свою ситуацію то маєте бути готовими до питань і обговорення.
А знаєте що я думаю? Не все так просто у вас, не все так просто як тобі хотілось би...Не буде в тебе з ним нічого, вибач за різкість, тому бажаю тобі сили духу і тверезого розуму
  • 0

#286 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 20:35

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2011 20:13) писав:

та ні, зовсім не так і нема чого ображатись раз ви вирішили виставити на загал свою ситуацію то маєте бути готовими до питань і обговорення.
А знаєте що я думаю? Не все так просто у вас, не все так просто як тобі хотілось би...Не буде в тебе з ним нічого, вибач за різкість, тому бажаю тобі сили духу і тверезого розуму
Я завжди отримую те,що хочу!)
  • 0

#287 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.06.2011 – 20:55

Перегляд дописуСкажена ягідка (12.06.2011 20:05) писав:

Чого всім і бажаю. Бо то важкий шлях,дівки. Не лізьте в таке. Хватить вже я плачу гіркими сльозами.Та паралельно і щаслива,як ніколи в житті. Кохаю,аж на очі не бачу.

А ти не плач. Ти полетіла на вогонь яко мотильок і обовязково обпалиш крильця...можливо навіть згориш..це не кожному дається..меншості. Ти пізнаєш Справжнє Кохання а не "домашнє"..себто, лагідно-затишне. котре насправді ніяким коханням не є і котре належить більшості, як варіант самообману. Кохання, це пекуча біль, так само як і горе...з цього і виходь...тебе нагороджено здатністю Кохати по справжньому і це, твоя Доля. Слабакам таке не дається тому що у них дуже сильно розвинуте почуття обережності, прагматизм, довгих роздумів та сумнівів...а в тебе цього немає. Розмазувати соплі, це не для тебе..ти, як ота билинка в рівному полі...з усіх сторін тебе видно і вітер намагається здмухнути...а ти вчепись і смійся..а не плач.
  • 0

#288 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.06.2011 – 08:26

Цитата

Для мене є цікавим питання чому виникає у хлопців\чоловіків кохання до заміжніх жінок.
знайшов такий креатифф по темі від одного з російських журналістів

Цитата

Отже, краще всього розбивати повноцінні, щасливі, здорові, в міру забезпечені сім'ї приблизно п'яти-семи років від роду. Наявність дітей в сім'ї теж вкрай бажано. У подібному випадку успіх тобі практично гарантований. Руйнувати свій усталений побут така жінка навряд чи захоче, а ось урізноманітнити розмірене життя погодиться напевно.
http://mport.bigmir....ks/love/1504680
думаєте він сам це придумав? ні він просто творчо опрацював поради оригіналу, який доречі написала ніби жінка, така собі Марія Павлікова :rolleyes:
http://www.yoki.ru/relations/love/05-03-20...19-wifelover-0/
тож коли до Вас в шлюбі залицяється чоловік, то в 90% він шукає розваг без ризику та зобов’язань - пам’ятайте про це :)

Повідомлення відредагував Armando: 13.06.2011 – 08:34

• 0

#289 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 13.06.2011 – 09:15

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2011 21:55) писав:

А ти не плач. Ти полетіла на вогонь яко мотильок і обовязково обпалиш крильця...можливо навіть згориш..це не кожному дається..меншості. Ти пізнаєш Справжнє Кохання а не "домашнє"..себто, лагідно-затишне. котре насправді ніяким коханням не є і котре належить більшості, як варіант самообману. Кохання, це пекуча біль, так само як і горе...з цього і виходь...тебе нагороджено здатністю Кохати по справжньому і це, твоя Доля. Слабакам таке не дається тому що у них дуже сильно розвинуте почуття обережності, прагматизм, довгих роздумів та сумнівів...а в тебе цього немає. Розмазувати соплі, це не для тебе..ти, як ота билинка в рівному полі...з усіх сторін тебе видно і вітер намагається здмухнути...а ти вчепись і смійся..а не плач.
Такі пости додають сил йти вперед. Ти навіть неуявляєш наскільки ти попав в десятку описавши тут мій характер.
  • 0

#290 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.06.2011 – 21:01

Перегляд дописуСкажена ягідка (13.06.2011 10:15) писав:

Такі пости додають сил йти вперед. Ти навіть неуявляєш наскільки ти попав в десятку описавши тут мій характер.
начхавши на чиєсь життя і на чиюсь долю, чиїсь сльози? пофіг аби мені добре? так на чужому горі щастя не побудуєш....не нами сказано...

Цитата

Слабакам таке не дається тому що у них дуже сильно розвинуте почуття обережності, прагматизм, довгих роздумів та сумнівів...а в тебе цього немає. Розмазувати соплі, це не для тебе..
Ну тут я з Вами, пане Безбожнику, не погоджуюсь. Сила полягає не в тому, щоб любими путями вибороти собі красиву цукерку(іграшку), в кого вибороти?в дружини і дітей? Я можливо не з цієї планети, але я не розумію як можна свідомо говорити про руйнування чужої сім"ї? У всіх, навіть на перший погляд в ідеальних сім"ях є свої підводні течії, і апатії, і агресія, і втома, і безгрошів"я, але це скоріш за все просто те, що недоговорене, що назбирувалось, але є і інша сторона - і перше побачення, і весілля, і очікування малятка, і перші його кроки, і за ручку до школи.....кожна сім"я має щось таке, лише своє....і говорити, що ти борешся за чоловіка, бо йому зараз зле а ти така рятівниця - взагалі дикість. Ти хотіла б, щоб твої діти запитували у тебе, чому татко вже не читає книжку на ніч чи не йде з сином на рибалку? Ти цього хотіла б для себе і своїх дітей? Якщо дівчина має моральні цінності, гідність, то ніколи не полізе у штані до жонатого!!! Кохає? Та не кохає він нікого, йому просто зручно і тут і там...
Кажете Безбожнику, що слабаки? а як на мене, то добре все обдумати і відпустити, якщо він не може - то бути сильнішим за себе і за нього, припинити ці стосунки. Важко вам? Так, але про це ніхто не знатиме - ось в чому сила, вміти перемогти себе і відпустити його....вони нещасливі? нехай, але це не буде на вашій совісті...
і наостанок до Ягідки - ти не зважай на мої слова, бо ти - як приклад ситуації. Я в жодному разі не хотіла ні образити тебе, ні вчити...твоє життя - тобі вирішувати...я просто намагалась якось сумбурно викласти свою позицію
  • 0

#291 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 13.06.2011 – 21:11

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2011 21:55) писав:

та не всі слабаки такі...ось якщо подивитись на пости ягоди,то так...видно що вона довго роздумує перед тим,як щось зробити чи навіть на форумі щось запостити на рахунок цієї теми...вона боїться щось неправильно зробити...це про неї...так...але не про всіх слабаків!
  • 0

#292 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.06.2011 – 21:27

правильно-неправильно занадто суб"єктивні поняття щоб ними судити цю ситуацію. можливо, її дії і врятують чиєсь щастя, можливо - розрушать, казати що це лише до негативу приведе - це з самого початку невірно, чоловік не дурень щоб собі гірше робити. просто береться до уваги в їх ситуації лише щастя для двох, а щастя інших ні, ну справа їхня, є і такі люди, котрим на благополуччя інших чхати, лиш би власне було. щось в цьому є, але протилежність такій позиції - далеко не признак слабості, а в деяких випадках, як ластівочка сказала, навпаки - признак сили волі, треба її мати достатньо щоб через себе переступити, коли знаєш, що комусь робиш боляче своїми діями.
та й говорилося вже в цій темі - безглузде це питання, "Кохання до заміжньої жінки, щастя чи біда?", бо одної відповіді на всіх не існує. буває, що і в шлюбі кохання одного до іншого - біда, що вже там позашлюбні стосунки судити, там ще складніше усе буває.
  • 0

#293 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.06.2011 – 10:12

Я тут дещо пропустив:

наскільки я зрозумів

Скажена ягідка пізнала "кохання" жонатого чоловіка, якого замахало займатися сексом зі своєю дружиною і він вирішив запудрити голову і урізноманітними своє монотонне життя і додати туди контрасту.

1) Причому скористався чувак стандартним прийомом "я нещасливий чоловік, зроби мене щасливим". Надавив на жалість і на бажання зробити когось щасливим. Ну що скажу некреативно але діє, студентка купилася. Впевнений що всі розмови на тему "яка в мене хр""ва жінка" і обливання її брудом - фейк.
але головне результатю

2) Смішно що Ягідка купилася на розмови про розлучення і весілля. ЇЇ чекає стандартна розвязка. Її просто відшиють по ненадобності.

3) Є 1 позитив. Це набутий досвід після такої ситуації. Думаю вдруге після такого їй не захочеться подібного.
  • 0

#294 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.06.2011 – 10:33

Перегляд дописуСкажена ягідка (12.06.2011 16:04) писав:

Шлюбу в церкві не буде точно
а чьо?
  • 0

#295 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 16:34

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2011 11:33) писав:

а чьо?
Бо шлюб був браний з тою відьмою. Друге туди прийти по шлюб не можливо-це не РАГС.
(Хто читав не уважно: відьмою називаю бо прокляття в сумці носила) :rolleyes:
  • 0

#296 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 16:51

А тепер до тих,хто пише,що ця історія закінчиться традиційно: мене він залише як чергову іграшку,а сам далі житиме у добрі і злагоді з жінкою-не бути цьому.
Ця історія і справді печальна. Чому? Та тому що так просто я нікому нічого не дарую. Я вкладу всі сили щоб він був мій. Якщо,з якихось причин таке не вийде,тоді все це закінчиться печально для всіх нас. Всіх.
Я дуже його кохаю,і якщо ситуація складеться так,що не буде виграш за мною, пошкодують всі. Я недавала і недам ніколи і нікому себе ображати. І за моє поломане життя(а воно таки поломане буде) буде аналогічна відповідь.

Тому або пан,або пропав. Інакше не вмію. До кінця треба йти,до кінця. Інших варіантів не розглядаю. Саме тому все і завжди отримую.

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 14.06.2011 – 16:53

• 0

#297 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.06.2011 – 17:40

Перегляд дописуСкажена ягідка (14.06.2011 17:34) писав:

Бо шлюб був браний з тою відьмою. Друге туди прийти по шлюб не можливо-це не РАГС.
(Хто читав не уважно: відьмою називаю бо прокляття в сумці носила) :rolleyes:
я шось пропустив ? отой хлоп якого ти ховаєш від тата, одружений мужик?
  • 0

#298 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 18:07

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2011 18:40) писав:

я шось пропустив ? отой хлоп якого ти ховаєш від тата, одружений мужик?
Нє,я ше одного маю. Та ясно що той. Татко скоро взнає,ібо через 8 днів я захищу диплом,і попрощаюся з батьками.
  • 0

#299 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 14.06.2011 – 18:11

я насилу почитала. ))) 4 місяці він тобі морочить голову. та ще й двойко дітей. :rolleyes: Ну просто капєць!!!. ніяке це не кіно, а от мужику точно сірі будні осточортіли.
  • 0

#300 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 14.06.2011 – 18:13

Перегляд дописуСкажена ягідка (14.06.2011 17:51) писав:

А тепер до тих,хто пише,що ця історія закінчиться традиційно: мене він залише як чергову іграшку,а сам далі житиме у добрі і злагоді з жінкою-не бути цьому.
Ця історія і справді печальна. Чому? Та тому що так просто я нікому нічого не дарую. Я вкладу всі сили щоб він був мій. Якщо,з якихось причин таке не вийде,тоді все це закінчиться печально для всіх нас. Всіх.
Я дуже його кохаю,і якщо ситуація складеться так,що не буде виграш за мною, пошкодують всі. Я недавала і недам ніколи і нікому себе ображати. І за моє поломане життя(а воно таки поломане буде) буде аналогічна відповідь.

Тому або пан,або пропав. Інакше не вмію. До кінця треба йти,до кінця. Інших варіантів не розглядаю. Саме тому все і завжди отримую.
Читайте це,і буде вам щастя. А своє слово я тримаю завжди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних