Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#261 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2011 – 23:12

Перегляд дописуСкажена ягідка (11.06.2011 21:06) писав:

А ця відьма хай й далі носить прокляття на листках в сумці,хай носить,колись як злапаю,перепхаю разом із тію сумкою крізь одне місце. :rolleyes:
а оце от невесело.
я зустрічалася з жонатим. але доооовгий час про це не знала, бо від його шлюбу лише папірець з рагсу був. з дружиною кілька років не жив уже. та йому зрадила і втікла з іншим, потім повернулася,але вдже була непотрібна. але вони досить часто бачилися, він її жалів(бо вона наркозалежна стала), підкидав іноді грошей,шось таке. я не внікала. розлучатися я його не просила, сама одружуватися з тим чоловіком я не планувала. дітей в них не було, він її не любив і кожен жив окремим життям. після моїх вазмущеній, шо про свій сімейний стан міг би сказати і раніше, він ніяково заперечував, шо боявся мене спугнути,втратити. а не розлучався він тому, шо йому просто було так зручно. були жінки,які хотіли за нього заміж. а тут такий от нєжданчік, він уже одружений.
так от. він був фотографом. дружина якось стащила в нього з машини кілька моїх фоток. а потім дзвонила мені і розказувала, шо була на похоронах і закопала з кимось там мої фотки. ну чокнута баба. але ж дружиною вона все одно йому залишалася. а твій чоловік навіть живе зі своєю чокнутою. ше й дітей завів. і не кохав ніколи. ну як так могло статися?

Перегляд дописуБезбожник (11.06.2011 21:10) писав:

Жоден мужчина, якщо він ним є, з жодною коханкою, не стане обговорювати справи у своїй сім*ї.
та ну. деякі чоловіки спеціально для цього собі коханок і заводять. шоб на дружину-мегеру пожалітися і на своє нещасне життя з нею. але якось нікчемно,як на мене.
  • 0

#262 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.06.2011 – 00:33

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2011 00:09) писав:

хммм...цікаво щоб та дівчинина сказала, якби зустріла свого батька з коханкою? ну так...теоретично

Теоретично не знаю, а от практично...тату! які в неї класні сапожки ! Я теж такі хочу !... отако має казати розумна доця...тут хоч не хоч - купиш шоб мамі не розказувала. Учись, Ластівочко.
  • 0

#263 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.06.2011 – 00:38

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2011 01:33) писав:

Теоретично не знаю, а от практично...тату! які в неї класні сапожки ! Я теж такі хочу !... отако має казати розумна доця...тут хоч не хоч - купиш шоб мамі не розказувала. Учись, Ластівочко.
чому вчитись-то? :rolleyes: як таскатись по одруженим старим дядькам та ще й хаяти чиюсь сім"ю? на що сподівалась ця дописувачка? на розуміння? на співчуття? не знаю...
  • 0

#264 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 12.06.2011 – 07:25

Перегляд дописуЛастiвочка (11.06.2011 23:09) писав:

ну це треба в дєвушки питати...хммм...цікаво щоб та дівчинина сказала, якби зустріла свого батька з коханкою? ну так...теоретично
На рахунок грошей,це ви мені закидали,я так розумію? Відповідаю: маю звичку завжди і всюди платити за себе сама,неговорячи вже про те,щоб він мені просто гроші давав. Божеупасі! Правда він регулярно свариться на мене,ібо навіть за проїзд я недаю бути спонсором.

На рахунок мого батька і коханки,так в мене такий батько,що я все життя мріяла про те,щоб його хтось забрав,Якби якась забрала,я б до кінця днів своїх ставила свічку за цю жінку в церкві :rolleyes:

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 12.06.2011 – 07:30

• 0

#265 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 10:43

Перегляд дописуСкажена ягідка (12.06.2011 08:25) писав:

На рахунок грошей,це ви мені закидали,я так розумію?

Гм...які, в Тернополі, дівчатка з полярно протилежними поглядами..

Цитата

Відповідаю: маю звичку завжди і всюди платити за себе сама,неговорячи вже про те,щоб він мені просто гроші давав. Божеупасі! Правда він регулярно свариться на мене,ібо навіть за проїзд я недаю бути спонсором.

За проїзд на ЧОМУ ? На маршрутці ? Чи на таксі ? Ким і де ти працюєш, себто, звідкіля ти взагалі береш гроші на життя ?

Цитата

я і так скоро з дому манатки зберу,і батьки мене знати не схочуть,

І куди ? ДЕ ти збираєшся жити, спати, їсти, ходити в туалет, митись ? До нього ? Ну дик...ти ж тіки но сказала :"боже упасі"...а житло це тобі не проїзд оплатити..а ти за все сама і своє платиш. Чи підете на квартиру ? А він до цього готовий ? Чи все таки він купить житло ? Он ти там казала : "нє вапрос", що мов, готова навіть його двох діток забрати, тоді, тим більше ; КУДИ ? На квартиру ? З готового житла де вони нині є ? А нафіга їм це треба, ти подумала ?...чи мо він ділитись з дружиною майном стане ? Ну тоді твоє,"боже упасі", коту під хвіст...просто емоційна фраза.. а на практиці все буде зовсім по іншому. Чи як ? Ти взагалі, НА ВСІ питання знайшла відповіді ? От якщо ти, ягідко, готова з ним і в "шалаше", тоді я повірю що у тебе до нього справжнісіньке кохання. А так, це все...от що мені в тобі подобається і одночасно, не подобається, ягідко, то це твоя зла впертість. Це і добре і небезпечно водночас, важливо те, куди і на що вона в тебе націлена в КІНЦЕВОМУ РЕЗУЛЬТАТІ, про який ти ПОКИ що і сама не відаєш. Це тільки час покаже. І тобі, і йому. На сьогоднішній день, ти живеш у батьків. Батько, швидше за все, страждає на бухло..хоча можливо у вас тяжкі стосунки по інших причинах. Тобі, конче потрібно звідти вирватись. Це теж зрозуміло...чи кохання тобою керує ?

Цитата

На рахунок мого батька і коханки,так в мене такий батько,що я все життя мріяла про те,щоб його хтось забрав,....Якби якась забрала,я б до кінця днів своїх ставила свічку за цю жінку в церкві :rolleyes:

Я ж казав ; важливо те, КУДИ твоя вперта злість направлена...я тобі, ягідко, відкрию одну таємничку. Прожити власне життя ПРАВИЛЬНО, не те що твому батькові, цього ще нікому ніколи не вдавалось, не вдається і не вдасться. Ти це пізнаєш...потім.
  • 0

#266 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 11:04

так цікаво дівчина описує усе :rolleyes: от тільки чомусь не можу втямити який стосунок має її розповідь до назви теми, але байдуже. А можеш сказати скільки років діткам? дуже малі? І цікаво чи ділитиме він майно, якщо надумає жити з тобою? І ще одне питаннячко: а він знає, що ви маєте жити разом?
  • 0

#267 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 12:30

Замахаюся цитувати,тому кількома реченями напишу тут: Я студентка,наразі якраз закінчую університут (це про гроші) стипендія+вміти заробляти на життя в позанавчальний час ніхто не відміняв. Взагалі за пять років мого навчання в універі мої батьки ніколи не знали що таке:" дитині треба на будь що гроші" Одяг це,косметика,особисті потреби і все в тому роді. Развє шо за квартиру не платила,це робили батьки,отут згодна.
Де я буду жити,на які шиши,і як я їх зароблятиму,це вже ви,шановні,не в свої справи лізите,це особисто моє діло як я їх зароблю. Паразитичної здібності жити за чийсь рахунок в мене ніколи не було.І так,він в курсі,того,що ми плануємо жити разом,я собі не придумала)))
  • 0

#268 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 12.06.2011 – 12:44

Шото я не дуплю?

Ягідка відбиває у когось чоловіка?
  • 0

#269 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 12:48

Перегляд дописуПластун (12.06.2011 12:44) писав:

Шото я не дуплю?

Ягідка відбиває у когось чоловіка?
Замахаєшся перечитувати! Забий)))
  • 0

#270 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 12:49

Скажена ягідка вибачай, якщо образила, але питань ціла купа... а ти бачила його дружину?
  • 0

#271 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 12:50

Карочє я за вільну конкуренцію.

Не можеш втримати чоловіка - значить будь готова з ним розпрощатися.
  • 0

#272 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 12:53

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2011 12:49) писав:

Скажена ягідка вибачай, якщо образила, але питань ціла купа... а ти бачила його дружину?
Нашому народу їсти недай,дай попе*діти і кістки комусь перемити. Але я сама винна,раз написала це-значить дала право для обговорення. Те,що читаю,вже занадто.
Питань аж дуже забагато. Мені полегшало завдяки цій темі. Всім дякую,всі вільні.
  • 0

#273 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.06.2011 – 12:56

е, тут кагбе вже котру сторінку підряд іде обмивання кісток дружині та дітям, так що які претензії до народу)
  • 0

#274 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 12:58

ну нє)))куда вільні? з батьками ситуація ясна, цікаво як реагуватимуть його батьки, цікаво чи приймає він твоїх подружок, цікаво як реагують на цю ситуацію його друзі?

Перегляд дописуПластун (12.06.2011 13:50) писав:

Не можеш втримати чоловіка - значить будь готова з ним розпрощатися.
знаєш, буває і така ситуація у житті - а дружина і не хоче його втримувати, а воно ж зараза не йде нікуда, або ходить і туда і сюда(сюда, це малось на увазі ночувати додому)
  • 0

#275 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 13:01

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2011 13:57) писав:

ну нє)))куда вільні? з батьками ситуація ясна, цікаво як реагуватимуть його батьки, цікаво чи приймає він твоїх подружок, цікаво як реагують на цю ситуацію його друзі?
Убалтала. Клєпаю останній пост))
З його батьками опше ситуація запущена. Ми двоє в курсі,що якщо це зробимо і вони взнають,ні він ні я більше батьків немаємо. І якщо дехто з вас думає,що це перебільшення-повірте-це не так.
З моїми друзями він вже знайомий,всі нормально сприйняли,кажуть,що це життя. Всі чекають фіналу,бо хочуть вже вісіля. І воно буде...шоб пси траву їли...буде!

____________The end__________
  • 0

#276 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 13:01

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2011 13:58) писав:

знаєш, буває і така ситуація у житті - а дружина і не хоче його втримувати, а воно ж зараза не йде нікуда, або ходить і туда і сюда(сюда, це малось на увазі ночувати додому)

таааааа
буває й таке
в мене знайома так мучиться

то вже мужик-ганчірка
хто на такого позарився?? :rolleyes:
  • 0

#277 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 13:06

Перегляд дописуПластун (12.06.2011 14:01) писав:

таааааа
буває й таке
в мене знайома так мучиться

то вже мужик-ганчірка
хто на такого позарився?? :rolleyes:
на всякий товар є свій покупець...
  • 0

#278 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 14:13

Перегляд дописуСкажена ягідка (12.06.2011 14:01) писав:

Всі чекають фіналу,бо хочуть вже вісіля. І воно буде...шоб пси траву їли...буде!
весілля? ти мрієш про гучне весілляз гостями, фатою, шлюбом в церкві?
  • 0

#279 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 15:04

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2011 15:13) писав:

весілля? ти мрієш про гучне весілляз гостями, фатою, шлюбом в церкві?
Чому ви чіпляєтесь до слів. Цього всього не буде. Для мене весілля-це той день,коли я зможу назвати його своїм чоловіком. Не в платтях щастя,і не в гучних пянках.

Шлюбу в церкві не буде точно. А загс,і свято з друзями обовязково.
  • 0

#280 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.06.2011 – 15:17

Перегляд дописуСкажена ягідка (12.06.2011 13:53) писав:

Нашому народу їсти недай,дай попе*діти і кістки комусь перемити. Але я сама винна,раз написала це-значить дала право для обговорення. Те,що читаю,вже занадто.
Питань аж дуже забагато. Мені полегшало завдяки цій темі. Всім дякую,всі вільні.

Ти, багато що кажеш і робиш неправильно. Але це - туфта. Так і повинно бути в такій ситуації. Багато твоїх поступків та роздумів чисто чоловічі і це говорить про сильний характер...тобі буде непросто і тяжкувато, але раз ти вже вперлась...чеши до кінця. По любому, не програєш. Як мінімум, ти наберешся досвіду, нехай навіть гіркого...як мінімум, ти пізнаєш що здатна на Поступок..це не аби що...так мають поступати чоловіки, а тут..дівчинка...іди до кінця, ягідко, смачно плюнувши на всіх. Ти - переможеш.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних