Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#241 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2011 – 13:56

Перегляд дописуzav (11.06.2011 13:35) писав:

амість нарікати за сторонніх дівок, що ніби зваблюють вашого чоловіка
чекаю посилання на ці свої слова)

влаштували б істерику йому особисто, бо це він вам обіцянки-цяцянки давав, а дівки ті нікому нічого не винні
ви такий православний, я прям німагу :rolleyes:
якшо абстрагуватися. я не казала, про "обіцянки-цяцянки". про дії чоловіка я інше казала. а Ви мені наразі вже вкотре чешете брєд, шо людина має право, і майже обовязок, збавлювати одружену людину, навіть якшо та одружена людина не зацікавлена ні в кому, поза своєї сім.ї. настрині тупі падлюки і чоловіками і жінками бувають. і їм пох, шо ти одружений/а, вони намагатимуться зіпсувати тобі твоє подружнє життя, регулярно тобі собою набридаючи.

Я не забороняю стороннім чоловікам загравати до моєї дружини, навіть не забороняю їй відповідати на загравання. Але їй достеменно відомі наслідки такої взаємності до зайд, і ці наслідки її жодним чином не приваблюють. Так само дружина дозволяє мені геть усе, проте мої дії також передбачають певні наслідки вже з її боку, що вони мене ніразу не приваблюють. Підсумовую: ми не виправдовуємо один одного підступним навколишнім середовищем, розуміючи, що винним є той, хто порушив добровільно взяті на себе відповідальність і зобов’язання.
я вам про одні заборони, ви мені про якісь інші. чоловік з дружиною самі для себе вирішують як їм жити і в чому себе обмежити(за волею когось із подружжя, чи за власною), але інші мають усвідомлювати, шо їм у чужу сім.ю має бути "зась". називається "не псуй чужим людям життя, якшо свого не маєш".

Перегляд дописуzav (11.06.2011 13:45) писав:

Те, що вам неприємно - ваша особиста проблема, а ніяке не табу для решти. Мені неприємні дурні, то давайте введемо табу на звернення дурнів до мене! Мені би це допомогло, ги.
Так само, якщо щось дратує вашого чоловіка, то це не табу для решти, бо і політики дратують, певно - давайте табу на політиків встановимо, чи що там ще його дратує?..
чесно зізнаюся. не зрозуміла я нічо. порівняння коханки з дурнями я ше розумію, але з депутатами..кудись не в ту стєпь.

Перегляд дописуzav (11.06.2011 13:45) писав:

Себто ви мене гулящим обізвали? Файна новина буде дружині, гигиги.
найн,Штруделькопф. ото дєлать мені більше нема шо, я ще обзиватися буду)
я натякнула, шо у вас, вочевидь, багато вільного часу.(і тут примітка, якшо знову незрозуміло: у вас є дружина, син, а я як не зайду на форум, все на діалоги ваші з Т-Порадником натикаюся. і коли ви встигаєте. і головне: навіщо?) просто вільного часу. як і куди його витрачати то вже самі вирішуйте)
  • 0

#242 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.06.2011 – 14:25

Перегляд дописуСкажена ягідка (10.06.2011 17:42) писав:

А хто має ліпити? Це ж нове кохання якому він повнісю віддається. Правильніше б було якби він спав з обома? Він відверто каже дружині що її не хоче,що в нього є інша.
правильніше було б йому мати власну думку і чинити на власний розсуд, а не слухатись коханки, бо з цього висновок - наступну жінку він так само легко послухає ібо не має задатків до волі і самоконтролю. щось таке. ні риба ні м"ясо.

Перегляд дописуСкажена ягідка (10.06.2011 17:43) писав:

Поцілується в ніс. Максимум поділять майно яке в хаті: меблі,побутова техніка. Будинок оособисто його,не нажитий в шлюбі. Так шо збере манатки і з чемоданами в таксі,до нових кавалєрів з якими по сьогоднішній день говорить на сайтах знайомств.
то що ж він досі того не зробив?

Перегляд дописуСкажена ягідка (10.06.2011 17:48) писав:

Та нема так в житті як хочеться,зачасту буває як вже виходить.
Можна подумати коханці дана ситуація довподоби: хоч і не спить з дружиною,знає що любить її,і дійсно хоче бути з нею,але досі живе під одним дахом з "тою".
імхо, жінка в цій ситуації, при всіх своїх негативних якостях, вийшла жертвою. Яка б не була - чоловік мав би мати гідність спершу розвестись, по можливості забезпечити їй та дітям майбутнє, так як ініціатором розлучення він стає, а потім вже починати будувати нові стосунки. А так жінка, хай і з недоліками (а у кого їх немає?) виходить ще й "тою", хоча це ЛИШЕ ЇЇ особисте діло, які в неї з чоловіком стосунки, вони не мали б підпадати під осуд. Під осуд попадають дії чоловіка.

Перегляд дописуСкажена ягідка (10.06.2011 17:53) писав:

Яка ж вона нещасна,якщо їй відверто плювати де ходить чоловік лиш би її регулярно трахав,перепрошую. Неприховуючи пише на сайтах,що шукає спонсорів,які куплять їй авто і забезпечать безбідне майбутнє. Це трохи іншими словами називається. Явно не нещасна...нещасні-це ті,що страждають,а ця цвіте і пахне на здибанках з кавалєрами і думає якби то чоловік запхав
а оце вже її справа :rolleyes:

Перегляд дописуСкажена ягідка (10.06.2011 18:30) писав:

Їй слід взагалі боятися влісної тіні з мою то енергією,рішучістю і злістю. Варятка я ще та. В мене не купити.
не розумію, чому така агресія по відношенню до законної дружини жонатика-зрадника. сама ж розписувала, що коханку не можна ненавидіти, а дружину котра до цього непричетна, значить, можна? дивна логіка.

Перегляд дописуСкажена ягідка (11.06.2011 06:53) писав:

А шо діти? Я йому казала,при бажанні можуть залишатись з нами. Нєвапрос. Але за умови,що ротик не будуть собі відкривати,і вчити мене як жити,бо розірву від вуха до вуха. Ок.
Доречі,старша донечка там теж добре ****,зареєструвала маму на сайті знайомств,сидить,переписується,каже мамі як шо писати,а то мамаша малограмотна,до тата регулярно фиркає,а побачивши шо в мами дзвонить телефон,а татко десь поряд її аж підкидає і та бігом біжить,щоб забрати і щоб той не побачив,бо ж до мами дзвонять кавалєри. Так,тато сякий такий,зате мамаша принцеса. Доречі,вчора коханий ввечері перетелефонував,порився в її сумці для профілактики,найшов...прокляття на листочку написане ПРОКЛЯТТЯ,я аж присіла коли він мені його зачитав.
Ох,попаде мені це стерво в руки порву на німецкий хрест. Давно вирішила для себе,що це буде бій не на життя а на смерть.
все ще не розумію, яке тобі діло до того, що твориться у них в сім"ї) ну хоче собі мамаша побудувати нові стосунки, чи знайти матеріальну вигоду - ну і що ж тобі з того? в неї свої принципи, у тебе свої. в мене б наприклад і думки не появилось крутити щось з одруженою людиною, у тебе ж такого принципу немає. якщо в самої таке вільне мислення щодо стосунків - май вміння поважати інші, до того ж, та жінка швидше за все старша за тебе і якщо і має бажання щось нове розпочати, якщо з тим чоловіком не склалось - не варто її в тому звинувачувати.

Перегляд дописуzav (11.06.2011 11:56) писав:

Ви так натхненно розповідає, ви що - на власні очі бачили?
видно що автор тих розповідей, що доповів все ягідці явно не лояльно до сім"ї ставиться, добавив красок, щоб усе виглядало як в кращих голлівудських фільмах)

Перегляд дописуМаківка (11.06.2011 13:07) писав:

Ти пожила в шлюбі лише рік, а вже така впевнена, що твій благовірний не полюбить іншу. А ще як трапиться йому на шляху добряче стерво... Ой, ще все може бути.)
сподіватись на краще і готуватись до гіршого - напевне, так найліпше.

Я не забороняю стороннім чоловікам загравати до моєї дружини, навіть не забороняю їй відповідати на загравання. Але їй достеменно відомі наслідки такої взаємності до зайд, і ці наслідки її жодним чином не приваблюють. Так само дружина дозволяє мені геть усе, проте мої дії також передбачають певні наслідки вже з її боку, що вони мене ніразу не приваблюють.
якийсь радянський контроль)
  • 0

#243 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2011 – 14:33

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2011 14:56) писав:

чекаю посилання на ці свої слова)
Так от же ви нижче знову про табу кажете.

а Ви мені наразі вже вкотре чешете брєд, шо людина має право, і майже обовязок, збавлювати одружену людину, навіть якшо та одружена людина не зацікавлена ні в кому, поза своєї сім.ї.
А хіба не має права? Хіба обмежене десь це право? Ніби ні. То чому ви пнетесь його обмежити? Може у вас є право обмежувати права інших осіб?

настрині тупі падлюки і чоловіками і жінками бувають. і їм пох, шо ти одружений/а, вони намагатимуться зіпсувати тобі твоє подружнє життя, регулярно тобі собою набридаючи.
А якщо вони набридають неодруженій - то все гаразд? Набридати неодруженій особі мають право, та?

але інші мають усвідомлювати, шо їм у чужу сім.ю має бути "зась". називається "не псуй чужим людям життя, якшо свого не маєш".
Овва! Тобто десь заборонено псувати комусь життя? Очевидь, ні. То на якій підставі треба усвідомлювати оці ваші особисті "засі"? Тіко тому, що Ви так бажаєте?

чесно зізнаюся. не зрозуміла я нічо. порівняння коханки з дурнями я ше розумію, але з депутатами..кудись не в ту стєпь.
Ну, вам краще знати, що вашого чоловіка дратує. Але в того всього має бути табу на вашого чоловіка, так і знайте!

я натякнула, шо у вас, вочевидь, багато вільного часу.(і тут примітка, якшо знову незрозуміло: у вас є дружина, син, а я як не зайду на форум, все на діалоги ваші з Т-Порадником натикаюся. і коли ви встигаєте. і головне: навіщо?) просто вільного часу. як і куди його витрачати то вже самі вирішуйте)
У вас теж багато вільного часу малюнки в "рецепти" тулити. І я теж питаю: навіщо? Ги.

Перегляд дописуКрихітка (11.06.2011 15:25) писав:

якийсь радянський контроль)
А що таке "радянський контроль"?
  • 0

#244 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 14:56

Цитата

це коли ніби-то можна, але якщо зробиш - пожалієш. видимість свободи дій, за якою ховається контроль
  • 0

#245 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 15:01

Перегляд дописуКрихітка (11.06.2011 15:56) писав:

це коли ніби-то можна, але якщо зробиш - пожалієш. видимість свободи дій, за якою ховається контроль
Більше на капіталістичний схоже. Радянський все забороняв, геть усе, навіть натяку на волю дій не було.
  • 0

#246 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.06.2011 – 17:32

Сучка не схоче - кобель не скоче(с) - народна мудрість...от через таких сучок і страждають родини (діти, батьки..) Якщо чоловік скаже, що це не моя вина, що там не було життя до мене - нехай...це не мої проблеми, я ніяким чином не матиму стосунку до того

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 11.06.2011 – 17:33

• 0

#247 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.06.2011 – 19:45

Перегляд дописуСкажена ягідка (10.06.2011 19:36) писав:

Коли він женився я пішла в 1-й клас.

А можна запитати, хто він ? Я маю на увазі, ким/чим працює, професія, і таке інше.

Цитата

І все в нього попереду,він виправить свою помилку.

Тобто, якби він замість оженитись, звернув увагу на першокласницю як на своє майбутнє потенційне сімейне щастя то це не було б помилкою. Я правильно зрозумів ? Адже в тебе виходить сАме так. Його помилка (з твоєї точки зору) полягає не в тому що він оженився не на тій, а в тому, що він ОЖЕНИВСЯ. І це воно так і є. Раз ти вже в того мужика втрєскалась, то це ж не трапилось тому що в нього не ТАКА дружина ? Правильно ? Тебе ж цікавив він, а не вона ? Себто, ти його покохала...ну дик, в такій ситуації, хто б не була його дружина, він, по любому, з твоєї точки зору, зробив помилку котру має виправити саме з тобою. Він же, як ти там кажеш - твій ! Таким чином ми повертаємось до того з чого я розпочав - йому, 20-ти, 25-ти річному хлопцю, найправильніше було зробити було одне : звернути увагу на першокласницю. Це цікаво. Ага.
  • 0

#248 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 11.06.2011 – 20:06

Перегляд дописуЖіган-лімон (11.06.2011 13:08) писав:

До речі, Ягідка, а сексуальні подвиги, розповіддями про які ти щодня нас радуєш в темі "скільки раз на добу", проводяться разом з цим жонатим хлопом, чи нє?)
Нє,блін,з Папою Римським. Та ясно що з ним. Кохаю лише його. Причому регулярно:)

Перегляд дописуБезбожник (11.06.2011 20:45) писав:

А можна запитати, хто він ? Я маю на увазі, ким/чим працює, професія, і таке інше.
Тобто, якби він замість оженитись, звернув увагу на першокласницю як на своє майбутнє потенційне сімейне щастя то це не було б помилкою. Я правильно зрозумів ? Адже в тебе виходить сАме так. Його помилка (з твоєї точки зору) полягає не в тому що він оженився не на тій, а в тому, що він ОЖЕНИВСЯ. І це воно так і є. Раз ти вже в того мужика втрєскалась, то це ж не трапилось тому що в нього не ТАКА дружина ? Правильно ? Тебе ж цікавив він, а не вона ? Себто, ти його покохала...ну дик, в такій ситуації, хто б не була його дружина, він, по любому, з твоєї точки зору, зробив помилку котру має виправити саме з тобою. Він же, як ти там кажеш - твій ! Таким чином ми повертаємось до того з чого я розпочав - йому, 20-ти, 25-ти річному хлопцю, найправильніше було зробити було одне : звернути увагу на першокласницю. Це цікаво. Ага.
Яка різниця яка в нього професія?
Він ніколи її не кохав,одружився по зальоту,зі мною він дізнався що таке оте кохання,як б не банально це звучало. Знаю,звучить заїждженими фразами та так воно і є.

Народ,не треба мене вчити. Я знаю,знаю що це не так як мало б бути. Та в цьому житті,зазвичай все не так як хочеться. От в моєму вийшло так,покохала,а в певний момент зрозуміла,що це буде бій до останньої краплі крові. А ненавиджу її,бо....вам не зрозуміти,і я колись не розуміла коли читала подібні статті в неті чи журналах,незрозуміти вам,повірте,це відчути треба. Всі ми в даній ситуації страждаємо. Але знаю точно НЕ ВІДДАМ.
А ця відьма хай й далі носить прокляття на листках в сумці,хай носить,колись як злапаю,перепхаю разом із тію сумкою крізь одне місце. :rolleyes:
  • 0

#249 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 20:10

Перегляд дописуСкажена ягідка (11.06.2011 07:53) писав:

А шо діти? Я йому казала,при бажанні можуть залишатись з нами. Нєвапрос. Але за умови,що ротик не будуть собі відкривати,і вчити мене як жити,бо розірву від вуха до вуха. Ок.

По моєму у нього з*явиться ще одна дитина у твоїй особі, оскільки доросла дівчина/жінка навіть "шутєйно" таку фразу про чужих дітей не видасть.

Цитата

Доречі,старша донечка там теж добре ****,зареєструвала маму на сайті знайомств,сидить,переписується,каже мамі як шо писати,а то мамаша малограмотна,до тата регулярно фиркає,а побачивши шо в мами дзвонить телефон,а татко десь поряд її аж підкидає і та бігом біжить,щоб забрати і щоб той не побачив,бо ж до мами дзвонять кавалєри. Так,тато сякий такий,зате мамаша принцеса. Доречі,вчора коханий ввечері перетелефонував,порився в її сумці для профілактики,найшов...прокляття на листочку написане ПРОКЛЯТТЯ,я аж присіла коли він мені його зачитав.
Ох,попаде мені це стерво в руки порву на німецкий хрест. Давно вирішила для себе,що це буде бій не на життя а на смерть.

Н-да. Твій коханий, виявляється ще й тріпло...себто базарна баба. Інакше звідкіля у тебе такі подробиці ? Жоден мужчина, якщо він ним є, з жодною коханкою, не стане обговорювати справи у своїй сім*ї. Тим більше дружину (нехай і не таку) котра народила йому дітей. Принаймі, якою б вона там не була, вже за один цей фактор вона, як мати, достойна того щоб її не гадив чоловік з коханкою. Та ще й поза очі. Це, взагалі то, огидно.
Схоже, що ти з ним - два сапога.... він тобі все теліпає язиком, а ти сюди...ага, про ЧУЖУ ДРУЖИНУ І ЧУЖИХ ДІТЕЙ. А якщо про справи у його сім*ї ти знаєш не від нього...то звідкіля ?...підглядала і підслуховувала ?...ще огидніше, ніж перше.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.06.2011 – 20:11

• 0

#250 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.06.2011 – 20:11

Скажена ягідка
жах, скіко негативу...не буду відмовляти і ще всяку лабуду говорити. скажу лиш пару речей:
не накликай на себе негативу таким настрОєм проти його дружини і дітей, вони тобі нічого не винні
і останнє, він НЕ твій, не її, і взагалі ми нікому не належим.
свобода фореве)
  • 0

#251 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 20:20

Перегляд дописуЛастiвочка (11.06.2011 18:32) писав:

Сучка не схоче - кобель не скоче(с) - народна мудрість...от через таких сучок і страждають родини (діти, батьки..) Якщо чоловік скаже, що це не моя вина, що там не було життя до мене - нехай...це не мої проблеми, я ніяким чином не матиму стосунку до того
Ви трохи наплутали. Насправді мудрість така: кобель не схоче - сучка не скоче. Бо через таких кобелів потім і страждають родини, ага.
  • 0

#252 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 11.06.2011 – 20:22

Так в нас стосунки з репертуару:" Яке їхало,таке здибало"-не раз ми з ним про це жартома говорили,так що тут ви праві.
Він,він,і ще раз він мені це розказує,бо МИ так вважаємо за потрібне. Амінь.
  • 0

#253 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 20:31

правду кажуть - людей частіше об"єднює не любов до чогось одного, а ненависть до чогось чи когось) уявляю, як ви насолоджуєтесь разом перемиваючи кісточки його дружині та дітям.
щодо дружини ще так-сяк можна зрозуміти, але як він свою дитину може осуджувати..

Цитата

це відчути треба
що відчути, безпідставну ненависть до третьої особи? це і без практики виглядає дивно та інфантильно
  • 0

#254 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 20:32

Перегляд дописуСкажена ягідка (11.06.2011 21:06) писав:

Яка різниця яка в нього професія?

Я зрозумів. Він доглядає свиней у хазяїна. Правильно ?

Цитата

Він ніколи її не кохав,одружився по зальоту,

Тпрууу! Стоять Сіра !...шось я не зрозумів...він шо?..наскіко мені відомо по зальоту виходять заміж а тут...завагітнів, чи як ?

Цитата

зі мною він дізнався що таке оте кохання,як б не банально це звучало.

Ну чого ж...кохання це не банально. Воно є, насправді, і йому банальності невідомі. Тут головне не переплутать з такими речами як то: за всяку ціну, завдяки вродженій впертості отримати приз...себто акі дитині іграшку, а там....ото ж то і воно - ТАМ.

Цитата

А ненавиджу її,бо....

Бідний мужик...пропав. Він то, дурень, думає що ти його покохала, а ти, виявляється, на конкрасті ненависті до його дружини вчепилась...щоправда ти теж про це ще не знаєш. ПОКИ ЩО.

Цитата

А ця відьма хай й далі носить прокляття на листках в сумці,хай носить,колись як злапаю,перепхаю разом із тію сумкою крізь одне місце. :rolleyes:

А ти б на її місці писала б любовні записки на адресу коханки. Правильно ?

Цитата

Але знаю точно НЕ ВІДДАМ.

Молодця !
  • 0

#255 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 20:43

Цитата

Але знаю точно НЕ ВІДДАМ.
та ок ок, писала вже раз 10, ніби забирає хтось
забираєш, власне, ти його з родини, а не навпаки

згадала, що мені ота вся писанина нагадала
модерів прошу не стирати, допис дуже навіть тематичний)

у цій же темі розумні люди вже писали, що перш за все треба розумом керуватись, бажано, світлим, а почуття повинні бути мотором, а не навпаки. Тому що любов-ненависть це все звісно дуже добре, але як знати що буде, коли ненависть (досі хз чому, це ж він її обрюхатив і женився) до дружини пройде і виявиться, що вона була одним з афродизіаків що підтримував пристрасть, підвищував адреналін?
  • 0

#256 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 21:43

Перегляд дописуСкажена ягідка (11.06.2011 21:06) писав:

Він ніколи її не кохав,одружився по зальоту
Двічі по зальоту? Еге.
  • 0

#257 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2011 – 22:57

Перегляд дописуzav (11.06.2011 15:33) писав:

Так от же ви нижче знову про табу кажете.

А хіба не має права? Хіба обмежене десь це право? Ніби ні. То чому ви пнетесь його обмежити? Може у вас є право обмежувати права інших осіб?

А якщо вони набридають неодруженій - то все гаразд? Набридати неодруженій особі мають право, та?

Овва! Тобто десь заборонено псувати комусь життя? Очевидь, ні. То на якій підставі треба усвідомлювати оці ваші особисті "засі"? Тіко тому, що Ви так бажаєте?

Ну, вам краще знати, що вашого чоловіка дратує. Але в того всього має бути табу на вашого чоловіка, так і знайте!

У вас теж багато вільного часу малюнки в "рецепти" тулити. І я теж питаю: навіщо? Ги.

авжеж. чоловік мене Фюрером називає)

щодо права набридати і тд. от я завтра прийду жити в вашу квартиру. можете мене впускати, не впускати. прийду і все. уж я то знайду спосіб. маю я на це право? авжеж маю. але краще б я такого не робила, і знайшла собі власну, ніж всіми стараннями вас зі своєї виживати?
і да. вільного часу в мене багато. а користі від рецептів куди більше,ніж від ваших промов з маківкою. вам би соромног мало бути, здоровий мужик, а ведете себе як дитина. Вам і Зимова шось подібне казала)
  • 0

#258 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 23:04

може дєвушка любить не дядька а його гроші? може таке бути?
  • 0

#259 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 11.06.2011 – 23:07

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2011 00:04) писав:

може дєвушка любить не дядька а його гроші? може таке бути?
цікаво хто ж зображений на купюрах,якщо вона їх любить,а не його? :О
  • 0

#260 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 23:09

Перегляд дописуCrazy Bobik (12.06.2011 00:07) писав:

цікаво хто ж зображений на купюрах,якщо вона їх любить,а не його? :О
ну це треба в дєвушки питати...хммм...цікаво щоб та дівчинина сказала, якби зустріла свого батька з коханкою? ну так...теоретично
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних