Перейти до вмісту

Кохання до заміжньої жінки

Повідомлень в темі: 555

#221 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 08:59

А на моє питання не відповісте?

Чого ви на неї так вз"їлися? Чого не на коханого свого? Це ж він не хоче з вами жити, а живе із дружиною. Чи йому будинку (чи квартири, шо там в нього?) шкода, щоб у ній жили його власні діти. А може йому ті діти не потрібні? А ви думаєте до ваших, якщо вони в вас будуть, буде інше відношення? Ви готові через 10 років поїхати від нього із власними двома дітьми до мами, лишивши його якійсь черговій малолітці? :rolleyes:
  • 0

#222 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 11.06.2011 – 09:06

Перегляд дописуreyneke (11.06.2011 08:59) писав:

А на моє питання не відповісте?

Чого ви на неї так вз"їлися? Чого не на коханого свого? Це ж він не хоче з вами жити, а живе із дружиною. Чи йому будинку (чи квартири, шо там в нього?) шкода, щоб у ній жили його власні діти. А може йому ті діти не потрібні? А ви думаєте до ваших, якщо вони в вас будуть, буде інше відношення? Ви готові через 10 років поїхати від нього із власними двома дітьми до мами, лишивши його якійсь черговій малолітці? :rolleyes:
Разом 4 місяці. Майже...
Взїлася,бо ненавиджу цю відьму. Всім серцем.
Та якщо ВОНО не вступиться,то ми так і плануємо зробити,зїхати звідти на квартиру..це трохи проблематично і знімати житло і аліменти платити...свого ж житла в мене після того всього не буде,я піду з дому в одну сторону,батьки від мене відмовляться. Я це розумію. А на рахунок того,що буде через 10 років,то так,готова буду вступитися якщо він захоче проміняти на когось іншого,я зраду не пробачу,і в ноги кидатися нікому не буду.
  • 0

#223 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 11.06.2011 – 09:31

Перегляд дописуСкажена ягідка (11.06.2011 10:06) писав:

Разом 4 місяці. Майже...
Та якщо ВОНО не вступиться,то ми так і плануємо зробити,зїхати звідти на квартиру..це трохи проблематично і знімати житло і аліменти платити...свого ж житла в мене після того всього не буде,я піду з дому в одну сторону,батьки від мене відмовляться. Я це розумію. А на рахунок того,що буде через 10 років,то так,готова буду вступитися якщо він захоче проміняти на когось іншого,я зраду не пробачу,і в ноги кидатися нікому не буду.

попробуйте написати листа Януковичу,може він допоможе з житлом,та іншим...і легше буде!
  • 0

#224 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 11.06.2011 – 09:44

Перегляд дописуСкажена ягідка (10.06.2011 17:30) писав:

Ви,напевно неуважно читали або не до кінця. Вона знає,що коханка є,її це навіть не дуже то і хвилює,її хвилює те,що чоловік тепер її не трахає,перепрошую за таку прямоту,взагалі. Сама ж засіла на сайти знайомст,пише що шукає спонсора і регулярно ходить на кави з щоразу іншими кавалерами. Не треба тут робити з дружини безневинну вівцю. Хоча вонай справді вівця.
Я то якраз уважно читав, але мова не про неї. Ви як бик засліплений червоної ганчіркою, нічого крім неї не бачите. Думайте про себе, дивіться на нього. Запам'ятайте: якщо в когось стосунки несклалися - винуваті обоє! Подумайте добре чи зможете жити з тими недоліками, з якими не змогла жити вона.

І я не почув відповіді на своє питання? Уявили себе в тій ситуації? Будете такаж смілива і безкомпромісна?

Перегляд дописуСкажена ягідка (11.06.2011 07:53) писав:

Але за умови,що ротик не будуть собі відкривати,і вчити мене як жити,бо розірву від вуха до вуха. Ок.
Оце мені неподобається. Ви і так достатньо їх травмуєте, а тут ще й крайніми в тому усьому робите.
  • 0

#225 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 11.06.2011 – 09:53

Перегляд дописуphobos (11.06.2011 10:44) писав:

Оце мені неподобається.
В цій ситуації багато кому і що не подобається...селяві.
Лади,заминаєм.висповідалась.

Але одне можу сказати точно: дівчата,не робіть такого,не лізьте в це...я от піддалася,тепер гірко плачу ночами інеможу з цим нічого вдіяти. Проте кохаю,дуже,і відпустити....незмолжу.Вибираєте неодружених,побережете собі нерви. Амінь.
  • 0

#226 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2011 – 10:36

на одружених має бути табу. проблеми,проблеми, і ще раз проблеми. + невідомо як обернеться все, може той жонатік потім ще тебе і сучкою обізве, і винною у своїх проблемах зробить. ну а дружина так уж точно. "хвойда малолітня,сучка крашена, юлі в чужу сім.ю лізеш?"(с)
фобос правильно каже, це ж стосунки. не може бути лише хтось один винним, а інший - весь такий страдалєц, шо далі нікуди. якшо у двох є проблеми- вони не одружуються. якшо в одружених проблеми - ті проблеми треба відразу вирішувати. а не вирішили,то обоє і винні.

хоча чоловік в мене от іншої, протилежної думки)
на днях говорить. типу ми з ним рік разом прожили.питаю, ну і шо. а він каже, шо це така дата,після якої більшість пар розпадаються. "зустрічалося, все нормально було, а прожили рік разом, зрозуміли, шо ми геть різні і розішлися". так от він вирішив чи то пожартувати чи хз шо то було. сказав, шо так роблять лише слабаки і придурки. мол, уж за рік можна було неслухняну дружину і виховати. я скромно запитала, а шо робити, якшо це не жінка винна, а чоловік придурок і не піддається вихованню. у відповідь отримала: "а не треба мудака виховувати. якшо жінка не дурна, то вона його просто кине".

шо ви тут намололи, в мене відкрило одразу ост. сторінку, листати дуже лінь. відкрило на пості фобоса, та поки я бігала, тут ще написали.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 11.06.2011 – 10:36

• 0

#227 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.06.2011 – 11:26

оця тема, до речі, більше підходить до оцих 5-6 сторінок писанини що ви тут наваяли, бо тема ж про кохання до заміжньої ЖІНКИ а не про чоловіків, коханок і тп і тд
  • 0

#228 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2011 – 11:56

А шо діти? Я йому казала,при бажанні можуть залишатись з нами. Нєвапрос. Але за умови,що ротик не будуть собі відкривати,і вчити мене як жити,бо розірву від вуха до вуха. Ок.
А те, що кинути жінку - не злочин, злочин - кинути власну дитину.
І нах їм така лячна мачуха у вашій особі? Діти хіба собі вороги?

Доречі,старша донечка там теж добре ****,зареєструвала маму на сайті знайомств,сидить,переписується,каже мамі як шо писати,а то мамаша малограмотна,до тата регулярно фиркає,а побачивши шо в мами дзвонить телефон,а татко десь поряд її аж підкидає і та бігом біжить,щоб забрати і щоб той не побачив,бо ж до мами дзвонять кавалєри. Так,тато сякий такий,зате мамаша принцеса. Доречі,вчора коханий ввечері перетелефонував,порився в її сумці для профілактики,найшов...прокляття на листочку написане ПРОКЛЯТТЯ,я аж присіла коли він мені його зачитав.
Ох,попаде мені це стерво в руки порву на німецкий хрест. Давно вирішила для себе,що це буде бій не на життя а на смерть.
Ви так натхненно розповідає, ви що - на власні очі бачили?

Що вона вам зробила? Народилася раніше? Це ж ваш нетерплячий коханий вас не дочекався, й помилився. Двічі навіть, гиги.

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2011 11:36) писав:

на одружених має бути табу
Ваші особисті мрії лише ваші. Бо так можна дійти й до табу на тих, у кого статус увконтаґдє "маю пару", та й до інших цікавинок.
p.s. Між іншим, цікаво почитати дописи Галки в цій темі, бґґ.

Повідомлення відредагував zav: 11.06.2011 – 11:59

• 0

#229 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 11:59

Разом 4 місяці. Майже...
Та якщо ВОНО не вступиться,то ми так і плануємо зробити,зїхати звідти на квартиру..це трохи проблематично і знімати житло і аліменти платити...
ви хоч розумієте наскільки тепер все виглядає банально та наївно з вашого боку?
наскільки погано тепер виглядає ваш коханий і особливо ви після погроз дітям?

свого ж житла в мене після того всього не буде,я піду з дому в одну сторону,батьки від мене відмовляться.
ну я б з такими висновками не поспішала.
  • 0

#230 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2011 – 12:03

Перегляд дописуzav (11.06.2011 11:56) писав:

Ваші особисті мрії лише ваші.
невже? а по-моєму це Ваші особисті мрії, шоб на Вас,одруженого, інші жінки вішалися. заодно і дружина порадіє. приємно так шо лі?

Перегляд дописуКрихітка (11.06.2011 11:26) писав:

от,кстаті,да. я ше спочатку казала, шоб перенесли мій пост до відповідної теми, бо мій пошук тут зі мною не дружить)
  • 0

#231 Жіган-лімон

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 12:08

До речі, Ягідка, а сексуальні подвиги, розповіддями про які ти щодня нас радуєш в темі "скільки раз на добу", проводяться разом з цим жонатим хлопом, чи нє?)

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2011 13:03) писав:

заодно і дружина порадіє.
більше дружині нема за що радіти?
  • 0

#232 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 12:35

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2011 13:03) писав:

невже? а по-моєму це Ваші особисті мрії, шоб на Вас,одруженого, інші жінки вішалися. заодно і дружина порадіє. приємно так шо лі?
Були би мої, якби були, але нема. А ви якщо в чоловікові не впевнені, то прямо кажіть, а не світ довколишній звинувачуйте.

Повідомлення відредагував zav: 11.06.2011 – 12:40

• 0

#233 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2011 – 12:56

ви на мене свою невпевненість не перекладайте)
я чоловіку істерик не влаштовую, та й він не гуляє, в нього навіть банально часу на такі дрібниці нема (с). чого не скажеш про Вас
якшо у вас з дружиною нормально, шо попри ваш шлюб, до вас обох можуть загравати сторонні люди, запрошувати на побачення і всьо такоє - то не мої болячки, в нашій сім.ї інакше заведено)
  • 0

#234 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 13:04

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2011 13:56) писав:

я чоловіку істерик не влаштовую, та й він не гуляє, в нього навіть банально часу на такі дрібниці нема (с). чого не скажеш про Вас
:rolleyes: Зав дружині влаштовує істерики?
  • 0

#235 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 11.06.2011 – 13:07

Перегляд дописуphobos (11.06.2011 10:44) писав:

Ви як бик засліплений червоної ганчіркою, нічого крім неї не бачите. Думайте про себе, дивіться на нього. Запам'ятайте: якщо в когось стосунки несклалися - винуваті обоє! Подумайте добре чи зможете жити з тими недоліками, з якими не змогла жити вона.
Якось смішно це звучить із твоїх уст. )

Перегляд дописуreyneke (11.06.2011 14:04) писав:

Зав кохає заміжню. :)

в нашій сім.ї інакше заведено)
Ти пожила в шлюбі лише рік, а вже така впевнена, що твій благовірний не полюбить іншу. А ще як трапиться йому на шляху добряче стерво... Ой, ще все може бути.)

Повідомлення відредагував Маківка: 11.06.2011 – 13:08

• 0

#236 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2011 – 13:17

бугага. я про моральні принципи. мені неприємно, коли до мене заграють. завжди було неприємно. а ще більше неприємно,коли людина продовжує загравати, навіть якшо знає, шо я одружена. це гидко. я вважаю, шо така людина має відійти від мене якнайдалі і не дратувати. ані мене, ані чоловіка. оце і є табу на одружених.

а про майбутнє я нічо не знаю, і ніде я не казала, шо в чомусь так 100% впевнена. чим ви читаєте хз. купіть собі нові лінзи, а то ваші текст ну аж занадто спотворюють)

Перегляд дописуreyneke (11.06.2011 13:04) писав:

там акцент був на "не має вільного часу")
  • 0

#237 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 13:35

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 15:49) писав:

До чого і веду? Чому всі дружини хочуть "вбити" коханок? Чому?
Згадується випадок,років 2 тому,напевно,стала свідком цієї ситуації в магазині. Дві жінки почали битися в ньому. А вся справа в тому,що одна в іншій випадково впізнала коханку свого чоловіка. Брєд і позорище. :rolleyes:
лол, тобто ця жінка знала яка на вигляд та коханка, але якісь причини (гідність, честь і дрібка пофігізму?) не давали їй іти на розборки, але один лише візуальний контакт у магазині дозволив відкинути усі формальності і перескочити тисячі років еволюції назад щоб надерти іншій жінці задницю? Яка все-таки у жінок цікава психологія.

Перегляд дописучорно-біла (9.06.2011 16:04) писав:

а взагалі - це сумно якось ділити кохану людину ще з кимось. навіть якщо той хтось - це його дружина. я вже не говорю про те, що будувати своє щастя на чиємусь нещасті - це не найкращий спосіб. (ну бо звичайно, це мало кого гребе)
якщо вже з кимось коханого ділити - хіба що з нашими дітьми.

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 16:31) писав:

Ты изменяеш мне з женой,
Ты изменяеш ей со мной,
Женой любим,и мной любим,
Ты изменяеш нам двоим...

так,це все сумно.
імхо, цей віршик про зраду друга з дружиною, не надто в тему.
  • 0

#238 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 13:35

ви на мене свою невпевненість не перекладайте)
якшо у вас з дружиною нормально, шо попри ваш шлюб, до вас обох можуть загравати сторонні люди, запрошувати на побачення і всьо такоє - то не мої болячки, в нашій сім.ї інакше заведено)
Я ж про що і кажу: замість нарікати за сторонніх дівок, що ніби зваблюють вашого чоловіка, влаштували б істерику йому особисто, бо це він вам обіцянки-цяцянки давав, а дівки ті нікому нічого не винні.
Я не забороняю стороннім чоловікам загравати до моєї дружини, навіть не забороняю їй відповідати на загравання. Але їй достеменно відомі наслідки такої взаємності до зайд, і ці наслідки її жодним чином не приваблюють. Так само дружина дозволяє мені геть усе, проте мої дії також передбачають певні наслідки вже з її боку, що вони мене ніразу не приваблюють. Підсумовую: ми не виправдовуємо один одного підступним навколишнім середовищем, розуміючи, що винним є той, хто порушив добровільно взяті на себе відповідальність і зобов’язання.
  • 0

#239 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 13:38

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 16:43) писав:

мля,шо за медитація. Ви живете щасям якого нема. Нема...
оО це ти про кого зараз? не помічала, щоб Нео казала що живе у нещасті)
нещасті......

Перегляд дописуПластун (9.06.2011 17:20) писав:

до рєчі, чого жінки одні в тему пишуть?
чоловікам ніхто ж не забороняє)
  • 0

#240 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 13:45

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2011 14:17) писав:

бугага. я про моральні принципи. мені неприємно, коли до мене заграють. завжди було неприємно. а ще більше неприємно,коли людина продовжує загравати, навіть якшо знає, шо я одружена. це гидко. я вважаю, шо така людина має відійти від мене якнайдалі і не дратувати. ані мене, ані чоловіка. оце і є табу на одружених.
Те, що вам неприємно - ваша особиста проблема, а ніяке не табу для решти. Мені неприємні дурні, то давайте введемо табу на звернення дурнів до мене! Мені би це допомогло, ги.
Так само, якщо щось дратує вашого чоловіка, то це не табу для решти, бо і політики дратують, певно - давайте табу на політиків встановимо, чи що там ще його дратує?..

Перегляд дописуSensssorika (11.06.2011 14:17) писав:

там акцент був на "не має вільного часу")
Себто ви мене гулящим обізвали? Файна новина буде дружині, гигиги.

Повідомлення відредагував zav: 11.06.2011 – 13:46

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних