Перейти до вмісту

Коли нема про що говорити..

Повідомлень в темі: 77

#21 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.09.2009 – 08:48

В житті і стосунках бувають різні періоди, інколи і хочеться поговорити та не знаєш як, а буває що й не думав нічого казати, а розмова йде без упину. В цьому немає нічого страшного, хоча якщо мовчанка триває постійно і довго.. Запитай його про це, може його турбує таж проблема, спробуйте зацікавити один одного своїми інтересами.
  • 0

#22 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.09.2009 – 08:56

Цитата

коли нема про що говорити, ..
краще помовчати.....

загалом я найбіль люблю людей з якими можна довго, по душам і змістовно помовчати.......
  • 0

#23 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 25.09.2009 – 08:57

Юна_Лель (25.09.2009 00:04) писав:

про що розмовляти,коли не знаєш,про що????
тоді в хід йдуть небелиці всякі<_<
  • 0

#24 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.09.2009 – 14:53

Вареник (25.09.2009 00:18) писав:

коли нема про що поговорити, можна помовчати разом
гг
прям як в тій пісні: "Давай виключим світло і будем мовчати..."
Щоб мовчання не було незручним можна зайнятися справами, в яких розмовляти не виходить... Ну ви зрозуміли про шо я)) <_<
  • 0

#25 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.09.2009 – 15:11

Юна_Лель (25.09.2009 00:20) писав:

хах)) ну так)) але рано чи пізно теми такого типу вичерпуються..музика,кіно і література не підходить,оскільки обоє читають абсолютно різну літературу,слухають різні стилі музики і не сприймають фільмів,які подобаються іншому..
тю! так то ж чудово. є багато про що поговорити як раз. подискутувати чому подобається те чи це, розповісти всі переваги, розпитати що цікавого людина знаходить.

та і це нормально. ми ж не радіо, щоб постійно розмовляти. хоча є люди в яких рот ніколи не закривається)))

а ще можна дійсно скористатись порадою Мавки і замість балачок зайнятись ділом. кажете бачитесь рідко — то хоч поцілуйтесь вдосталь)))
  • 0

#26 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 25.09.2009 – 16:08

А ви не пробували мовчати? Це теж приємно. Якщо та людина вам по-справжньому близька.

Повідомлення відредагував WTF?: 25.09.2009 – 16:13

• 0

#27 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 25.09.2009 – 16:12

Юна_Лель (25.09.2009 00:04) писав:

чи бувають у вас моменти в житті, коли не можеш знайти підходящу тему для розмови зі,здавалося б, найближчою тобі людиною?? чи свідчить це про певні недоліки у стосунках?/відсутність кохання?/просто тупість і невигадливість обох партнерів?/ваш варінт відповіді?))))

про що розмовляти,коли не знаєш,про що????
деколи в мене так буває.. стараюсь говорити про будь що) помагає..
це справді від того що немає спільних захоплень, зараз от ходимо в гори частіше, то спільне захоплення знайшлось... вона ходить зі мною на футбол, дивимось по ТВ... ще одне спільне захоплення... це вихід - робити разом щось, а не просто говорити а вільний час проводити окремо...
  • 0

#28 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2009 – 16:31

треба знайти щось спільне, якусь спільну справу , хобі , зацікавлення
  • 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2009 – 19:17

в мене ніколи такого не було. мені завжди є про шо поговорити з людиною яка мені цікава.в інших випадках я й уваги не звертаю.
  • 0

#30 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.09.2009 – 19:48

Буває іноді таке що комфортніше почуваю себе коли мовчиш з кимось ніж займати час пустими балачками про ніщо. Іноді у тиші набагато більше значення ніж у купі лишніх слів,не все ж ними виразиш)
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2009 – 19:53

мовчати-мовчати..я,канєш,люблю тишу,але ж не до такої міри.

от я хлопчику молодшому за мене на декілька років подобаюся. йому зі мною нема про шо говорити. а я завжди теми знаходжу. ну мені все одно доводиться з ним спілкуватися- вичмося разом,я другу вищу отримую. такий..милий. але ж геть малий. йопт.мене посадять гг
  • 0

#32 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.09.2009 – 20:26

Теж проблема.
Мда. Балакати треба постійно, хоч і нема про що. Можна просто взяти "Війну і мир" і зачитувати співбесіднику.
  • 0

#33 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 25.09.2009 – 21:16

треба запитувати про щось, якщо нема шо сказати в тєму я починаю запитувати...
  • 0

#34 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 25.09.2009 – 22:09

дуже всім дякую за відгуки

щодо мовчанки. я погоджуюсь, що іноді краще помовчати/ приємно,коли так можна робити/ іноді мовчанка може сказати більше,ніж розмова. Але це ж ненормально, коли ви бачитись ледь не раз в тиждень, балакаєте в асі типу "привіт,як справи?-все ок.-а,ок? ну то добре-шо робиш?-блаблабла"..і коли зустрічаєтесь і тут бац! а ти не знаєш, про що йому розповісти!! хоч і маєш достатньо інфи(за тиждень все-таки шось та й станеться))), але тобі здається, що якось їїї йому розказувати..тре шось інше..але ЩО САМЕ??

я сама собі дивуюся,і скоріш за все, якби знайшла таку тему, то подумала, шо то малолітня закомплексована істеричка, але воно ж виявляється якось все не так просто..хм

Перегляд дописуФабрегас (25.09.2009 17:12) писав:

деколи в мене так буває.. стараюсь говорити про будь що) помагає..
це справді від того що немає спільних захоплень, зараз от ходимо в гори частіше, то спільне захоплення знайшлось... вона ходить зі мною на футбол, дивимось по ТВ... ще одне спільне захоплення... це вихід - робити разом щось, а не просто говорити а вільний час проводити окремо...
точно!! 0_о проводити разом час і разом чимось займатися!! ми нічо разом не робимо(уявляю,шо зарахз понавидумують мудрі уми сія форуму)))
футбол відпадає-то один з тих унікумів-хлопців, скинутих нам марсіанами, який не лю футболу(хоч я, мабуть, любила б-якби було якесь заохочення ззовні)))

Повідомлення відредагував Юна_Лель: 25.09.2009 – 22:10

• 0

#35 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 08:36

Коли нема про що говорити, займіться роботою, таґ. На крайній випадок запишіться в кружок плетіння бісером гг
  • 0

#36 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 26.09.2009 – 08:39

Перегляд дописуЮна_Лель (25.09.2009 23:09) писав:

точно!! 0_о проводити разом час і разом чимось займатися!! ми нічо разом не робимо(уявляю,шо зарахз понавидумують мудрі уми сія форуму)))
я мав на увазі щось глобальне... не просто сидіть дивитись ТВ , а ходити в гори, на футбол, на фігурне катання, на скелелазання, на фотокурси, на будь що
  • 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 10:22

Мені не зрозуміле саме питання : а навіщо про щось обов*язково говорити? Звідки взялася така потреба?
Якщо з близькою людиною хочеться саме поговорити, то вочевидь це бажання взаємодії. Може хочеться якоїсь іншої взаємодії? Сходити в кіно, провести романтичний вечір, побути в обіймах одне одного? Тобто саме близькості.
Якщо ж виникає така ситуація, коли людина не може знайти тему для розмови, але має бажання про щось поговорити, то мабуть між нею і партнером немає близькості ментальної. І певно хочеться розуміння та прийняття свого душевного життя від партнера.
Може він закритий і рідко ділиться своїми думками, а ти не знаєш, "з якого боку" почати з ним розмову?
Тоді це мабуть питання взаємної довіри.

Перегляд дописуNomad (25.09.2009 01:04) писав:

Мона посопіти коханій на вухо-заводить шопіпєц
ґґґ пане, ви мене таки вразили своєю творчістю <_<
  • 0

#38 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.09.2009 – 10:25

Перегляд дописуБлискавиця (26.09.2009 10:22) писав:

Може він закритий і рідко ділиться своїми думками
Під такий опис підпадає десь 4/5 чоловіків світу) Потреба в "бла бла бла" швидше у дівчат,хлопцям по-моєму і в тиші дуже навіть непогано відчувати близькість і комфорт.
  • 0

#39 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.09.2009 – 10:30

Флуд видалила..

От мені завжди було цікаво як можна бути в парі, щоб небуло про що поговорити... Нащо ж тоді бути разом? Що з того вийде доброго?
Раз почула фразу від одної жінки: "Ой, треба кликати гостей. або скучно самим в хаті сидіти, нема про що поговорити..".. Бррр. Дивина та й годі...

Звичайно, бувають моменти коли просто нехочеться говорити.. Але це винятки. В нас в такій ситуації кожен займається своїми справами, а через годину-дві всеодно знаходить тема для розмови.. отак.. випадково;)
  • 0

#40 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.09.2009 – 11:38

Кажуть, що насправді добре не з тим, з ким є про що поговорити, а з тим -з ким є про що помовчати...

Ні.. розмови потрібні, але іноді розумієш і без слів..якшо тобі незручно коли виникає мовчанка-слід задуматись
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних