Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#561 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1509 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.03.2010 – 15:23

Прибити - так, остаточно вбити - ні. Можливо, допомагає амнезія :)
  • 0

#562 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.03.2010 – 15:47

Льохко. /кукусе, амнезія - непотрібна/
  • 0

#563 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1509 повідомлень

Відправлено 05.03.2010 – 16:35

Перегляд дописуIA32 (5.03.2010 15:47) писав:

Льохко. /кукусе, амнезія - непотрібна/
Тобі може і не потрібна. А мені, мабуть, і амнезія не поможе. Ця пам'ять, зараза, все пам'ятає :)
  • 0

#564 Noir

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 05.03.2010 – 18:08

Вбити важко, але в більшості випадків це просто справа часу.
  • 0

#565 Martys'ka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 18:52

важко вбити..якщо почуття справжні-то практично неможливо...по собі знаю.. ((
  • 0

#566 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 07.03.2010 – 21:48

Перегляд дописуDema V (14.06.2006 18:05) писав:

Дещо дивна тема , але ця думка мене не полишає вже приблизно 2 тиждні . Чи можливо в собі вбити почуття до якоїсь людини , поховати їх назавжди . Які ваші думки стосовно цього ?

Дійсно шо дивна. Але відповім. Ні, неважко. Скоріше легко. Така проблєма вирішується за кілька секунд. Береш гостру сокиру, знімаєш штани, кладеш на дривитню власне достоїнство і...цюк його сокирою ! Все. Процес завершено. Почуття вбиті. Залишилось тіко поховати. Назавжди.. Бажаю успіху.

Повідомлення відредагував Безбожник: 07.03.2010 – 21:49

• 0

#567 Medovnichka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.03.2010 – 00:00

Вбити почуття дуже важко. На це потрібен час. :(
  • 0

#568 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.03.2010 – 20:10

та важко,,але якщо постаратися то можливо ,головне то відволіктися нові хобі,нові знайомства,робота ,навчання і проблема сама собою відпаде
  • 0

#569 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.03.2010 – 22:57

Перегляд дописуMedovnichka (8.03.2010 00:00) писав:

Вбити почуття дуже важко. На це потрібен час. :(
Не виснажуйте себе важкою справою і не тратьте час.
Найміть кіллера. Він уб*є їх професійно і швидко.
  • -1

#570 пульс землі

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.03.2010 – 23:35

Вбити??
Не важко.
Абсолютно легко.

Забути - важче
  • 0

#571 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1509 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 15:45

Все залежить від "сили" почуттів".
З власного досвіду:
Є почуття, які зникають швидко і безболісно,є такі, що швидко зникають, хоча й болісно, є такі, що тривають довго і болісно проходять, але проходять і не залишивши й сліду. А є почуття, які неможливо "вбити". Навіть, коли ти зовсім вибиваєш їх з голови, занурюєшся у справи, змінюєш коло спілкування (і не раз: спочатку покидаєш школу, потім вуз, знаходиш роботу, новий колектив і т.д. і т.п.), навіть тоді... залишається біль. І ти не можеш збагнути звідки він, шукаєш причини, видумуєш їх. Аж поки раптом не згадаєш... І все стає на свої місця. Ти знову живеш! І розумієш, що всі ці роки забуття були пустим існуванням. Ці почуття - це є нероздільна частина тебе. І не важливо як все буде далі, тепер ти точно знаєш - це твій дороговказ, маяк, твій спокій, і, мабуть, твоя доля...
  • 0

#572 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 18.03.2010 – 19:30

Почуття не треба вбивати, воно само пройде
  • 0

#573 Гість_masichka_*

• Гості

Відправлено 25.03.2010 – 00:58

Останні 2 роки незнаходжу собі місця...... НЕМОЖУ забути цю людину і все.... Дівчата ПОЧУТТЯ НІКУДИ НЕ ЗНИКАЮТЬ якщо ВОНИ СПРАВЖНІ!!!!!Ми розійшлись з моєї ініціативи. Я почала відносини з іншою людиною, переконуючи себе в тому, що це власне те чого я довго чекала і про що я мріяла.... Небачила його близько року .... Випадкова зустріч ..... Очі, ці блакитні як осіннє небо очі.... Відтоді кожного разу коли закриваю очі - бачу його.... Неможу і нехочу вірити що між нами нічого немає..... Всі мої намагання щось змінити небули успішними.... Жити так з таким важким серцем більше немає сил.... Ми фактично небачимся і обговорити цю тему він нехоче... Просто переводить розмову на щось інше... Незнаю як бути ... ніколи б неподумала що буду жити з таким тягаем на серці....

Повідомлення відредагував masichka: 25.03.2010 – 01:23

• 0

#574 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 25.03.2010 – 01:40

Ви відредагували допис поки я писав відповідь тому моя відповідь не підходить, зачекайте.

Перегляд дописуmasichka (25.03.2010 00:58) писав:

Останні 2 роки незнаходжу собі місця...... НЕМОЖУ забути цю людину і все.... Дівчата ПОЧУТТЯ НІКУДИ НЕ ЗНИКАЮТЬ якщо ВОНИ СПРАВЖНІ!!!!!Ми розійшлись з моєї ініціативи. Я почала відносини з іншою людиною, переконуючи себе в тому, що це власне те чого я довго чекала і про що я мріяла.... Небачила його близько року .... Випадкова зустріч ..... Очі, ці блакитні як осіннє небо очі.... Відтоді кожного разу коли закриваю очі - бачу його.... Неможу і нехочу вірити що між нами нічого немає..... Всі мої намагання щось змінити небули успішними.... Жити так з таким важким серцем більше немає сил.... Ми фактично небачимся і обговорити цю тему він нехоче... Просто переводить розмову на щось інше... Незнаю як бути ... ніколи б неподумала що буду жити з таким тягаем на серці....

Ситуація складна. Важко навіть щось порадити... Але спробую. Щоб зменшити силу почуттів потрібно себе правильно налаштувати. Можна дізнатися чому ви вирішили піти від цієї людини, можливо він вас образив? Я тоді зможу точніше порадити.

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 25.03.2010 – 01:55

• 0

#575 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.03.2010 – 11:24

masichka, для початку поміняй нік,а то він у тебе тошнотворно-плаксивий, таке враження, що ти прагнеш , щоб тебе жаліли. ніхто тебе не жалітиме. і перестань сама себе жаліти. тоді і вбивати нікого ніщо не доведеться- само пройде.
  • 0

#576 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 10:29

Перегляд дописуmasichka (25.03.2010 01:58) писав:

це не ти вчора на майдані в фонтан впала?

я не знаю шо порадити, тому буду наказувати:
- слушай 10 разів підряв дим сігарєт с мінтолом.
- скинь жир з серця, побігай там, посушись.
- тягай в серці - це до біди. нічого серцем не тягай і воно буде легеньке, як я.
- перечитай те шо написала, дай відповідь іншим, будь милосердна.
- прочитай " война і мір " - там є відповідь на твоє питання. а якщо нема то гірше не буде всеодно.
  • 0

#577 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.08.2010 – 10:56

Почистила
  • 0

#578 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 16:18

Перегляд дописуКрихітка (4.08.2010 11:56) писав:

Почистила
Ось так десь приблизно, якщо знати де які кнопочки і що вони означають, можна почистити і свідомість людини від всяких ілюзорних уявлень про то, що вона вважає об'єктом нападу для вбивства у описаному даною темою контексті. І необхідність вбивати щось відпаде сама по собі.
  • 0

#579 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 04.08.2010 – 21:39

Треба тільки правильно знаряддя вбивства підібрати, все інше справа техніки :ggggg:
  • 0

#580 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 05.08.2010 – 00:08

вбити важко, боляче і не завжди виходить. повільно вбиваю останніх півтора роки
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1