Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#521 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурдому

Відправлено 08.09.2009 – 22:48

Перегляд дописуHalka (8.09.2009 23:40) писав:

Виріши для себе, чи він тобі дороги... Якщо боїшся його втратити, то поводьться нормально, навіть старайся вивести його з депресії, якщо такі стосунки напрягають, то краще розходьтеся.

Та мене це конкретно напрягає, але без нього теж погано.Ну побачим на скіки та депресія затягнеться, якщо на постійній основі то все тут ясно...
  • 0

#522 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 00:19

Ситуація така, що дипресія як я бачу у нього вже пройшла, а ставлення не дуже то покращалось.І я йому казала роби щось з собою, або допобачення.Він не хоче розходитись, а ставлення то таке як було.І я не можу його кинути, бо він мені потрібен, інакше не можу...вот і мучусь.Чекати теж вже не взмозі, поки щось зміниться та чи зміниться взагалі
  • 0

#523 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 14.09.2009 – 00:25

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 00:19) писав:

Ситуація така, що дипресія як я бачу у нього вже пройшла, а ставлення не дуже то покращалось.І я йому казала роби щось з собою, або допобачення.Він не хоче розходитись, а ставлення то таке як було.І я не можу його кинути, бо він мені потрібен, інакше не можу...вот і мучусь.Чекати теж вже не взмозі, поки щось зміниться та чи зміниться взагалі
неварто нічого робити, не поможе, розійдетесь....питання часу..всьо..нє..я не зла... :gryzin:
  • 0

#524 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 22:20

Люди порадьте щось .я собі вже місця не знаходжу, очі не просихають.Я знаю це кінець, але десь в глибині душі все таки надіюсь що це не так...переконую себе забувати, але воно не проходить, все тільки гіршає :gryzin:
  • 0

#525 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.09.2009 – 10:04

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 22:20) писав:

Люди порадьте щось .я собі вже місця не знаходжу, очі не просихають.Я знаю це кінець, але десь в глибині душі все таки надіюсь що це не так...переконую себе забувати, але воно не проходить, все тільки гіршає :gryzin:
Якщо ти вже усвідомила, що це кінець, то не заставляй себе забувати. Просто переключись на якесь заняття, події.. Займи себе чимсь. Це найшвидший спосіб допомогти собі. А пам"ять і час зроблять свою справу.
  • 0

#526 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.09.2009 – 12:36

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 23:20) писав:

Люди порадьте щось .я собі вже місця не знаходжу, очі не просихають.Я знаю це кінець, але десь в глибині душі все таки надіюсь що це не так...переконую себе забувати, але воно не проходить, все тільки гіршає :)
Час лікує все. Просто перечекай.
  • 0

#527 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.09.2009 – 17:51

Xobb,
стоб оцінила, але щось воно флудово.

• 0

#528 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.09.2009 – 20:23

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 23:20) писав:

Люди порадьте щось .я собі вже місця не знаходжу, очі не просихають.Я знаю це кінець, але десь в глибині душі все таки надіюсь що це не так...переконую себе забувати, але воно не проходить, все тільки гіршає :)
Якщо ти йому подобалася веселою, капризною і жвавою, то плачучою навряд чи сподобаєшся.
Із твого опису схоже, що ви вже не разом, лиш розлучитися не стає духу.
Не засмучуйся, це не кінець світу. Зараз у вас криза в стосунках. Може й варто побути трохи на самоті. Або сказати, яких конкретно змін ти від нього хочеш, проявити активність.
Якщо нічого не допоможе, варто розійтися. Може ситуація зміниться і ви знову будете разом, а може ти зустрінеш когось іншого.
  • 0

#529 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.09.2009 – 10:53

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 22:20) писав:

Я такий самий був, коли мене кинала кохана дівчина із-за меленької для мене причини, а для неї це серйозний крок у майбутнє і вона жертвує мною заради своєї гордості,Заради свого майбутнього,я хоч хлопець але плакав, днями, тижнями,у мене відразу втратився сенс життя, я жив нею, я мріяв про неї, думав,вона для мене була повітрям,і коли вона мені це сказала, а я був у Криму це наче ніж в серце, я нічого не міг зробити,Я був убитий... Але завжди є одне але-життя триває... Ми не разом вже місяць, не спілкуємося! Скажу одне-дуже важко вбити в собі ці почуття,боляче мені було, та зараз трошки краще, поряд зімною є такі друзі які підтримують мене, заважають думати про неє можливо це і на краще, але вона як рубець на серці який лікується роками, але всетаки лікується... Покохала раз покохаєш ще раз, буде тобі наука... Така у мене наука... терплю, навколо безліч гарних і хороших дівчат та хлопців, головне не замикатися в собі, воно того не стоє... Терпи, думай прощось дроге для тебе,знайди ще одну симпатію, ти закохаєшся і будеш згадувати цю ситуацію з посмішкою, повір мені на слові-так зараз у мене!!! А ще можливо все зележить від ситуаціїї... І як вже сказано до мене-ЧАС ЛІКУЄ ВСЕ... Тримайся!!! Та пустота у серці з часом заповниться ще одиним, більшим, коханням, головне вір у себе!!!
  • 0

#530 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 17:35

Перегляд дописуSHAHIST (16.09.2009 10:53) писав:

Покохала раз покохаєш ще раз, буде тобі наука... Така у мене наука... терплю, навколо безліч гарних і хороших дівчат та хлопців, головне не замикатися в собі, воно того не стоє... Терпи, думай прощось дроге для тебе,знайди ще одну симпатію, ти закохаєшся і будеш згадувати цю ситуацію з посмішкою, повір мені на слові-так зараз у мене!!! А ще можливо все зележить від ситуаціїї... І як вже сказано до мене-ЧАС ЛІКУЄ ВСЕ... Тримайся!!! Та пустота у серці з часом заповниться ще одиним, більшим, коханням, головне вір у себе!!!
більше не покохаю і не хочу...пізно вже замкнулася...мені вже нічого не треба :)
  • 0

#531 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.09.2009 – 20:19

Перегляд дописуPsihopadka (16.09.2009 18:35) писав:

більше не покохаю і не хочу...пізно вже замкнулася...мені вже нічого не треба :)

Через півроку писатимеш тут вже зовсім інші речі. Багато хто так зразу думає, а потім виявляється, що не так все трагічно, як здавалося на початку.
  • 0

#532 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 20:33

Перегляд дописуPsihopadka (16.09.2009 18:35) писав:

Думай не про майбутнє, а про зараз. Ти зараз його кохаєш?
  • 0

#533 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 20:47

Перегляд дописуБлискавиця (16.09.2009 20:33) писав:

Думай не про майбутнє, а про зараз. Ти зараз його кохаєш?

певно кохаю..він мені дуже потрібен.
  • 0

#534 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.09.2009 – 21:50

"дуже потрібен" і "кохаю" - це не завжди пов*язані речі. "Потрібен" може бути тому, що ти звикла до такого життя разом з ним. Від цього важко відмовлятися, навіть якщо кохання вже немає.
  • 0

#535 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.09.2009 – 17:17

мусить пройти час і ти зрозумієш, що почуття вже нема, а так як за чарівною паличкою з памяті кохання не витреш.
  • 0

#536 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 28.09.2009 – 19:04

еххх...ми розійшлися, але ще є можливе може. Я вже на то може колись пізніше не надіюся

не ще надіюся((((
  • 0

#537 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.12.2009 – 07:17

чогось мені здалось шо повністю не можливо вбити їх але придушити можна :happy1:
  • 0

#538 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.12.2009 – 08:44

Перегляд дописуTeo (20.12.2009 01:40) писав:

після аборту воно не народиться :happy1:
ха, наївний :))гг ти думаєш у нас тільки одне почуття кохання?)) нмсд їх може бути стільки скільки субєкт закохувався в конкретних обєктів тобто вони ніби існують паралельно і звідси народжуються окремо одне від одного)) часом можуть бути конфлікти коли одне почуття кохання заважає другому)) ггг
шось таке)
  • 0

#539 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.12.2009 – 11:11

Флуд видалено
  • 0

#540 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 20.12.2009 – 15:33

А навіщо? Почуття... вони як коріння, дуба, з величезною кількістю корінної системи, повністю викорчувати не можливо, навіть при повному бажанні, і виходить якось не правельно, спочатку ми відчуваємо почуття а потім як втрачається причина їх ми хочемо їх забути. Ми живемо лише один раз... Кохаємо лише один раз і все життя...
Я думаю забувати не варто, варто просто жити, адже навколо життя кипить, і можливо хтось на тебе дивиться і червоніє...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних