Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#441 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:L'viv

Відправлено 15.10.2008 – 12:18

Перегляд допису100000 (13.10.2008 11:37) писав:

Gubtor ти десь щось пропускаєш... при чому ти не бачиш того, що знаходиться у тебе прямо перед носом.

Не зовсім зрозумів зміст цих слів. Розшифруйте :ggggg:
  • 0

#442 Dimetrius

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 15:11

Перегляд дописуDema V (14.06.2006 19:05) писав:

Дещо дивна тема , але ця думка мене не полишає вже приблизно 2 тиждні . Чи можливо в собі вбити почуття до якоїсь людини , поховати їх назавжди . Які ваші думки стосовно цього ?

Як кажуть москалі))):
Сложно, но можно...
  • 0

#443 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 18:06

Вбити в собі почуття можливо. Тільки питання для чого?
  • 0

#444 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 18:05

почуття вбити звичайно що можливо але вони лишають відповідний слід у вашому серці....
  • 0

#445 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 18:08

не важко
  • 0

#446 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 29.12.2008 – 19:40

Можна трошки загримувати, шоб не так мучило. Поки не пройде.
  • 0

#447 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 29.12.2008 – 22:04

в собі неможливо, в иншій людині - легко... Але навіщо?
  • 0

#448 Folio

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.01.2009 – 18:39

Вбити почуття в собі неможливо. Вони з'являються в людини не як результат її рішень та роздумів, а просто, самі по собі... І залишають людину вони так само, самі по собі... Якщо почуття не знаходять підтримки в реальності, вони починають змінюватися: на біль, на злість, на розпач, на паніку... І рано чи пізно, не знайшовши виходу, самі зникають. Змінюють уявлення, залишать слід в душі, але таки пропадають...
  • 0

#449 ТікТак

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:місто, де я живу

Відправлено 03.01.2009 – 18:07

Якшо постаратись, то можна придушити. Але повністю вбити нереально.

Повідомлення відредагував ТікТак: 03.01.2009 – 18:07

• 0

#450 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.01.2009 – 18:16

Вбити..підстрелити точно можна. І у собі і у іншій людині)) та чи довго воно потім проживе?)
  • 0

#451 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 19:30

Перегляд дописуDimetrius (18.10.2008 15:11) писав:

Як кажуть москалі))):
Сложно, но можно...
пройшло більше року, нічого не вийшло ....
  • 0

#452 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.01.2009 – 17:39

Перегляд дописуDema V (3.01.2009 19:30) писав:

пройшло більше року, нічого не вийшло ....
Це не говорить,що в тебе було сильне кохання,це говорить шо ти погано стараєшся забути))
Я своє "кохання" три роки забувала. Досі його не забула. та й не забуду ніколи. Перше кохання все-таке. Але! Не останнє. Знаєш,як я вбила в собі почуття до коханої людини? Вбила себе. Тут мені простіше,я людина творча, я просто написала невеличку новелу. Вона починалася від першої особи(мене),я ніби-то розмовляла з ангелом. Практично майже монолог вийшов. В кінці розмова плавно переходить до третьої особи,тобто ніби вже про мене хтось розказує. Я вигорившись,вже розібравшись зі своїми проблемами,раптом роблю крок назад(не буквальний) і попадаю під колеса машини. Нещасний випадок. Далі на сторінку йде діалог моєї душі та ангела. Слова ангела:"Оглядывайся,чтобы не оступиться,но всегда иди ВПЕРЕД")))
  • 0

#453 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 23:26

Перегляд дописуSensssorika (6.01.2009 17:39) писав:

Знаєш,як я вбила в собі почуття до коханої людини? Вбила себе.
я не ЕМО :lol:
і не треба його ващє забувати, просто треба вміти з ним повестися так, щоб воно не було пріоритетним )))
  • 0

#454 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.01.2009 – 15:10

Перегляд дописуDema V (10.01.2009 23:26) писав:

я не ЕМО :lol:
і не треба його ващє забувати, просто треба вміти з ним повестися так, щоб воно не було пріоритетним )))
ти автор цієї теми,а не я. Я лише на запитання відповіла. Суб"єктивно)) Як минуле взагалі може бути приорітетним- не уявляю.
  • 0

#455 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 15:12

ви любете біль. В цьому і проблема....
  • 0

#456 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.01.2009 – 18:01

Перегляд дописуDema V (14.06.2006 18:05) писав:

Дещо дивна тема , але ця думка мене не полишає вже приблизно 2 тиждні . Чи можливо в собі вбити почуття до якоїсь людини , поховати їх назавжди . Які ваші думки стосовно цього ?

Почуття... Але ж вони не підвласні розуму людини. Вони або є, або їх немає! Але, якщо вони вже є - то їх вбити не можливо! Але, як же це вбити? Знищити? Вони ж є! Як їх можна знищити? Коли НАСПРАВДІ любиш людину, то будеш любити її завжди! І тобі просто не вдасться його забути. Ти будеш вглядатися в обличчя нового хлопчика і шукати там риси того, іншого. Ти будеш цілувати і ласкати іншого і пригадувати, як це робив ВІН! Але, на жаль, бувають різні випадки. Деколи кохання є просто не взаємне, деколи людина йде від тебе. Що ж ... Постаратися треба! Можливо це був не ВІН! І попереду світле майбутнє!
  • 0

#457 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.01.2009 – 18:23

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (12.01.2009 18:01) писав:

Коли НАСПРАВДІ любиш людину, то будеш любити її завжди!
Починаю розуміти звідки беруться некрофіли :lol: :D :ggggg:

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (12.01.2009 18:01) писав:

Почуття... Але ж вони не підвласні розуму людини. Вони або є, або їх немає! Але, якщо вони вже є - то їх вбити не можливо! Але, як же це вбити? Знищити? Вони ж є! Як їх можна знищити?
Але, на жаль, бувають різні випадки. Деколи кохання є просто не взаємне, деколи людина йде від тебе. Що ж ... Постаратися треба! Можливо це був не ВІН! І попереду світле майбутнє!
Суперечиш сама собі. Якшо людина померла- я думаю цілком можливо зустріти ще одне кохання свого життя. А значить приглушити попереднє. Ц раз.
А по-друге, таких от "не він" які зустрічаються в житті людини регулярно, якраз більшість і важає своїм єдиним і останнім коханням,а значить і його забути теж МОЖНА.
  • 0

#458 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 18:25

Перегляд дописуSensssorika (11.01.2009 15:10) писав:

ти автор цієї теми,а не я. Я лише на запитання відповіла. Суб"єктивно)) Як минуле взагалі може бути приорітетним- не уявляю.
минуле може часом повертатися :lol:
  • 0

#459 andron Collider

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 23:23

самому вбити почуття ? ніколи. Вважаю це не реальним. Можна обмежити їх вплив ,намагатися вбити ,тобто називати це "вбивством", але не більше. З часом звикаєш до ввідчуття відчаю,і не момічаєш їх. І вони просто йдуть у архіви твоєї памяті, змінивши при цьому твій внутрішній світ. А для чого їх, вбивати ? ....Треба просто пройти це, цей "емоційний колапс", та кожен по різному це робить, і часто при цьому шкодить самому собі . У мене зараз така ситуація ,що я закохався у співгрупницю, при чому давно, і все начебто було добре, але вона сказала що: " не хоче мене обманювати, і вона до мене нічого не відчуває" , але хоче залишитися хорошими друзями, я погодився. Пройшло декілька днів , і я змирився в собі ( принаймні в душі зявилася така ілюзія), адже вже все сказано, це як дитяча мрія-подарунок, коли усвідомлюєш, що його тобі ніхто не подарує, і коли виростеш ти також його не придбаєш, нащо тоді рости??? Зараз бачачи її я навіть не підіймаю очей, ....не можу. Але в душі я всерівно надіюсь, розуміючи що це 100%-ий самообман. Кожен ранок я встаю і кажу собі що все, досить вона така як і інші ... ну не зовсім , алеж але ж , .... або коли знову бачу усе повторюється, і нічого за рівним рахунком не змінюється, що мені Робити ???? Як мені це пройти ? Як бути самим собою? як позбутися самообману ???7?????
  • 0

#460 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 23:41

Згідна з попереднім дописувачем - навіщо вбивати? Та й як? З часом все минає якось само собою...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних