Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#381 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 02.09.2008 – 14:09

XRey, залежить від фізичної форми Вашого партнера і Вас самих. Та найнідійнше з запропонованих варіантів - обома руками молотком по голові. Але кілька разів, одного буде замало
  • 0

#382 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 02.09.2008 – 14:18

Перегляд дописуСварус (2.09.2008 15:09) писав:

XRey, залежить від фізичної форми Вашого партнера і Вас самих. Та найнідійнше з запропонованих варіантів - обома руками молотком по голові. Але кілька разів, одного буде замало

Вельми дякую за пораду :happy1: -_-
  • 0

#383 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 14:27

але всерівно якось я не можу вбити ці почуття, дивлюсь на неї і аж серце завмирає...
  • 0

#384 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 03.09.2008 – 14:56

Вбити справжнє почуття дуже важко, особливо якщо бачитись з цієї людиною часто і підтримувати з нею дружні стосунки, тому треба тікати якнайдалі... Якщо втекти не виходить, тоді можна попробувати витіснити цю людину з серця іншою, знайти когось іншого - дуже-дуже хорошого, щоб про колишнє почуття і не згадувати. -_-
  • 0

#385 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 15:23

Перегляд дописуlorelei (3.09.2008 15:56) писав:

Вбити справжнє почуття дуже важко, особливо якщо бачитись з цієї людиною часто і підтримувати з нею дружні стосунки, тому треба тікати якнайдалі... Якщо втекти не виходить, тоді можна попробувати витіснити цю людину з серця іншою, знайти когось іншого - дуже-дуже хорошого, щоб про колишнє почуття і не згадувати. :happytwo:

Нажаль ні першої ні другої можливості немає... :angry12:

я навіть не уявляю, чи зможу кохати іншу людину більше...
  • 0

#386 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.09.2008 – 15:27

Перегляд дописуXRey (3.09.2008 16:23) писав:

спробуйте себе полюбити, ага )
  • 0

#387 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 19:04

та я себе щос не дужелюблю....
  • 0

#388 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 03.09.2008 – 19:29

Перегляд дописуXRey (3.09.2008 16:23) писав:

Нажаль ні першої ні другої можливості немає... :angry12:

повір,це лише ти так хочеш думати )це психологія)просто чим більше думаєш про це тим більше залежиш від проблеми..тобі треба обмежувати спілкування з тією дівчиною,зайняти себе чимось іншим :happytwo: так буде легше.
  • 0

#389 Гість_Збочинка_*

• Гості

Відправлено 03.09.2008 – 22:44

Потрібно перш за все розрізняти почуття і прив'язаність. Як би ти не хотів, а викинути з голови кохану людину неможливо. Якщо ж це просто прив'язаність то можливо звичайно. Перевірено.
  • 0

#390 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.09.2008 – 07:09

Цитата

XRey якщо ти нелюбиш себе чому ти сподіваєся що тебе полюблят інші, відкинь комплекси, і зрозумій що себе треба любити і поважати, і тоді дівчата почнуть на тебе дивитися по іншому)))))
  • 0

#391 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 10:02

Перегляд дописуXRey (3.09.2008 20:04) писав:

Я вже мабуть не перший раз повторюсь, якщо скажу, що кожному дано по вірі його, звісно я не претендую на авторство щодо цієї фрази але, як на мене то в ній закладена охвігенна суть всього, що одни великий чоловік називав стаціонарними думками, а мав він на увазі абсолютно все, що має хоча б якийсь смисл.
Людина, як суспільна істота, а можливо саме й тому вона є суспільною є створіння надзвичайно ліниве і коли воно заявляє "я себе не дуже люблю" то зазвичай у самій цій ідеї присутня якась частинка хитрості, яка переслідує цілком конкретну мету :happytwo:

Знову ж таки на мою думку людина, яка не любить себе разом із тим не вірить собі, або вірить у те, що вона погана і ця віра проектуючись у поведінку перетворюється на уявлення інших людей, які підтверджуючи це закріплюють відповідну самооцінку людини.

Як не дивно здобувається любов до себе шляхом діяльності у відповідній сфері лише після визнання результатів такої діяльності авторитетними представниками цієї сфери. Коли людина просуває власний „продукт” вона починає себе за це любити і вірити у те, що вона дійсно хороша і це дійсно так.

У кожній сфері життя людина людина пропонує власний „продукт”, який може приймати самі найнеймовірніші форми. Можливо найцікавішим продуктом є сама людина у сфері інтимного життя, оскільки, як правило багато авторитетів там немає, а якщо і є то контраст відчуттів падає пропорційно їх кількості і авторитетності. Однак дуже цікавим є момент, який заключається в тому, чи можна говорити: „я кохаю тебе”, якщо насправді людина лапає кайф від того, що їй вдалось отримати задоволення оскільки вона на практиці дійсно довела, що може пропонувати себе власно обраному авторитету власної інтимної сфери життя, що вона є якісним продуктом у цій сфері для цього авторитета.

Звісно весь цей процес підтримується самою природою людини на рівні її організму і виражається дуже якісним задоволенням. Така штука називається мабуть „взаємне кохання” а все інше як би ми не відчували його буде дохлим неякісним напівфабрикатом. Можливо саме тому для нас ніяк не відчувається справжня закоханість у нас інших людей, якщо їхній продукт у зоні нашого інтиму не користується попитом, а використовується для вирішення якихось інших локальних потреб, таке "кохання" перетворюється на жах для цих людей.

Якщо все що я тут понаписував відображає дійсну ситуацію, то нехай кожен сам зробить висновок, яке співвідношення "любові до себе" із тим, що ми звикли називати „кохання”.

Повідомлення відредагував 100000: 04.09.2008 – 10:07

• 0

#392 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.09.2008 – 10:13

Перегляд дописуСварус (3.09.2008 16:27) писав:

спробуйте себе полюбити, ага )
Цікавий натяк. :happytwo:

Перегляд дописуЗбочинка (3.09.2008 23:44) писав:

Потрібно перш за все розрізняти почуття і прив'язаність. Як би ти не хотів, а викинути з голови кохану людину неможливо. Якщо ж це просто прив'язаність то можливо звичайно. Перевірено.
Та можливо. Дуже навіть можливо. Просто уявляєш собі, що ця людина померла. Або взагалі не існувала ніколи.
Я собі не раз так внушала. Дієво. Але потім, коли бачиш цю людину, то таке відчуття, ніби трупа раптово побачила...

Перегляд дописуDynkan 113 (4.09.2008 08:09) писав:

XRey якщо ти нелюбиш себе чому ти сподіваєся що тебе полюблят інші, відкинь комплекси, і зрозумій що себе треба любити і поважати, і тоді дівчата почнуть на тебе дивитися по іншому)))))
Як завжди, мудро!)
  • 0

#393 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 13:48

Перегляд дописуЗбочинка (3.09.2008 23:44) писав:

Я хочу викинути, але не можу...
  • 0

#394 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 17:23

навіть коли спаль лягаю про неї думаю...
  • 0

#395 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 19:30

XRey, мен, дивись перед сном парнушку і побачиш, є кращі за колишню! (пиши приват для дальшого розвитку даної теми) :happytwo:
  • 0

#396 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 19:33

Неможливо....
Була у мене колись """"Справжня подруга"""... та вона мене зрадила морально... намагався її забути, помстити... та не можу :happytwo:
  • 0

#397 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 19:35

Перегляд дописуmaximumua (4.09.2008 20:33) писав:

Неможливо....
Була у мене колись """"Справжня подруга"""... та вона мене зрадила морально... намагався її забути, помстити... та не можу :happytwo:
У мене ситуація подібна
  • 0

#398 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 19:42

Перегляд дописуXRey (4.09.2008 20:35) писав:

У мене ситуація подібна
тоді ти мене розумієш...
  • 0

#399 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 20:02

Перегляд дописуmaximumua (4.09.2008 20:42) писав:

тоді ти мене розумієш...
Угу...
  • 0

#400 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 07:10

народ шо за сльози і соплі? та незациклюйтися так життя триває ще все попереду, а чим більше про це думаєш тим важче буде забути
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних