Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#361 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 20:56

Перегляд дописуОлеська (27.08.2008 21:47) писав:

Номаде, мене до того треба довести. А хорошу людину мені шкода так...)))

Зрозуміло, така свиня тіки одна, і це я :prapor3:
А взагалі моя філософія така- не треба нічого вбивати в собі, бо кажуть шо кохання- найсвітліше почуття, і якшо ти кохаєш по справжньому, то це фсьо файно. "Я кохав і був щасливий"- так зазвичай я думаю про колишніх <_<
  • 0

#362 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.08.2008 – 12:04

Перегляд дописуОлеська (27.08.2008 21:47) писав:

Ксюша, погоджуюсь. Кохаємо людей ми саме за їх недоліки.
За останній час вже втретє читаю/чую таку "лабуду". Ну не можу я зрозуміти як це! І не вмію так кохати)
  • 0

#363 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2008 – 12:07

Перегляд дописуСварус (28.08.2008 13:04) писав:

За останній час вже втретє читаю/чую таку "лабуду". Ну не можу я зрозуміти як це! І не вмію так кохати)
для того щоб зрозуміти потрібно пожити з коханою людиною певний час)))))))
  • 0

#364 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 12:16

Перегляд дописуNomad (27.08.2008 21:56) писав:

Зрозуміло, така свиня тіки одна, і це я :prapor3:
А взагалі моя філософія така- не треба нічого вбивати в собі, бо кажуть шо кохання- найсвітліше почуття, і якшо ти кохаєш по справжньому, то це фсьо файно. "Я кохав і був щасливий"- так зазвичай я думаю про колишніх <_<
Кожному дається по вірі його і це мабуть закладено на рівні не релігії, а в генетиці могутніх законів існування світу цього. Не вірите то пригляньтесь у дзеркало, коли у вас поганий настрій, а потім через певний час коли настрій знову появиться погляньте знову і зацініть різницю. А по суті там було одне і те ж зображення.

Якщо людина хоче бачити себе свинею то мабуть мало знайдеться бажаючих бити її головою об стіну доки така думка не зникне. Біда кожної людини в тому, що такому створінню я вона дуже важко проводити об’єктивний самоаналіз.

А що стосується почуттів, то у випадку, якщо вони дійсно є неперспективними то потрібно їх позбуватись оскільки існує досить висока ймовірність того, що вони почнуть позбуватись людини у якій живуть. Кохання це всьо файно до тих пір доки воно є коханням, і не потрібно це поняття плутати із закоханістю.

Впринципі неважливо якими словами називати дане явище бо головним є сама суть того, що відбувається і відчувається на рівні несвідомого і некерованого, як і наприклад биття серця. Можливо моє порівняння і не є вдалим оскільки почуття для кожного хто їх переживає є глибоко індивідуальними в самому їх корені, як і сама людина. Для наглядності можна сказати, що нерозділене кохання, це по своїй суті зациклена у свідомості програма найвищого пріоритету, яка постійно працює у фоні і забирає на себе відповідні ресурси організму, які не є безмежними. Якщо розглядати результат роботи даної програми то ми побачимо, що у випадку надмірної перегрузки у людини не вистачає робочої площадки, щоб розмістити на ній комплексне уявлення проблеми і відповідно така людина позбавлена можливості її вирішити.

Що відбувається із такою людиною, вона просто як кажуть у народі загрібається по вуха у проблеми паралельно зменшуючи кількість ресурсів які потрібні для їх вирішення, і дійшовши до критичної межі зникає із горизонту свідомого суспільства.

Звісно у кожної людини існує інтимна територія, на яку допускаються виключно Обрані особи, однак коли на даній території виникають труднощі і доки в людини є резерви та бажання вирішувати подібні проблеми вона повинна натискати червону кнопку „ТРИВОГА” і не соромитись просити допомоги у найближчих людей. Відповідно кожен, хто бачить існування таких проблем у близьких людей пропонуючи свою допомогу робить велику справу у їх житті.

Повідомлення відредагував 100000: 28.08.2008 – 12:21

• 0

#365 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.08.2008 – 12:17

Перегляд дописуDynkan 113 (28.08.2008 13:07) писав:

А, тоді це мені не грозить, зі мною ніхто не зживетсья, а холостяком непогано :prapor3:
  • 0

#366 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 12:27

Перегляд дописуСварус (28.08.2008 13:17) писав:

А, тоді це мені не грозить, зі мною ніхто не зживетсья, а холостяком непогано :prapor3:
пане Сварус незарікайтися, в житі все можливо )))
  • 0

#367 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 12:36

...і що ти вирішив на цьому зупинитись? Я чомусь майже впевнений, що холостяцька перспектива насправді тобі не дуже додає настрою. Хоча й навіщо? ...у цім світі мабуть існує потрібне тобі створіння, яке здатне бути стимулом будь яких знім у тобі незалежно від твого бажання :-) а з іншої сторони люди адаптивні створіння можливо хтось погодиться змінитись для тебе.
  • 0

#368 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 29.08.2008 – 20:05

Просто цікаво

конкретно мені дуже-дуже погано на душі, адже я її з 3 класу кохаю... :prapor3: а вона зара з моїм зе бест другом....
  • 0

#369 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.08.2008 – 20:36

Ні відмова і розлука то різні речі.відмова була-поплакала, переросла.

теми об"єднала
  • 0

#370 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 18:39

..будь-які почуття ми можемо вбити, втопити чи притупити..значущість будь-яких подій визначаємо тільки ми..якщо ми хочемо страждати, ми будемо..якщо ж ні, то виживимо..або навчимося вживатися з цим болем і будемо існувати просто нагадуючи собі кожен день, що потрібно робити "вдох-видох"..
  • 0

#371 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.08.2008 – 21:05

Перегляд дописуNomad (27.08.2008 21:56) писав:

А взагалі моя філософія така- не треба нічого вбивати в собі, бо кажуть шо кохання- найсвітліше почуття, і якшо ти кохаєш по справжньому, то це фсьо файно. "Я кохав і був щасливий"- так зазвичай я думаю про колишніх :)
Номаде, який же ти правий! Кохання не лише одне з найсвітліших почуттів, а й далеко не всім дано

Ну, на то вона й "лабуда", щоби не розуміти.)
Я не люблю ідеальних людей. В принципі таких і не існує. Людина є цікавою саме своїми особливостями, навіть якщо те є її недоліки.

Перегляд дописуDynkan 113 (28.08.2008 13:07) писав:

Трохи не так. Саме коли поживеш, важливо втриматись від розчарування партнером.

А, тоді це мені не грозить, зі мною ніхто не зживетсья, а холостяком непогано :rolleyes:
На цьому форумі, мабуть, кожний другий більш-менш дорослий так сказав би.)

Перегляд дописуXRey (29.08.2008 21:05) писав:

конкретно мені дуже-дуже погано на душі, адже я її з 3 класу кохаю... :) а вона зара з моїм зе бест другом....
Банально. І ситуація, і почуття...
Співчуваю.
  • 0

#372 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 21:15

Тому то, справжнє кохання дуже цінне, бо не кожен вміє кохати по-справжньому! От! :)

Просто цікаво

конкретно мені дуже-дуже погано на душі, адже я її з 3 класу кохаю... :) а вона зара з моїм зе бест другом....
Мен, не падай духом, і на твоїй вулиці буде свято! Вище носа! Воно прийде само, зненацька ;) :rolleyes:
  • 0

#373 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 21:45

конкретно мені дуже-дуже погано на душі, адже я її з 3 класу кохаю... :rolleyes: а вона зара з моїм зе бест другом....
По-перше - набий другу морду....
По-друге - шо то за друг який дівчат відбирає....
Третє - тре було тобі сильніше кохану тримати.

А сам не переживай, ше покохаєш, дівок ше багато.:)
  • 0

#374 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 21:50

Перегляд дописуPit (31.08.2008 22:45) писав:

А сам не переживай, ше покохаєш, дівок ше багато.:)
А не забагато буде :rolleyes:
  • 0

#375 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 22:48

трохи тротилу - і фсьо куль))
  • 0

#376 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 07:10

Перегляд дописуPit (31.08.2008 22:45) писав:

По-перше - набий другу морду....
По-друге - шо то за друг який дівчат відбирає....
Третє - тре було тобі сильніше кохану тримати.

А сам не переживай, ше покохаєш, дівок ше багато.:rolleyes:
А за що бити? якщо б не він, то був би інший, дівчина просто нехотіла з ним бути. І що означає тримати? привязати до батереї?))) ніхто нікого неможе тримати, стосунки базуються на бажані бути разом двох сторін, і це бажання добровільне, варто памятати що ніхто нікому нічого незобовязяний.
  • 0

#377 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 12:37

Перегляд дописуDynkan 113 (1.09.2008 08:10) писав:

А за що бити? якщо б не він, то був би інший, дівчина просто нехотіла з ним бути. І що означає тримати? привязати до батереї?))) ніхто нікого неможе тримати, стосунки базуються на бажані бути разом двох сторін, і це бажання добровільне, варто памятати що ніхто нікому нічого незобовязяний.
Можна і до батареї... бажано наручниками :rolleyes: так надійніше. Щось подібне у вигляді обмежень кудись ходити і з кимсь не спілкуватись можна спостерігати дуже часто і доречі інколи все класно проходить. Дівчина звикає і починає думати, що все так і повинно бути ...але...

Доречі це добровільне бажання є також похідним від певного інтересу, який стимулює таке бажання. Копати треба тут.
  • 0

#378 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 16:03

Перегляд дописуФруктик (31.08.2008 22:15) писав:

Мен, не падай духом, і на твоїй вулиці буде свято! Вище носа! Воно прийде само, зненацька :) -_-
Дякую за підтримку. :happy1:
  • 0

#379 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 19:40

Мені дууже важко, просто не можливо забути кохання, воно буде жити в мені вічно....
  • 0

#380 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 02.09.2008 – 13:47

підкажіть чим вбити почуття з руки, з ноги, молотком по голові?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних