Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#321 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.04.2008 – 14:46

Знищити кохання впринципі при великому бажанні можна, але весь прикол в тому, що бажання то насправді якраз і немає... тому, що хочеться, хочеться і знову хочеться зробити так як хочеться :-).

Біда нерозділеного кохання не самому коханні а в "ломці" через недостачу ендорфіну, який по своїй суті викликає те, що ми часто плутаємо із звичкою... ні кохання то не звичка кохання то із розділу "духовне", а звичка то лише один із його складових механізмів. Однак позбувшись даного елементу, можна розвалити цілий механізм... можна також оцінити ситуацію і глянути настільки наші підсвідомі механізми глибоко вшили у наші життєві плани те чого ми нібито хочемо позбутись... або краще вирішувати дане питання комплексно однак шансів малувато бо ці механізми мають властивість до саморегенерації.

Відновити теоретично також можливо... але потрібно наростити у собі ту якість, відсутність якої було замічено іншою стороню... щось доказувати, виправдовувтись немає абсолютно ніякого сенсу, потрібно працювати над собою... принаймі, якщо проблема в цьому то результат обов'язково буде нагороджений із вражаючити спецефектами.

Повідомлення відредагував 100000: 07.04.2008 – 15:07

• 0

#322 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 11:34

Перш ніж знищити кохання врахуй кілька нюансів:
1. Ти її любиш, обожнюєш, ти ідеальний, закоханий, безвідмовний, з тобою нецікаво фліртувати, бо нема інтриги, ти і без того заводишся з півоборота... А коли дівчина ще не нагулялась, то їй хочеться чогось яскравого, пристрасного, бурхливого... або вона взагалі ще толком не знає, чого хоче... і ніби з тобою б хотілося бути, але і жаль дорослішати, бути відповідальною, будувати серйозні стосунки... дилема, яку вирішувати не хочеться... або ж вирішення хочеться відтягнути на якомога довший термін...
2.Справжню любов починаєш цінувати, коли до цього дозріваєш (але не всім виходить)... Бо справжня любов - це як море. Хто не вміє плавати - воліє бовтатися в басейні, а хто вміє - цінує глибину моря, в яке можна пірнути і стільки всього нового для себе відкрити.
3.Може, вона дійсно просто стерва, якій абсолютно байдуже до тебе і твоїх "великих і чистих" почуттів... Тоді варто лікувати власну сліпоту :happy1: і почати можна зі забавки знайди 10 недоліків в коханій людині.

Так чи інакше, бажаю тобі хорошої інтуіції та удачі, вона тобі знадобиться... :happy1:
  • 0

#323 Red O'Van

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Дубляни (Львів)

Відправлено 08.04.2008 – 15:37

А може та цяця просто грається з тобою? Чим більше ти говориш що ти її кохаєш тим більше вона буде з тебе знущатись. Попробуй кинути на деякий час в ігнор - незвиртай на неї уваги, недивись на неї, недумай про неї, поводься так наче її неіснує! Застав її щоб вона заревнувала, побігай трошки за іншими дівчатами, зроби з неї те, що вона з тобою робить. Якщо вона тебе справді кохає, ти побачиш зміни в її поведінці, якщо нічого незміниться то забий на неї (варіант з гранатою без чеки ідеальний варіант), а якщо серйозно то як я вже десь читав, Кохання лікує більше Кохання (хай вибачить мені автор цих слів)!
  • 0

#324 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 08.04.2008 – 16:32

Ти спитав як знищити кохання............Ну, якщо це дійсно справжнє кохання, то ти його не знищиш, а "залікуєш."Повірь, я в цьому впевнена.
І ще одне,я не знаю тої дівчини про яку ти писав, але в мене була схожа ситуація.Я теж просто з жалю зустрічалася з одним, але з цього нічого не вийшло. я завжди робила, щось таке, щоб він мене покинув.А він так і зробив. І,скажу чесно, мені було образливо.Я навіть намагалася його повернути і зрозуміла, що він мені подобається.То може правду кажуть, що кохання біжить за тим, хто від нього втікає. Задумайся над цим.
  • 0

#325 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2008 – 21:27

Хех.. ну по-перше, ніц не помогло, бо скоріш за все Ти цього не хочеш.. хоча б підсвідомо..
друге.. на жаль, знайома ситуація.. правда і я кохала.. але така природа.. дурнувата.. аферистки і стерви.. але закоханої.. і чим більше кохала, тим більше знущалась.. а коли отямилась.. знаєш, коли отямилась? тоді, коли мені сказали, що НЕПОТРІБНА Я ТАКА, що не хочуть мене більше таку..хоча й люблять.. бо отруюю кохання.. от тоді й крила насправді підрізались.. от тоді світ потемнів і жити не хотілось.. от тоді захотілось перевернути для нього і заради нього все і саму себе...
  • 0

#326 Rika

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 00:13

Ви тут всі про те що боротись і все таке да спробувати можна, але якщо ця дівчина тримає його просто як запасний варіант поки її колишній не одумається. я тобі раджу просто пливти по течіїї так як доля розподілить може вона це переживе і у вас буде все ок. <_<
  • 0

#327 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 11:23

Перегляд дописуFeniX (26.12.2007 00:39) писав:

гм так от... після того як я поступив в універ ми вирішили з своєю групою поїхати в гори, ми поїхали і так вийшло шо там де ми були я опинився в ліжку з одною дівчиною(ми не займалися сексом),там вона мені сказала шо я їй подобаюся, і після того ми почали з нею зустрічатися. Перший місяць наших стосунків був казковий поки я не замітив того як вона дивиться на 1 хлопця який тож вчиться в універі... я почав її розпитувати і зясувалося шо то її колишній хлопець. після того наші стосунки сильно погіршилися, вона каже шо ше шось відчуває до нього, а я її полюбив... вона мені дуже подобається і я хочу шоб у нас були нормальні стосунки, але я не можу змиритися з тим шо вона думає про нього і каже шо відчуває до нього набагато більше ніж до мене... ми вже з нею неодноразово говорили на цю тему але все марно... вона каже шо не може його забути.. .і я не знаю шо мені робити дальше... але коли я кажу шо давай ми з тобою розійдемся, то вона каже шо хоче бути зі мною... я навіть раз сказав шо вже не хочу її бачити, говорити з нею, а вона просила мене і казала шо хоче бути зі мною...... зараз ми дальше зустрічаємось, вона з ним не спілкується, не бачиться, але всеодно каже шо думає про нього, бо не може забути...
от така історія..... я не знаю шо мені робити..... мене просто вбиває те шо вона думає про нього....
народ дайте кілька порад шо мені робити.... :rolleyes:
Весь цей лохотрон буде крутитись до тих пір доки той третій даватиме дівчині якісь ілюзорні надії, він може говорити що все закінчено, але робить це таким чином, щоб не відпустити її оскільки для нього це просто не вигідно. Якщо поставити її свідомість перед фактом, що тема закрита на 100% вона з болем в душі але визнає що це дійсно так! Далі свою справу зробить інстинкт виживання, який зачистить наслідки невизначеності переключивши увагу на того хто цього вартий!
Дівчина повинна звільнити свою голову від сумнівних роздумів на тему "...а може..." тому, що це "може" має також право на існування так само як і інший варіант. Доки будуть сумніви матимуть місце постійні енергетично виснажуючі напряги, які сильно вибивають людину із нормального життя. В любому випадку варто знати правильний і остаточний варіант щодо шансів відновлення попередніх стосунків. Почути "НІ" то не так просто, але воно того дійсно ватро!!!
  • 0

#328 ANILA5555

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Славута

Відправлено 02.05.2008 – 14:26

Тут дуже важко розібратися...
Допоможи:
-що вона каже що відчуває до тебе?
-що відчуває до нього?
поспостерігай,хоча ти як закоханий можеш не так зрозуміти-хай друзі допоможуть-чи дає їй якусь надію колишній?
  • 0

#329 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 02.05.2008 – 14:45

коротше, Фелікс, тут все елементарно просто... можливо тому, що воно далеко ві мене...

отже, послухай Манюню. Вона права на 100%. І ще... додам від себе... частіш за все ми любим, щось недоступне. А те, що ось, поряд, зловили... про це ми забуваємо. Так що спробуй домовитися не бачитись і не спілкуватися з нею десь неділю. Взагалі не спілкуватися, навіть не телефонувати одне одному, щоб ти був на такій же відстані як і той гм.. "суперник"... коли ви будете на однаковій віддалі їй легше буде розібратися: "Хто ж??"
звісно, якщо дівчина не хоче бути ще одною Галою... ну вона на неї щось не схожа))

Одного часу мені це допомогло... і ще одне - спробуй уважно послухати пісню Океана Ельзи - Віддам ... якщо та пісня припаде до душі... ти зрозумієш

Удачі, хлопчина!!!

Повідомлення відредагував Lemurka: 02.05.2008 – 14:51

• 0

#330 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 02.05.2008 – 22:41

Цитата

Дещо дивна тема , але ця думка мене не полишає вже приблизно 2 тиждні . Чи можливо в собі вбити почуття до якоїсь людини , поховати їх назавжди . Які ваші думки стосовно цього ?
Як можна людину примусити не дивитись, не дихати, не пити? Почуття - це теж саме, тільки то почуття, те що сприймається не звірячим "Я" людини, а тим "Я", яке ми і називаємо людиною у найглибшому розумінні цього слова...
  • 0

#331 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 22:51

Все-таки хотілось би вважати, що людина керує своїми почуттями, а не навпаки...
  • 0

#332 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 23:08

Почуття вбити можна.Але, по-перше. цього ДУЖЕ-ПРЕДУЖЕ хотіти, всім серцем і всією душею... Визнати перед собою і контролювати думки. Але натаке спроможна людина, котра володіє самонавіюванням досконало. І допоможе)) Перевірено
  • 0

#333 Olenochka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 03.05.2008 – 15:21

Справжні почуття не вмирають, а просто трішки згасають в серці........

Кохання нерозділене - хвороба,
здається завжди, що воно останнє
Від нього ліків нам ніхто не зробить,
Спасіння тільки в іншому коханні.
В. Іващенко
  • 0

#334 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.05.2008 – 17:09

у тебе виникла залежність ві неї...треба просто відвикнути забути... :angry12: ...треба напевно зрозуміти шо це не твоя доля...вона не для тебе..от і все...це важко..кажуть час поможе забути....має пройти час..
  • 0

#335 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 23:19

Перегляд дописуrainy (13.03.2008 20:44) писав:

як кажуть, жінка за 2 сек оцінює, чи подобається їй чоловік. А потім все, хоч кілок на голові теши-толку 0.

Хто ж це так каже? Існує багато хлопців, думку про яких я досить сильно змінила після ближчого знайомства!
Як кажуть: "Зовнішність обманлива...".
  • 0

#336 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 13.05.2008 – 17:59

питаєте як знищити кохання?
а вистрелити собі в голову розривними патронами шоб навірняка
причом я серйозно
справжню любов ти в собі не вб*єш як би не старався
або вона сама піде або так і лишиться...
  • 0

#337 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:29

Хм..ніц не зрозумів. Давай розберемося.
1. Звідки ти взяв, що у тебе кохання? Може ти просто нею хочеш володіти? Затявся собі, а вона й не проти мати хлопця?
2. Як можна кохану стервом назвати? Можливо дівка емоційна й не ховає ті емоції свої?
3. Звідки ти взяв, що вона тебе не кохає? Ти з нею спокійно почуття й перспективи стосунків обговорював?
Хм, не знаючи толком можна хіба припустити, що ви просто мучитеся одне з одним і нічого крім дружби між вами немає. А це вже дуже добре. За приязне ставлення можна зачепитися й спробувати щось розвинути. Тільки не варто жити лише її життям, - нічого не вийде, адже зацікавленість має властивість притуплятися й зникати - це ж не кохання
  • 0

#338 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 20:04

"не чувства мы теряем, а спокойствие.." (с)
ну вось, надибала цитату.. вона скаже більше, ніж я.. я лише просто нею ніби підтверджую те, що говорила вже.. почуття не можна вбити..
  • 0

#339 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 13.05.2008 – 20:06

then just kill yourself :rolleyes:

усне попередження за порушення пункту правил 1.2
  • 0

#340 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 13.05.2008 – 21:01

Fanqorn, ну як воно там? розкажи... кинув її, чи вона тебе, чи й досі разом?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних