Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#301 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 12.03.2008 – 22:10

Цитата

Шановні мої! ЯК закохати її в себе?
Просто ніколи не давай їй можливості завагатися у ТВОЇХ почуттях!
Думай про те, що все буде гаразд, бо кажуть що думка матеріальна. Налаштуй себе на те, що вона закохається в тебе, не підпускай і близько думки про те, що щось може бути не так. Але підкріплюй думки ділами! Не забувай нагадувати їй на скільки вона красива(здається дрібниця, але на скільки приємна для кожної дівчини), як сильно ти її кохаєш, даруй квіти, даруй себе, віддавайся своїй коханій на 1000% Борись за неї!
І головне - вір!

• 0

#302 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.03.2008 – 22:33

Знищити? дай їй гранату... без чеки...
Закохати в себе? ХЗ... Можливо воно завдасть тобі ще більшого болю...

Пробуй жити ніби її не існує. Буде важко... Ніхто не казав що буде легко... Через певний час ти подумаєш "Смішно... який я був дурний..."
  • 0

#303 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 19:37

закохати в себе? і ви в це вірите? неможливо заставити людину кохати...це смішно...
  • 0

#304 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.03.2008 – 19:44

Зустрічатись з жалості?ПІВРОКУ?? та ніколи в таке не повірю, вона або Мати Тереза, або...Або їй просто так зручно. Для жалості імітувати кохання? Вона самозакохане стерво? От в це повірю, тільки такі не знають жалю. тому вона тебе просто використовує. Закохати?..Хм, і ви реально в це вірите? як кажуть, жінка за 2 сек оцінює, чи подобається їй чоловік. А потім все, хоч кілок на голові теши-толку 0. Та і взагалі, закохати когось в себе, по-справжньому, неможливо. Тому погоджусь з порадою про те, що треба на неї забити і уникати. Буде дуже боляче і дуже важко, але мине. А от там дарувати квіти, присвятити всього себе- це вже мазохізм. І тим важче буде, коли вона вирішить, що награлась. Словом, вирішувати тобі. просто мені чогось здається, що ти писав сюди, щоб почути те, що хочеш почути, а саме, що її треба і далі триматись. Ну от я так не думаю. Вибач, якщо різкувати написала. :angry1:

Повідомлення відредагував rainy: 13.03.2008 – 19:46

• 0

#305 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 13.03.2008 – 19:57

Спробуй її деякий час ігнорувати або ревнувати
  • 0

#306 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.03.2008 – 19:59

Перегляд дописуРусік (13.03.2008 20:57) писав:

Спробуй її деякий час ігнорувати або ревнувати
а що це або-або??? дивна порада. Якщо з ігнором я погоджуюсь, може дати якісь результати, то ревність... я щось не доганяю мабуть.. а шо толку?
  • 0

#307 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2008 – 20:23

ем...закохати в себе???! а хіба таке можливо?! погоджуюсь зі Сніжочком... НЕМОЖЛИВО! зустрічається з жалості але є стервою...гм...цікаве таке поєднання)щодо порад дівчат...затуплювати своє кохання не гарно??! а страждати і вбивати себе свої нерви і свій час то добре??!
І взагалі...з чого ти взяв що вона тебе не кохає???

• 0

#308 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 20:50

Перегляд дописуFangorn (12.03.2008 20:33) писав:

Ми зустрічаємось майже півроку. Ситуація прямо як в пісні Тартака - нерозділене кохання. Я кохаю її без тями. Спочатку я думав, що це просто гра. Але пізніше вже на міг дихати без неї. Запитаєте, чому вона не кохає а зустрічаєтесь півроку? Елементарно - жалість. Іноді вона навіть майже вміло імітує своє кохання. Але взагальному - це просто егоїстичне стерво. Скажете - то кинь її! Давно вже зробив би це якби міг. Усвідомлюю, що просто не можу. Я не можу без неї існувати жодної миті. Це кохання підносить до небес. Це кохання отруює життя. Я роблю для неї все і трохи більше. Прочитав массу всілякої психолгічної фігні про кохання, пробував все - не виходить. Допоможіть або звільнитись від цього або схилити її на свій бік.

ти!золото з усього золота..а ти подумав про своє майбутнє?..ммприпустимо лишаєш зараз..страдає..бо без цього ніяк..береш себе вруки..створює свй ідеал..запишуєш карточці..кожгного дня читає..думає..знаходиш своє кохання бо ти в це вірив..ііі..життя прекрасне..бо кохана поруч і ти коханий..перегортаємо сторнку на початок і пишу паралельно інший варіан..уяви..ти її кохає..ну ітак є..вона ні..ти все життя страдає..біль збільшуєть бо буде зрада.. але ти все..не мож вернутися назад і прощаєш їй..бо ти її кохає..послухай..це не кохання..кохання це взаємність має бути..це тупе..вибач захоплення..тебе якась біла пушиста овечка заполонила..а то ти відкрий свої оченятка і подивися..подивися в її очі..бачив..не овечі ..а ведмедя грізлі...ги..вовка хижого..блохастого)))повір..і люби))
  • 0

#309 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.03.2008 – 22:45

Знаєш, от те, що вона з тобою вже півроку, значить вона вже до тебе звикла, вона знає, що ти тільки її, що ти її палко любиш... а не хоч заставити її подумати, що цяцька має свої примхи.... понеприділяй їй трохи уваги, кинь в легенький ігнор, не роби ті речі, що зазвичай робиш..... повір, це спрацює, от побачиш! А там вже з ситуації виходь, рівняй права :angry1:
  • 0

#310 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 13.03.2008 – 23:41

Лан, я сам ці чудові хвилини переживав доволі недавно (десь зо три місяці тому... можеш ще навіть мої суїцидні пости десь тут познаходити :angry1:)
Короче є два варіанти - перший (важчий) ти вирішуєш жити далі з нею, тут я тобі не порадник, одне скажу, ти зараз на ролі відомого а тре бути лідером, по барабану, наплюй трохи на свої моральні якості, дай їм більше волі, і о диво, вона тобою зацікавиться... Тут рецепт чим жорсткіше, тим краще...
Другий (це я сам на собі експеримент ставив) - ти на неї забиваєш... Як? спитаєш ти... дуже просто, рецепт елементарний як холодильник - та вся любов то звичайно дуже круто, але ти її (любов) сам у своїй голові (а не якийсь навіжений купідон) сотворив, ти її можеш зруйнувати...
ЩОБ ЗАБУТИ ОДНУ ДІВЧИНУ ПЕРЕСПИ З ДЕСЯТЬМА ІНШИМИ, повір на слово, діє безвідмовно :ggggg: (користуйся на здоровя)
Не виходить, себто соромишся, боїшся познайомитися, комплекси?, По-перше, ти МУЖИК, то й будь ним, вийди на вулицю, ти лев, в твоїх генах тече кров переможців мамонтів і динозаврів, льодовиків і посух, математики :( Страшно?. діємо по вже відомій схемі... йдеш по вулиці і говориш дівчатам привіт, просто тілки одне слово, десь на сотій ти будеш вже впевненіший... (головне без кавалерів вибирай :)), ну і т.д. Якщо ще все ж таки страшно, то назбирай десь баксів так зо 100 і зніми куртизаночку, а потім бігом на вулицю робити попередні пункти (головне тут товстющий кондом, всіляке буває, тьху тьху, де тут дерево?).
Короче, я б радив - забий на неї, як не як дівчат на 4% більше ніж пацанів, вони най і думають, а ти користуйся різницею процентів :angry1:
  • 0

#311 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 23:49

Цитата

ЩОБ ЗАБУТИ ОДНУ ДІВЧИНУ ПЕРЕСПИ З ДЕСЯТЬМА ІНШИМИ, повір на слово, діє безвідмовно
Ага, а потім себе такою сцукою важаєш!!!
А тобі раджу(ще раз напишу):
"Просто ніколи не давай їй можливості завагатися у ТВОЇХ почуттях!
Думай про те, що все буде гаразд, бо кажуть що думка матеріальна. Налаштуй себе на те, що вона закохається в тебе, не підпускай і близько думки про те, що щось може бути не так. Але підкріплюй думки ділами! Не забувай нагадувати їй на скільки вона красива(здається дрібниця, але на скільки приємна для кожної дівчини), як сильно ти її кохаєш, даруй квіти, даруй себе, віддавайся своїй коханій на 1000% Борись за неї!
І головне - вір!"
  • 0

#312 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 01:19

сцукою то сцукою...але ж допомагає....головне про презервативи не забувайте!!!
  • 0

#313 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 01:24

Цитата

сцукою то сцукою...але ж допомагає...
:angry1:
  • 0

#314 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2008 – 01:56

а зроби як в іншій пісні тартака: завези у ліс прив'яжи до сосни…

Кинься того лісапєда і вона ще сама до тебе прилізе, тік ти вже до того часу може прозрієш.
  • 0

#315 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 12:50

Перегляд дописуМій_Травень (12.03.2008 22:10) писав:

Просто ніколи не давай їй можливості завагатися у ТВОЇХ почуттях!
І головне - вір!
У своїх почуттях я не давав приводу сумніватись. Жодного разу. Можливо в цьому і помилка. У найскладніших ситуаціях, під час найтяжчих сварок я переступав через себе (дуууууже тяжко), обнімав її і казав як сильно я її кохаю.

Повідомлення відредагував Fangorn: 14.03.2008 – 12:51

• 0

#316 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 19:45

Перегляд дописуFangorn (14.03.2008 13:50) писав:

У своїх почуттях я не давав приводу сумніватись. Жодного разу. Можливо в цьому і помилка. У найскладніших ситуаціях, під час найтяжчих сварок я переступав через себе (дуууууже тяжко), обнімав її і казав як сильно я її кохаю.
Найтяжчі сварки в перші півроку? Хм...серйозно...
З твоїз слів я не розумію, як ви цей час змогли бути разом. Жалості на півроку не буває. Хоча, якщо ви бачитесь раз в тиждень і вона до тебе холодна, то може бути.
Сама не вірю, що таке раджу, але, дійсно, забий на неї трішки. Результат може показати себе за тиждень, ну за два. Якщо ні, то ніякі вже тобі поради не допоможуть. Все одно це б тарпилось рано чи пізно.
  • 0

#317 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 14.03.2008 – 21:35

Ваші відносини,як секс без оргазму.
От ти пишеш,що вона імітує кохання,ну як можна імітувати справжній оргазм.Вона знущається перш за все,
не над тобою,а над собою.Тут більша вірогідність,що вона тебе залишить,а не ти її.
Співчуваю тобі, ти стикнувся з безвідповідним коханням.Закохати в себе ..............
навіть не знаю,чим більше ти будеш її силувати і щось нав"язувати,тим більш негативна буде реакція.
Можливо їй з тобою нудно?
Додай якусь перчинку у ваші відносини,прояви себе, з такого боку з якого їй навіть не снилось,
а тараторить їй ,що кохаєш.......... краще, коли вона буде цього чекати від тебе,а не постійно чути.
Переглянь ваші відносини,полюби,заповажай перш за все,СЕБЕ - результат з"явиться відразу.
Поговоріть відверто,що ви взагалі хочете і чекаєте від цих стосунків.
Ось побачеш,почуєш те,що навіть не чекав.
Удачі !!!!!!
  • 0

#318 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 21:43

Перегляд дописуFangorn (14.03.2008 12:50) писав:

Та про таких як ти мріяти треба :angry1: !!! .... забий, за тобою хай бігають, а не навпаки.
  • 0

#319 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 14.03.2008 – 23:18

Перегляд дописуFangorn (12.03.2008 20:33) писав:

Ми зустрічаємось майже півроку. Ситуація прямо як в пісні Тартака - нерозділене кохання. Я кохаю її без тями. Спочатку я думав, що це просто гра. Але пізніше вже на міг дихати без неї. Запитаєте, чому вона не кохає а зустрічаєтесь півроку? Елементарно - жалість. Іноді вона навіть майже вміло імітує своє кохання. Але взагальному - це просто егоїстичне стерво. Скажете - то кинь її! Давно вже зробив би це якби міг. Усвідомлюю, що просто не можу. Я не можу без неї існувати жодної миті. Це кохання підносить до небес. Це кохання отруює життя. Я роблю для неї все і трохи більше. Прочитав массу всілякої психолгічної фігні про кохання, пробував все - не виходить. Допоможіть або звільнитись від цього або схилити її на свій бік.
шо за нєтєрьпьож??
час покаже – якщо справженє, то фсьо пучком будя, якшо розвалиться то розвалиться =)
:ggggg:
чи все ж таки нетерплячка але совість мучає?? :angry1:

Повідомлення відредагував Vepr: 14.03.2008 – 23:19

• 0

#320 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 00:41

Я вважаю що жалість це навіть жорстокіше за байдужість.Кохання треба будувати і що головніше взаємне,шалене,нестримне кохання.Тобі бажаю щоб ти знайшов саме свою частинку всесвіту і щоб ні ти її ні вона тебе не кривдили.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних