Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#281 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 26.12.2007 – 14:03

Перегляд дописуFeniX (26.12.2007 13:58) писав:

блін я ж не питаю її кожного дня... :)
Слухай а ти ї взагалі непитай, коли прийде час вона тобі сама скаже, кохає вона його чи забула, тими запитаннями ти і собі робиш боляче і вона себе незручно почуває, просто насоложуйся часом який проводиш з нею а про минуле забудь:lol:
  • 0

#282 FeniX

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.12.2007 – 14:07

Перегляд дописуDynkan 113 (26.12.2007 14:03) писав:

Слухай а ти ї взагалі непитай, коли прийде час вона тобі сама скаже, кохає вона його чи забула, тими запитаннями ти і собі робиш боляче і вона себе незручно почуває, просто насоложуйся часом який проводиш з нею а про минуле забудь:)
я стараюся, але деколи йдучи біля неї я бачу як вона дивиться на нього я просто не можу витримати... таке буває рідко але нажаль є....
  • 0

#283 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 15:42

Перегляд дописуFeniX (26.12.2007 14:07) писав:

я стараюся, але деколи йдучи біля неї я бачу як вона дивиться на нього я просто не можу витримати... таке буває рідко але нажаль є....
То проявляй надалі терпіння і розуміння. Їй ж теж не легко. Не один ти мучишся.
  • 0

#284 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.12.2007 – 21:12

Цитата

як боротися з колишніми почуттями?

Я, на жаль, дати відповіді на це запитання не можу, тому що сама шукаю її вже більше 3 років... :)
  • 0

#285 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 27.12.2007 – 22:39

забити болт на ті почуття і фсьо :)
  • 0

#286 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 27.12.2007 – 23:32

Перегляд дописучорно-біла (26.12.2007 01:44) писав:

Lady ADсорі, я не помітила, що ти потім дописала, інакше б питання не ставила.
Так, я не знаю як може статись у житті, але себе трохи знаю, тому за себе можу сказати. В кожного ситуація своя, тому я не засуджую людей, які швидко знаходять іншу людину. Просто шкода, якщо та інша людина потім мучитись буде, через те, що її кохана/ий не може забути попередню історію
Іноді наступна людина саме для того і потрібна, щоб спробувати забутись...Якщо та інша людина витримає час переживань і забування - то вона дійсно гідна бути поряд, якщо ж ні - то хай шукає собі легший шлях! Я так вважаю. Для того щоб стати коханим, треба спочатку бути другам,якому можна довіритись. А друзі в біді не кидають!
  • 0

#287 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.12.2007 – 23:47

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (27.12.2007 22:32) писав:

Іноді наступна людина саме для того і потрібна, щоб спробувати забутись...Якщо та інша людина витримає час переживань і забування - то вона дійсно гідна бути поряд, якщо ж ні - то хай шукає собі легший шлях! Я так вважаю. Для того щоб стати коханим, треба спочатку бути другам,якому можна довіритись. А друзі в біді не кидають!
та наздоров'я. Але мені здавалось говорилось не про дружбу, а одразу про якісь сильніші почуття. Бути другом, який не кине в біді- одне, а зустрічатись з людиною, яка сама в собі не розібралась і яка сама не знає чого хоче- інше. Говорю за себе, що мені б нікого не треба було, поки не вгамувалась би моя депресія, бо, якщо ще щось почуваєш до колишньої людини, то далі підуть порівняння з теперішньою, і це буде нериємно всім.
І взагалі виникає питання: чому одні мають терпіти і втішати, щоб бути гідними, а інші можуть на голову вилазити і перебирати, і при тому то ще їх мають заслужити?

Повідомлення відредагував чорно-біла: 27.12.2007 – 23:49

• 0

#288 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.01.2008 – 21:38

Зав’язувати треба з такими стосунками. Це лише довбання мізків. В цьому випадку засуджую твою дівчину, бо вона має визначитися з ким хоче бути. Особливо я від таких стосунків давно зійшов би з розуму. Це просто кошмар, навіть уявити страшно. Тримайся! :)
  • 0

#289 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 02.01.2008 – 23:56

А навіщо боротися з почуттями? нехай краще, наші екс-кохані жаліють, що втратили нас)))))
  • 0

#290 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.01.2008 – 19:50

Боротись..якесь не то слово!Тут допоможе одне-час!Забути не змоежш якшо дійсно кохаеш,з ким би ти не був,якби не проводив час,всерівно не забудеш!Якшо забудеш то тільки на пару годин,а прийдеш додому і знов те саме!ОДні ліки-час!!!!!!!!!!І все що не робиться,все на краще..Доказано !!!!
  • 0

#291 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 06.01.2008 – 00:24

Якшо ці почуття називаються коханням, то ніяка сила в світі не вб’є їх. Це просто неможливо. Ти живеш, ходиш, їси, спиш, навчаєшся, працюєш і кожна хвилина твого життя, що була прожита без неї здається просто безглуздістю, жалюгідною пародією на життя, просто біологічне існування, але коли вона з тобою, то стаєш зовсім інакшим, відкрмваєш в собі те, про існування чого і сам не підозрював. Ось тому і не можна вбити це почуття :(
  • 0

#292 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 06.01.2008 – 10:13

АХ!!!
Почуття!! Як можна вбити почуття??? Як можна вбити щось, що не має тіла?? що є невловимим???
Ах почуття!! Вони роблять з нас людей і водночас нас вбивають, вони підносять нас і водночас топлять!! Топлять в собі, немов в болоті!
Ах почуття!!! Вони не чують нас!! Чому??? ЧОму ви, почуття, обвили мою душу, немов кайдани???!
Я знаю, за що... за те, що я нехтувала вами.. не слухалась вас... це урок, це помста мого ж серця самій мені!!
Вбити почуття? Значить вбити своє серце, вбити себе! Або змиритись... як??? біль розриває на шматки, біль дусить, біль заважає дихати!!!
Почуття!! Схаменіться!!! Ви ж, вбиваючи мене, вбиваєте себе!!! Заради чого така самопожертва??? .. заради Нього....
  • 0

#293 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 06.01.2008 – 10:23

Важко,блін! :(
  • 0

#294 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 00:14

Перегляд дописуFeniX (25.12.2007 23:39) писав:

от така історія..... я не знаю шо мені робити..... мене просто вбиває те шо вона думає про нього....
народ дайте кілька порад шо мені робити.... :D
Знаєш, те, що ти їй потрібний для того, щоб забути чи позлити чи щось довести тому її колишньому це факт, з цим нічого не поробиш, знаю, бо я зараз в такій же ситуації. Але, вона б не була з тобою, якби ти їй не подобався. Писали, що треба викорінювати ще більшою любов’ю - то фігня! Навпаки, застав її цінувати тебе, застав поревнувати, так щоб вона боялась, що може тебе втратити(тільки не перестарайся). Мій теперішній хлопець теж так зі мною зробив - діє невідказно!
  • 0

#295 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 20:33

Ми зустрічаємось майже півроку. Ситуація прямо як в пісні Тартака - нерозділене кохання. Я кохаю її без тями. Спочатку я думав, що це просто гра. Але пізніше вже на міг дихати без неї. Запитаєте, чому вона не кохає а зустрічаєтесь півроку? Елементарно - жалість. Іноді вона навіть майже вміло імітує своє кохання. Але взагальному - це просто егоїстичне стерво. Скажете - то кинь її! Давно вже зробив би це якби міг. Усвідомлюю, що просто не можу. Я не можу без неї існувати жодної миті. Це кохання підносить до небес. Це кохання отруює життя. Я роблю для неї все і трохи більше. Прочитав массу всілякої психолгічної фігні про кохання, пробував все - не виходить. Допоможіть або звільнитись від цього або схилити її на свій бік.

Повідомлення відредагував Fangorn: 12.03.2008 – 20:34

• 0

#296 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 21:01

Гарні слова. Треба запамятати.
  • 0

#297 RoZvEd4iK

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:тернопіль-львів-київ

Відправлено 12.03.2008 – 21:04

чесно, я просто не розумію твоєї проблеми...Ти зустрічаєшся з людиною яку любиш...якщо вона тебе не любить а з тобою зустрічається то їй же гірше...
  • 0

#298 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 12.03.2008 – 21:04

ем...що тобі порадити?знаєш що?закохати її у себе ще куди не йшло,це доречі досить пристойний вріант,але затуплювати СВОЄ кохання це негарно,погано,і взагалі так неможна робити!це добре що ти кохаєш,бо без кохання життя стає нецікавим!але якби завжди все було ок без всяких труднощів то це теж було б не цікаво,потрібно пережити ці перешкоди...і потім все буде ок,надіюсь)))))
  • 0

#299 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.03.2008 – 21:38

Підтримую малу вредну жабку)Її треба закохати в тебе...
  • 0

#300 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 21:44

Шановні мої! ЯК закохати її в себе? (тільки кокретні поради)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних