Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#261 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 26.11.2007 – 20:29

Ясно шо ні.Почуття залежать від енергії, а енергія не знищюється, тільки трансформується або утромбовується.Тому вбити почуття не мона.Наприклад: будеш намагатися вбивати в собі почуття гніву - у повсякденному житті станеш дуже злобний.Так сьо будьте обережні :prapor3:
  • 0

#262 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 22:40

Перегляд дописуLem-n (26.11.2007 20:29) писав:

Ясно шо ні.Почуття залежать від енергії, а енергія не знищюється, тільки трансформується або утромбовується.Тому вбити почуття не мона.Наприклад: будеш намагатися вбивати в собі почуття гніву - у повсякденному житті станеш дуже злобний.Так сьо будьте обережні :prapor3:
Чому ж, я вважаю, що будь-яке сильне почуття можна трансформувати в універсальне почуття "драйву", і далі робити з ним, що захочеш.. А для інших показувати ті почуття, які вважаєш за потрібне, або не показувати взагалі.

Правда схема складна, і як на мене, дуже виснажлива при практичній реалізації.

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 26.11.2007 – 22:44

• 0

#263 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:40

Якщо ти справді кохаєш - то неможливо вбити почуття. Якщо навпаки - ти через деякий час забудеш цю людину
  • 0

#264 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 06.12.2007 – 19:03

Вбити в собі які саме почуття?..

**Справжнє** кохання - певно що ні...
  • 0

#265 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 22:30

Почуття вбити в собі важко, якщо це було щось серйозне і важливе, але для чого їх вбивати?Почуття це така річ яка постійно потребує поживи, тобто емоцій, переживань з коханим(ю), а якщо ви порвали і не підтримуєте звязку, з часом воно минаєся, і через якись період часу ти задумаєшся Ащо це було?чи справді це було кохання!!!!!!!!!!!!
Та у випадку із справжнім великим коханням, його теж невбивай, почуття пройдуть провірку часом, і через якись період ти сам зрозумієш що Це було!!!

Повідомлення відредагував Tasik: 18.12.2007 – 22:32

• 0

#266 FeniX

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.12.2007 – 23:39

гм так от... після того як я поступив в універ ми вирішили з своєю групою поїхати в гори, ми поїхали і так вийшло шо там де ми були я опинився в ліжку з одною дівчиною(ми не займалися сексом),там вона мені сказала шо я їй подобаюся, і після того ми почали з нею зустрічатися. Перший місяць наших стосунків був казковий поки я не замітив того як вона дивиться на 1 хлопця який тож вчиться в універі... я почав її розпитувати і зясувалося шо то її колишній хлопець. після того наші стосунки сильно погіршилися, вона каже шо ше шось відчуває до нього, а я її полюбив... вона мені дуже подобається і я хочу шоб у нас були нормальні стосунки, але я не можу змиритися з тим шо вона думає про нього і каже шо відчуває до нього набагато більше ніж до мене... ми вже з нею неодноразово говорили на цю тему але все марно... вона каже шо не може його забути.. .і я не знаю шо мені робити дальше... але коли я кажу шо давай ми з тобою розійдемся, то вона каже шо хоче бути зі мною... я навіть раз сказав шо вже не хочу її бачити, говорити з нею, а вона просила мене і казала шо хоче бути зі мною...... зараз ми дальше зустрічаємось, вона з ним не спілкується, не бачиться, але всеодно каже шо думає про нього, бо не може забути...
от така історія..... я не знаю шо мені робити..... мене просто вбиває те шо вона думає про нього....
народ дайте кілька порад шо мені робити.... :)
  • 0

#267 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень

Відправлено 25.12.2007 – 23:54

хех, ви разом, що ви такі дивні. Разом, отже є почуття. Любов можна лікувати сильнішою любов'ю. А нюні розпускати не треба, треба діяти.
  • 0

#268 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 00:04

От-от ! Слухай Dema V - розумний хлопчина ! (я б майже те саме сказав, звідси і висновок такий :) )
Звичайно, якщо вона його любила - так просто це не забудеться (взагалі не забудеться, можливо просто перетвориться у приємні спогади)
А любов дійсно можна лікувати сильнішою любов'ю. Отож, давай, дій ! (тільки в собі не сумнівайся ) І нехай прибуде з тобою Сила !

Повідомлення відредагував KinoManiak: 26.12.2007 – 00:07

• 0

#269 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 26.12.2007 – 00:40

Вище говорилось про любов.. Та яка любов, якщо вона тупо голову морочить людині? Що вона добитись хоче тим, що повторює йому, що думає про іншого? Поки їй зручно, то буде з ним, а як тільки, так зразу кине.
Я би вшию гнала таке.
  • 0

#270 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 00:56

Перегляд дописуFeniX (25.12.2007 23:39) писав:

гм так от... після того як я поступив в універ ми вирішили з своєю групою поїхати в гори, ми поїхали і так вийшло шо там де ми були я опинився в ліжку з одною дівчиною(ми не займалися сексом),там вона мені сказала шо я їй подобаюся, і після того ми почали з нею зустрічатися. Перший місяць наших стосунків був казковий поки я не замітив того як вона дивиться на 1 хлопця який тож вчиться в універі... я почав її розпитувати і зясувалося шо то її колишній хлопець. після того наші стосунки сильно погіршилися, вона каже шо ше шось відчуває до нього, а я її полюбив... вона мені дуже подобається і я хочу шоб у нас були нормальні стосунки, але я не можу змиритися з тим шо вона думає про нього і каже шо відчуває до нього набагато більше ніж до мене... ми вже з нею неодноразово говорили на цю тему але все марно... вона каже шо не може його забути.. .і я не знаю шо мені робити дальше... але коли я кажу шо давай ми з тобою розійдемся, то вона каже шо хоче бути зі мною... я навіть раз сказав шо вже не хочу її бачити, говорити з нею, а вона просила мене і казала шо хоче бути зі мною...... зараз ми дальше зустрічаємось, вона з ним не спілкується, не бачиться, але всеодно каже шо думає про нього, бо не може забути...
от така історія..... я не знаю шо мені робити..... мене просто вбиває те шо вона думає про нього....
народ дайте кілька порад шо мені робити.... :lol:

Не погоджуюсь тут з останніми дописами :)
Дійсно, Dema V i KinoManiak мають рацію і це кажу з власного досвіду... зі своїм останнім хлопцем я почала зустрічатись після того, як пройшло два місяці після розлучення з попереднім.. це був жах.. в плані того, що приблизно 4-5 місяців я плакала, як навіть на вулиці чула якусь пісню, що нас поєднувала тощо... уяви, як йому було... це при тому, що він вже кохав мене до безтями та й я вже закохувалась... тепер я трішки по-іншому на це все дивлюсь і розумію, що тоді то не стільки через кохання до колишнього я переживала, як через біль і образу... до чого я веду.. власне до того, що завдяки терпінню і любові мого останнього Коханого я не лише відповіла взаємністю, не лише тамтого забула, але й зрозуміла, що він просто не був мене вартий....

Перегляд дописучорно-біла (26.12.2007 00:40) писав:

Вище говорилось про любов.. Та яка любов, якщо вона тупо голову морочить людині? Що вона добитись хоче тим, що повторює йому, що думає про іншого? Поки їй зручно, то буде з ним, а як тільки, так зразу кине.
Я би вшию гнала таке.

Ну так, тут є рація, адже з Її боку це неправильно... одна справа не могти стримати емоцій і суму, а інша - про це нити...
  • 0

#271 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 01:06

Lady AD, ти теж так людині мізки, вибач, т****а, кажучи, що до того іншого відчуваєш більше, і в той же час не давала піти, бо не було заміни?

Я не уявляю, щоб я порвавши з хлопцем, який для мене був важливим і до якого я щось відчувала, змогла б швидко почати зустрічатись з іншим, не кажу вже про почуття до нього. Але, мабуть, кожному своє
  • 0

#272 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 01:31

Перегляд дописучорно-біла (26.12.2007 01:06) писав:

Lady AD, ти теж так людині мізки, вибач, трахала, кажучи, що до того іншого відчуваєш більше, і в той же час не давала піти, бо не було заміни?

Я не уявляю, щоб я порвавши з хлопцем, який для мене був важливим і до якого я щось відчувала, змогла б швидко почати зустрічатись з іншим, не кажу вже про почуття до нього. Але, мабуть, кожному своє

Шановна, я ж уточнила, що я про свої почуття нікому вуха не жужала... це перше...
а друге .. Ви ж не знаєте, як у Вас в житті ще може статись...
  • 0

#273 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 01:44

Lady ADсорі, я не помітила, що ти потім дописала, інакше б питання не ставила.
Так, я не знаю як може статись у житті, але себе трохи знаю, тому за себе можу сказати. В кожного ситуація своя, тому я не засуджую людей, які швидко знаходять іншу людину. Просто шкода, якщо та інша людина потім мучитись буде, через те, що її кохана/ий не може забути попередню історію
  • 0

#274 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2007 – 04:10

FeniX, дівчата не дуже полюбляють бути самотніми. В мене склалося таке враження, що вона його любить, а з тобою тільки для того, щоб не бути самій. Тобою вона стверджується. Ти поряд - це означає, що вона потрібна. Більшічть дівчат без цього не можуть й дихати. Може з часом вона його й забуде, але з тобою також не залишиться.
Але це сугубо моя точка зору і вирішуй як тобі чинити сам. Бо ніякі поради тебе не переконають не робити те, що ти сам собі вирішив. Люди дивні створіння. Постійно просять порад, а не використовують їх. Це як додаткова інформація і бажання поговорити про це, але ніяк не способи вирішення проблем.

Повідомлення відредагував Манюня: 26.12.2007 – 04:12

• 0

#275 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 10:32

Важка ситуація, в мене було щось схоже, дівчина постійно розказувала як вона кохала свого колишнього, і нічого хорошого з цих стосункіів невийшло, звичайно почуття до тебе можуть пересилити, але на це потрібний час і протягом того часу ти можеш відчути багато болю, відповід довіряти цій людині до кінця тобі буде важко, але рішення ти повинен прийняти сам.
  • 0

#276 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 26.12.2007 – 11:19

FeniX
Вбий того чувака, шоб ніхто більше про нього не чув. :)
  • 0

#277 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.12.2007 – 11:26

Лол, FeniX, скажи їй шо ти відчуваєш і хай вона визначається. Якшо далі буде незнати шо робити то нашо вона тобі така здалася?
  • 0

#278 FeniX

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 13:53

Перегляд дописучорно-біла (26.12.2007 00:40) писав:

Я би вшию гнала таке.
вона мені голову не морочить, і вона не згадує про нього сама...
це я починаю розпитувати її чи її почуття до нього зникають, але вона каже шо все ще думає про нього...
але при цьому вона не хоче розривати наші стосунки... :)

Перегляд дописуБоБриК (26.12.2007 11:26) писав:

Лол, FeniX, скажи їй шо ти відчуваєш і хай вона визначається. Якшо далі буде незнати шо робити то нашо вона тобі така здалася?
я казав таке, вона відповіла шо не буде ні з ним ні зі мною, а потім через тиждень просила шоб ми знову зустрічалися...
  • 0

#279 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 13:54

Перегляд дописуFeniX (26.12.2007 13:51) писав:

вона мені голову не морочить, і вона не згадує про нього сама...
це я починаю розпитувати її чи її почуття до нього зникають, але вона каже шо все ще думає про нього...
але при цьому вона не хоче розривати наші стосунки... :)
Мда ти тоже мазохіст, навіщо питатися? чим менше про минуле згадувати тим швидше воно забувається.
  • 0

#280 FeniX

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 13:58

Перегляд дописуDynkan 113 (26.12.2007 13:54) писав:

Мда ти тоже мазохіст, навіщо питатися? чим менше про минуле згадувати тим швидше воно забувається.
блін я ж не питаю її кожного дня... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних