Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#241 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2007 – 19:05

Важко... але теоретично можливо.. хоча практично все рівно вони залишаються.. у спогаді, викарбуваному на серці...
головне, мабуть, перестань гризтися, думати і переживати.. поверни друзів, повернись до життя, іншими словами вийди із стану існування... в житті можна ще любити і себе, і саме ж життя і багато всього! забажай прожити життя достойно і гідно.. Коли воно знов закрутиться навколо тебе - все стане принаймні на свої місця, а може навіть й краще :wub:

Знайди своєму розпачі і відчаї силу для життя, для кохання, для боротьби.. бо інакше ти просто, вибач, зігниєш.. то не кохання, що перетворює людину на плаксу, тбхтія і просто овоч.. (не сприймай буквально на себе, я загалом..)

Повідомлення відредагував Lady AD: 14.10.2007 – 19:07

• 0

#242 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2007 – 20:20

Джекфан схоже на те, що замість почуттів до дівчини, ти вбиваєш почуття поваги та любові до себе...і робиш ти це сам, з власної волі.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 14.10.2007 – 20:20

• 0

#243 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 16.10.2007 – 01:23

Перегляд дописуДжекфан (14.10.2007 19:36) писав:

""!!скажу вам, друзі мої, що справжне почуття кохання вбити неможливо...

ось я кохаю одну дівчину вже 2 роки, і що я не робив, забути мені її просто неможливо.
Ну а я 4 роки кохав одну дівчину, а вона про це навіть не здогадувалась, я їхав з глузду, хотів завалитись...... Потім переселився в інше місто, пройшло трохи часу.........і все забулось......Найкращий спосіб - це просто не бачити її........
  • 0

#244 cherry

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 18:12

Я кохаю одну дівчину відколи себе пам`ятаю,і вона взаємністю не відповідала.І я пробував зробити все щоб про неї не думати і заховати свої почуття подальше в серце,але в мене нічого не виходило.І я вирішив боротись за своє кохання і раптом тиждень-два тому я вирішив поставити всі крапки над "і"(ранше прямо вона не говорила що вона мене не любить).І ось тепер я з нею зустрічаюсь.Такшо свої почуття затоптувати непотрібно, а потрібно добиватись свого кохання!!!
  • 0

#245 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 22:44

Я вважаю так: якщо не можеш забути, якщо не забувається - то почуття живі. А якщо так, то все ще можна змінити. Безумовно, виключення - коли людини вже немає. :) А хто казав, що коли любиш - то це завжди леко?! Кохання не завжди просте, легке і щасливо складається. Якщо людина для тебе важлива, якщо ти її любиш, то треба зробити по-максимуму, аби бути з нею! А вбивати пчуття - це вже межа...
  • 0

#246 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.11.2007 – 09:51

А сенсу їх вбивати... якщо це було просто захоплення, то з часом все забудеться... а справжнє кохання вбити неможливо... воно назавжди залишиться в серці... і час від часу буде про себе нагадувати...
  • 0

#247 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 17:05

А я вірю в долю, в те що від неї не втечеш, якщо двоє мають бути разом, то навіть якщо хтось з них буде затоптувати і вбивати своє кохання, вони все рівно будуть разом, рано чи пізно. Просто треба вірити в це. Це неможливо вбити, на якийсь час можна спробувати втекти, заховатись, але це буде тільки самообман і мука для обох, але вбити кохання неможливо.
  • 0

#248 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 18:32

Чи в собі, чи в комусь справжні почуття вбити неможливо. Погоджуюсь, що не зважаючи ні на що, але якщо закохані мають бути разом, вони будуть разом, навіть якщо їм ЗДАЄТЬСЯ що почуття зникли. Крім того, почуття можна хіба що приглушити..
Мабуть, єдиний випадок, коли можуть зникнути почуття, це якщо коханий/а раптом стане зовсім іншим чи відкриє допустим справжнє своє лице і буде абсолютно протилежною людиною.. але й в тому випадку почуття залишаться до тієї людини, яку покохали спочатку.... назавжди...
і завжди, що б там не було, через 5 років, 10 чи 50, коли побачите ту людину, чи хоча б її фото, не зможете на неї дивитись просто як на друга чи знайомого... все рівно серце хоча б трошки, але тьохне...

Хоча от з біологічної точки зору не знаю... коли втрата пам'яті, наприклад?тут ніц стверджувати не можу...
  • 0

#249 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.11.2007 – 21:55

Хм..Я як танк піду проти (майже) всіх) НЕМОЖЛИВО! так,може кохання не залишиться,симпатії не буде але почуття залишиться. нехай якесь-там але залишиться,неможна ж отак взяти і просто забути людину,ти це стараєшся зробити,але мозок та пам"ять роблять своє.
Заглушити можна,але ж потім можуть боком вилізти...Короче кохайте і будьте коханими.
Як сказав видатний "Хтось" - не плачь,потому что это прошло,улыбнись,потому что это было
  • 0

#250 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 23.11.2007 – 01:07

особисто у мене не вийшло...
роки півтора я намагалася це зробити, але, як я не старалася, все було марно.
аж доки мені не допомогли...
  • 0

#251 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.11.2007 – 01:13

KoRn
можеш сказати як ?
  • 0

#252 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 23.11.2007 – 01:22

Dema V
мені було дійсно погано.
не знаю, що було б зі мною далі.
але одного дня мені пощастило зустріти людину, якій було не краще...
а може і гірше...
дуже схожа ситуація
ну а далі - то вже, як кажуть, зовсім інша історія :angry1:
  • 0

#253 ТанТаль

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 23.11.2007 – 23:14

можливо, але важко і боляче...
  • 0

#254 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2007 – 23:34

Якщо хтось знає, як вбити почуття - розкажіть. Я - не знаю.
Його можна намагатися ігнорувати, перетворити на щось інше, придушувати і т.д. Якщо людина намагається позбутися почуття, яке приносить їй біль, - це буде довгий процес... Почуття може висосати всі сили, може випалити всю душу... Хтось скаже, що кохати - це прекрасно. Так, якщо це взаємно.. Але коли людина сама вже не може жити з тим коханням - тут немає нічого прекрасного...
просто потрібно вчитися жити з тим.
  • 0

#255 cherry

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 11:22

скажу коротко і ясно:НЕМОЖЛИВО.Справжнє кохання вічне!
  • 0

#256 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 02:26

Можливо.
Якщо довго тренуватися - то раз плюнути.
Але... це напевно найгірше, що можна придумати.. дуже рекомендую синхронізувати свої почуття з розумом, а не сварити їх і вбивати частинку СЕБЕ.. хіба що ви самогубці..

P.S. А ті, хто кажуть "неможливо" - просто не вміють, не бачили такого, і не вірять, що таке може бути впринципі.

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 26.11.2007 – 02:27

• 0

#257 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 15:33

можна позбутись думок, та ніяк не почуття...
  • 0

#258 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 26.11.2007 – 17:04

Вбити у собі почуття найлекше тоді, коли людина до якої ті почуття найщиріші, напакостить тобі в душу так... що ті почуття проходять мутацію у протилежні. І ті почуття просто подавлюються і поїдаються протилежними - негативними :kozak: :kozak:
  • 0

#259 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 26.11.2007 – 17:51

Дуууууууууже важко, дуже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kozak:
  • 0

#260 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 19:22

Але все-таки цікаво, що є люди, які вважають, що це не можливо. Я все життя вважав, що це само-собою розуміється, що це повсякденне явище, що це усі роблять (керують своїми почуттями -- приховують і зупиняють їх при потребі). Напевно, не варто судити по собі.

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 26.11.2007 – 19:23

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних