Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#201 MyRRka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 14:34

по0перше, дивлячись що за людина і яке кохання, якщо одне і на все життя - таке почуття людина сама не зохочить в собі вбивати. але в принципі, за умов великого бажання (як це жорстоко не звучить) кохання можна вбити. інше питання навіщо? адже навіть нещасне кохання - це дар, це світ людини, її нове світосприйняття. але кохання можна вбити свідомо і навмисно
  • 0

#202 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 24.04.2007 – 14:37

MyRRka, а в тебе кохання на все життя? :lol:

по темі: мона вбити, божевільні не відчувають кохання, можна взяти і збожеволіти (по справжньому).... варіянть...
  • 0

#203 MyRRka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 14:46

варіант: залишитися нормальним, але вбити кохання. і хто сказав, що божевільні кохання не відчувають? вони кохають, дивлячись на чому схиблені. хоча точно можна стверджувати, якщо хтось з нас зюожеволіє і його довго лікуватимуть.

життя покаже, чи на все житття в мене кохання. а в тебе?
  • 0

#204 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 14:48

Перегляд дописуMyRRka (24.04.2007 15:46) писав:

життя покаже, чи на все житття в мене кохання. а в тебе?
а в мене на все життя! :lol: і мабуть його стільки, що вистачить і на парочку наступних!!!

божевільні, мав на увазі люди, котрі вже не можуть адекватно реагувати на світ, тобто в них порушена на стільки психіка, що вони навіть себе не сприймають :D
  • 0

#205 MyRRka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 14:53

так і я це мала на увазі. на дане питання краще відповість спеціаліст, але хто сказав, що божевілля - це не кохання руйнівної сили?

вистачиь на два наступні??? якщо в тебе такі плани, то це малувато буде. і взагалі, як одне кохання можна співставляти з іншим? кожне по-своєму різне, відмінне, неповторне
  • 0

#206 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 14:59

MyRRka
а як може бути кохання, якщо людина сидить, і тільки штовхає м"ячик зі звуком "гиииииии, мяяяячик" - то яке там може бути кохання?

а у своїй фразі про наступні мав на увазі, що КОХАННЯ В МЕНЕ БАГАЦЬКО :lol:
  • 0

#207 MyRRka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 15:11

не реба настільки зверхньо ставитися до таких людей. вони дуже чутливі і їх лекго образити, зробити боляче і просто розбити їх тендітний світ

а, ну багацько - то дуже добре. тобто, воно велике і сильне
  • 0

#208 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 15:13

та ні, я кажу взагалі про "останню стадію" божевілля, коли повністю не сприймають світ, не реагують і на що, коли мозок та псхіка не функціонують....

а про моє "велике і сильне" - ну кому, як не тобі знати :lol:
  • 0

#209 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 27.04.2007 – 23:05

Вбити? Ні, не можна. Але почуття самі можуть минутися... Якщо дуже хочется забути якусь людину, яку ви кохаєте, то не намагайтеся це силою зробити - не вийде. Але всьому свій час, пам"ятайте про це. З часом всі почуття охолонуть.... Якщо не спілкуватися з цією людиною, якщо не мати надії. Кохання минає, залишається біль. Він може надовго залишитися з вами. Але і він мине. Прийде жаль - жаль за перегорілим коханням... Але і жаль колись минетьтся.. тоді, коли ви знову закохаєтесь. Ось так я думаю.
  • 0

#210 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 28.04.2007 – 12:27

А я не знаю, що відбулося... Вони померли самі... Хоча довго намагався їх вбити... Приспав лишень... До того було стільки болю... А потім я побачив її в Макдональдс і помітив за собою дивну штуку: мені ЦІЛКОМ БАЙДУЖЕ... і це не я зробив... воно саме...

п.с. а тут іще дещо нове з'явилось і прекрасне... куди там старим почуттям... :tryzub:
  • 0

#211 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 28.04.2007 – 23:52

[quote name='4esterfielter' date='28.04.2007 13:27' post='111292']
А я не знаю, що відбулося... Вони померли самі... Хоча довго намагався їх вбити... Приспав лишень... До того було стільки болю... А потім я побачив її в Макдональдс і помітив за собою дивну штуку: мені ЦІЛКОМ БАЙДУЖЕ... і це не я зробив... воно саме...

так..таке бува. Але ж вони можуть раптово спалахнути, як гадаєш? то ти її в магдональдсє побачив... а якщо ви ще десь зустрінитесь, спілкуватись доведеться, спалахнуть почуття знов... ні, можна вбити все в собі. Особливо, якщо воно не вічне,а тимчасове

Повідомлення відредагував kviten: 28.04.2007 – 23:56

• 0

#212 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.04.2007 – 09:05

Вічне, не вічне всеодно залишається щось в тобі, і не важливо скільки часу пройде, привид всеодно буде залишатися з тобою.Це те саме що від тіні чи від смерті ховатися.
І все... нічого тут не зробиш.
  • 0

#213 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 29.04.2007 – 18:09

Спогади будуть завжди. не можна повністю забути, якщо почуття сильне
  • 0

#214 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 22:21

Це не можливо.
Якщо почуття щирі - то вони вічні.
Приглушити можна, а вбити ні.
Серце це не флешка яку можна перезаписувати чи взагалі форматнути...
Серце - це те місце, яке сприймає все прекрасне і жахливе і, хочаб частково, оставляє в собі його в собі несучи все життя..........................
Щось на зразок такого
  • 0

#215 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 02.05.2007 – 15:20

Важко!? Та їх взагалі не можливо вбити...Хіба що приховати...І це вдається з великими намаганнями...
  • 0

#216 Бодька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 11.05.2007 – 14:46

у когось може і можливо, а от в мене ніяк не виходить. ні, з силою волі в мене все в порядку, просто це було настільки сильне почуття, що поховати його повністю вдасться лише через багато років, якщо взагалі вдасться!

Повідомлення відредагував Бодька: 11.05.2007 – 14:47

• 0

#217 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.05.2007 – 17:18

Вбити почуття? Не думаю. Їх можна забути, применшити для себе їх значення, коли насправді все не так і мало, можна дивитись на себе в дзеркало і брехати собі, що почуття померли ,але вони живуть, живуть довше за нас, в нас і поза нами. Вони є і будуть ,якщо колись вже виникли. Вони можуть прикидатися мертвими ,але в будь-який час можуть ожити і задушити нас у своїх обіймах. Ніщо не виникає з нічого і нікуди не зникає. Це наші почуття, це ми,це я і це він. Їх може щось затьмарити, затулити ,чи взагалі закрити від нашого погляду ,але вони лишаться. І будуть пекти чи гріти, рятувати чи кривдити, скидати вниз чи підіймати до небес.Якби ми до них не ставились- з ними важко ,а без них неможливо...
  • 0

#218 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 11.05.2007 – 19:24

:D Кожен сам вкладує свої поняття в слово вбити, для когось це пережити, для когось дійсно вбити та забути. Хто як, тут історія кожного окрема.
  • 0

#219 Шипастый

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 11:20

дуже легко... можу допомогти...

так...
встань будьласка сюди...
так-так... на край даху...
та ні... сам ти не впадеш...
ну... якщо впадеш, то... ну... з 16-поверху... не турбуйся... двірник все прибере... трохи важко йому буде... але ж... що поробити?..

)))...міні п"єса)

але можна і без цього їх вбивати... і дуже легко... треба просто вміти... і це не пояснити)
  • 0

#220 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 10:05

навіщо вбивати почуття?нехай продовжують жити....

почуття не вбєш та не заміниш, їх просто призабудеш...

живти надалі та знайомитися із іншими дівчатами...їх то багатсько(:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних