Перейти до вмісту

Чи важко вбити в собі почуття ?

Повідомлень в темі: 597

#21 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.07.2006 – 06:35

Перегляд дописуKleo (1.07.2006 20:09) писав:

Час не лікує, а робить тільки гірше.
Все що робиться то все на краще! Значить лікує!!!!!!!!!!!!! :) ;) :shy: :8: :) :8: :8:
  • 0

#22 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 10:01

Перегляд дописуКиря (6.07.2006 03:37) писав:

???Щось я не доїхав...у випадку [1] я так зрозумів вбивають почуття кохання, а у випадку [2] вбивають почуття ненависті до іншої людини чи що?
саме так. глибоке розчарування все може знищити... кохання, дружбу...
але кожного це своє розчарування...
пс. варіанти типу: о, жахи! ти дивишся фільми з брітні спірс!! я в тобі розчарувався... не підходять.
  • 0

#23 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.07.2006 – 10:51

зі свого досвіду:
ще в школі я бігав за однокласницею, але в нас нічого не вийшло. пройшло 4-5 років, ми не бачились весь цей час(хоча жили в сусідніх містах). зустрілися, запросив її на каву, посиділи поговорили...старі почуття вилізли наверх, і вбити їх не виходить... ось так "вилетіли" 2 весіля(як я так і вона були заручені...)

П.С. вбити почуття не МОЖЛИВО!!!
  • 0

#24 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.07.2006 – 11:28

ви тут про досвід говорите, 2 роки зустрічались, 1,5 року, 7 місяців - я одну дівчину 7 років кохав, писав вірші, носив квіти і всяке таке. потім ми одружились, живемо всже три повних роки.
ви скажете, що це не стосується теми, стосується. почуття вбити неможливо, але ВОНИ САМІ ВМИРАЮТЬ.
І ЦЕ ДОБРЕ. бо я не знаю щоб я робив якби мої почуття зараз були ще б живі - мучився. люди міняються повірте мені. запишіть свої повідомлення на надійний носій і перечитайте років через 3-4, буду сміятися. так само як і я сміюся читаючи мій щоденник 8 річної давності.
  • 0

#25 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 12.08.2006 – 20:41

Почуття може вбити лише час. Або вчинок. Один єдиний чи безліч подібних. Один погляд на життя чи одне необережне слово. Один рух чи один вибір. Усе можливо. Але навіть коли почуття вмирають, на душі легже не стає. Стає порожньо і паскудно.
Бо тобі більше нема кому дарувати себе...
  • 0

#26 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 15.08.2006 – 00:01

Слабенько мені віриться в такє вбивство...
  • 0

#27 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 31.08.2006 – 13:16

Вбити почуття? Якщо вони щирі, то ніколи! З ними живеш, а потім вони перегоряють... і все. Залишається тільки попіл - спогади...
  • 0

#28 ЗірКа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2006 – 13:51

Я думаю шо так
  • 0

#29 Hostile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 04.09.2006 – 19:46

Якщо до людини маєш сильні почуття то їх не можливо вбити :(
  • 0

#30 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 04.09.2006 – 19:48

Важко, якщо не хочеш. І якщо дуже хочеш. А якщо байдуже - то це в принципі справа декількох тижнів, може, місяць-два :(
  • 0

#31 Гість_Brave_*

• Гості

Відправлено 05.09.2006 – 10:20

Судячи зі свого досвіду вбити почуття можливо. За однією дівчиною я бігав десь років 5(почалось все ще зі школи), потім сталося так, що ми розійшлись, сталося це з моєї ініціативи(як хтось казав на форумі:"Я її відпустив". Просто по другому цей вчинок пояснити не можливо :yes: ). Потім в мене було багато інших дівчат, як то кажуть бігав за кожною спідницею :( , але завжди доходило до того моменту коли нову пасію починав порівнювати зі своїм "коханням"....і звичайно ж порівняння було не в сторону "новенької". Так продовжувалось дуже довго...поки я не зрозумів, що все!....вистачить!....потрібно в новій дівчіні шукати тільки плюси, що вона не може бути такою самою як та...колишня....і в мене вийшло!!!! Зараз все ОК....я вже навіть не згадую про неї....хотілося б звичайно зустрітися...поговорити про життя....але не більше....Ось така історія...... :cool1:
  • 0

#32 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 10:48

Перегляд дописуBrave (5.09.2006 10:20) писав:

Судячи зі свого досвіду вбити почуття можливо. За однією дівчиною я бігав десь років 5(почалось все ще зі школи), потім сталося так, що ми розійшлись, сталося це з моєї ініціативи(як хтось казав на форумі:"Я її відпустив". Просто по другому цей вчинок пояснити не можливо :yes: ). Потім в мене було багато інших дівчат, як то кажуть бігав за кожною спідницею :( , але завжди доходило до того моменту коли нову пасію починав порівнювати зі своїм "коханням"....і звичайно ж порівняння було не в сторону "новенької". Так продовжувалось дуже довго...поки я не зрозумів, що все!....вистачить!....потрібно в новій дівчіні шукати тільки плюси, що вона не може бути такою самою як та...колишня....і в мене вийшло!!!! Зараз все ОК....я вже навіть не згадую про неї....хотілося б звичайно зустрітися...поговорити про життя....але не більше....Ось така історія...... :cool1:
я тебе розумію. в мене така ж ситуація... була... тепер навіть і не знаю чи хочу я його бачити... аказати хочу багато чого, та чи варто...?
  • 0

#33 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 13:11

А чи варто вбивати? МОжливо, вони мають самі вмерти. Аби раз і назавжди. А вбиваючи, ми іноді лише ще більше розбурхуємо полум"я пристрасті :(
  • 0

#34 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 13:15

Перегляд дописуОлесік (6.09.2006 13:11) писав:

А чи варто вбивати? МОжливо, вони мають самі вмерти. Аби раз і назавжди. А вбиваючи, ми іноді лише ще більше розбурхуємо полум"я пристрасті :(
знаєш, просто ми інколи робимо, а тоді думаємо, а не навпаки! ось в цьому і джерело всіх проблем...
  • 0

#35 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 13:35

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (6.09.2006 14:15) писав:

знаєш, просто ми інколи робимо, а тоді думаємо, а не навпаки! ось в цьому і джерело всіх проблем...

Джерело усіх проблем в тому, що ми самі не знаємо, чого хочемо, бо світ не чорно-білий, а різнокольоровий. І зараз нам би червоного, а післяобіду жовтенького. А тоді ми розриваємося між синім і зеленим. І тоді починаються проблеми. Люди - надто не постійні істоти, яким притаманні абсолютно усі якості і усі бажання.
На жаль...
Чи на щастя :())
  • 0

#36 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 13:39

Перегляд дописуОлесік (6.09.2006 13:35) писав:

Джерело усіх проблем в тому, що ми самі не знаємо, чого хочемо, бо світ не чорно-білий, а різнокольоровий. І зараз нам би червоного, а післяобіду жовтенького. А тоді ми розриваємося між синім і зеленим. І тоді починаються проблеми. Люди - надто не постійні істоти, яким притаманні абсолютно усі якості і усі бажання.
На жаль...
Чи на щастя :())

повністю згідна, ао=ле не мож зрозуміти чому нам так тяжко собі в цьому зізнатися?? мені чомусь здається, що люди а машини.. некеровані...
  • 0

#37 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 13:49

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (6.09.2006 14:39) писав:

повністю згідна, ао=ле не мож зрозуміти чому нам так тяжко собі в цьому зізнатися?? мені чомусь здається, що люди а машини.. некеровані...

Бо ми боїмося, що наші бажання і мрії так і залишаться у світі фантазій. Тому все рідше і рідше зазираємо до них. А тоді і зовсім перестаємо. Живемо самообмано, доки полуда з очей не спаде. А таке іноді стається надто запізно - за мить до вічності
  • 0

#38 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 13:52

Перегляд дописуОлесік (6.09.2006 13:49) писав:

Бо ми боїмося, що наші бажання і мрії так і залишаться у світі фантазій. Тому все рідше і рідше зазираємо до них. А тоді і зовсім перестаємо. Живемо самообмано, доки полуда з очей не спаде. А таке іноді стається надто запізно - за мить до вічності
а я боюся що мої бажання здійсняться... але не на довго і знову зникнуть... не раз було таке... віддаєшся почуттям, секундна насолода, а потім відчуваєш себе використанною, лялькою з якою побавилися і викинули... і не хочеш і боїшся...
  • 0

#39 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 13:55

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (6.09.2006 14:52) писав:

а я боюся що мої бажання здійсняться... але не на довго і знову зникнуть... не раз було таке... віддаєшся почуттям, секундна насолода, а потім відчуваєш себе використанною, лялькою з якою побавилися і викинули... і не хочеш і боїшся...

Але краще шкодувати (що рідше буває) про те, що не склалося, чим про те, що так і не використала свою можливість. І все життя винити себе в нерішучості і слабкості.
По великому рахунку, "пішовши на ризик" ти нічого не втратиш, а здобути можеш - коханого, друга і... спокій у душі

Ми боїмося бути щасливими, бо думаємо, що щастя невічне.
ЦЕ страхи. І вони не від Бога
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.09.2006 – 08:34

Перегляд дописуОлесік (6.09.2006 14:35) писав:

Джерело усіх проблем в тому, що ми самі не знаємо, чого хочемо, бо світ не чорно-білий, а різнокольоровий. І зараз нам би червоного, а післяобіду жовтенького. А тоді ми розриваємося між синім і зеленим.
"Херня..."(с) Якщо людину носить усіма кольорами веселки, то вона несповна розуму, і це необхідно лікувати.

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (6.09.2006 14:52) писав:

http://pryahi.indeep...d/red_hood.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних